Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Hey dziewczynki!!!! Wybralismy ten!!! powiedzcie co myslicie :))) http://www.rightmove.co.uk/property-for-sale/property-15822874.html?locationIdentifier=POSTCODE^1327250&pageNumber=1&backToListURL=%2Fproperty-for-sale%2Ffind.html%3FsearchType%3DSALE%26locationIdentifier%3DPOSTCODE%255E1327250%26radius%3D0.0%26displayPropertyType%3D%26minBedrooms%3D%26maxBedrooms%3D%26minPrice%3D%26maxPrice%3D%26maxDaysSinceAdded%3D%26_includeSSTC%3Don%26x%3D60%26y%3D13%26sortByPriceDescending%3D%26primaryDisplayPropertyType%3D%26secondaryDisplayPropertyType%3D%26oldDisplayPropertyType%3D%26oldPrimaryDisplayPropertyType%3D%26oldSecondaryDisplayPropertyType%3D%26newHome%3D%26retirement%3D%26auction%3Dfalse%26partBuyPartRent%3Dfalse Link strasznie dlugi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli masz racje w sumie lepiej sie bede czuc,bez krzaczkow heh,ale sprobuje sama.a jak tam nutella smakowala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli ja mam do Ciebie przede wszystkim pytanie ... do innych mam też się zwracam ... już kiedys o tym pisałam ale nie dostałam odpowiedzi :o ... zauważyłam że Mikolaj co noc mamrocze, jęczy czasem nawet bardzo głosno jakby miał zaraz płakać, ale to wszystko przez sen ... co noc kilka razy wyrywa mnie to z łóżka na równe nogi, jak włoże mu smoka do buzi to jest spokój do momentu az znowu zacznie jęczec i znowu mu wkładam smoka... czasem dzieje sie to kilkanascie razy w nocy efektem czego jest to, że jestem nieprzytomna każdego ranka bo co w nocy przysnę to on mnie wyrywa ze snu ... no i zaczęłam się zastanawiać czy on poprostu nie jest głodny?... mam zamiar dzisiaj spróbować nakarmic go przez sen jak zacznie jęczec, myslicie ze to dobry pomysł? czy moze doprowadzi to do tego ze bede go musiała zawsze tak karmic...? no nie wiem juz bo tak jest od kilku tygodni ... Mikolaj jak skonczyl 2.5 miesiąca zaczął przesypiać całe noce (10-11 godzin spał) ... jak skonczył 3 mies. miał tygodniowy kryzys i budzil sie na jedzonko ale tylko raz kazdej nocy a potem znowu przesypiał noce i jest tak do dzisiaj ... cos od 3dni je wieczorami niecałe 200ml ... wiec zaczęłam wnioskować ze te jęki moze są poprostu z głodu ... kurcze, nie chciałabym go przystosowac do jedzenia w nocy ale jesli on na serio jest głodny to bede mu dawała butlę ... Lolli jak to było u Ciebie? Czy Lennox zawsze jadł w nocy czy moze przestał i po jakims czase znowu zaczął?... i napisz mi proszę ile ważył jak miał 4 mies. i 4.5mies. (Arvena Ciebie tez o to proszę :) )... coś mi sie zdaje ze Mikolaj tez zalicza się do tych duuużych polskich dzieci :) dzisiaj zjadł pierwszy raz apple and banana swirl (pierwszy jego słoiczek) dałam mu trzy łyżeczki, reszta jutro i pojutrze :) ... poszlismy na spacer i teraz spi ... to jego codzienna najdłuzsza drzemka o tej porze - zwykle 1.5godz. a czasem ponad 2 godz... poranna i popołudniowa trwaja tylko 40min :) aha, wiecie co dziewczyny ... no jaja :) ... kupiłam ostatnio młode ziemniaki i zrobiłam puree dla Mikołaja (ziemniaczki młode z marchewką) no i zjadł na lunchu dwa dni temu jakies dwie łyzeczki, wiecej nie daje jesli pierwszy raz coś je, no i reszte poporcjowałm i zamroziłam ... wczoraj odmrazam zeby mu znowu dac a z puree ziemniak-marchewka zrobila się normalnie gąbka... poprostu ziemniak zrobił się kompletnie suchy ... a w smaku :( bleee zero smaku ziemniaka tylko jakaś rozrzedzona marchewka - wszystko wyrzuciłam ... cos felerne te ziemniaki i nie nadają sie do mrożenia ;) ... za to sama marchewka zamraża się super :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga moj adas tak mamrotal na zabki!i tez smok mu pomagal.jak zabki wszystkie wyszly to przestal. ziemniaki tu sa wszystkie chyba nie do zamrozenia.ja kiedys farsz do ;pierogow zamrozilam bo mi sporo zostalo i tez sie dziwne zrobily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga lennox w wieku 4 miesiecy wazyl 7,5 kilograma :) a co do mamrotania to nie wiem naprawde co to moze byc.moze anecia ma racje z tymi zabkami bo teraz wypada taki okres ze Mikolaj zaczyna odczuwac swedzenie dziasel i moze wlasnie przez sen go to wkurza.a skoro wczesniej tego nie robil... chyba bym nie dawala tego mleka jednak bo moze sie przyzwyczaic i bedziesz miala to co ja :O lennox zaczal tyle jesc w nocy jak zaczelam go dokarmiac sztucznym :( pisalas ze Mikolaj tez juz je wiecej sztucznego niz Twojego wiec moze dlatego? albo sprobuj dzis w nocy jak zacznie jeczec dac mu troche calpolu i zobacz czy pomoze.jeden raz nie zaszkodzi nawet jak ma nie pomoc a moze akurat te zabki go tak wnerwiaja :) czy ja mam tylko takie wrazenie czy uzylam slowa \'moze\' 3000 razy w tym poscie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli nakopie Ci do tyłka ... ja juz jakies 3tyg. nie karmie swoim 😠 ... ale dzieki za rade :) ... moze macie racje z Anecia ze to zabki :) ... napewno macie ... nie dam mu jednak mleka w nocy :) ... a ze zjada mniejsze porcje mleka to tez pewnie zabki... co?... a Mikolaj 7550g jak miał 4 mies. a teraz 4.5m wazy 7950g wazy ... jejku wlasniw wyzygał to jablko i banana :( a jest juz po jedzeniu mleka ... kurcze ... to nie bylo ulanie to był haft :( .. chyba nie dam mu tego jutro... co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ja dalabym jeszcze raz tego banana, mialabym pewnosc, ze to przez to. wczoraj olce tez chlusnęło z buzi po jedzeniu, przez kawalek chrupka, myślę. bo stalo sie to sekunda po tym jak wiekszy kawalek wziela do buzi. A może wlozyl paluszki glebiej do buzi? tez jestem za daniem calpolu na noc.jak pomoze to wiesz o co chodzi, mniej więcej, a napewno, ze cos go pobolewa. olka tez czasami cos skwierczy przez sen, ale ta to od razu sie wybudzi i tylko noszenie pomaga, albo cycek - wiecej zachodu niz ze smoczkiem A wiecie, ze ola nie chce piersi?ale tylko w dzień.butelki tez zresztą nie chce, lyżeczką najlepiej smakuje. aha , no i mleka tez nie daalabym w nocy, bo , oleniga, chyba nie chcesz go karmic tak jak lolli;) nocami a olka teraz skonczyla 32 tyg i wazyla 7,7kg. drobiażdżek z niej, ale tłuściutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa sorki to wszystko trzeba skopiowac i i wkleic w okno wyszukiwarki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 od kąd podaję małej te kropelki jest lepiej,niestety nie zlikwidowały całkowicie kolki ale na pewno pojawia się ona żadziej i na krócej.Używam też DENTINOX i też jest dobry jak już mała ma kolkę to jej go podaję i po nim zazwyczaj kolka przechodzi.Kupuje go w asdzie. Anecia mnie po porodzie wyskoczył jeden i kupiłam w bootsie bez recepty ANUSOL PlusHC i jest dobry,użyłam go tylko 2 razy i więcej nie ma potrzeby Dziewczyny napiszcie które z Was wybierają się na spotkanie do Londynku:) ja się nadal zastanawiam bo choć bardzo bym chciała to przeraża mnie trochę odległość Kamila_b co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Borówka :) ... wolałam Was zapytac i była to dobra decyzja bo pewnie dałabym mu to mleko w nocy ... oj nie nie, nie chcę dawać mleka Mikolajowi w nocy jak Lolli... wykluczone ... wystarczy ze smoka kładam \"5tys.\" razy na noc .... mam tego dosc :o dam mu calpol ... wlasnie przed chwilą dostał bo jeczał i jęczał no i teraz spi umęczony jęczeniem... to pewnie zeby ... idą ... powolutku :) a Mikolaj pcha te ręce do buzi non stop i możliwe ze od tego zwymiotował ... dam mu jutro to samo ... zobaczymy :) Borówka super ze Ola je łyzeczką tylko kurcze szkoda ze tego cyca nie chce, moze przyzwyczaiła się ze Ciebie nie ma (a własnie codziennie Cię nie ma, czy tylko czasami? a nie lepiej bylo starac sie o jakies benefity niz wrócic do pracy?... ja własnie wciąż o tym myśle - ale to temat na inny czas) ... alez Ola jest szczuplutka, tak malutko wazy to mozesz Borówka ją jeszcze ponosić :) to ona mniej niż mój klocuch waży ... ach te dzieciaczki :o ... a szczepienie na wzw B mamy jutro o 12.00, dzwoniłam i oddzwonili z pytaniami po co i dlaczego ale umówili :) ... Niulek ten link jednak tak też nie działa... a Ty faktycznie kupujesz chate?... ja myślałąm o tym spotkaniu ale musiałabym przejechac caaaały Londyn po przekątnej, z płn. na płd. chyba ze w kółko autostradom... hmm a zabieracie \"męża\"? :o Kamila_b delektuje się szczęsliwymi chwilami ze swoim tatą, który przyjechał w odwiedziny :) ... Anecia ja nie widziałam @ już w 6 miesiącu i goliłam sie na wyczucie :) wierz mi że da się :) ... a mąż golił mi nogi bo nie mogłam dostać ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak ze spotkaniem? Bo ja bede napewno w Londynie, tak wiec jak chcecie to napiszcie dokladnie godzine, mysle ze pod stacja Wimbledon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, takiego posta wcielo!!!! ona nie miala jak sie odzwyczaic. ostatni raz w pracy bylam z m-c temu, jakos tak wyszlo. ogulnie to jestem m/w raz w tyg, tylko po to by wyjsc \"do ludzi\" bo pieniadze z tegomale i poskarze sie wam. zuzka robi sie coraz gorsza. zabraniam jej czegos to smieje sie, patrzy mi w oczy i dalej robi swoje, diablica jedna.olce zabiera wsszystko co wezmie w raczki i krzyczy ze to jej(nauczyla si troche gadac wreszcie to i moze), no i leje w maJTKI.dzisiaj trace cierpliwosc do niej. a mam tyle pracy. robie kolacyje rocznicowa. o, wlasnie leje znowu. no jakis bunt dziecko przechodzi czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( nie wiem co sie dzieje :( jak od spodu skopiuje i wkleje tam gdzie sie adresy wpisuje to dziala :) http://www.rightmove.co.uk/property-for-sale/property-15822874.html?locationIdentifier=POSTCODE^1327250&pageNumber=1&backToListURL=%2Fproperty-for-sale%2Ffind.html%3FsearchType%3DSALE%26locationIdentifier%3DPOSTCODE%255E1327250%26radius%3D0.0%26displayPropertyType%3D%26minBedrooms%3D%26maxBedrooms%3D%26minPrice%3D%26maxPrice%3D%26maxDaysSinceAdded%3D%26_includeSSTC%3Don%26x%3D63%26y%3D19%26sortByPriceDescending%3D%26primaryDisplayPropertyType%3D%26secondaryDisplayPropertyType%3D%26oldDisplayPropertyType%3D%26oldPrimaryDisplayPropertyType%3D%26oldSecondaryDisplayPropertyType%3D%26newHome%3D%26retirement%3D%26auction%3Dfalse%26partBuyPartRent%3Dfalse Byl do kupna i na wynajem :) narazie wynajelismy ale po recesji chcemy go kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek link wchodzi ale trzeba z 15 spacji w nim wykasowac. no i na stronce jest mieszkanie do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem!!!!!!! musialam skrocic linka!!! bio nie dzialal :) ten powinien byc ok :) http://gourl.org/ik2 fajnie macie z tym spotkaniem :) szkoda ze nie mieszkam w Londynie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) byl na wynajem i do kupna :) my narazie wynajmiemy a pozniej sie go kupi :) najpierw przetestujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie mieszkam w angli ale niedalekobo w szkocji wiec chyba moge sie przylaczyc ? 17 czerwca 2008 roku zostalam szczesliwa mama Kacperka wazyl 2380gram i 45cm (ur.w 35tc) teraz ma ponad 8 miesiecy i wazy ok. 9kg i ma 74cm. ma 4 zabki i ida kolejne. Marzy mi sie juz kolejne malenstwo i przyznam, ze rozpoczelismy starania teraz czekam na efekty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek, bardzo fajny domek, gratuluje! Co do spotkania, to chetnie przyjade, tylko wlasnie, co z mezusiami? moze pojda raem na piwko :) bezalkoholowe oczywiscie;) Moja przyjaciolka urodzila dzisiaj coreczke, wazy 4170g, wow duza dzidzia. W dodatku miala na dzisiaj termin z @ :), wczoraj rozmawialysmy do 11 w nocy i mowila, ze czuje sie super, brak objawow, a tu rano o 9 dostaje smska, ze dzidzia juz jest, az sie poplakalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Hej dziewczyny. Bylam dzis u poloznej, a wlasciwie u pana poloznika ;). Pierwszy raz uslyszalismy z mezem bicie serduszka naszej Wiktorii :). Dostalam wczoraj wezwanie do szpitala na oddzial ginekologiczny, wiec spytalam dzis dlaczego i dowiedzialam sie ze bede miala cesarke. Wiecie, ze w Anglii ciecie cesarskie wykonuje sie tydzien przed planowana data porodu? Baaaardzo sie zdziwialm sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_nton, slyszalam, ze cesarke planowana robia od 38 tc. A czy moglabys powiedziec z jakiego powodu chca Ci ja zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Bo pierwsza ciaze poronilam, a druga zakonczyla sie cesarka, 30 godzin sie meczylam przy 4 cm rozwarciu i zielonych wodach plodowych. dzis mi powiedziano ze bede miala cesarke, na 5 miesiecy przed porodem! dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_nton, mysle, ze mozesz na ten temat porozmawiac z polozna lub swoim GP, oni czesto proponuja cesarke przy drugim porodzie, jezeli przy pierwszym byla. A moze dostaniesz skierowanie do swojego poloznika w szpitalu i bedziesz mogla ta decyzje z nim przedyskutowac. Nie wiem jak wolalabys urodzic, ale do niczego Cie nie moga zmusic. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! jakie spotkanie? w londku? wimbledon? toz to rzut beretem ode mnie - jakies 2 godziny metrem, ale co tam! najgorsze, ze mnie wywalilo z netu i sie kafejkuje :( ale mysle o was czesto, hehe :) oleniga, mozesz pozdrowic ode mnie wrzesniowki, nie wyszukuje ich kafeteriowa wyszukiwarka... :( mam do was mnostwo pytan, ale wiem, ze na pewno nie bede miala czasu szukac pozniej odpowiedzi :( pozdrawiam babeczki i pociechy! buziaki od maksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nton mowisz o polozniku z northampton general?von wide costam? jesli nie to pewnie trafisz na niego predzej czy pozniej.mi tez powiedziano ze bede miec cesarke juz ok 6 miesiaca jak nie wczesniej.i chcieli wyznaczyc termin na tydzien porzed terminem ale sie nie zgodzilam bo chcialam sprobowac naturalnie ale w koncu mnie przekonali i bardzo sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) anecia- mnie tez starasznieee bola pachwiny, najgorzej to wstac z łózka..a mala rzuca się wieczorami jak wsciekła:) niulek- fajniutka chatka, tez bym chciała.. madziulek81- witaj:) wiecie co? Ja to z Adasiem nie mialam duzego brzucha, a teraz mam:-P ale jak zobaczylam zdjęcie kolezanki na nk..kurczę, Synek ma sie urodzic za 6 tyg. popatrzcie:) gdzie on się zmiescil.. http://nasza-klasa.pl/profile/68800/gallery/164?page=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×