Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

HEj:) .. my bylismy dzis u poloznej i jak zwykle oki..tylko mala ani trochę na dol nie ruszyla, jest jak byla na 4/5..kurcze, czuje ze się przedłuży.. anecia- fajnie, ze w razie gdyby nic, to od razu zaczną wywoływac..jak pomysle, ze moze to jeszcze mc potrwa- brrrr.. ja juz mam dosc.. tabelka- popieram magdę:) cherry- a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mi83 nie za fajne to wywolywanie jak czytalam o skutkach... mojej kumpeli kazalam chodzic po schodach okrakiem,kucac tak zeby sie obnizylo calkiem ja nie wiem jak jest u mnie,mnie teraz w lesta tylko zwazyli i skan,powiedzieli o indukcji,nie sluchala serdecha,ani nie macala brzucha.ja czuje ruchy bardzo nisko to moze jest ok.OBY.najgorszy jest ten bol brzucha,boli i boli:( cherry mi w szpitalu to badfanie robili,moze cos pokombinuj,ze boli cie brzuch i masz uplawy silne,ja na wkladce to mialam takie zielonkawe. spiniaa moz\\e to czop schodzi lepiej jedz z tym. usuwam ty sie sama usun bo to dziecko najmniej winne.mam nadzieje,ze to glupi zart. lolli dzielna masz corcie,moj syn 10lat i geby nie otworzy. ok poszukam tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia1702........19.03.2009......!!38!!.....Melton..... .....?............? Cherry76...........19.03.2009......38.........Londyn.... ......coreczka mi83.................24.03.2009.......37....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......34.....Grimsby.... ..........Gabrys bes...................22.04.2009.......33....Swindon.... . ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......26.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......31....H/C........... ?syn............ Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......24..Hereford ..........Alanek gosiaczeko5......17.07.2009....20.....Luton......Mateusz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009.......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............ 18.07.2009..... .21...Birmingham.......syn......Jack GaGa_................19.07.2009......19....Birmingham. . .............. Aga_nton..............04.08.2009......18.....Northampton ...Wiktoria........... Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/06/02...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus......... Daw idek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek Tabelka w calosci ze szczesliwymi Mamuskami na stronie 186:) chyba dobrze. cherry a ty jak???czujesz,ze blisko???ciebie tez tak brzuch boli ja na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kurcze weszlam na ta stronke i nie mojego obszaru ale wchodze na sektor o paszport dla dziecka od 13 roku zyca to juz znajduja sie a ta sama ambasada wiec chyba jedak bede mogla tam jechac i co zrobic jesl nie mozna sie dodzwonic?Ja mam mozliwosc jechac w czwartek i mam 3 godziny w jedna strone nie chce jechac na daremno ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest jakikolwiek inny numer do ambasady niz podany na stronce inetrentowej??czy wy potrafilyscie sie dodzwonic? ja dzwonie i nic :( moze dzis sobota wiec dlatego zaczne od poniedzialku ale wiem jak wczesniej dzwonilam to ciagle sekretarka sie wlaczala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, bylam w szpitalu obmacali mi brzuch nie zrobili badania ginekologicznego w ogole nigdy go w anglii nie mialam:/ sprwdzili serducho i wkladke i powiedzieli ze to czop ze mam sie nie martwic i jak bede miec skurcze to znowu przyjechac. mialam w nocy 3 godziny rowniutko co 15 minut okropny bol pachwin i ok 2 w nocy wszystko sie skonczylo:( a myslalam ze to juz... a teraz boli mnie tak jak na@ cale rano moze juz nie dlugo zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spinaa no widzisz dobrze ze wszystko ok!!!wazne,ze wiesz,ze to czop! ja mam pytanie herbarka z lisci malin to rasberry leaf tea?bo jak otworzylam to sie okazalo,ze jest w saszetkach do zapazania:( wy pilyscie napar z lisci malin czy tez taka herbatke?w polsce problemu z zakupieniem takiej nie bylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz jeszcze w polsce mowil ze ta herbatka jest bardzo dobra ale wolno pic ja dopiero od 37 tygodnia takze ja szukalam i nie moge znalezc nawet w polskich sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ja tak pije od niedawna,kupilam w sklepie z herbatkami,kawa zbozowa tam byla i taka niby zdrowa zywnosc.jest z firmy Health&Heather.mam chwile po jej wypiciu taki twrdy brzuch,ona niby ma szyjke zmiekczyc co powoduje pozniej szybkie jej rozwieranie i przygotowuje macice do skurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) zastanawiam się nad zakupem chusty ale jest ich tyle że sama już nie wiem na jaką się zdecydować.Skłaniam się ku PREMAXX BABY SLING czy któraś z Was ma lub miała taką chustę,jeśli tak to napiszcie czy byłyście zadowolone.A może ma któraś do sprzedania to zamiast na ebayu kupie na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi83, u mnie brzuszek nisko juz :) Dzidzia bardzo aktywnie sie rusza, wiec sie nie martwie. Jak u Ciebie z czopem? Ja nie sadze, aby mi odszedl, nie mam plamien, brzuszek tez nie boli, ale mam nadzieje nie przenosze jej. We wetorek badala mnie polozna i powiedziala, ze dziecko nie jest engage a w czwartek lekarz stwierdzil ze jest very well engage :) i komu tu wierzyc? Anecia, ja tez czuje ruchy bardzo nisko, poza tym wczoraj na spacerze czulam klucie bardzo nisko, wiec mysle, ze to glowka. Mnie brzuch jakos nie boli na @, ale czesto boli jak sie dzidzia rusza, wciaz jest bardzo aktywna, no i duza, polozna stwierdzila, za dziecko spkojnie moze miec 4kg, wiec przypuszczam, ze ma troche ciasno juz. Chyba niedlugo zaczne chodzic po schodach, co jeszcze mozna robic, aby wywolac porod? Dzisiaj jedziemy na morze pooddychac jodem i dotlenic dzidziusia. Udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry mnie tez tak kluje w dole nieraz.moze to juz blisko?chciala bym baaaardzo,maz dzisiaj ostatni dzien do pracy i do 16 ma urlop chciala bym do srody urodzic,ale chciec mozna;) a wywolac porod mozna tak spacerek,sexik,schody,ja pije ta herbatke z lisci malin,ogolnie to przemeczyc sie.zaraz sie wezme za odkurzanie,pomalutku chociaz salon odkurze i przedpokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiniaa, mam nadzieje, ze sie juz nie martwisz, zawsze lepiej zapytac w szpitalu, jezeli masz watpliwosci. Ja tez nie mialam ani razu robionego badania gin., no coz, taki to kraj :) Anecia, tak, herbata z lisci malin to raspberry leaf tea. Ja tez pije 3 razy dziennie, ale jokos efektow nie widze jeszcze. A gdzie widzialas kawe zbozowa? Ja kupuje zwykle w polskim sklepie, ale maja tylko rozpuszczalna, a chcialabym parzona. A te przysiady pomagaja? Napisz jakie masz jeszcze metody ;) W poniedzialek przyjezdzaja z pests control!! nareszcie!! walczyc z naszymi myszami, chociaz maz zlapach 4 w pulapke. Zadzwonilam do agencji i powiedzialam, ze sie wyprowadzimy jak nic dalej nie zrobia. Nawet lozeczka nie moge przygotowac, boje sie, ze mi tam wejda, narobia i znowu bede prac i prasowac. Juz uciekam, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Anecia :) zastosuje sie do zalecen, perzede wszystkim schody i ostre jedzonko, czy to musi byc curry? Uwielbiam spicy food :) Trzymam za Ciebie kciuki. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja wracam prosto ze szkoły rodzenia z głową pełną informacji cieszę się, że poszłam chociaż do ostatniej chwili się wahałam, bo mi się trochę nie chciało :) położne mówiły, że jedynym sposobem na wywołanie porodu, który faktycznie działa jest seks :D ponieważ sperma zawiera prostaglyny, czyli tę substancję którą podają na wywołanie skurczy :) a odnośnie rapsberry leaf tea- ona NIE WYWOŁUJE PORODU, a raczej pomaga uelastycznić szyjkę i jest pomocna w drugiej fazie porodu, ale trzeba ja pić chociaż z 10 tygodni przed terminem czyli dobrze że ją już piję od jakiegoś czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes, jedynym sposobem jest sexik i MASAZ SUTKOW!!! powoduje skurcze macicy. a herbatka z malin ma ta cudowna wlasciwosc ze porod przebiega wyjatkowo szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pisalyscie ostatnio o jakims szamponie wzmacniajacym wlosy moglybyscie jeszcze raz napisac mi nazwe, z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis, szampon nazywa sie Capilexin, przewaznie trzeba go zamawiac; w aptekach lub sklepach zielarskich w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez pije herbatke znalazlam w jakims sklepie ze zdrowa zywnoscia, czop dalej mi schodzi lekkie skurcze i nic a myslalam ze moze maluszek na dzien kobiet sie urodzi;) probuje zdopingowac meza do bzykania ale on juz sie strasznie boi porodu:) tak jakbym miala w trakcie urodzic:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda herbatka zmiekcza szyjke co powoduje szybkie rozwieranie:) ja z tym sexikiem tez nie wiem troszke sie boje,a i maz ma obawy;) chociaz niektore z nas probowaly z dobrym skutkiem. zobaczcie co znalazlam Jeśli u ciężarnej nie ma gotowości hormonalnej do porodu, to nie ma gwarancji, że naturalne próby jego wywołania będą skuteczne. Zawsze możemy jednak spróbować. Pomocna może być stymulacja poprzez masaż brzucha i brodawek sutkowych, współżycie seksualne, zażycie oleju rycynowego na czczo, wypicie jednorazowo dużej ilości wody (ok. 4 szklanek), kolisty masaż wokół kostek po wewnętrznej stronie, zanurzenie się w ciepłej wodzie, ćwiczenia rozciągające w klęku na jednym kolanie. Wszystkie te sposoby dozwolone są jednak po ustalonym terminie porodu i nie należy z nimi przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam seksik :) mnie pomógł i to błyskawicznie motywujcie facetów kobietki i do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...dzien bardzo deszczowy, przynajmniej u nas a Franek postawil nas na nogi o 5 rano, nakarmiony, dokarmiany i wciaz marudzi... Spi teraz z tata na lozku a wlasciwie to tata probuje sie zdrzemnac a Franek przerywa to skrzeczeniem prosto do ucha. Czy on wciaz moze byc glodny???? :/ Potrafi zjesc tyle co 2 miesieczne niemowle a ma dopiero 2 tygodnie... HV powiedziala, ze to normalne. Glodomora urodzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Litości nad Kobietami! :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) padl nam system na kompie :( ... we wtorek lecimy do Polki na chrzciny ... odezwe sie po powrocie :) Mikolajowi chyba kilka zebow na raz idzie, na dole :( czy to mozliwe?... milego tygodnia :) i ... WSZYSTKIEGO NAJ.... W DNIU KOBIET :) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×