Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Anecia promocje w asdzie są do 17 maja,więc masz dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy wpolczuje obolalych piersi moj maly na szczescie byl wybitnym ssakiem i zaraz po porodzie ssal doberze i na szczescie nigdy mnie nie pokaleczyl, naprwde wspolczuje ale piersi tez musza sie przyzwyczaic, ja jem i jadlam wszystko jak karmie piersia, a te krostki to tradzik ja oilatum smarowalam bo jeszcze luszczyl sie na dodatek anecia ja tez mialam zapisane te tabletki ale bralam kilka dni bo wydawalo mi sie ze mam malo pokarmu poza tym nie chcialam brac i sa one wrazliwe na nieregularnosc w braniu te drugie cazette sa duzo lepsze tak mowila hv i powiedziala ze mam isc do lekarza po nie i ze wlasnie jak bym sie spoznila w braniu nastepnej tabletki to zaraz nic sie nie stanie, ciekawe jak bes?pewnie sie nameczyla, pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae no nie strasz mnie z tym pokarmem!moze u mnie nic nie bedzie.a co to regularnosci brania to przypomnienia sobie na caly miesiac w telefonie nastawilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magna no to teraz masz zagwostkę :-D My nie używamy oliwki bo maleństwo uczula - poza tym oliwki bardziej wysuszają niz nawilzaja skore wiec odradzam. Ale zrobisz jak uważasz. Poczytaj sobie w necie - jest na ten temat b.duzo i sama zdecyduj co najlepsze dla was :-D Co do facetów to b.prawdopodobne ze dziwnie się czuja w sytuacjach intymnych, u nas nie było źle. To raczej ja marudziłam bo byłam ogromna a i teraz nie czuje sie najlepiej z ta gora tluszczu. Myśle ze przy pierwszym dziecku sa obawy co do igraszek a przy nastepnym jest to bardziej naturalna i znana sytuacja więc obawy znikaja i nocki są bardziej udane :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha edyjus ale gora tluszczu widzialam zdjecia:) slodki jest Maksymilian:) frugo dzieki za przypomnienie daty konca promocji w asda🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :):):) mam nadzieje ze sytuacja sie unormuje :) bo smutno mi dzis :O:O:O i tak czytam i czytam ten topik z tesciowymi bo w pracy czasami nuda i zastanawiam sie czy mam racje czy moze powinien ktos mnie sprowadzic na ziemie???? otoz sytuacja wyglada tak: Tesciowie raczej nie wtracaja sie do naszego zycia :) pomagali nam umeblowac tzn poustawiac meble w pokojach podczas przeprowadzki i raczej tylko przesuwali a nie nakazywali gdzie co powinno stac :) wiec to byl taki pierwszy sprawdzian czy potrafimy sie dogadac :) Mojego M siostra kupila nam wielkie pudlo kosmetykow, ubranek i najpotrzebniejszych rzeczy jak sie maly urodzi :) do nas do domu... i to bylo przemile ...ale.... Z mojego M pokoju u nich w domu zaczeli robic pokoik dla malego i ze ona tam wstawi lozeczko i bedzie spac na lozku obok jak maly bedzie zostawal na noc :O Pokupowali sterylizator i butelki wiedzac ze ja bede karmic piersia, kosmetyki, wanienke i wielki koszyk jak bedziemy przychodzili w odwiedziny. Tylko ze my mieszkamy 5 min piechoty od nich... Lee kuzynka oddaje od urodzenia malenkiego synka na weekendy swojej mamie, po to by oni mogli spedzic czas sami sobie i wyjsc gdzies... Ja taka nie jestem i nie wyobrazam sobie pozostacwic dziecko na noc...poprostu zatesknilabym sie. I ja nie wiem jak mam sobie z tym problemem poradzic...??? My jak juz gdzies wychodzimy to do kina, na kolacje...ale nigdy nie na noc wiec po ciazy raczej nie bedziemy...wolimy kominek i gitare...no moze oprocz ze moj M uwielbia koncerty :P i raz na jakis czas wybiera sie na zeznie rokowa :P:P:P I teraz mam pytanie do mam :) czy ja nie przesadzam?? moj M mowi ze nie bedzie potrzeby zostawiania malego na noc ale ze powinnam dac im byc dzidkami....z drugiej str nie chce ich urazic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki anecia za pocieszenie ale 30 kg nadwagi to jednak jest gora tluszczu. Zresztą zaczęłam z nia walke i za kilka miesięcy (akurat jak się lato skończy :-(( ) będe znowu laska :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyjus nie widac cie dobrze na zdjeciu,ale 30kilo no co ty???ale dasz rade i na nastepna wiosne bedziesz w miniowkach ganiac.ja podejzewam,ze juz mini nigdy nie zaloze;) niulek troche dziwnie urzadzaja z gory zakladajac,ze bedziecie im malego na noc dawac,mysle,ze delikatnie powinniscie im powiedziec,ze raczej wieczory bedziecie razem spedzac,ja tez w zyciu tak bym dzieci nie oddawala na noc!ale karzdy jest inny ja piersia karmilam wiec kto by cyca dal,a pozniej to jakos juz nie chcialo sie wolelismy razem siedziec.znajomych z dzecmi zapraszalismy,albo my do kogos z dzieciakami poszlismy,nie balangowac,bo obydwoje za alkoholem nie przepadamy,tylko tak pogadac przy kawce nieraz po drinku jakims albo reds malinowy mniaaaaaaam. ide obiad konczyc MILEGO DNIA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim Jestem jestem Edyjus, ale troche busy od rana Byłam w galerii i jedyne co udało mi się kupić to biustonosz.. ale babka mi fanie doradziła. Szkoda, że Maja jęczała ciągle i szybko musiałam wracać. Teraz po 20 min udało mi się ją uśpić wiec mam trochę czasu Magda co do smarowania dziecka to nie można niczym nie smarować, bo dostanie egzemy i bardzo mu się skóra wysuszy Zgadzam się , żeby nie używac oliwki, ja kupiłam i kiepsko się sprawdzała Moim zdaniem świetnie sprawdza się double base, które zwykle przepisują HV gdy sa jakieś problemy. Gdy skóra jest sucha każą smarować 4-5 razy dziennie, gdy jest normalnie, na pewno wieczorem po kąpieli i rano. Można to także kupić np w boots, chociaż tanie nie jest. Jak dziecko będzie nieco starsze możesz wprowadzić coś innego, ale ja polecam to. Jest najbardziej neutralne i bez zapachu. Po jakimś czasie można spróbowac BAMBINO bo ma podobny skład,a do tego cudnie pachnie :) Z doświadczenia warto też smarować buźke w dzień dodatkowo i dobrze lekko osuszać pod szyją.. Maja miała straszne potówki !! Niulek.. to hormony.. jest ci smutno, ale uwierz mi, to przejdzie. Ja na sex akurat miałam często ochote, pod koniec też, chyba, że już mnie tak memłono bolało, że na nic nie miałam ochoty.... ale i twój luby może mieć zły dzień. Daj mu czas i zawsze możesz powiedzieć, że brak ci pieszczot :P A do co teściów.. no coż. Masz słuszne obawy, przesadzają strasznie!!! Maja ma 6 miesięcy i jeszcze nie wyobrażam sobie oddać jej komuś na noc !!!!!!!!!! W życiu !!!!!! Może i ona i ja jestesmy trochę od siebie uzależnione, ale tak to się ma z pierwszym dzieckiem. Nie daj się. Pamiętaj, że to ty będziesz matką i nie musisz robić czegoś przez grzeczność, bo źle się będziesz czuła i będa problemy. To ty będziesz wiedziała jak ją uśpić i dać pierś a teściowe zawsze uczą jakichś złych nawyków, które na pewno tobie by nie pasowaly, uwierz mi. Mam przykład siostry.... Lolli... piękne stwierdzenie o twoim mężu, miło takie rzeczy slyszeć Ja też staram się walczyć z wagą i idzie to powoli, ale idzie i zaczynam się nieźle czuć. Alem siem rozspisała.. co ja miałam jeszcze mówic ... dobra na razie już nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla dzis u mnie znajoma z synem i moj Kubus tak sie ubrudzil w ogrodzie ze juz musialam go wykapac:D a teraz sobie smacznie spi wiec chwilke mam wolnego. co do facetow to wydaje mi sie ze oni to sa podswiadomie swinscy, bo jak kobieta gruba niz jak ja poznali to sie wykrecaja od sexu ja mialam tak samo niby mojemu nie przeszkadzalo to ze sie mi przytylo ze niby kocha mnie taka jaka jestem ale jak teraz schudlam 8kg to sie nie moge od niego odpedzic i to sa wlasnie faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki.... super sie czyta wasze opinie i przezycia.... i to ze znajdujecie czas by pogadac na kafeterii majac swoje slodkie malenstwa.... Ja mam termin na dziś i zaczynam powoli panikowac. nic sie ze mna nie dzieje.... Michaś jakos nie spieszy sie na ten swiat.... ale to kompletnie... zadnych skurczy ani nic w tym rodzaju. jedyne co mnie dopada to niepokoj i obawa jak to bedzie i czy bedzie all ok :) i kiedy sie wreszcie zacznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila bo to sama prawda!:D juz Wam sie kiedys chwalilam ze moj luby uwielbia zajmowac sie domem, ma swira na punkcie porzadku, potrafi WSZYSTKO naprawic, jest przezarabistym kucharzem, wspanialym tata AND good looking :D trafilo mi sie jak slepej kurze ziarno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila/ anecia dziekuje za odpowiedzi w sprawie rodzinki 🌻 no tak tez myslalam ze cos z tymi moimi tesciami jest nie tak :( no ale mam plan :) jak sie maly urodzi to poprostu powiem ze bardzo dziekuje za pomysl z opieka na noc bysmy sobie poszaleli ale ze ja nie jestem gotowa go zostawic i ze sie zatesknie :) mam nadzieje ze jak kilka razy tak powiem to w koncu zrozumieja...tylko zeby pretensji nie mieli ze moglam im powiedziec wczesniej przed urzadzeniem pokoju :O Dodam tylko ze mojego M mama i siostra stwierdzily ze nie beda mialy konkurencji i ze beda go mieli tylko dla siebie , poniewaz moi rodzice mieszkaja w Polsce...i powiedzieli ze jak oni przyjada do mnie na 3 tyg to tesciowie przestana przychodzic bo tak sie nalezy ale i jakos tak mi sie niemilo zrobilo...bo o jakas konkurencje tu chodzi....a maly sie jeszcze nie urodzil :O przepraszam wiem marudze dzis strasznie...:(:(:( a jesli chodzi o chlopa to macie racje...jak sie bylo szczuplym to najlepiej z lozka by nie wychodzili ale jak juz nie jest tak wygodnie to juz im nie wychodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia bedzie cool, jeszcze troszku musisz wytrzymac, ale warto sie pomeczyc :) niulek ja nie mysle ze tesciowie jakos specjalnie przesadzaja.pewnie sie poprostu ciesza na wnuka i chca byc pomocni. jak Nadia byla mala to moja mama WOGOLE nie chciala z nia zostawac, a ja bylam bardzo mlodziutka i poprostu chcialam raz na jakis czas wyskoczyc gdzies ze znajomymi.wierzcie mi, to byl istny koszmar :O :O :O jak juz wychodzilam to nie dluzej niz na 1,5 godziny... ja rozumiem ze babcia nie ma obowiazku nianczyc mojego dziecka, ale skoro i tak mieszkalam u niej, skoro i tak to dziecko spalo...no to gdzie problem??? traume mam jak nie wiem :O pamietam ze musialam kiedys wracac taksowka z juwenaliow z innego miasta bo matka wydzwaniala ze nadia ma 37 stopni.tez mi tragedia, i ja musialam jechac tyle kilometrow zeby jej dac lyzeczke panadolu :O wiec dziewczeta drogie, nie jest jeszcze tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awwww dzieki lolibelly :) fajnie wysluchac wielu opini :) Bo to tak jest jak sie ma to sie nie widzi a jak sie nie ma to sie marzy by ta pomoc byla :) Moze ja jakos sie tak pazurami zaparlam bo oprocz Malego to oprocz brata w Uk nie mam nikogo i boje sie moze jakos tak go "stracic" hmmm ten instynkt maciezynski to potezna sprawa...czasami az przeraza :) hihihi tak kontroluje kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia ja bron boze cie nie strasze tabletkami ale mi sie tak wydawalo ze go mniej wiec nie wiem ja nigdy nie mialam nadmiarc pokarmu wiec jak go mam mniej to zaraz czuje, zreszta przed miesiaczka tez go mam mniej no i ja zaczelam miesiaczkowac 3miesice po porodzie u nas oilatum bardzo pomagalo jak posmarowalam kremem to te krostki nie byly wlasnie takie pgniste a mial na calym ciele poza tym oilatum lagodzi sedzenie pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszxcze raz, poki maly spi mam roblem bo on tak panicznie boi sie kapieli i nie wiem co zrobic pewnie kupie to tummy tub, niby do 3lat sie to uzywa ale jakby na troche starczylo to byloby dobrze on sie nawet boi wody jak z kranu mocno leci on tak czuje sie niepewnie w wanie i przerazliwie krzyczy ma tak od poczatku myslalam ze wyrosnie z tego ale nic, skad tak male dziecko ma taki lek do wody, az sie wierzyc nie chce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewuszki za wszystkie rady pomarudze HV o tym double base, zobaczymy czy sie uda, a dzis sprobuje rady znajomej, zobaczymy jakie beda efekty. niulek jesli chodzi o tesciow to ja proponuje kompromis. oni beda musieli uszanowac ze bedziesz mama i twoje zdanie powinno być najważniejsze, a ty powinnas dac im sie nacieszyc byciem dziadkami. kompromis to dla mnie najlepsze wyjscie dla obu stron a co do facetow hmmm ... dla mnie temat rzeka. oni tez maja hormony i zle dni. na szczescie ja nie narzekam na moja malzowinke emilia nie stresuj sie, jak przyjdzie pora to wszystko sie zacznie a do tego czasu relaksuj sie ile wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae- moj Bubciu tez tak sie bal i kompalismy sie rodzinnie moj M w wannie z dzidzia a ja malego mylam i tak polubial kapiele teraz z wanny mi nie chce wyjsc nawet jak wypuszcze wode to on kladzie sie w pustej wannie i trza go na chama wyciagac no i oczywiscie jest placz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis tez tak myslalam ze ze mna moze by sie nie bal ale my wanny nie mamy, ale dzieki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm a powiedzcie mi dziewczyny.... czy to moze byc normalne że znow mam dziwne zachcianki takie jak np czekolada, czerwone słodkie wino, lody..... itd.... Michaś jest dziś baaaaardzo aktywny... zreszta tak samo jak ja .... energia mnie rozpiera, ciagle bym gdzies chodzila i coś robila... czy to dobrze ?? czy powinnam sie opanowac i odpoczywac ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia nie wiem jak z zachciankami.ja tam zylam z przekonaniu ze skoro jestem w ciazy to mam prawo miec zachcianki caly czas bo to jedyny czas kiedy mam usprawiedliwienie :P a jezeli rozpiera Cie energia to bardzo dobrze, zacznij cos robic to moze sie ruszy.aktywnosc ma to do siebie ze moze przyspieszyc akcje porodowa.tutaj wszystkie dziewczyny jak sie zblizaja do terminu, to nagle ochoczo myja podlogi, okna itp.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze mialam 2 usg 2 dni temu sie martwie czy wszystko ok bo wczoraj najadlam sie ogorka z octem- a potem lekki seksik- no a dzis mam lelkko rozowe plamienie i brzuch mnie tylko chwilke bolal- i obylo sie bez tabl- od 2 dni spokoj jak boli zle- jak nie boli-tez niefajnie a dzisiaj przez chwile tak mi sie jakos ciezko we brzuchu zrobilo- nie wiem dlaczego sie naczytalam, jak dziewczyny pisala ze nie mialy za duuzo objawow- i potracily swoje fasolki- mozze tych objawow powinno byc wiecej? i badz tu madry czy tylko ja taka glupia jestem? uuu- chyba sie zaraz rozplacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia to ze rozpiera cie energia to znak ze juz niedlugo sie zacznie - powodzenia :-)) ewag nie wiem co ci napisać. ja nie miałam zadnych wiekszych buli ale znam takie ktore bolało. kazda z nas jest inna i przechodzi ciaze inaczej. najwazniejsze by sie nie denerwowac - stress szkodzi - jak to mowia - sczesliwa mama, szczesliwe dziecko :-) wiec usmiechnij sei i głowa do góry, wszystko bedzie ok 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag bądz dobrej myśli,a wszystko będzie dobrze :) ja w drugiej ciąży dostałam krwotoku w pracy i myślałam,że to już koniec,a teraz właśnie lulam do snu wrzaskuna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam z baaaaaaaaardzo dlugiego spaceru, moze to zacheci nasze malenstwo do przyjscia na świat... teraz tylko aromatyczna kapiel ktora mam nadzieje pomoze mi w spaniu bo od kilku dni snu mi brakuje.... zanim sie uloze i zasne musze wstawac do łazienki i tak wkolko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki!! Emilcia zafunduj sobie goraca noc z mezem to napewno sie ruszy!!mi pomoglo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lejdis to co, że tego ja dzisiaj pierwsza na tej kawie siedzę ?? Maja pare razy mnie budziła, po 6 jeszcze troche z butli pociągnęła, i przysnęła. Jestem trochę nie dospana, ale to tylko TE uroki :) Za oknem wielkie słońce, więc zaplanujemy jakieś wiosenny spacer we czwórke tym razem Czekam na was śpiochy Emilcia.. mi też seksik pomógł, ale już miałam trochę nieregularnych skurczy (5 dni przed terminem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×