Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Mamo Eli i Kamila_Black dziekuje :) 🌻 Dla jednych upaly sa przyjemnoscia a dla innych udreka :( Te spiaczki bylyby jakos do wytrzymania, ale do pracy trzeba jechac godzine :( i byc tu 8 h :( + ja spie jak kamien i nierozumiem dlaczego taka spiaca jestem... A moze poprostu to zly dzien?? w niczym sie sobie nie podobam :( zanim sie ubiore to mija godzina :( Moj M to nawet nie patrzy juz na mnie jak na kobiete.... przepraszam ze tak marudze ale ta statycznosc osoby tak ruchliwej jak ja doprowadza mnie do placzu :( mam ochote schowac sie w kacie i chlipac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek to juz nie dlugo. tez chodzilam latem w ciazy i wiem nie ze nie nalezy to do wielkiej przyjemnosci: opuchlizna, pocenie, nieustanna zadyszka, sennosc i ogolna niemoc. mnie tez normalnie jest wszedzie pelno a ciaze uziemialy mnie na dobre (no moze nie do konca :D ). pociesze Cie ze pod sam koniec dostaniesz powera i bedziesz wszystko sprzatac, gladzic, prac i zmywac, i wcale nie bedziesz sie czula zmeczona :D prawda dziewuszki? a co do swego lubego to nie mysl za duzo i nie zrzedz bo to nie prawda. to Ty nie czujesz sie jak seksowny kociak (i trudno Cie za to winic) a nie on nie widzi w Tobie kobiety ;). nie przejmuj sie, wszystko za jakis czas wroci do normy! magdae szkoda ze masz tak daleko, przygarnely bysmy Cie do grona kawkowiczow :D czas do tyry... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zzalo mi posta!!!! Chcialam napisac ze dziekuje dziewczyny!!! pewnie napewno skonczylambym w tym kacie zaryczana gdyby nie WY!!! 🌻 Kupilam sobie shaka z Mdonalda ( truskawkowego) a pozniej w superdrugu dziewczyna powiedziala ze mam ladna spodnice i chyba po tej dawce dobroci zrobilo mi sie lepiej :) upal juz tak nie doskwiera :) a i usmiech sie pojawil :* jeszcze raz dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko :) u nas od rana dramatycznie, pies sasiadow zagryzl jednego z kociaczkow :( :( :( chcielismy nie mowic nic nadii ale plotka szybko sie rozniosla i wszystkie dzieciaki o tym wiedza wiec jej powiedzielismy.strasznie plakala. :O niulek takie uroki ciazowania ;) pogoda jaka jest kazdy widzi, mam juz tak opalone rece i dekolt ze chyba bardziej sie nie da :D milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaeli pewnie nie tak szybko pójdziemy w tamte strony-szkoda czy wiecie może dlaczego np royal mail ma tak że jak cos wysyłasz za granice jako mała paczka to wychodzi taniej niz ta sama waga ale jak w kopercie np 300gram? chyba bede słała telefon do polski jako mała paczka bo jak włoże wkoperte to pójdzie jako list i wtedy drożej, tylko nie wiem jakie może mieć rozmiary ta mała paczka -gdzieś coś pisało o wielkości kaset video-wiecie coś więcej na ten temat?. a wy dziewczyny co sprzedajecie troche na ebay, któraś z was do chorwcji słała i jeszcze gdzieś to jak słałyscie-gratulacje ze sprzedaży!! niulek dasz rade zobaczysz- jeszcze zatęsknisz do tego stanu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 karmię Hanię tylko piersią :) nigdy jej nie podałam mieszanki a teraz od wczoraj pije troszkę herbatki z bobovity szaman mnie tylko zdendował :( powiedział,że to że jest przeziębiona to normalne przy takiej pogodzie,a jak go spytałam o tą jej pierś to mi powiedział że skoro karmię piersią to to jest normalne bo ona ma wszystkie moje hormony :O sama nie wiem czy to takie normalne tak długo po porodzie i tylko i wyłącznie w jednej piersi Niulek jeśli chcesz to napisz mi swój adres znalazłam w domu tubkę 50 ml tego żelu z aventu do stóp,mogę ci go wysłać ok uciekam bo mój marudek znowu wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae-mozesz wyslac w kopercie, ale sa pewne ograniczenia jesli chodzi o grubosc, wymiary czy wage. Chyba ponad 25 mm grubosci to juz zalicza sie jako small packet, nawet jesli lekkie jest. A co do ebaya to ja ostatnio sprzedawalam biustonosze, normalne , ciazowe i do karmienia bo zdecydowanie zaden juz na mnie nie pasowal a byly dobrych firm i w doskonalym stanie. Wczesniej spodnie, zakiet i pare innych ubran, ktore juz przed ciaza byly na mnie za ciasne, ale wiesz jak to jest-dobrych rzeczy szkoda bylo mi sie pozbywac bo a nuz schudne i tak lezaly... Dzieki za gratulacje, sama jestem zdziwiona- moje rzeczy poszly do Chorwacji, Belgii, Norwegii i dzisiaj do Wloch :D Moj to sie ze mnie smieje ciagle bo tak sie tym ekscytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi proszę co mogę zdobić z potówkami u Hani mała od kąt jest tak ciepło jest ubierana leciutko(przełamałam się )sukieneczka na ramiączkach,rampersik zakładam jej skarpetki ale czapki już nie,śpi w bodziku z krótkim rękawem,a przykrywam ją pieluszką tetrową więc wydaje mi się,że jej nie przegrzewam a mimo to ma potówki na czole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tam znalazłam o small pacets mi własnie o to chodzi zeby szło jako paczka bo wtedu jest tansze niż zwykły list a co jeżeli bym chciała paczke a bedzie mniej niz 25mm czy na siłe wyśla jako list i wtedy drożej-zobaczymy ale faktycznie aga uk dobrze idzie ci ta sprzedaż-byle tak dalej frugo mój mały chodzi ubrany w samych bodach z krótkim rękawem całe gołe nogi i bez skarpetek a powychodziły mu paskudne potówki za uszami-i co zrobić chyba że na go, pozdrawiam dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej!!! czyzby dzis pierwsza??? Ja juz po kawusi :) w mega lepszym humorze :) Umiecham sie od ucha do ucha ;) wczoraj to chyba hormony byly :O Frugo bylabym million razy wdzieczna za ten krem bo juz w dwoch asdach bylam i nic nie znalazlam :( Moge przeslac Ci adres na maila?? tylko Ty nie masz go w stopce :( podaje swoj duszko4@wp.pl moze napiszesz cos tam krociotkiego :) i bede mogla odpisac :) dzis tylko half day w pracy bo uciekam do midwife :) to juz prawie 34 tydzien!!! wow!!! jak to leci :) Buziaki na dobry poczatek dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemozliwe, ze jestem pierwsza! pewnie nim skoncze tego posta to sie tloczno zrobi... ja juz po 2 kawusiach i dla rownowagi po magneziku rozpuszczalnym. od paru godzin jestem slomiana wdowa, maz pojechal sobie do uk :( samochodem :( wiec mam tylko wozek :( a u nas leje i leje :( maks to jakos wszysto wyczuwa i wczoraj ryczal w kapieli. ryczal! w kapieli!!! swiat sie konczy... nie wiem, jak sobie da rade, on teksnil, jak maz byl caly dzien poza domem, a tu pare tygodni... ciezko bedzie :( szczegolnie ze smiga juz po calej chalupie, na brzuszku lub na czworaka, wstaje przy meblach i wykazuje ogolnie pojeta wysoka ruchliwosc. mam szanse zajac sie chalupa tylko wtedy, gdy dziecko spi. czasem nie chce mu sie pelznac do krzesla, wiec sobie go przysuwa (a ja mam z tym problem, bo ciezkie cholerstwo), a ulubiona zabawka jest woda mineralna w szesciopaku, lacznie 9 kg. chowam gdzie sie da ale i tak szkrab wszystko wyniucha :D wam to dobrze z ta pogoda! wczoraj odpalilam kaloryfery, zeby pranie mialo szanse wyschnac, bo sie kisilo juz 3 dni. ok, lece na budowe zobaczyc, czy tylko pija piwo, czy tez moze juz zaczeli cos robic... papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skleroza! 1) maks konczy dzis 9 miechow!!! :) 2) czy mozna juz podawac mu twarozek albo jogurt? 3) co myslicie o podaniu truskawek? zezarlam i nie dostal uczulenia po moim mleku, wiec moze teraz sprobowac bez posrednikow? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach właśnie truskaweczki :D wczoraj wszyscy zapragnęli koktajlu truskawkowego,więc zrobiłam i nie wytrzymałam :O wypiłam 3/4 szklanki wiecie co nic małej nie ma :D :D:D jupi dzisiaj zrobimy znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek napisałam Ci mejla :D odpisz szybko to wyslę jeszcze dziś za około godzinkę wybieram się do centrum więc by to poszło przy okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :) frugo nie martw sie potowkami. przyjda i pojda. ja uzywam tylko wody, nie smaruje niczym i nie zasypuje. niulek ciesze sie ze juz Ci lepiej :D moje drogie sasiadki, poniewaz zadnaz Was nic nie pisze, pozwole sobie byc kierowniczka zamieszania i ustalic szczegoly dziesiejszej kawki :D czekam na Was o 3 p.m. przy ruchomych schodach (tych blizej next i boots). macie moj telefon, wiec jakby cos to dajcie znac ;) nie bedzie mnie na forum bo mam kupe roboty przed wyjsciem, however postaram sie jeszcze tu zajzec ok 14-tej ;). buziole i milego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
cześć dziewczyny mam do was pytanko czy byłyście może u doktor Jolanty Czyżowskiej bo bardzo bym potrzebowała jej numer komórkowy miałam od niej kiedyś wizytówkę ale zgubiła. Bardzo mi jest potrzebny ten numer bo mój kruszynek strasznie kaszle aż się dusi a w nocy to szkoda gadac byłam z nim u GP to stwierdził że jest zdrowy jak ryba i mam go iść szczepić co za pal..nt z lekarza .Będe bardzo wdzięczna z ten numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki!!! jak zwykle odzywam sie z czestotliwoscia na tym forum raz na miesiac, no ale jesli tabelka jeszcze istnieje to gdzies tam jestem. hej niulek25 jakos przeoczylam cie wczesniej a mamy ten sam termin!!!!!! ja tez na 18go czy 17go juz sama nie wiem. Ja mam polozna w czwartek. Czytalam na poprzedniej stronie ze srednia humorek. no coz. mnie tez juz ten brzuchol meczy, ze jest ze ciezko ze goraco, ale ta pogoda nie utrzyma sie raczej bardzo dlugo, za kilka dni bedzie juz normalnie pozniej moze znow cieplo i tak w kolko wiec nie mart sie damy rade. przeoczylam tez info gdzie rodzisz?? jesli nie jest to tajemnica. Ja jestem z Liverpoolu, planuje rodzic w domu ale jesli nie wyjdzie to w womens hospital a ty? laseczki zadawalam to pytanie ale nigdy nie dostalam odpowiedzi, albo pojawila sie 10 stron dalej i ja przeoczylam, czy jest wsrod Was jakas ktora rodzila w domu? Pierwsze dziecko rodzilam w szpitalu a teraz chce tak i moze ktoras napisze jakie ma wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, nasze dzieciaczki sa w podobnym wieku, ja zaczelam dawac jogurt naturalny jakies 3 tyg temu tak po kilka lyzeczek na sniadanie razem z weetabix i owocami, bardzo polubil. natomiast odradzam te dla dzieci jogurciki, za duzo cukru i ... kolorow. Twarozku jeszcze nie dawalam ale sie przymierzam, truskawki... jesli nie byl na nic uczulony to mozna sprobowac, ja tez dalam jedna mojemu i maliny. nic mu nie jest. ale bym wyskoczyla z Wami na kawke, a ja tu na wsi trochem uziemiona, moze mnie ktoras odwiedzi? zapraszam na lono natury. mieszkam w ash niedaleko guildford, surrey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przeszlo dwoch tygodniach przerwy. Naskrobalyscie sporo wiec raczej nie uda mi sie nadrobic tego wszystkiego. No chyba, ze sa chetni do sterszczenia mi tego co sie tu ostatnio dzialo hehe Wypoczelismy w Polsce, zobaczylismy sie z rodzinka, pojechalismy na kilka dni nad Morze Baltyckie a teraz czas wracac do normalnosci. Wczoraj oznajmilam w pracy o Dzidziuchu i zostalam bardzo mile zaskoczona pelna entuzjazmu reakcja- wlaczajac w to szefa :) Kamien z serca, bo troche sie tego obawialam. Podczas pobytu w Polsce bylam na USG- byl to akurat 12 tydzien wiec swietny moment na mierzenie przeziernosci karkowej, malenstwo jednak tak sie odworcilo, ze nie mozna bylo tego zrobic. Mam wiec pytanie, czy mierza to tez tutaj? I jesli tak jak sie to fachowo po angielsku nazywa. Mam USG juz w najblizszy czwartek. Mam wiec nadzieje, ze bedzie wiecej pozytywnych informacji bo moj polski gin stwierdzil, ze powinnam juz siedziec na zwolnieniu bo: mam jego zdaniem za krotka szyje macicy ( poczytalam w necie i wydaje sie byc calkiem w normie) znalazl u mnie krwiaka ( 13 na 17 mm) i bobo wydaje mu sie tydzien wieksze niz jest faktycznie... ach... mam nadzieje, ze tutejsze USG lekko mnie uspokoi... mam nieodpoarte wrazenie, ze z Polsce przesadza sie nieco z tym wszystkim.... ta przeziernosc karkowa fajnie by bylo jednak sprawdzic, wiec jesli cos wiecie na ten temat, to bede wdzieczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliowa, w uk testu faldu karczkowego nie robia na scanie chyba raczej. Stosuja troche inna metode, okreslania ryzyka wystapienia Downa. Robia test z krwi na wystepowanie specyficznego bialka. Jak bedziesz na pierwszym scanie, to po nim bedziesz miec wywiad z polazna, i ona zapyta cie czy chcesz takie badanie, tak bylo przynajmniej u mnie. Mnie sie zapytala czy jesli ten test by cos wykazal to jakie byly by moje dzialania, ja powiedzialam ze kontynulowalabym ciaze bez zmian, wiec stwierdzilysmy ze nie bedziemy robic. Pozniej pomyslalam ze owszem nie zmieniloby to mojego postepowania ale w sumie dobrze jest wiedziec. Ale w sumie nie zrobilam. Bo na kolejnej wizycie u poloznej z rejonu masz kolejna szanse na pobranie tej krwi jesli sie zdecydujesz, bo pozniej juz tego nie wykrywaja. Tyle, tak to u mnie wygladalo, ale nie wiem czy sie to tyczy wszystkich szpitali pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek wysłałam Ci przesyłkę a na mejla odpowiem wieczorkiem bo teraz muszę lecieć do obowiązków ach i pochwalę się Wam u nas się klują 2 dolne jedynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ja podaję małemu te małe jogurty , a ty skad wiesz ze maja za duzo cukru, znasz moze jakieś dokladne dane ile dopuszczalnie moze byc cukru na 100gram produktu żeby było choc troche zdrowo?podobno danonki maja duzo ale ile znaczy to duzo? lilowa tutaj za bardzo nie robią usg tego tego karku, co do szyjki to każda ma inna genetycznie i najważniejsze żeby sie nie skracała a sama jej długość nie jest aż tak ważna no i to że dzidziuś o tydzięń większe to też norma, norma jest z reguły dwa tyodnie do przodu i do tyłu, więc lepiej sie nie stresuj bo szkoda dzidzi a szczęśliwa mama to szczęśliwy dzidziuś, pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa, za Twoją zgodą w czasie USG tutaj też zbadają przezierność karkowa po czym zrobią ci badanie krwi. w pierwszej ciąży to robilam w drugiej nie chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam Dziewczynki Kochane:) Czyli jesli poprosze o zbadanie przeziernosci podczas USG, to jednoczesnie decyduje sie na badania z krwi rowniez pod tym katem? USG mam w czwartek a o badaniach genetycznych jeszcze z polozna nie rozmawialismy. Zaczyna sie 14 tydzien... Spotkanie z polozna mam w 15 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, powim tak, ja to troche tak karmie malego na zdrowy rozsadek, to znaczy, ze jesli nawet tego cukru nie ma za wiele w jagurcikach, to dziecko i takk ma sporo z innych zrodel, np. owocow, czy kaszek, czy nawet warzyw.a jesli jogurty naturalne nie maja cukru, sa zdrowsze wiec po co tamte? Nie wiem jak jest z cukrem w sensie dawki, wiem tylko o soli, tzn sodu ze nie powinno przekraczac ok 300mg dziennie. a to podobno mniej wiecej tyle ile jest w warzywach, woda tez ma sod , najmniej evian. niektore mamy szczegolnie angielki daja zolty ser, a dla mnie on jest okropnie slony to coz dopiero dla niemowlaka. jogurty, kefiry, twarozki to ok. oczywiscie pewnie troszke sera zoltego nie zaszkodzi, ale ja np. nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mnie podpuszczacie ze bede pierwsza...? hehe :) slomianej wdowy poranek samotny pierwszy: jestesmy umyci, najedzeni, mamy umyte obie glowy, wszystko wysprzatane... a ja myslalam ze przy dziecku mam tyle roboty... ;) wszystkim mamom, ktore nie maja jeszcze maty do zabawy dla waszych pociech, radze sie w nia jak najszybciej zaopatrzyc. jest ona po prostu niezbedna i niezastapiona, szczegolnie, gdy dziecko uczy sie pelzac i raczkowac. po prostu wpinamy w nia wszystkie igly, szpilki, stawiamy wszystkie zrace substancje i wszystko, co chcemy ocalic przed wpadnieciem w male raczki. powod? dziecko polozone na srodku maty w sekunde znajduje sie przy jej brzegu, jednym rzutem ciala przemieszcza sie na podloge i juz na mate nie wraca. polecam goraco!!! milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, onyx podpisujemy sie pod tym z mezem czterema rekami (recami?). usmialismy sie przy kawie :D, dzieki za rozrywke! a tak poza ty to ja nie wiem jak Ty mozesz byc tak zorganizowana, ja jeszcze w rozsypce, bez prysznica i z balaganem (co prawda mam juz zrobione jedno pranie i drugie wstawione). lece nadrobic zaleglosci w obowiazkach domowych. dzis w koncu moja biblioteczka doczeka sie umocowania do sciany i bede mogla mężem pomalowac reszte livingu ;). ile nerwow sobie przy tym napsuje to tylko ja wiem... praca nadzorcy jest stresujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×