Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Dzieki o info z matkami :) 🌻 i liliowa za zyczonka ;) Aaaa no wlasnie czy ktoras sie orientuje jak to wyglada z tym placeniem za maciezynski? czy to jest na reke te 123 czy beda odciaac nam podatek od tego?? Bylam u midwife i zrobila mi ten test na bakterie na nhs :) powiedziala ze nawymyslala ze mam uplawy i dlatego chce mi zrobic ten test wohooo :P dobra kobicina :) jednak co mnie zdziwilo to to ze zobacze sie z nia po moim scanie w szpitalu :( scan 8 lipca a spotkanie z nia 14!!! a termin na 18. nie wiem czemu oni tu nie widuja cie co tydzien zwlaszcza jak jestes 3 tyg przed terminem??? hmmm moze dlatego ze ze mna wsio ok? onyx jeszcze troszke i bedziesz na swoim glowka do gory :):):) Juz wszystko poprane i jutro wielkie prasowanko :) ohhh jak ja lubie prasowac :P milego wieczorku kochaniutkie :):):) buziole x x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Byłam dziś u położnej i stwierdziła że dzidziuś jest ułożony poprzecznie jutro rano idę na scan do szpitala zobaczymy czy potwierdzi... za tydzien mam umówioną wizytę i masaż szyjki macicy ;( Miała któraś z was robiony ten masaż ? pomogło coś ? spokojnej nocy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek25, nie odciągają podatku już od tego 123. Tyle dostaniesz na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak ktos zarabial ok 900 powiedzmy- to potem dostanie 500tego macierzynskiego- taak? i na dokladke musie utrzymac siebie i dziecko? noo to zaj***** powiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kurde jakas klatwa czy co siorka mojego meza chyba urodzila bo wczoraj cos ja bralo i narazie nie mam wiesci od nich,a termin na 16.07:( niulek fajnie,ze zrobia ci to badanie trzymaj sie i uwazaj na siebie!!! ide kawke robic,kto pije???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzis zajrzalam do Was jeszcze przed praca :) Wstawac spiochy. Sloneczko juz wysoko!! I piekny dzien przed nami :) Szczęśliwe Brzuchatki Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś annnnnnna..........09.06.2009......39.....Nottingham.... ... Michał Aleksandra188......23.06.2009......40..Hereford ...........Alex mysza703...........15.07.2009......36....Southport..syn. . Piotruś gosiaczeko5.......17.07.2009......20.....Luton....Mateus z /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Niulek25.............18.07.2009.....36...Birmingham...sy n..Jack(Kubus) GaGa_................19.07.2009.....36....Birmingham... .syn....Szymon Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Aga_nton..............04.08.2009....32.....Northampton ...Patryk.... Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009......28....Hatfield...có rcia Alicja.... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......16.......Bedford . ............... Ewag...................12.12.2009......4.......london... ... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia ja piję :) bo czekam na kuriera który miał byc u mnie już w poniedziałek :O wiecie rośnie mi mała terrorystka jak śpi ze mną to je 2-3 razy w nocy a jak śpi w swoim łóżeczku to potrafi nawet co godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! spiochy juz wstaly tylko maja taki zachrzan, ze nie wiedza, czy pily juz kawe czy nie ;) wyobrazcie sobie, ze umowilam sie z facetem , co montowal piec mojej siostrze, ze przelaczy go do innego pionu w kominie bo ja potrzebuje ten z brzegu, a jej jest wszystko jedno. facet mial byc miesiac temu. nie moglam sie do niego dodzwonic. dopiero dzis mi sie udalo i dowiedzialam sie, ze... firma jest zlikwidowana a ja mam szukac innego fachowca!!! norrrrrmalnie zaraz mnie cos trafi! mowie, ze sie zobowiazal, ze obejrzal, zlecenie przyjal, ustalil termin i wysokosc wynagrodzenia... a jego zona w kolko, ze oni firme zlikwidowali i ze nie da mi go do telefonu. hmmm... chyba sie tam przejade - autobusem, z moim wieeeeelkim wozkiem i ciezkim dzieckiem...??? na dodatek przywoza mi piec gazowy i sie chyba roztroje, bo jeszcze wujek chce mi przewiezc czesc rzeczy, bo sie juz zaczynam pakowac. paranoja jakas!!! a dekarza jeszcze nie dorwalam... :( juz bym wolala rodzic dzieci - pare parc i po bolu, a jaki efekt... :D milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awww frugo twoja mala terrorystka poprostu potrzebuje milosci :) jak ma cie blisko to jest ok ale jak tylko jestes dalej to brak jej ciebie :( i chce cyca :) To raczej nie terrorystka tylko przytulaczek :) Anecia a Twoja szwagierka to w Polsce mieszka? daj znac co z nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz w pracy.Az zal mi tu siedziec. Taka piekna pogoda za oknem. buuu Onyx🌼 spokojnie.... wdech... wydech... i powoli liczymy do 10... A powiedzcie jak to jest ze spaniem Waszych Dzieciaczkow? Zwlaszcza takich malenkich? Spia z Wami w pokoju, czy osobno. Powoli zaczynamy sie zastanawiac gdzie co ustawimy. Jest mozliwosc zeby od poczatku spalo w swoim pokoiku, ale czy to bezpieczne? Czy je uslysze...Czy nie bedzie spokojniejsze i ono, i my jak bedzie z nami w jednym pokoju przez kilka miesiecy? Tylko czy Malz bedzie sie do pracy wysypial i czy potem nie bedzie problemu z przyzwyczajeniem Malucha do spania w swoim pokoiku? Co radzicie? Jak to wyglada u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa, poczatki powinny byc blisko mamy takze w nocy, niekoniecznie w lozku, ale obok, np w koszyku albo kolysce, po kilku miesiacach mozna przeniesc do pokoiku. takie moje zdanie, i dla ciebie latwiej z karmieniem, a maz... coz niech tez doswiadczy co nieco. Moj te najgorsze noce przesypial w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa, nhs zaleca, zeby dziecko do 6 miesiaca spalo w tym samym pokoju co rodzice. mysle, ze najlepiej byloby, zeby dziecko od razu nauczyc spac w jego lozeczku. mysmy na poczatku mieli kolyske kolo lozka, potem lozeczko turystyczne. pozniej maksa troche rozpuscilam, bo nie odkladalam go po nocnym karmieniu tylko spal ze mna. a im wieksze dziecko tym masz mniej miejsca dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. :) Musimy o tym pomyslec. Chcialam kupic koszyk na te pierwsze miesiace zebym mogla wszedzie polozyc maluszka. A dzieciecy pokoik miec juz gotowy tak czy inaczej i klasc tam w ciagu dnia. Z drugiej strony dzieciece lozeczko spokojnie zmiesci sie u nas w sypialni.Miejsce na ciuszki tez sie znajdzie.Wiec moze lepiej na te 6 miesiecy urzadzic Dzidziusiowi kacik u nas a dopiero potem przenosic wszystko do jego pokoju? Musimy wszystko pomierzyc i przemyslec zakupy. W takim ukladzie gdyby maz sie nie wysypial, to on wedrowalby do dzidziusiowego pokoju na noc :) A co sadzicie o tych koszyczkach? Czy sa stabilne? Co najlepsze na poczatek? Koszyczek? Kolyska? Normalne lozeczko? Turystyczne? czy jeszcze inne cudo? Na co zwrocic uwage? Jestem zielona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w ten piekny cieplutki dzionek ja juz popijam kawusie i zjadlam sniadanko..nie bylo mnie tu jakis czas bo oczywiscie net pada wrrrr....ojj widze ze tutaj lalunie za rodzenie sie wziely:):)a wlasnie wiecie co z annnna i gosiaczeko5 ??jak sie czuja bo zauwazylam ze nie ma od nich wpisow:(a czytalam wczesniej ze juz akcje sie zaczely:):) co do spanka dzieci z rodzicami pamietam jak moj synek spal ze mna odzwyczaic go od tego bylo koszmarem zaplatal sobie moje wlosy w okol palca a jak staralam sie wyplatac odrazu sie budzil...spryciula:)ciekawe jak teraz bedzie... lilowa ja napewno zorganizuje spanko dzidzi u nas w pokoju przedewszystkim zaoszczedze sobie biegania non stop do pokoju obok wisz sprawdzic czy czasem sie nie ulewa?,czy pieluszki nie zmieniac?i czy w ogole jest wszystko oky my myslimy nad kupnem kojca ktory wszedzie mozesz zabrac ze soba bo fajnie sie go sklada(moj synek tez podobny mial i bylam bardzo zadowolona)a zawsze sie przyda jest tam wklad dla noworodka http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=380130529721&Category=20423&_trkparms=algo%3DLVI%26its%3DI%26otn%3D2#ebayphotohosting jejku zaczynam sie coraz bardziej wszystkim martwic:(:(do porodu zostalo mi dwa miesiace a nadal nie wiem co z mieszkaniem chociaz babka z counsilu zapewniala nas ze do terminu napewno dostaniemy..a ja sie martwie jak ze wszystkim sobie poradze:(:(remont ja coraz bardziej przypominam slonia do tego lato przedemna:( a wlasnie mam pytanie do dziewczyn ktore dostaly mieszkania z counsilu...bardzo musialyscie je remontowac??w jakim stanie je dostalyscie?? a tak poza tym nadal mam uczucie ufoka:(:(ale moje kochanie pociesza mnie i spedza ze mna tyle czasu ile moze piekne kwiaty wczoraj mi kupil:):)a dzisiaj zrobil mi niespodzianke:):)wziol dwa dni wolnego i przed nami 4 dni ktore mam zamiar spedzic tylko w trojke no w czworke:)ojj kochany ten moj tatus:) looo matkoooooo ale sie rozpisalam hehehhe sorki:) trzymajcie sie cieplutko dziewczynki:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny czy kupie w Anglii sol fizjologiczna w spraju? znacie nazwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliowa :) ja mam osoby pokoik przygotowany dla maluszka...jednak kupilam moses basket do naszej sypialni na kilka miesiecy. Po porodzie bede zmeczona..a i karmic piersia bede wiec wstawanie do osobnego pokoju u mnie odpada. Pewnie sa osoby ktore tak robia...jak juz bedziemy widzieli ze maly jest wiekszy i nie wola jesc co 2h to przeniesiemy go do swojego lozeczka i zamontujemy elektroniczna nianie :) Ja juz w polowie kawusi :) obudzilam sie z wielkiem bolem brzucha :( ale po jakims czasie mi przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie marzy takie tradycyjne dzieciece lozeczko z tymi wszystkimi gadzetami o np.: http://www.allegro.pl/item653543927_11_cz_posciel_90x120_mamo_tato_super_gratisy.html Mam nadzieje, ze wymiarowo beda pasowac do tych lozeczek tutaj. I tak sobie mysle, ze chyba ustawie je u nas w sypialni a potem sie je przeniesie do dzieciecego. Oprocz tego ten koszyczek zeby moc klasc malucha w ciagu dnia przy mnie zebym miala na niego oko. Czy taki uklad bedzie dobry? Takie turystyczne lozeczka tez sa bardzo fajne. Mamy zamiar sprawic sobie takie do mieszkania w Polsce, bo tam tez dosc czesto bede wpadac. Niulek🌼 a do Was do sypialni dajesz tez jakies dzieciece rzeczy w stylu szafka z ciuszkami, kosmetyki, przewijak itp? Czy to zostaje w dzieciecym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena 🌼 nie martw sie i nie smutaj. Razem dacie sobie swietnie rade. :) Ale mam ochote na czeresnie. Mam nadzieje, ze dostane na ryneczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest w dzieciecym :) tylko ten kosz bedziemy mieli w sypialni :) niestety :( sypialnia niby master z lazienka ale pokoj malego taki sam jak nasza sypilania...a wydawaloby sie ze zrobia nasza wieksza niz ten drugi pokoj...no ale nie zrobili wiec mamy miejsce tylko na kosz :) trzeci pokoj ten niby dzieciecy jest o wiele wiekszy niz normalnie te angielskie 3cie pokoiki wiec nie wiem jak oni budowali ze master zrobili dosc mala :( Najwygodniej miec przewijak w pokoju przy sobie... :) my jednak nie mamy takiej mozliwosci :( wiec pozostaje nam przewijanie go w drugim pokoju :( zmykam zrobic cos za czym nie przepadam...czyli prasowanie wszystkich ubranek malego :) jednak tym razem bedzie to wyjatkowe prasowanie :) bo pierwsze :) Buziaki i do pozniej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa-dzieki za slowa otuchy:):)ojj chcialabym tez juz planowoac urzadzanie mieszkania:):)ale jeszcze musze poczekac ciekawe jak dlugo??:( jak znam swoje szczescie to wszystko bedzie na ostatnia chwile remont i oczekiwanie na skurcze..a moj juz paminkuje i planuje urlop:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek z Hani od początku był taki mały przytulaczek :) ciągle chciała na rączki,albo przy cycusiu Ja najpierw ustawiłam wszystko w naszej sypialni tj kołyskę,przewijak z wanienką i komodę z ciuszkami Hani dzięki temu miałam wszystko zawsze pod ręką,a w pokoju Hania w czasie trudniejszych nocy spał tata :) teraz jestem w trakcie urządzania pokoiku Hani i myślę że za góra 2 tygodnie mała będzie spać już za ścianą :) może i dlatego ostatnimi czasy tak się tuli - czuje pismo nosem :D ktoś kiedyś pytał o krzesełka do karmienia,ja mam takie http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1561216 to jest to krzesełko o którym wspominała KamilaB z asdy za 25 f jeszcze nie wypróbowane więc za wiele nie mogę powiedzieć,na pewno fajne jest to że składa się na płasko i zajmuje mało miejsca.Takie samo ja Jola więc pewnie napisze więcej. a i jeszcze napisze wam jak kupiłam materac na ebay-u :) zakupiłam w piątek w opisie jest napisane dostawa w 1 dzień roboczy,a materaca nie ma do dziś,więc piszę do sprzedawcy kiedy go otrzymam a Pan mi odpisuje że jak bym kupiła ten materac w poniedziałek to dostawa jest w 1 dzień,ale że ja kupiłam w piątek to powinnam go dostać dziś albo jutro :) zaraz napisze do niego znowu i zapytam jaka jest opcja dostawy przy zakupie w środę :D może jak kupię dziś to będzie szybciej niż ten piątkowy :) a ja sobie epopeję dziś napisałam bo Hania śpi w swoim łóżeczku od 9;25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo🌼 usmialam sie z materacykowej dostawy. No facet nie liczyl sie z tym, ze bedziesz taka szybka z tymi zakupami. :) Jesli chodzi o spanie i pokoik. Jestes zadowolona z takiego rozwiazania jakie zastoswaliscie? Jedyny minus to pewnie odzwyczajanie malucha od spania z rodzicami w jednym pokoju.Ogolnie taki uklad by mi odpowiadal, bo dzieki temu przez jakis czas zachowujemy nasza jadalnie i nie musimy wszystkiego totalnie przestawiac,tak jak planowalam do tej pory (ku totalnej zalamce mojego meza ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, ja juz dawno po kawie, ale pralam dzis cale pokrycie wozka i zajelo chwile poskladanie tego do kupy i zaraz biore Franka na spacer. magda_g - ta sol, jesli chodzi Ci o taka do nosa to chyba STERIMAR sie nazywa-taka woda morska w sprayu-kupisz w kazdej aptece. lilowa-co do lozeczka czy koszyka-to Franek spal w koszyku dopoki nie skonczyl 3 miesiecy-bylo to wygodne a on czul sie swojsko i taki otulony. Potem do lozeczka, ale spi z nami w pokoju, natomiast rzadko jest w naszym lozku, wystarcza mu, ze nas widzi przez szczebelki rano, umie sie zajac soba-ma taka kaczke, ktora mu rano przysuwam, obsciskuje ja, gada do niej i daje jeszcze chwile na zmruzenie oka :) Wiesz...sprobuj poszukac koszyka na ebay jesli chcesz oszczedzic-w koncu to na krotko-a tam naprawde mozna tanio kupic. Ja swoj akurat odkupilam od kolezanki z pracy za £10, ale na ebay naweet mozesz znalezc taniej. Pa-odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek ona w polsce,wszystko dobrze ustaly bolesci na szczescie,juz sie martwilam,ze kolejny wczesniak bedzie w rodzinie. jestem roztrzesiona okropnie,bo w daniela szkole prawdopodobnie molestuja dzieci seksualnie nie wiem dokladnie wszystkiego jak wroci ze szkoly to wypytam i jutro pojde do tej polki co tam pracuje bo dzisiaj poszlam ale jej nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia1702 JEZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JAK TO MOLESTUJA?? MASAKRA JAKAS!!!!!!!!!BOZE CO W TYCH SZKOLACH SIE DZIEJE SZOK!!!!!!!! JEZELI TO PRAWDA I WSZYSTKIEGO SIE DOWIESZ NIE MA CO SIE ZASTANAWIAC TYLKO DZWONIC NA POLICJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia :) to dobrze :) ze juz ok :) w sumie to ponad 3 tyg przed terminem i mowia ze jesli zakonczy dziecko 37 tydzien to jest w pelni wyksztalcone,..ale wiesz lepiej jakby posiedzialo do terminu ;) Frugo fajnie ze przytulanka a nie rozrabiaka ;) no nie??? Ciekwa jestem jak tam nasza lollibelly?? czy daje rade w Pl? Moj maly spal caly dzien az do teraz...chyba wyjdzie mi brzuchem a nie inna czescia ciala :P:P:P tak sie tam rusza :) Anecia :) oby Danielek Ci wszystko wytlumaczyl...ja jednak i tak skontaktowalabym sie ze szkola :) bo wiesz dzieci czasami sie wstydza mowic o takich rzeczach nawet jak to bezposrednio sie ich nie dotyczy. Selena powiem Ci ze ja mialam bardzo podobna sytuacje... Mialam podpisany kontrakt na dom do lipca tego roku a termin na lipiec i ugadalam sie z landlordem ze jak znajdzie kogos innego to ja bede mogla sie wyprowadzic...i w ciaglym stresie zylam do kwietnia :( balam sie ze nikogo nie znajdzie a ja nie chcialam mieszkac zaraz przy centrum...chcialam urzadzic malemu pokoik...przygotowac sie na jego przyjscie. I to czekanie mnie dobijalo :( co tydzien znajdowalismy fajne domy ktore uciekaly nam sprzed nosa bo bylismy uziemieni tam. Ale ja nie wiem ze w takich sytuacjach ktos nad Toba czuwa i w jednej niedzieli dostalam tel ze znalazla sie para angoli na wynajem i mozemy odejsc i najlepiej jak najszybciej!!! nawet nie wiesz jak sie cieszylismy...Powiem ci ze zostalo mi 3 tyg i myslalam ze sie z tym wszystkim nie wyrobie a jednak udalo sie!!! I Tobie sie uda!!! tylko moze skoro nikt sie nie odezwal...Wy sie do nich odezwijcie...przypomijcie sie :) buziaki i powodzonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa-nawiazujac do tematu urzadzania miejsca dla malucha to ja tego koszyka akurat nigdy nie przenosilam-sluzyl tylko w nocy. W dzien Franek wedrowal do duzego pokoju, gdzie na kanapie rozkladalam kocyk i tam sobie polegiwal w przerwach miedzy jedzeniem a spacerem, dostalismy w prezencie bouncer, ale tam nie chcialam go wkladac za wczesnie ze wzgledu na plecki-teraz w nim siedzi czasami. Potem koszyk zastapilo lozeczko, a w duzym pokoju jest kojec, w ktorym Franek spedza sobie czas w ciagu dnia, wkladam go tez czasami do bouncera. Do lozeczka wedruje na \"poobiednia\" drzemke no i wieczorem do spania. Kojec polecam-ma regulowana wysokosc co jest istotne kiedy malucha trzeba wyjac lub wlozyc. Ponizej link do kojcow : http://cgi.ebay.co.uk/Playpen-100x75-height-adjustable-NEW-L05_W0QQitemZ330338772177QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_Nursery_Furniture_ET?hash=item4ce9b9a4d1&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1688|240%3A1318|301%3A0|293%3A1|294%3A50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga🌼 a mozesz mi powiedziec do jakiego wieku/ wagi tego typu kojce mozna uzywac? I jeszcze jedno... przepraszam, ale co to jest bouncer? Ja znam to slowko tylko w znaczeniu ochroniarz/bramkarz? Musze dobrze rozplanowac nasze zakupy, zeby za duzo nie wymyslac a zeby bylo funkcjonalnie i milusio zarazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa-bouncer to jest po naszemu taki lezaczek dla malucha. Tak to wyglada: http://www.amazon.co.uk/bouncers-Fisher-Price-Baby-Products/s/qid=1245860303/ref=sr_nr_p_4_1?ie=UTF8&rs=59624031&keywords=bouncers&bbn=59624031&rnid=60034031&rh=n%3A59624031%2Cn%3A!60032031%2Ck%3Abouncers%2Cp_4%3AFisher-Price A co do kojca to mysle, ze dopoki nie zacznie z niego wychodzic czy sie wdrapywac :-) W nim mozna ta \"podloge\" ustawic na 3 wysokosciach,az do samego dolu-wtedy dziecko jak jest wieksze to ma bezpieczne miejsce do zabawy jak mama gdzies wychodzi do kuchni, itp. Ja to kupilam bo nie lubie klasc malego na podlodze(troche u nas sie ciasno w duzym pokoju zrobilo :) a myslalam o takim travel cot, ale nie chcialam sie schylac. Zanim kupilam, poczytalam troche na temat kojcow i tyle opinii rodzicow co dzieci, ale wiekszosc byla pozytywna. Franek na razie lubi swoj kojec i mysle, ze jak bedzie wiekszy to spelni on funkcje \"zagrody\" gdzie bedzie go mozna zostawic na pare chwil z zabawkami nie martwiac sie, ze cos zmajstruje. Wiem, ze ta firma sprzedaje wieksze, w ksztalcie rombu, ale ja nie mam az tyle miejsca, maja tez lozeczka i materace gryczano-kokosowe chyba za £30,ale niestety za pozno sie zorientowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lilowa-rozsmieszylas mnie tym bouncerem w sensie ochroniarza, nigdy tego nie slyszalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×