Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

widze, ze poruszane problemy przede mna narazie ciagle w dwupaku czy ktos wie jak tam GaGa? Dzieki Aga UK za opinie odnosnie masazu; to upewnilo mnie w tym, zeby go odmowic. Czekam jeszcze weekend, ale jesli nic sie nie wydarzy to midwife chce przyjsc do mnie do domu w poniedzialek i zrobic ten masaz. Zobaczymy jak bedzie... I chyba mialas racje, zeby klasc sie troche wczesniej, bo wczoraj tak zrobilam i mimo, ze zasnelam dopiero po 23 to spalam do 7.30 zadna z Was, dziewczyny, nic nie napisala odnosnie tych pampersow a tak sobie pomyslalam, ze pomimo tego, iz mam juz jakies zapasy to moze dokupilabym wiecej. W koncu nie mam sie co zastanawiac czy maly je polubi czy nie, bo to pieluszka a nie jedzonko... moze kupujecie gdzie indziej w lepszej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, i jeszcze: dzieki za liste anecia 1702 selene1515 - znalazlas ten "twardy" przewijak? ja ostatnio widzialam w toys r us, ale tylko jeden na jakims lozeczku i nie wiem czy maja takie na stanie (widzialam tylko te miekkie), bo bylam juz przed samym zamknieciemi nie moglam juz zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) anecia- ja też miałam inne plany i naprawdę, pomimo, że od początku były z tym problemy, to karmiłam, ale przecież nic na siłe..a 3 mce też zawsze lepiej niż w ogole:) A heinz ma mleko(w bootsie widzialam) a my tu mamy taki super sklep bmi i tam są rozne produkty duzooo taniej, no i za ten kartonik(250) placimy 25pi(nie jak napisalam 29) a w bootsie 59:) , a organic rice za 29, w bootsie ok 2f:) JennaS- ja pampersy lubie najbardziej i ostatni podobna promacja byla w Asdzie(tylko, ze 2 w cenie 18)- dla maluchów, takie 2,3 bardzo się opłaca, bo duzo pieluch i wychodzi w tej cenie co np te asdowskie czy bootsowskie, a są przecież lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Martwie sie bo moja Olimpia od wczoraj robi dziwnie rzadkie kupki ktore wchlaniaja sie w pieluche.Nie ma goraczki,ma apetyt czy powinnam sie tym martwic?Nic raczej jej nie uczulilo bo podaje to samo zawsze (jedzonko w sloiczkach)Co powinnam jej dac aby kupka byla twardsza?Prosze o rady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek sliczny synus a jaka fryzura!!:-)mama od urodzenia dba o urok synusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JennaS zastanów sie tez nad promocją w Boots, np 3 paczki w cenie 2 lub 3 paczki za 14 f i do tego jak wydasz 25Ł to masz potrójne punkty, nie wiem czy korzystasz z tej karty ale ja kupiłam wczoraj termometr za 39,99 plus pieluchy , wodę morską do noska i na kartę wpadło ponad 6f w punktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia ale nic nie widac nie czuje pod palcem nic no i dziasla nie sa napuchniete.Owszem ona gryzie wszystko ale to juz od dawna tak gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wiecie na jakie dziecko jest nr bucika 1.5 w uk?bo widzialam sliczne butki na e bayu .Chcem do Polski kupic mojego M siostrzenicy ona w listopadzie bedzie miec 2 latka.Doradzcie!! Ktoras z was ma 1,5 roczne albo 2 letnie dziecko?:-)nie sposob zapamietac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JennaS-super, ze sie wyspalas. Wiesz-moze nie spiesz sie zbytnio z zapasami pieluch w jednym rozmiarze bo wszystko zalezy od tego jaki duzy urodzi sie maluszek :) Ja na poczatek mialam tylko ten zestaw Huggies Newborn-chyba dostaje sie go w asdzie i jakies promocyjne sztuki pampersow. Potem moj M pojechal dokupic,ale pamietam ze dosc szybko przeszlismy na rozmiar 2, potem 3, 4, a teraz jest 4+(9-20kg) w sam raz. Pewnie na jesieni bedzie nosil rozmiar 5. Kamila-hmmm...co do rozmiarow stopek to Franek ma skarpetki rozmiar 0-2 1/2, a od 6-12 miesiecy jest rozmiar 3-5 bo akurat kupowalam. Wydaje mi sie, ze to beda malutkie buciki, z tego co widzialam to first shoes sa w rozmiarze 4,ale nie powiem Ci na 100%. Moze to inna numeracja. U mnie w ogole dzisiaj tak smutno i markotno-moj M pojechal do pracy i bedziemy sie widywac tylko w weekendy albo i rzadziej jak bedzie mial nadgodziny :( A to jest 300 mil stad :( :( :( Jest mi tak ciezko zniesc ten pusty dom. Buuuuuuu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26-sama marchewka dobrze formuje kupke, brokul tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwileczke zeby sie pozegnac przed urlopem. Startujemy jutro rano. Trzymajcie sie cieplutko i dbajcie o siebie!! :) Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Hej dziewczynki. Juz jestem w domu ;). Patryk caly czas spi, ma 2 dni a ja nawet nie wiem jak placze :). Nawet jak jest glodny to tylko krotko krzyknie i po wszystkim. Jest taki slodziutki :)). Moglabym na niego patrzec godzinami, takie super minki robi :). Mam tylko jeden problem, nie mam pokarmu. Mam nadzieje ze wkrotce naplynie. Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuchatki. Szczęśliwe Brzuchatki czarolinda.........18.07.2009.......39.....liverpool.... ?.....Weronika/Mia GaGa_...............19.07.2009......40....Birmingham.... syn....Szymon JennaS...............20.07.2009......40....Derby...........syn....Szymon(chyba) Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Silme..................04.08.2009......38........Bristol ...........Adaś Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009.....32....Hatfield...cór cia Alicja.... edyta b .................07.09.2009......32....barnsley... ....synek Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009.....20.......Bedford ..Adas/Lenka Ewag...................12.12.2009......4.......London... .............. figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateus z /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....syn.....Patrick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny mam pytanko...przez caly dzien piecze mnie skora brzucha:(:(ponizej piersi..zauwazylam ze w ostatnich niach brzuszek znacznie urosl czy to ze skora sie dosc mocno napina moze tak piec??czy tez moze to sygnalizowac cos powazniejszego??nie pamietam zebym kiedys cos takiego miala:(smaruje kremem,oliwkuje ale ulge przynosi na chwile. aga_nton oo widze ze od dwoch dni dolaczylas do mamusiek:):):)Gratulacje!!!!!!!!przeogromne!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) jednak zyje :) gratuluje nowym mamulka 🌼 dla Was dzielne dziewczynki! aga nton a nie kazali Ci czasem w szpitalu brac ibupromu przeciwbolowo?bo mi kazali i tez maly tylko spal i spal az HV powiedziala mi ze ibuprom dziala na dziecko usypijaco :O selena, skora szczypie bo sie naciaga.smaruj jak najczesciej i sprobuj kapieli w mleku (tzn nie w samym mleku tylko do kapieli mozesz dodac butle :) wrocilam do pracy i nic mi sie nie chce ale przerobie jeszcze 3 dni i spadam stamtad :) nie chce mi sie pracowac i nie mam parcia wiec posiedze jeszcze w domu, moze od jesieni zaczne kurs tlumacza wreszcie... a poki co nie mam weny wiec spadam do spanka.buziaki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kamila26 moga byc takie kupki na zeby,wiesz po moim danielu tez nic nie bylo widac po dziaslach,tylko kupki luzne mial,jesli to nie zeby to daj jej marchewke,ryz,albo brokol jak pisala agauk.i obserwuj czy bedzie poprawa. aganton od 3ciej doby jest pokarm wczesniej wystsarczy siara dla maluszka.powodzenia w karmieniu piersia🌼niech sie synus zdrowo chowa. lollibelly witaj:)asanna chciala z toba gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry z rana! Mam dziewczyny do Was pytanie, ile dawałyście czy dałybyście kasy za Chrzest w kościele? Ja to jestem taka wściekła na tego księdza, że najchętniej kazałabym mu się wypchać ale muszę małego ochrzcić w ten weekend. Wyobraźcie sobie, że jak mój R poszedł do niego wszystko załatwić to on najpierw się wściekł i nagadał mojemu, że my bez ślubu żyjemy i dziecko mamy. I dał karteczki do spowiedzi dla chrzestnych a my, rodzice do spowiedzi pójść nie możemy bo i tak rozgrzeszenia nie dostaniemy! To ja na religii byłam uczona, że tylko zabójcy nie dostają rozgrzeszenia! Czuję się jak jakaś kryminalistka! A potem przy omawianiu formalności potrzebnych do chrztu od razu na początku zaznaczył, że przed mszą należy przynieść kopertę z datkiem na kościół. To było najważniejsze dla niego! Co za ..... W każdym razie nie wiem ile sie daje na chrzest, podpowiedzcie proszę. A do tego polskiego kościoła to nie będę chodzić i przerzucę się na angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomoge Ci maryska bo mysmy malego jeszcze nie chrzcili i ja mam tutaj tylko angielska parafie, w ktorej sa polskie msze raz na tydzien,ale jak rozmawialismy z ksiedzem(polskim) co do slubu i chrztu to wszystko za friko :) tylko urzednik USC, ktory pojawia sie na slubie kasuje £80 tak wiec....sa ksieza i ksieza ;) Ja akurat trafiam na tych z powolania, nawet mam kilku przyjaciol wiec nigdy za nic nie place i nie placilabym. Msze za szczesliwe rozwiazanie moi znajomi ksieza odprawiali w PL ze zwyklej serdecznosci :D A wiesz...tutaj w UK wszystkie datki na kosciol, nawet te z tacy mozesz sobie odpisac od podatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska,ale co do tego rozgrzeszenia to mial racje bo rozgrzeszenie dostaje osoba, ktora szczerze zaluje za grzechy i sklada postanowienie poprawy a wy dalej po tej spowiedzi zamierzacie zyc "na kocia lape" wiec nie mozesz dostac rozgrzeszenia jesli z gory zakladasz, ze dalej bedziecie grzeszyc ( w swietle dekalogu) :) A co do kasy to po prostu dajcie symbolicznie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga uk dzięki za odp. Nie zgodzę się w kwestii grzechu bo moja sytuacja nie jest tak oczywista jak się wydaję. To jednak temat nie na to forum :) W każdym razie postanowiłam, że pójdę do spowiedzi i sobie z tym księdzem czy innym porozmawiam na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej strony... nie jestem nadmiernie wierząca i niestety też niezbyt praktykująca, ale nie do końca rozumiem, dlaczego tak wiele osób bardzo pragnie ochrzcić swoje dzieci, jest to ważne, jest to potrzebne dla nich, dla matek i ojców, ale ślubu nie biorą.......... "ŚLUB nie jest dla nich ważny" "nie jest także potrzebny" skoro się na niego nie decydują także chcą żyć wg praw boskich i ochrzcic swoje dzieci aby były wolne od grzechu pierworodnego ale... sami żyją w grzechu oczywiście generalnie uważam, że to jest każdego wolny wybór, żeby wziąć ślub lub nie, ale tak dało mi to do myślenia Dlaczego mówicie chrztom tak, ale ślubom nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski szczegolnie Frugo i anecia 1702 dzieki ze wciaz mnie tu przyjmujecie z big welcome naprawde doceniam to szczegolnie,ze was opuszczam i wracam do was jak wiatr a wy wciaz mnie akceptujecie,ja wiem ze bywanie tu nie zobowiazuje do regularnej bywalnosci ale nawet jak juz nie chodzi o to to ja poprostu tesknie za Wami i czasem se mysle ze chcialabym z wami pogadac holera kiedys to mogla was poczatac posledzic a teraz nawet tego nie mozna robic,super sie widzi nowe lasencje tutaj z brzuszkami,i wciaz te same pytania jakie ja mialam do was na samym poczatku to takie slodkie jest naprawde, napisze wiecej bo mam troszke czasu teraz to se was poczytam zachlystne sie troszku,co do mjej kondycji hm 47 kg szok co i wieszcie mi okropnie wygladam jak byscie na mnie spojrzaly to nic wspanialego wiec laski kochajcie swoje kg bo sa cudowne ,dobra spadam poczytac c u WAs slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malduje sie kafejkowo :( pomozcie, moze macie jakies ksiazki ktore moglybyscie mi podeslac, pliiiiiiiiiiiiizzzz... wariuje juz tutaj moze w czwartek juz bede miala neta w nowym mieszkaniu, na razie kafejka buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogromne gratualcje dla nowych mamusiów-dużo zdrówka dla was i dla pociech!! frugo wspólczuje z chorobami ale moje miały ospe a jeden trzydniówke wiec wiecej z własnego doświadczenia nie widziałam, przy trzydniówce zawsze musi spaśc temperatura jak wysypie , a o szkarlatynie nie wiem nic, a to prawda jak tu się idzie do lekarza to trzeba tak pożadnie mówić o objawach , trzeba podać ich dużo i wyolbrzymić niestety, pozdrawiam i życze zdrówka co do chrzcin my daliśmy ostatnio 200 zł, a ja uważam że chrzciny sa dla dzieci i dlatego je chrzcimy a czy beda chciały to kontynuować to ich sprawa i wolny wybór a ślub jest dla nas dla rodziców, ja też uważam że nie ma sensu spowiedz bo nie można przyżec poprawy no bo jak , ale czasem żyć lepiej w dobrym związku beż ślubu niż w małżeństwie a kiepskim, ale z tym rozgrzeszeniem to tak może być, trudno coś za coś pozdrawiam was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Hej dziewczynki. Od dzisiaj rana mam pokarm, duuuuuzo pokarmu. Tak sie ciesze, bo troszke sie martwilam ;) W szpitalu czestowali ibupromem i paracetamolem ale ja nie karmilam piersia wiec Patryczek nie od ibupromu caly czas spal. Mysle ze po prostu butelka byl karmiony i go tak dlugo trzymala. Za to teraz budzi sie co 1,5-2 godz. ;). Jest taki kochany jak nie moze zlapac sutka hehehe, robi takie super minki ;) Poza tym mam strasznie napuchniete nogi, masakra, ledwie chodze, ale moj maz zaaplikowal mi do masazera wode z rumiankiem, moze pomoze. Czy miala tak ktoras z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asanna oczywiscie,ze zawsze mozesz sobie do nas wrocic,a nawet ,MASZ wracac:) kamila_b dobra mysl z tym chrztem i slubem.mojego meza siostra tez juz 2gie urodzila i bez slubu sa,a pierwsze ochrzcili sa z 7lat ze soba,a pierwsze niedlugo 6lat skonczy(ochrzczone) onyx chcesz ksiazki???jakie lubisz? ja prawie wszystkie pozyczone mam 2 na chacie ,,dom,,daniele steel-romans,i lzy na piasku o dziewczynie z somalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze tak rzadko bywalam :( ale z takim malenstwem to brak czasu na wszystko :( Aga_nton gratulacje!!!! 🌻 u mnie bylo tak samo :) to takie slodkie jak maluszek stara sie zlapac hihih Dziekuje Wam za przemile komentarze na temat Kuby :) Dzis skonczyl tydzien i az ciezko uwierzyc ze to bylo az tydzien temu...ten czas tak leci :O Jak narazie (odpukac) wszytsko jest ok :) Maly zaczal wiecej jesc...bo sutki juz tak nie bola a przez to dluzej spac :P Wczoraj nakarmilam go po 11 wstal o 3 a pozniej o 7.30 rano!!! oby tak dalej i worki spod oczu znikna :) Kapie go w wodzie i od wczoraj on ma taka sucha skorke na stopkach...i raczkach i na szyjce...czy moge uzyc jakiegos kosmetyku by to nawilzyc??? aaaaa no i pisalyscie cos o lini jak dziecko rosnie?? u nas w szpitalu nie mierza dzieci...dopiero jak hv przyjdzie po 10 dniach...czy ona wtedy da mi ten wykres jak Bubcio mialby przybierac na wadze i rosnac??? Dodam ze urodzil sie z waga 8.04 a po 5 dniach bylo juz 8.06 wiec przybral na wadze a nie zgubil ;) Dziecko to najpiekniejsza istota na ziemi!!! Daje nam tyle radosci i lez szczescia :) Milego wieczorku...spokojnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×