Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Patinka, hejka! To Ty jestes kolo mnie - skocz do Rybnika i pogon moich fachowcow... ;) A dzień mi rzeczywiście osłodziłaś :) Jakie to prześłiczne dziecko!!! edyta b - trzymamy kciuki cały czas! Na końcówce tak już jest, że się robi więcej hałasu niż zwykle (sapanie, jęki, stękanie przy codziennych czynnościach)... :) Fajnie że napisałaś o Selenie, bo się właśnie zastanawiałam co się z nią dzieje. Mam sklerozę... Niulek, pogoń gości! Wszystko wróci do normy, zobaczysz! A to, że się czujesz wielka, to tylko przez kontrast, bo do tej pory się przytulałaś do chłopa, a teraz przytulasz dzidziusiątko maleńkie :D Kamila Black, jesli czekasz az zastesknimy to juz mozesz wrocic :) Nie karz nas za pomaranczowe komentarze :) Dziewczyny, nie wiecie, gdzie można kupić cieniutkie bawełniane czapeczki na roczne dziecko? I body na ponad 12 miesięcy? Szukam i szukam i nie ma :( Miłego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka, wlasnie bylam ostatnio w tesco i nie mieli. bylam w takim duuuuuzym. moze dlatego, ze byla wyprzedaz? i w m&s, w asdzie itd. a z czapeczkami to juz kompletna bryndza, sa tylko kapelusiki dla dziewczynek i czapeczki 0-3 miesiace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx,patrzylas w Asda? Sainsbury's? Tam czesto maja, ja ostatnio kupowalam dla malej na 3-6 i widzialam wieksze, i o ile mnie skleroza nie myli to cos kolo £6-£8 za 3 sztuki, wiec bargain:) Jak nie znajdziesz to moge ci podeslac. Mam pytanie, czy waszym dzieciaczkom tez sie 'zadzieraja' uszka? Moja spi najczesciej na lewym boku i to ucho wyraznie odstaje:( Marti mnie to, nie chce aby dziecko mialo kompleksy. Oczywiscie odwracanie nic nie daje, to jej ulubiony boczek do spania. Ktos ma taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry , dzieciaczki tak mają. moja inaczej nie śpi jak na brzuchu ( ha ha będzie miala płaski :D) uważaj, zeby sie malutkiej nie zaginalo uszko i tyle. zobaczysz ze z czasem zmieni pozycje Onyx , te body z tesko są po 3ł za 3 albo 4 szt. białe, z krotkim rekawkiem i bez rek. jeśli chcesz to też moge Ci je podeslać. ja je kupuję, sa calkiem dobrej jakości. chociaż te bez rekawow ia pod pachami jak na moj gust ale ujdzie w tloku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z Was zna się na anielskim prawie pracy ? Aga UK dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka, oj ile ja sie 'na uwazam' ;) nie ma chyba na to rady:( z 1000 razy poprawiam jak spi, musialaby stac nad nia i poprawiac chyba. Zakladalam cieniutka czapke ale ona tak kreci glowka podczas snu, ze czapka sama spada, a takiej zawiazywanej nie zaloze jej, bo sie boje, ze ja cisnie albo sie udusi - ale mam dylematy! Jeszcze jedno, Niulek, to chyba Ty pisalas, ze malutki ma krostki na buzi? Moja tez dostala jak miala 2 tyg i ciagnely sie do 3 mies. Dostalam masc antybiotykowa od szamana. Jak chcesz, to podesle. Po posmarowaniu jakos mniej sie ich robilo, tylko na policzkach i podobno to byl tradzik niemowlecy. Niestety, po tych ropnych zostaly jakby zaskorniaki, ktorych nie ruszalam, same powychodzily ale malutka ma w tych miejscach takie male dziurki! No fatalnie to wyglada:( czy ktos tak mial? To zniknie? Kurcze, taka mala niunia i twarz potradzikowa? Buuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitac wlasnie wstalam i czuje sie zajebiscie, pospalysmy z dobra godzinke tzn niunia spi dalej a ja korzystam :-) z necika dziewczyny mojej Mai tez się uszko zawija i to tylko jedno lewe, na początku ja przekładałam, odwijałam uszko ale potem dałam na luz, samo przyszło samo odejdzie jak będzie większa zacznie zmieniać pozycje, wtedy powinno być lepiej. co do pay pal-a to mnie tez pobiera z konta (kredytowa), a jak coś sprzedaje to kasa jest na pay pal-u. jak się uzbiera więcej to przelewam, ale zazwyczaj zdarzę wydać wiec nie mam co przelewać :-) ;-) Niulek daj sobie więcej czasu a zobaczysz ze dojdziesz do siebie i powrócą stare dobre czasy :-) Patinka masz świetne dzieciątko - normalnie przesłodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czego uzywacie na jezyki dla dzieciatek nie chcialabym zeby mial grzybice :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, wiem z polecenia, ze dobry jest Aphtin z Pl jak dziecko ma plesniawki. Sama nigdy nie stosowalam. Czy Tobie chodzi o to, jak zapobiegac plesniawkom? Czyli odkazac i sterylizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe propozycje i linka. Jak mnie przypili to poproszę o pomoc. Na razie używamy body na 9-12 miesięcy z Asdy (3 szt. za 1,75) i M&S (7 szt za 8), ale pomału rozglądam się za większymi. Chyba też kupię z krótkim rękawem, bo zeszłej zimy miałam i takie, i z długim, no i tych ostatnich prawie nie używałam. Źle się na nie coś ubiera. A może to dlatego, żę Maks miał tylko 3 miesiące i teraz byłoby lepiej...? Sama nie wiem. Zwykle ubieram go "na cebulkę". Mały padł mi przed chwilą i nie wiem, czy to jego druga drzemka (za późno!!! Będzie marudził wieczorem) czy już poszedł spac "na noc" (za wcześnie!!! Będzie marudził rano). Pozdrawiam, miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki JennaS...............20.07.2009......40....Derby........ ...syn....Szymon(chyba) Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009.....32....Hatfield...cór cia Alicja.... edyta b .................07.09.2009......36....barnsley.synek.. oliver Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009.....22.......Bedford ..........Adam Ewag...................12.12.2009......4.......London... .............. figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk czarolinda.........14.07.2009.......4000...liverpool.... ....Weronika gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateusz /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....s yn.....Patrick GaGa_..............25.07.2009.....3640....Birmingham.... syn....Szymon Silme...............9.08.2009........4260......Bristol..............Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx hehe do rybnika samochodem mialabym blisko ale bez auta to do miasta mi ciezko :p dziewczyny bylam u ginekologa. wiec mam duza nadzerke i ostry stan zapalny 1 szy raz widzialam na fotelu ginekologicznym kamerke i 1 raz widzialam swoja pipu..nke od a do z mialam usg dopochwowe wiec poczatkowe stadium miesniakow na macicy dziewczyny co to jest na razie lekarz powiedzial ze trzeba sie zajac nadzerka ale trzeba poczekac na wynik cytologi. za wizyte w usg wziol 70 zl a gabinet wyposazony full wiec uwazam ze bardzo tanio plus 20 zl za cytologie no i 250 zl mnie przyszlo slynne badanie na raka szyjki macicy czeka sie na wynik okolo 10 dni i wysylaja to do Krakowa. Jesli badanie cytologiczne wyjdzie w porzadku to usunie mi nadzerke w gabinecie pod znieczuleniem dozylnym czy ktoras juz miala? ja jak bylam nastolatka to mialam usuwana nadzerke juz ale byla bardzo mala. no i stan mojej szyjki jest katastrofalny pelno zrostow pan doktor stierdzil ze przy porodzie musialam bardzo mocno peknac wiec powiedzialam lekarzowi ze dano mi tylko jeden szewek bo podobno nie peklam tak wiec pan doktor podal mi piorunujace spojrzenie wiec od razu wiadomo ze peklam (w anglii byl porod oczywiscie),jjeku z szoku zapomnialam sie zapytac czy to czyms grozi jesli nie zostalam zszyta? jesli cos wiecie to powiedzcie dziewczyny. jestem obolala i zla bylam tak spieta ze lekarz nie mogl wyjac wziernika ze mnie Padlo od lekarza haslo jak sie pani nie rozluzni to wyjdzie panoi z tym wziernikiem i policze pani za niego wybaczcie ze nie na temat ale same kobietki wiec moze ktoras miala podobnie lub slyszala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx skocz do mnie to ci pozycze bo ja mam cala kolekcje ubran kupowalam na zimowych wyprzedazach i sliczne body od 12 mscy z kolnierzykami i bez kr dl rekaw :) mam bzika niestety na tym punkcie a jak sa promocje wyprzedaze :O juz nic nie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Silme, czy ja dobrze widzę??? ❤️ GRATULACJE!!! ❤️ Czekam na opis porodu i zdjęcia - oczywiście jak będziesz miała ochotę, czas i siłę... :) Patinka26 :P Łatwo Ci mówić: skocz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo-mysle, ze w przyszlym zyciu zainteresuje sie anielskim prawem pracy :D :D :D Onyx-ja w tej swojej prowincji zwykle kupuje na ebay i ostatnio byly takie fajne body na aukcji wiec sie zaopatrzylam wlasnie w 12-18 i 18-24 byly z next i mothercare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzednio ledwo tabelkę wkleiłam a już mój ssak dał znać o swoich potrzebach;) jak będę miała kolejną chwilkę to wam wszystko opiszę. Poród miałam długi bo 29 godzin z czego 16 bez znieczulenia. Za to jak tylko dostałam adasia na brzuch zapomniałam o całym bólu. Byłam zmęczona i szczęśliwa. to niesamowite jak to się w głowie może przestawić że pamięta się wszystko poza tym bólem. Pękłam bo chłopaka mam jednak dużego i pamiętam jak mi się wszystko rozwierało jak powoli wychodziła główka.. ale bólu za nic sobie nie przypomnę. Nie ma co się bać porodów:) Dokładniejszy opis wkrótce bo teraz mąż pilnuje mojego żółwika a zaraz pora karmienia i syreny zawyją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Silme 🌼 Wiesz, Twoj Adas urodzil sie w tym samym dniu co moj M :) Mily zbieg okolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga uk mój sąsiad też z tego samego dnia:) będziemy teraz sąsiedzkie urodziny wyprawiać;) Mam pytanko do doświadczonych mam. Ile taki kilku dniowy maluch powinien być na cycu podczas jednego karmienia?? Jak karmiłam siarą to trzymałam go 2 godz a teraz 40 min i już zasypia i śpi mi potem ok 3 godz. Czy tyle wystarczy? I drugie pytanko czy waszym maluchom tez skóra schodziła?? Adasiowi się strasznie łuszczy i nie wiem co mogłabym na to poradzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slime gratuluję serdecznie 🌻 a jeśli chodzi o karmienie to nie masz się czym martwić,skoro synuś przesypia 3 godziny to na bank jest najedzony :) Aga UK to fajne będziesz miała zajęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silme serdecznie gratuluje i tak jak kolezanka wspomniala skoro spi tzn ze jest najedzony nie martw sie gdyby byl glodny dal by ci i da znac i to glosno :) Onyx heh wiem ze latwo sie mowi :p dziewczyny nie mieliscie podobnego przypadku cala chodze nerwowa po wczorajszej wizycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka26 nie pomogę bo mnie jeszcze pl znachor nie widział. Silme GRATULACJE a co do skórki to chyba wszystkim dzieciom po porodzie schodzi, mojemu schodziła płatami zwłaszcza za stóp. Co na to pomoże, podobno oliva z olivek, ja smarowałam olivka bambino i zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silme - prawde dziewczyny pisza - jakby sie nie najadal to by ryczal ze hej! duzo sil i zdrowia zyczymy calej waszej rodzince! patinka, nie za bardzo wiem, o co pytasz :) duza nadzerka - hm, z tym da sie zyc, oczywiscie pod kontrola, cytologia co pol roku, bo traktuje sie ja jako stan przedrakowy. albo jak ci lekarz mowil - usuwanie. sa - o ile dobrze wiem - 2 sposoby, krancowo odmienne: wypalanie i wymrazanie. zostaje blizna, wiec zabieg przeprowadza sie u kobiet, ktore nie planuja miec wiecej dzieci. chyba, ze lekarz zarzadzi inaczej, np. nadzerka jest spora. podejscie angielskie - nadzerka to nie nadzerka, tylko miejsce, gdzie jeden rodzaj komorek przechodzi w inny i dlatego widac tam jakby zmiane... stan zapalny - to pewnie jakies czopki dowcipne i irygacje, warto przeprowadzic razem z odgrzybianiem bo natura prozni nie lubi. a po calosci odbudowa flory (i fauny, jak mowi znajomy gin). o zrostach na szyjce macicy nie wiem, na necie tez niewiele znalazlam, nawet byl temat na kafeterii ale zajal niecala stronke. miesniaki macicy to niezlosliwe guzy i znowu - jesli nie sa zbyt wielkie to sie je tylko kontroluje, czy nie rosna za szybko. jesli sa duze to sie je usuwa albo leczy hormonalnie. wiesz, jak ten gin ci tyle wynalazl na jednej wizycie, to ja bym poszla sie skonsultowac z innym. ja im nie wierze za grosz a sama se tam nie zajrze (choc mowisz, ze kamerka... :P ) dentystow sprawdzam, kosmetyczki i inne, a tu mam jedna rade - idz i sprawdz. to oczywiscie moje zdanie i mozesz mnie nie posluchac, ale przynajmniej przestan sie denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitać my po wycieczce z Manchester-u, byliśmy paszport wyrobić, poszlo szybko i sprawnie, teraz zostało czekanie. w sprawach ginekologicznych to rożnie bywa, ale jak są już mięśniaki albo zaawansowana nadżerka to trzeba się wziąć za siebie od razu. Silme gratulacyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skorka niemowlaczka się nie przejmuj, to schodzi potrzeba tylko czasu. a z jedzeniem to tak jak pisały dziwoje - jak tyle śpi to jest syty oki zmykam obiadek robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx dzieki za odpowiedz ja juz mialam wypalaona nadzerke i w ciazy bylam kilkakrotnie wystarszylas mnie ze jesli pojde ja wypalic to nie mozna juz planowac wiecej potomstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×