Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Gość Agnieszka1981
ASANNA nie dawalam infacol wiec nie wiem czy koliduje niestety, dawalam do mleka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to tez tak zrobilam ...Ksiezna spi w calym swym majestacie,szkoda,ze nie mozecie jej zobaczyc ale postaram sie,takie te dzieciatka Wasze sliczne,musze tez jakos to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanna, powiem Ci tak, jesli chodzi o stres, jakby przez to zanikalo mleko, co jakby wygladalo karmienie podczas wojny, glodu, i innych okropnosci. Mysle, ze nasz stres terazniejszy jest w normie i natura zadbala,ze nawet zestresowane mamy maja wystarczajaco mleczka. Co moge poradzic z wlasnego doswiadczenia. Po pierwsze nie sugeruj sie iloscie jaka pompujesz, dziecko duzo wiecej i sprawniej to roi, poza tym bliskosc z dzidzia pobudza i wiecej sie produkuje, ja od razu czuje cisnienie w drugiej. Tez kilka razy sciagalam i wydawalo mi sie ze duzo za malo. Po drugie mozesz pic herbatki mlekopedne, ja pije codziennie jedna,a wczesniej nawet 2 - 3 razy. karmienie w nocy pobudza laktacje. i picie wody, byle nie za duzo. a stresa to chyba maja kazde mamy, oczywiscie jedne wieksze. duzo cierpliwosci zycze i powodzenia. A moj maz dzis \"ukradl \"mi dziecko, wzial do pracy, bronilam sie przed tym, ale on tak nalegal, mysle, ze mi troche zazdrosci,ze nie ma cycow pelnych mleka i ze na razie ja jestem wazniejsza. Dziwnie sie czuje bez bobaska, ale co dziwne wcale si enie wyspalam, chyba organizm sie juz przestawil na krotkie noce. ja jeszcze od porodu nie przespalam ciurkiem 4 godzin, nawet 3 to sukces, a jak u was? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanna koniecznie zrob fotki i nam sie pochwal. Onyx jak sie miewa Twoj synek? Mama Eli i Monika, juz sie nie moge doczekac zeby Was zobaczyc w naturze i Wasze maluszki. Mam nadzieje, ze nic nie wypadnie. czekam niecierpliwie. Tez bym wrocila do Polski, ale moj maz jest zakochany w Anglii, ajuz juz sie troche oswoilam z ta rzeczywistoscia. Jestem tu juz od ... 2003. ale czas zapieprza. Czy ktos mi doradzi w sprawie materaca na lozeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka slyszalam ze najzdrowszy kokosowy materac :) Asanna mlekopednie dziala piwko Karmi (moze stad nazwa?hehe) zawiera znikoma ilosc alkoholu(chyba0.4% ale nie dam sobie lba obciac:) ) a pomaga! no i tak jaka pisala agnieszka-herbatki na laktacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratujcie od wczoraj moje dziecko nie chce spac.. spi ale budzi sie za 10 minut i tak wkolko noc nie przespana i dzien zaczal sie tak samo kupki robi wiec nie wiem co sie dzieje i kolki tez nie ma bo w ogole nie placze najedzona jest sucho ma juz glupieje.. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cos na poprawe humorkow :) kilka dni temu przyszla sasiadka na kawe i zachwycala sie jaki Lennox duzy, sliczny etc. na co moja taktowna corka rzucila z entuzjazmem : do you want to see his willy? no myslalam ze padne!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dobre lolli, a ile latek ma Twoje cora? Patunia, trudno powiedziec czemu nie spi, ale mysle, ze noworodki czasem tak maja. Jesli nic poza tym sie nie dzieje to trzeba to przeczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petunia może malej przeszkadza światlo, albo jego brak, albo chce być bliżej Ciebie, może ma za ciepło/zimno. przeróżne rzeczy moga przeszkadzać. albo po prostu taką ma faze przejściową:) ja Oli jak daje czasem modyfikowane to tez cow&gate. dalam jej raz, posmakowalo, wiec po co mam szykac czegoś innego? LoLLibelly to Lennox próboje byc bardziej niezależny od ciebie. mowisz ze bna dobre? czy czasem bedziesz go karmić piersią?ja b czesto tez myslalam ze ola woli butle, ogolnie to ona taka jest, czuje ze dlugo jej karmic piersią nie bede. Ale po chorobie to jej nic nie przeszkadza w karmieniu piersią, chce czesto i dużo. jak nigdy wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia ja mam tak dziennie od rana do 3ciej 4tej,mysle jak mleko jej zmieniam tak ma jak jest tylko na moim to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myslicie o podawaniu dziecku herbatki koperkowej..? podobno dziala uspakajajaco i kojaco ? hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja tylko na chwile próbuję was nadrabiać ,ale jeszcze 10 stron mi zostało. :)U mojego maleństwa wszystko ok. czasami wydaje się ze jej w domu nie ma spi , je i kupy wali . Mam pytanko do dziewczyn po cesarce …czy miałyście gorączkę bo ja od dwóch dni mam ponad 38%C i nie wiem czy to jest normalne ?napiszcie proszę pozdrawiam was bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja tylko na chwile próbuję was nadrabiać ,ale jeszcze 10 stron mi zostało. U mojego maleństwa wszystko ok. czasami wydaje się ze jej w domu nie ma spi , je i kupy wali . Mam pytanko do dziewczyn po cesarce …czy miałyście gorączkę bo ja od dwóch dni mam ponad 38%C i nie wiem czy to jest normalne ?napiszcie proszę pozdrawiam was bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja tylko na chwile próbuję was nadrabiać ,ale jeszcze 10 stron mi zostało. U mojego maleństwa wszystko ok. czasami wydaje się ze jej w domu nie ma spi , je i kupy wali . Mam pytanko do dziewczyn po cesarce …czy miałyście gorączkę bo ja od dwóch dni mam ponad 38%C i nie wiem czy to jest normalne ?napiszcie proszę pozdrawiam was bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik goraczka przewaznie wskazuje na stan zapalny wiec... a boli cie brzuch?mnie na szczescie nic nie dolegalo wiec nie wiem zabardzo co Ci doradzic,moze zadzwon do ploznej? Agnieszka moja cora ma 6 lat :) Borowka staram sie mu dawac piers ale on najzwyczajniej nie chce ciagnac:( pociagnie raz-slabo leci-wypluwa i tak w kolko az nie dam butli.no nic.a moglam wogole nie zaczynac z ta cholerna butelka, ale martwilam sie ze nie dojada bo plaKal po jedzeniu.no i tak poszla najpierw 1 butla dziennie wieczorem, potem 2, 3 no i teraz w nocy tez musze wstawacrobic:( wiec dziewczyny trzymajcie sie piersi jak macie mozliwosc bo to max wygoda. HV twierdzi ze jeszcze spokojnie moglabym wrocic do karmienia tylko piersia, potrzeba tylko duzo wody, kalorii i determinacji ale...slabo u mnie z jedzeniem, nie moge sie zmusic.kobieta karmiaca powinna jesc 2500 kalorii dziennie a ja jak mam 1000 to jest dobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petunia p o d o b n o działaja, ale czy działaja? a napewno maja składniki niepotrzebne dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam dzisiejsza pogoda jest wykanczajaca,deszcz i tylko deszcz.Moja niunia zrobila wczoraj wkoncu sama kupke juz nie musialam jej pomagac bardzo sie cieszylam,widac ze jest troche inna juz tak nie marudzi ani tak czesto placze.Wkoncu niewiem czy rumianek pomogl czy infacol ale jedno i drugie bede dalej podawac. Patunia zmienilas mleko maluszkowi. Moja mala tez sie nie najada tym sma gold i chcialam zmienic na niebieskie tez jest od 0 do 12 tylko pewnie gesciejsze ale nie wiem czy nie za wczesnie jest na zmiane. Poradzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! wlaczyl mi sie wreszcie ten net, poczytalam was sobie! dentinox kupilam bo podobno super, polaczenie fripe water z infacolem, zapach ohydny, dziecko mi zwymiotowalo. sprobowalam - smak oleisty,koperkowy... moze i dzialaloby, gdzyby dziecko chcialo przelknac :) ale na szczescie nie ma kolki. ma za to durna matke. ale walcze i sie nie poddaje. to z lenistwa, nie chce mi sie pozniej nadrabiac niedopatrzen. juz go karmilam co godzina i dziwilam sie, ze dziecko possie 3 minuty i sie wierci!!! ciagle mam ciazowy zanik szarych komorek, a teraz doszedl poporodowy... dzis byla fajna sytuacja, bo maks cos wyraznie do mnie mowil a ja nie rozumialam co :( nie plakal, nie krzyczal tylko prawie artykulowal ze lzami w oczach. padam na pysk, ale nie bede mu cycem zapychala buzi skoro nie jest glodny. agnieszka, rzeczywiscie podobne te nasze krasnale, nawet na zdjeciu mniej widac niz w rzeczywistosci. przyjedz, porownamy :D hihi, lollibelly, fajne! pelna zycia ta mala, nie tak jak moja siostra, ktora, poinstruowana ze starszym sie nie przerywa, kiedy ksiadz chodzil po koledzie i wzial ja na kolana, obsikala mu caly habit bo nie wiedziala jak to powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik, ja nie mialam goraczki po cesarce, wiec jak sie jeszcze bedzie utrzymywac zadzwon do gp, patunia, ja bym herbatki nie podawala, szkoda ze nie karmisz piersia tobys sama pila onyx a gdzie mieszkasz? Przed chwila wrocilam ze spaceru i wystawilam dziecko do ogrodka, czy to narmalne?? zimno ciemno, jestem okropna... ale on spi, wiec chyba mu to nie szkodzi. jeszcze a propos karmienia, ktoras madrze napisala, ze pomaga myslenie o dziecku o tym jakssie i wypelnia mu sie brzuszek. POPIERAm. Dziala. madra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli, to chyba nie do konca tak, ze za malo jesz, ja mam to samo, czasem tylko kukurydza i platki z mlekiek, nie mam apetytu, a mimo to mleko leci, wiadomo, ze dla wlasnego zdrowia nalezy jesc, ale raczej nie chodzi tu o kalorie a o roznorodnosc, bo znowu powiem to co wczesniej, w czasie wojen i glodu jakos dzieci przezywaly i matki karmily, raczej nie stosowaly mleka modyfikowanego. co do picia tez sa rozne opinie, podobno jak za duzo sie pije to mleko sie jest rzadsze, wszystko z umiarem. mysle, ze najwazniejsze dostawianie, bo wtedy mozg wie ze trzeba produkowac mleko bo jest potrzebne. mam kolezanke, ktora nie karmila kilka miesiecy a jak dostawila to... pocieklo. ja mysle, ze kazda z was ma mleko, tylko inne sa powody. no i racja, ze wygoda z cycem, ale to juz zalezy co kto woli. w kazdym razie ja jestem za cycem, bo przeszlam tyle cierpienia i bolu, ze uwazam, ze kazda jak chce to moze. Ale z drugiej strony mnostwo kobiet daje butle i wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka, na razie nie mam czasu naladowac aparatu. mieszkam w londku - wszystkie drogi tam prowadza :) jak sie nie przerazasz warunkami to zapraszam - moze w grudniu??? daj znac na zlotykolor@wp.pl buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja z tymi wizualizacjami wypalilam, tylko jak widac mocna jetsem w gebie bo zamiast wizualizowac to sie poddaje :O ale wlasnie wazna jest roznorodnosc a ja wide ze jak leci mi mleko to nie biale tylko takie rowodnione mocno wiec przypusczam ze sie biedny nie najadal. Onyx dobra ta Twoja siostra heheh ale czasem wolalabym zeby moja Anarchia byla takim cichym ,potulnym dzieckiem a jej sie geba nie zamyka, ciagle cos chce.a ja slabo energia niestety.ostatnio bardzo sie zmienila odkad wywalilismy TV do sypialni.w dodatku ja odwlekam kupienie kabla wiec nie ogladamy juz tydzien (zreszta zawsze malo ogladalismy).nagle okazalo sie ze Nadia ma czas zeby rysowac, bawic sie itp a nie gapic na bajki.no i mniej wiecej slucha co do niej mowie! bo jesce nie tak dawno temu superniania to by sie poplakala jakby nas zobaczyla w akcji heheh a co do HERBATEK, to lepiej zaparzyc koper wloski naturalny niz podawac HIPP podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa przypomnialo mi sie cos z serii 'anielskich perelek': w szkole mojej Nadii sa 2 rodaje toalet:gerska i bojska. i jeszcze anegdotka rodzinna: pytam swojego kuzyna czy jest na nasej klasie a on(stary chlop!): nie, sprawdzalem kilka razy ale mnie nie dali :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala79 mi HV powiedziala ze mleko moge zmienic na 2 jak dziecko bedzie zjadalo 200ml i bedzie to malo dla niego ... Krakersik ja nie mialam goraczki, zglos sie do lekarza bo to moze oznaki jakiejs choroby albo infekcji... trzym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 😠 😠 faceci... zabraklo mi tym razem liczb ujemnych :O wracajac do rzeczy... Anastazja gratuluje synusia! 🌼 Asanna zadzwonie do Ciebie jutro kole połednia bo chcialabym troche poplotkowac. ogolnie Agnieszka75 ma racje, nie łatwo jest \"pozbyc sie\" mleka ;) infacol mozna stosowac na przemian z gripe water. nie dawalabym razem infacolu i dentinoxu. dziewczyny nie da sie zapobiegac kolkom i nie powinno sie dawac niczego na zapas. co wiecej stuprocentowego leku na kolki nie ma. infacol nie dziala na wszystkie dzieci. czasem kolki mylone sa tez z refluxem. jesli nie przechodza po trzecim miesiacu - warto zasiegnac opinii lekarza. jedyna metoda na kolki jest anielska cierpliwosc i duuuuzo milosci. pamietajcie ze tak samo jak porod kiedys sie skoncza :D olenka25 jesli chodzi o witaminy to sa ich dwa rodzaje. jedne sa w kropelkach (wstretne) a drugie w cytrynowym syropku (troche smaczniejsze). ja podaje witaminy rano. po podawaniu wieczornym mala skarzyla sie, ze ja \"pipi boli\" . podejzewam ze to przez to ze mocz i tak jest bardziej skondensowany po nocy, a poza tym ograniczylismy jej picie na dwie godziny przed spaniem. inaczej lala w lozeczko. jak dostaje witaminy rano wszystko jest w porzadku. dobra lece bo teraz moja kolej walki z kolkowcem . dajcie znac jak zapomnialam komus czegos napisac. nie mam glowy... za to mam dwie rece siegajace podlogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×