Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

tak Anecia to właśnie jest becikowe wysłałam jak byłam w 31 tyg.ciąży bo koleżanka mi powiedziała że sie czeka bardzo dlugo i że jak teraz wyśle to pewnie dostane gdzieś w okolicach porodu Wysłałam w poniedziałek 8.12 a decyzja jest z 11.12 czyli 3 dni czekałam na przyznanie a kasę mam mieć na koncie 16.12 Ciekawe czy będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super frugo,mi tez wlasnie powiedzieli,ze dluuugo sie czeka!my zamierzamy tam zadzwonic w styczniu,bede tez juz po 30 tygodniu ciazy,wystarczy tam zadzwonic czy aplikacje trzeba na to wypelniac?my mamy juz taxy na 2ke dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia musisz wypełnić aplikację (jest bardzo prosta) i na ostatniej stronie musi ci ja polożna wypisac wysyłasz i czekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jest tu szampan dla dzieci taki bezalkoholowy???jak w polsce piccolo,my z mezem w tamtym roku w tesco w asda szukali i nie znalezlismy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patuniaa badanie bioderek robi pediatra zaraz po porodzie a pozniej GP przy okazji 6 weeks check. jesli zas chodzi o usg na bioderek to co kraj to obyczaj. a mialas w rodzinie przypadki dyslokacji bioderek? jesli tak to powinnas powiedziec o tym przy okazji badania w szostym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
WItam serdecznie!! Mam pytanie pewnie Mama Eli albo inne JUZ MAMA :) mi bedzie mogla pomoc :) Chcialam zapytac o witamine K czy ktores z Waszych dzieci dostalo ja po narodzinach?? I czy trzeba ją powtarzac bo teraz poczytalam ze sie ja powtarza po paru dniach i tygodniach i nie wiem czy panikuje bo nikt mi jej dla mojej malej nie powtarzal. czy moglybyscie mi powiedziec??jak to jest!Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwwwa moj synek dostal tylko po narodzinach.czytalam ze podaje sie ja zeby zmniejszyc ryzyko krwiakow i wylewow krwi do mozgu po porodzie wiec chyba pozniej juz nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
dziekuje Lollibelly :) uspokoiłas mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki,jestem z innego topiku ale mam pytanie,czy możecie polecic mi dobrego polskiego ginekologa w Londynie? potrzebuje zeby wyregulowal mi cykle i przygotowal do ciąży.dziekuje;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja strona pol dnia czekala na wpisanie postu i sie dopiero teraz doczekala jestesmy po obiedzie Ed pojechal odwieźc Jasmine, bylo znośnie Maja dzis dośc marudna, mało spała, więc teraz odsypia, w końcu jej się udało zasnąc po wielu próbach i wizycie u babci Ja miałam dziś troche baby bluesa.. Ed znów do roboty a ja sama zostaje, no i trochę ze zmęczenia też. W nocy mało spałam, bo Maja o 3 wolała się do tatusia pouśmiechac niż iśc spac, a przy cycu to wierzgała i co chwile mnie kopała.. przy obu, bo dlugo to trwało. Modle się, żeby w miare szybko dziś zasnęła, bo padne trupem usg bioder robili małej ponieważ moja siostra miała problemy ze stawem biodrowym jako dziecko i potem jeszcze operacje jako 19latka wiec traktowali to jako że może się powtórzyc w rodzinie czy na życzenie robią, nie mam pojecia ok wróce może jeszcze poźniej, idę zmywanko zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aż nie wierze własnym oczom .... nikogo od wczoraj :) Wszyscy spędzali przyjemy wieczór z dziecmi i mężami. Mój niestety pracował, a dziecko zafundowało mi taki ulew na odległośc, że przed 23 miałam zmiane pościeli, dziecka, siebie i usypianie jej do 24 :( No cóż, za dużo jednak tej piersi dostała. Przynajmniej widziałam kto wygrał Xfactor A dziś wstała wcześnie, żeby nie było i sobie stęka w leżaczku No to jak nikogo nie ma, to ja zabieram się za choinke.. Moja pierwsza w moim właśnym mieszkaniu :) Lollibelly i Oleniga mam nadzieje, że dojechaliście wszyscy szczęsliwie i cieszycie się rodziną. Do mnie chyba już powoli dociera, że trzeci rok z rzędu nie ma mnie z rodzicami na Święta :( :( ale za to mam ❤️ Maje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj KamilaB tak to jest coś kosztem czegoś ale masz mężulka,Majulkę i pierwsze swoje rodzinne święta Glowa do góry i pokaż co potrafisz przecież jesteś super żoną i mamą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki frugo ale to nie jest takie łatwe. Tzn ja się cieszę Mają i że mam juz swoją rodzinę tutaj, ale całe życie spędzałam Święta z rodzicami i nagle przestałam i im bliżej tego specjalnego okresu tym większa refleksja się zbiera. Szczególnie gdy sama ubieram choineczke, a rodzice kupili dużo mniejsza bo dużej nie ma komu ubrac, siostra też w tym roku będzie u teściów i jak tu nie popaśc w pesymizm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila doskonale Cię rozumiem ja też zazwyczaj byłam u rodziców na wigilii (tylko raz sie wyłamałam i zrobiłam sama z mężem)no i obowiązkowo w każdy pierwszy dzień świąt (tradycja rodzinna zbiera się cała rodzina)no i teraz też czasami czlowieka zbiera na wspominki tym bardziej ze nie widzialam ich juz ponad rok A rok temu w wigilie plakalam prawie caly dzien oby teraz bylo lepiej klawiatura mi wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was,widze przygotowania do Swiat na calego.U mnie jeszcze nie bardzo mala zabardzo nie pozwala mi czasowo,w tej chwili od 2 tyg podaje jej Aptamil i widze poprawe bo jakby kolka od jakiegos czasu ja nie nachodzi ale niestety bardzo sie prezy i tylko czesto pierdzi a kupy nie moze zrobic i bardzo placze z tego powodu widze ze sie meczy i niewiem jak jej pomuc.Lekarz kazal podawac jej czopki glicerynowe na kupki. Z niemiec sprowadzono mi czopki na kolke i niby zeby pomagaly jej sie wyproznic przy tym Carum carvi Kinderzapfchen.Moze ktoras z was slyszala o nich jak tak to poradzcie.Bo ja juz nie wiem co dalej czy poprostu zmienic jej mleko na polskie bo tak mi doradzano. Poradzcie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja tak z innej beczki która wie jak po anielsku nazywa sie ciasto francuskie chcialam kupic tak jak w pl mrozone albo swieze i upiec rogaliki widzialam rozne swieze w asdzie ale nie wiem ktore to francuskie kamila moze ty wiesz kurde klawiatura mi zwariowala i nie wiem jak to naprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Przygotowania do swiąt wielką parą. A ja w tym roku sobie odpusciłam na całej linii. Były wielkie plany, ale w wyniku tego plamienia obawiam się, że mogę sobie zaszkodzić. Także robię tylko sałatkę i jakiś placek prosty upiekę. Uszka kupujemy już gotowe. Karpia oporządzi mąż, a zupy same sie ugotują ;) Frugo nie wiem czy Ci pomogę, ale ciasto francuskie to chyba puff pastry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mnie najbardziej dobija sprzatanie z tym moim wielkim brzucholem ale jestem tak jakos przyzwyczajona ze po prost nie moge sobie odpuscic robienia uszek i pierogow w tamtym roku pracowalam i wrocilam z pracz o 19 do 2 w nocy lepilam pierogi i uszka i w wigilie poszlam na 6 rano do pracy jak wrocilam o 13 to zostalz tylko zupki kobietki mam pozamieniane litery na klawiaturze jak to naprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo a wlaczylas funkcje jezyka polskiego na komputerze.. o ile masz angielskie oprogramowanie mi tez sie dzialo ostatnio chociaz w PL tez tak raz klawiatura robiła spróbuj wtedy zrestartowac komputer męczę się z uśpieniem Maji jak dobrze, że ona nie ma kolek ale za to lekarz powiedział, że ta jej wysypka to na egzeme wygląda. Kupie Oilatum i zamówiłam właśnie żel z aloesu, też mówią, że pomaga i spróbuje ją hydrocortisonem posmarowac. choinka wygląda przyjemnie :) ja bym chyba komus coś urwała za to, że wszystko zjedli :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo ciasto francuskie to pastry, mozesz kupic pastry block lub roll, zalezy w jakiej postaci chcesz.ja kupuje w tesco.przewaznie roll i z tego wychodza pycha rogaliki z nutella :D kamila ja sie nigdzie nie wybieram, to Monika pojechala! :) ja juz 4 swieta we wlasnym gronie ale nie zaluje.oszczedze sobie nerwow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajciee ;) Dziewczyny poradzcie cos moja mala wstala dzisiaj o 9 z tym ze w nocy sie budzi co 2,5 albo co 3h zalezy.. i od tej 9 nie chce zasnac co mi zasnie na ramieniu wsadze ja do kolyski 15 minut i placz i tak wkolko teraz ja znowu polozylam zobaczymy na jak dlugo ehh:( co moze byc powodem.? temperatury nie ma bo sprawdzalam.. macie jakis sprawdzony sposob zeby pozbyc sie brzuszka a dokladnie tego flaczka ;/ na rozstepy stosuje bio oil tak mi w baby clinic doradzily.. w ogole na punkcie swojej wagi mam depresje przed ciaza wazylam 63 jak szlam rodzic to 84 a teraz 76 i nic mniej :( zaczynam wielkie odchudzanie ale dopiero po swietach :D prosze doradzcie cos bo ja juz nie mam sily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patunia moj maly ma juz 4.5 miesiaca a ja dopiero schudlam 2 kilo( nie liczac tych 10 po porodzie) hehhe takze sie nie zalamuj.najdziwniejsze jest to ze wyglad\\am duzo szczuplej i nie tak kluskowato ale waga w miejscu stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwe brzuchatki: olenka25............25.12.2008.....35....Coventry.....có reczka........? Kamila26............18.01.2009......35....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......30....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......26.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......25....Hinckley.... ..córcia.....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......20....Swindon.... ................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......19....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......22.06.2009.......13....Hereford...... ....?........... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek24..............24.07.2009......7.....Birmingham.. .?..........?...... GaGa_.................08.08.2009......6.....Birmingham.. ................... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie(Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath....c órka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_black :) Z ta religia....to tak samo jak u Ciebie On jest stad ale nie wierzy w nic....i nie wiem ile potrwaloby przygotowanie go do slubu??? Bo wiem ze Polscy ksieza nie sa za bardzo przychylni.... I jak kazdy facet czasami niezrozumialy jest... :] wczoraj wybralismy pierscionek :) w szoku bylam!!! jak podczas swiatecznych zakupow zlapal mnie za reke i z ogromnym usmiechem powiedzial...ktory Ci sie podoba??? :):):) jeszcze nie wiem kiedy zostanie wlozony mi na palec, ale po cichutku wierze ze bedzie to w swieta :) Planujemy cywilny przed narodzeniem w Uk i Koscielny po jakims czasie w Polsce.... Z tego co mi w koncu na spokojnie wytlumaczyl uwazal, ze bedzie dla nas troszke wszystkiego za duzo....moze sie troszke przestraszyl??? Przeprowadzka na swoje,,,wyjazd do Polski i narodziny Naszego Aniolka...:) Anecia 1702 Jeszcze raz tak bardzo Ci dziekuje!!! MY Ci dziekujemy :):):) Odwdzieczymy sie napewno :) Wyslij mi na gg swoj adres Trzymajcie za Nas kciuki :) jutro pierwsza wizyta u poloznej - 9 tydzien :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! :) Kamila_B dam po lapkach jak zajade za smarowanie dziecka masciami kiedy ma egzeme :D . dzieci czesto maja egzemy do 2 roku zycia i trzeba sie nimi martwic dopiero jak skoncza dwa lata a egzema nadal sie utrzymuje. na razie szoruj do HV i wydębij od niej recepte na doublebase i jakikolwiek bath emoilent (moze byc oilatum) ;) . efekty widoczne sa od szybciutko. kawencja lejdis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Kurde u mnie wirus jakis na chacie Daniel strasznie kaszle,a Adas 39.9 goraczki,narazie mu spadla po nurofenie,ale jak tylko przestaje dzialac to od razu goraczka 39st.i kaszle:( juz tak od piatku:( ide kawusie zrobic bo nocka niezafajna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×