Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

dziewczyny w jaki sposób informowałyście pracodawce od kiedy chcecie przejść na macierzyński? czy trzeba to zrobić pisemnie czy wystarczy poinformować ustnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda jesli chcesz uniknac problemow zrob to na piśmie a kopie zachowaj dla siebie wlasnie u mojej jedynie po laciatym surowym(dlugi proces pasteryzacji i niestety niewiele tam zostyaje z prawdziwego mleka-siostra pracuje w mleczarni;ale smakuje) a inne tylko gotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha tez jakas jestem rozkojarzona. pi laciatym surowym i o po innym gotowanym u mojej jest wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek ja też często mam zły humor i becze bez powodu. Ostatnio mam jakies wybuchy i często małej się obrywa :( A rodzić będę w Solihull Hospital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no odkurzacz naprawde dziala na usypianie dziecka wlączyłam 30 min temu ale się darła w łóżeczku teraz zaczęłam odkurzać w pokoju.. krzyczy krzyczy i nagle zasnęła aż nie wierze hehe chwilowo zostawiłam odkurzacz na słabym wciąganiu więc działa cichutko, niech sobie dziecko pośpi a mama odpocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
ja tez zawsze jak odkurzam to maly zasypia i zaczyna od jego pokoju i oddalam sie wglab domu to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis :) fajne te zdjecia masz na nk :):):) synek jest boski :):):) Mi chyba troszke przeszlo z ta trauma :) usnelam w pracy na biurku hehehehe i tak spalam przez godzinke :) Kamila_black dzieki ze utube :) odrazu lepiej :) Gaga ja nie wiem co mi jest bo to taki pierwszy dzien :/ Moja najlepsza kol ma zawsze @ tak samo jak ja i nawet jak ja go nie mam juz od 4 miesiecy to nadal przechodze te przed @sowe humorki :) czy to mozliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
niulek25 dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) dziś z Kubą byliśmy u GP i jestem w szoku. Kuba ma 9 tygodni i waży 6400 i ma 64 cm. a wcale po nim nie widać że taki klocuszek. szczepienia przełożone na za tydzień z powodu katarku dla spokojności ale to dzisiejsze przeciwko żółtaczce mu babka dała. kolejne jak Kuba skończy rok. najgorsze jest to że pierwze szczepienia dla bejbiaczków dostanie za tydzień w czwartek rano a wieczorem lecimy do Polski. ciekawa jestem co to będzie w samolocie. kamila super że odkurzacz się sprawdza może ja też wypróbuje na spanie kuby w ciągu dnia. tylko jak przejdzie mu ten katar bo myślę że on nie śpi w ciągu dnia z tego powodu. o już rodzinka na skypie się dobija na sesję z wnuczkiem. wpadnę do was później:D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_g ja informowalam ustnie i kilka razy zmienialam date,konkretnie to przciagalam to moje odejscie z pracy bo chcialam pracowac jak najdluzej,no i odeszlam 6 tyg przed porodem:-)ale lepiej poinformuj pisemnie,ja swojej szefowej ufalam nie wiem jak ty .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka* Jak Ci idzie odstawianie Olenki od cyca????Mam nadzieje ze dobrze i ze nie rezygnujesz z pracy!Co ja bym dala zeby wrocic do pracy jak ty!Ja mam macierzynski do konca czerwca,ale i tak zdecydowalam ze wroce do pracy miesiac wczesniej:-)Bo wiem ze w okresie letnim jest spory ruch w salonie i cos zarobie i jak najszybciej chce wrocic,i juz nawet dogadalam sie z tesciowa ze przyjedzie mi pomoc w opiece nad Adasiem zebym mogla troche popracowac,no a potem jeszcze moja siorka przyleci tez do pomocy i jakos to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoras z was wrocila juz po macierzynskim do pracy??I jak znosilyscie rozlake z maluszkiem?Myslicie ze opiekunka dla kilkumiesiecznego dzidziusia to dobry pomysl?Bo ja to rozwazam ale jak Adas skonczy roczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
ja w ciazy pracowalam w cofeshopie ale na czarno u jakiegos wlocha nie mowilam mu ze jestem w ciazy bo by mnie pewnie zwolnil ale dostalam w 3 miesiacu zapalenia pluc i nie przyszlam 2 tygodnie do pracy i mnie zwolnil wiec nie mialam zadnego macierzynskiego do pracy bym juz poszla ale boje sie zostawic kube samego z ninia rozne bywaja kobiety gosiula24 - kim jestes z zaawodu jesli moge spytac bo pisalas cos o salonie moze jestes fryzjerka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulka ja bede szukala opieki dla Mikolaja, lepszy bylby zlobek ale to trzeba zalatwiac najlepiej jak jest sie jeszcze w ciazy bocieezko z miejscami... najwyzej znajde opiekunke... sliczniutki Twoj synus :) Magda_g lepiej wszystko miec na pismie... rozni sa ludzie... Kamila_b alez smiech tego dziecka mnie rozbroił - suuuperooowe :) Moj Mikolaj grzecznie spi juz z godzinke ale mam problem bo nie chce pic... wypil dzisiaj 20ml a wczoraj nic, niy normalnie sika ale nie iem co z nim zrobic... ciekawa jestem dzisiejszej nocy ... ostatnie dwie budzil sie o 2.00am uciekam spac...milej nocy dziewczyny... mamo***Eli co u Ciebie i Kubusia i Eli... odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiapud no to duuuzy Twoj Kuba jest :) az musze sprawdzic ile miał jak sie urodzil :) ... uroczy jest Two maluszek i taki ma madry wyraz twarzy :) ... mam nadziejeze bedzie wszystko dobrze po szczepieniu chociaz na Twoim miejscu nie ryzykowalabym i przenioła wizytę na dzień a najlepiej dwa dni przed odlotem...co zrobisz jak dostanie gorączke?... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
no szukam fryzjerki ale jestem bardzo wybredna bo sama tez jestem fryzjerka :D wiec jak ktoras z was jest fryzjerka i czuje sie na silach mi zrobic wloski to za jakis miesiac bylabym chetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
kurcze i macie takie fajne dzieciaczki tylko nie wiem kto jest kto bo na nk nie macie nickow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Monis slodki jest twoj synus!ja mam w stopce zdjecia dzieci na fotosiku na nk mam malo. niulek to sobie pospalas hehe! aniapud to ci synus urosl!!! oleniga dzieci nieraz tak maja ze zjedza mniej,jak nie ma goraczki,siusiu robi to nie martw sie!a moze jemu brakuje juz ,,doroslego,,jedzonka by poprobowal. ide kawke wypic(gorzka:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie (chociaż ja z Piły) :) Maja już rusza się jak owsik w leżaczku a ja piję kawe.. na szczęscie słodką.. współczuje Anecia Weszłam rano na wage i wyświetliło się aż 1,5 kg mniej niż wczoraj, ale czułam się głodna. Jest to jednak sukces..coś się rusza. Wiem, że popołudniu będzie więcej ale jak już rano się mniej pokazuje to i wieczorem będzie mniej za jakiś czas, yuppi :) Moja dzidzia w nocy jadła i potem o 6 musiałam ją obudzić, grzeczna dziewczynka daje mamie pospać Ania zgadzam sie, że Kubuś duży.. Maja 2 stycznia miała 5800 na 9 tygodni. Dzisiaj idę na baby clinic to zobaczymy ile będzie miała, może też ją zmierzą to kiepską siatką. Na 6 tygodni dali jej zaledwie 56 cm więc nie uważam żeby była słuszna A na tą gorączke dobry będzie calpol od 2 mieś, Maji pomogła jedna łyżeczka Oleniga a widziałaś te czworaczki ?? Monis my tu raczej NK nie używamy, niektóre dziewczyny się może pokazują. Wiesz trzeba mieć trochę prywatności :) Raczej pooglądaj sobie nasze stopki jeśli masz ochote, tam jest dużo zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_b ochydna taka kawa moge slodzic 1lyzeczke,ale wczoraj po kolacji wypilam goraca czekolade(mniam!!!)i po 2godz wynik mialam 6,7 a do 7,0 jest norma takze dzisiaj delikatne sniadanko;) zaraz sie mierze jak bedzie ok to nadrobie;) :p ale Majeczka slodko spala odpukac odpukac oby takie nicki juz byly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja juz po kawie (tez gorzkiej, za to duuuuuzo mleka) i wlasnie szukam miejsca do ulokowania vouchera od rzadu angielskiego dla maksa (ctf). poza tym spac sie chce, choc maks dal w nocy pospac. trzeba sie przewietrzyc a tu pogoda angielska, pewnie bedzie padac, bo sasiadka nie wywiesila prania, a ona zawsze trafia w pogode. nawet jak zapowiadaja przelotne deszcze, to ona zawsze wie, kiedy beda, a kiedy nie. a co tam, z cukru nie jestesmy :D nie ma jakis wiesci z porodowki? nie? to postaram sie wpasc tu jeszcze po poludniu... 3majta sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Maja jak już zaśnie ( bo czasem drze papę przez jakiś czas) to śpi rewelacyjnie. Najpierw 5-7 godzin do pierwszego karmienia i potem ze 3-4 do drugiego ok 6 i śpi dalej do ok 9... i tak jest przeważnie więc spoko. Ona często jest marudna w dzień i rzadko kiedy drzemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Az niedowiary ze Adas dal mi pospac do 10.SZOK :-P 1403monis fryzjerka to ja kiedys chcialam byc...ale wyszlo ze jestem kosmetyczka:-) Oleniga a co myslisz o polskim przedszkolu?Jest juz ich pare w okolicach londynu i nie drogie,a ciekawe czy maja tez polskie zlobki?Bo do przedszkola to dzidzia chyba musi miec minimum 2-3 latka,ja tak dlugo w domu to nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
hej dziewczyny hyba musze sie zaczac odchudzac ma ktoras jakas dobra diete i rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciaza stosowalam diete nielaczenia i schudlam 18 kg :) Bardzo latwa i mozna jesc praktycznie wszystko :) Dziewczyny odchudzajace sie w ten sposob mozesz znalesc na forum lecz szukaj w dietach - \"dieta nielaczenia latwy sposob....\" hmmm chyba dobrze zapamietalam nazwe topiku :) powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×