Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Kamila_B dzięki Assana ja też się wystraszyłam i to bardzo wiedziałam niby że dzieci mogą mieć spuchnięte piersi i narządy płciowe,słyszałam nawet o dzieciach które po porodzie miały mleko w piersiach i moje pierwsze skojarzenie było właśnie takie,ale za chwilę zaczełam panikować bo Hania ma cycusia wielkości małej mandarynki i fioletowego. A na dodatek to wyszło tak nagle rano jak ją przebierałam z nocy (wszystko włącznie z body)tego nie miała(myślę że raczej bym tego nie przeoczyła)a za parę godzin przebieram ją znowu całą bo się sprytnie zesikała na przewijaku w czasie przebierania i ściągam jej body a tu taki cycuś . A no i w końcu pojechaliśmy do szpitala bo pani przez tel.powiedziała że lepiej żeby doktor to zobaczył.Na są to zmiany hormonalne i mamy obserwować małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witam po lekcjach :) asanna, toc dzioucha przeca ci pewnie w doma godali, cobys se gorola nie brala, ino jakigo gryfnego hanysa trofila... moj chop lubi test na hanysa (abo gorola) - padosz: kucnij! i gorol kuco, a hanys kucko... :D dlo cia: http://www.milanos.pl/mp3.php?cat=9&id=9076 frugo05 - ja bym sie tez wystraszyla :( dobrze ze juz wiesz co to. trzymam kciuki zeby predko zlazlo. oho, maly wola... a jakie ja piekne kwiaty dostalam... a moj prezent dla meza nie doszedl... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASANNA- to jak chcesz to przyjada do ciebie ino mi poslij adres to Cie tam znajda:D i cos razem wykombinujemy:D pamietej ze jo mom charakter po mamie a ona swojego chopa wyciepla z doma na ulica i jeszcze dostaje od niego na siebie alimenty a Tys nie je wcale leprzo wiec jak sie raziem spotkomy to Twoj wymieknie hehehhe solidarnosc jajnikow musi byc i juz!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75 napisz mi prosze ile miał synus jak zaczeliscie chodzic na basen?? Aniapud Kubulek uroczy :) ... taki juz duuuzy Frugo dobrze ze pojechalas :) wszystko bedzie git :) trzymam kciuki ... Asanna szkoda mi Ciebie, daj sobie pomoc ... 🌼 Kamila_b to skoro sasiadka sie wyprowadzila to po co sie teraz tam zjawiła??... nic nie kapuje ... jak Majeczka? ... bo Mikolaj marudaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ja bylam pierwszy raz z 3-miesiecznym Lennoxem.polecam takie dmuchane siedzonko dla malego, nie bedziesz musiala go przez caly czas trzymac na rekach.mozna kupic w bootsie, mothercare i na basenie.ale na ebayu chyba najtaniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny doradzcie mi bo nie mam kogo zapytac... kiedys inaczej karmili... Mikolajowi juz trzeci dzien dalam dzisiaj lyzeczke marchewki do kleiku ryzowego (jadl z lyzeczki)... chce jutro dac sam kleik (moze z jednym chrupkiem kukurydzianym) - czy moze nie powinnam robic przerwy i jeszcze dawac ze dwa dni zanim podam mu jablko (bo chce dac jako drugie ... potem ziemniaczka dodam do marchewki... nie wiem jakie odstapy mam robic i jak podawac... jak juz napisalam dalam juz marchewke ... pote chce dac jablko i marchewke z ziemniaczkiem... napiszcie mi prosze schemat, jak, kiedy i co... pomozcie :o ... dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewke dalam gotowana i takie tez podam jabłko... radzicie surowe?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na walentybki dostalam nowy aparat fotogr. zebym mogla robic fajowe zdjecia :) ... i przepiekna kartke :) bedzie romantycznie jak tylko Mikolaj pojdzie spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozeeeee jaka nudaaaa!!!!!!!!!!! cos podobnego! czy ktos jeszcze oprocz mnie spedza ten wieczor samotnie??? :O oleniga przy tych pierwszych, \'bezpiecznych\' produktach wystarczy 1 dzien przerwy.malo prawdopodobne ze cos sie bedzie dzialo ale jesli bedzie to raczej w ciagu 24 godz. kupilam dla lennoxa \'sniedanko\' cereals z jablkiem i figami-pycha! sama zjadlam pol miseczki :D jemu tez nawet smakowalo. juz fajnie mu wchodza sloiczki, nie pluje tak bardzo.oczywiscie najlepszy kurczaczek :) ale z kaszka dalej mam problem, nie bardzo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Lolli :) 🌼 a jeszcze zapomnialam zapytac o kaszki, takie po 4 mies. jedna z jabkiem a druga z bananem (obydwie rozrabiane na mleku)... kiedy mam je podac? nie chodzi mi o pore dnia tylko jak to polaczyc z solid food, czy traktowac to jako kolejny nowy posiłek?? aha i mam kaszke mleczo-ryzowa rozrabiana na wodzie... co z taka kaszka??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga, Kubus mial prawie 5 miesiecy, ale mozna wczesniej, jakLolli pisala, bo jak juz mowilam jest tam taka mala dziewczynka zaczela jak miala 14 tyg, najwazniejsze zeby glowke dobrze trzymal. Jak lubi kapiele w wannie to na pewno bedzie zachwycony basenem i innymi malymi czlowieczkami takimi jak on ;) Co do wprowadzania stalych to tez mialam problem, sa jakies schematy, ale czesto troche sie od siebie roznia i tak naprawde tzreba samemu troszke pokombinowac i sobie ystalic. Ja zaczelam od ziemniaka i march raz dziennie, potem dodawalam pietruszke, banan, jablko, a od wczoraj fasolke szparag i brokuly i mieso. Mial na poczatku zatwardzenie wiec zmienilam jablko gotowane na surowe, mysle, ze jest lepsze i zdrowsze. Teraz (juz minely 4 tyg) ma 3 posilki, rano kaszka z owocami na mleku, obiad zupka jarzynowa z miesem (1 lyzeczka), wiecz kaszka kukur na wodzie z owocami. Chce niedlugo wprowadzic inne kasze, jaglana, krakowska, jeczmienna i gryczana, jak rowniez soczewice, bo to bardzo zdrowe. Kiedys podalam strone polska gdzie sa wypisane miesiac po miesiacu co moga jesc dzieciaki. bardzo fajna. Jeszcze musze kupic kasze manna, zeby wprowadzic gluten, Oleniga jak Twoj maluszek ni ema jeszcze 6 miesiecy to wprowadzaj pomalutku i bez stresu, on i tak najwiecej wypija z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze trzeba pamietac ze jablko gotowane dziala zatwardzajaco. Marchewka tez. Mojemu sie juz kupki poprawily, choc nadal steka i robi sie buraczkowy. Daje mu codziennie jablko, zastanawiam sie ile mozna, pol na dzien? Czy to za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry76
Anieszko75, mieszkasz w Guildford? Mialam kiedys znajomych w tej miejscowosci. Slicznie tam macie. I basen w Guildford tez jest fajny, bylam tam kiedys, fajnie, ze przebieralnia jest wspolna :) Dziewczyny zajete wlentynkowym wieczorem nie maja czasu :) Milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Lolli - nie tylko Ty sama, moja połowa dziś w pracy na wieczorno-nocnej zmianie.Wraca zmęczony, bo to taka zmiana w tym tygodniu,że się w ogóle nie wysypia. Dziś mam wieczór robienia zapasów obiadkowych - warzywa już po parowane - teraz tylko potworzyć kompozycje i zamrozić. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry, ja mieszkam w Ash niedaleko Guildford, a na basen chodzimy nie tam gdzie myslisz bo tam tak srednio z warunkami, chociaz zajecia fajne. Ja dopiero zaczelam szukac nowych znajomych w tym miescie. Tzn, mamus ;) bo wiadomo jaki teraz tematt na topie ;) W przyszlym tyg jade sie pospotykac i na play grupe A Ty skad jestes? A ladnie jest to fakt. Tylko trochem samotna. Monika2 , jak dlugo trzymasz jedzonko w zamrazalce? Ja mam taka duza na dole lodowki i tak sie zastanawiam. A po odmrozeniu mozna 2 dni trzymac w lodowce? Bo ja tak robie, chyba ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry76
My mieszkamy w Londynie. Zapraszamy serdecznie :) Wogole to Surrey jest super, piekne okolice. Kiedys na spacerze w lesie spotkalam zmije zygzatowata, nie wspominajac ile grzybkow rosnie i nikt ich nie rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry76
brzuchatki; zaneta2400........01.02.2009....... ........Huntingdon..syn/Mateusz anecia1702........19.03.2009......!!35!!.....Melton..... .... ..?.............? Cherry76...........19.03.2009......35.........Londyn.... ......coreczka mi83.................24.03.2009.......34....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......30....Swindon.... ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......26.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......28....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......21..Hereford ..........Alan czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek25.............18.07.2009..... .18...Birmingham....?....Lilianna/ ? mysza703.............15.07.2009.....18....Southport..?.. ..Piotruś/Nikola Aga_nton..............04.08.2009......13.....Northampton ...?.....?...... GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham. . .............. Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia 1403monis1988....16.08.2007.....3700....west norwood....syn....James(Bobo,Kubuś) Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa Jeszcze 5 tyg i nasze kochane Sloneczko bedzie z nami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka75 - tak wychodzi,że obiadków robię na 2 tyg za jednym razem i powoli je zużywam, więc trzymam je ok 2 tyg w zamrażalce.Rozmrażam w microwave tuż przed podaniem, bo jak rozmrażałam wcześniej to wydawały mi się kawskowate tzn. nadpsute, bo stały w lodówce całą noc.Jak się nie zjedzą od razu to wyrzucam.Cezary od kilku tyg robi dziwne kupy.Teorie na ten temat są różne: ząbki, temperatura z tym związana, surowe owoce, duża ilośc witamin / za duża albo może to być alergia na jakieś jedzenie, ale nie mam pojęcia na co.Czarek wygląda na zdrowego,zero bóli brzuszka, tylko te kupy mnie niepokoją..Już było lepiej w zeszłym tyg i znów się dziś zaczęło.Muszę zapytać HV (zrobię zdjęcie kupy, haha).Wracając do tematu - właśnie dlatego chciałam wykluczyć jeden z powodów wodnistych kupek i daję Czarkowi tylko \"świeże\" jedzenie. Ale 2 dni w lodówce - wydaję się być w porządku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis gdybym mogla wyjsc i wejsc do busa to bym tak zrobila,tu jest koniec swiata w dodatku nie mam grosza a benefity jeszcze nie doszly szkoda gadac jestem w klatce od dwoch m-cy,ale jak dostane kase to go tak uwale,ze mnie popamienta angol,do Ksieznej jest super a mnie serce peka ja juz ledwo sie na nogach trzymam,dobrze,ze mi mama papierosy poslala paczka bo jeszcze bez tego bym umarla.Sama sobie winna jestem nie mialam wracac tu a ja mu uwierzylam teraz mam dylemat.Musze to wytrzymac jakos dam rade marze by wsiasc w auto i pojechac najgorsze to,ze Ksieznej nie mam jak paszportu zalatwic i on to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam caly pokuj w balonach roznych rozmiarow i kolorow w dodatku pozakrecane potworzone kwiaty,serduszka,gwiazdki no rozmaitosci sam to robil tzn nie ja mam a Ksiezna a mnie kurwica bierze dziewczyny Lollibka Ty nie narzekaj dobra?Bo on mi zrobi zas cudownie podana kolacje jak co wieczor o tej porze by pokazac jaki to jest fantastyczny tylko,ze teraz jest hm gdzie ale jego mama mi zapodala jej adres takze niech tylko rusze moj woz o rany jak ja tym towarzystwem pozamiatam.Jak myslicie laski bo on mnie i Ksiezna ukrywa przed nia to co jechac i przedstawic sie co nie?Ona nawet nie wie,ze my tu razem z nim mieszkamy czujecie?Nie wiem co robic trzese sie cala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie wygadalam!Ktora mnie ochrzani,ze to nie ten topic?Walcie,zniose wszystko.Ide zapalic.Spijcie slodko nasze dzieciatka te narodzone i te w brzuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assana wal śmiało to NASZ topik i możemy tu pisać o wszystkim,a Ty się trzymaj kobietko silna jesteś to dasz radę Dla Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam dziewczyny. Dawno nie pisalam bo brak mi czasu. Widze ze wiele sie dzieje.Wspolczuje ci Assana. Dziewczyny które mecza sie z malenstwami przez kolki,tagze wspolczuje bo ja tez przez to przechodzilam,dwa tyg temu dopiero odetchnelismy.Wiele srodkow podawalismy . Infacole 2 poszly i nic,grep water tak samo nie dalo rady,znajoma z Niemiec sprowadzila nam czopki firmy Wala Carum carvi Kinderzapfchen troche usmierzyly bol ale na krotko.Ale pomogly mi kropelki COLIEF zakupione w bootsie za 9,99f sa w malym pudelku Zoltym.Mowie wam cos niesamowitego pol godz przed kazdym jedzeniem 4 kropelki podawalam i kolka ustala naprawde warto sprobowac,szkoda ze wczesniej sie o nich nie dowiedzialam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry76
Asanna, jedz i sie przedstaw, ja bym tak zrobila tez waleczna kobieta jestem. Rob to co TY uwazasz za sluszne i wlasciwe. Nie daj sie! Bedziemy Cie wspierac! My mamy wolny pokoj, wiec wrazie potrzeby zapraszam do Ladka:) Powodzenia i trzymamy z corcia kciuki. Solidarnosc jajnikow czy jak tam zwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Asanna jesli potrzebujesz pomocy to mozesz na mnie liczyć... mozesz się do nas przeniesc na jakis czas, nawet po Ciebie przyjedziemy ... jak tylko chcesz to daj znac .... jesli sie go boisz o ja nie ryzykowalabym takich wyjazdow, zadzwon lepiej do tej kobiety ... mam tylko nadzieje ze Cie nie bije ... trzymaj się kochana, buziaki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wam.. Oleniga wlasnie mialam do ciebie pisac hihi Z tą sasiądka to jest tak, że jej nie było ze 4 miesiące, wiem co się z nią działo.. rehab mentalny czy jak ?? ?? :) A ktoś zapytał, czy nie było innej, której też to przeszkadzało i żebyśmy we dwie coś zrobiły.. i to ta naprzeciw moich drzwi się wyprowadziła przez hałasy tej z góry. Teraz mieszka tu parka w moim wieku, która też jest w ciąży no i tak to wygląda ale tej nocy znów bez muzyki, za to telewizor był a ja jestem wrażliwa jak jajko normalnie. Nie mogłam przez to zasnąć o 6 i sapanie mężą też mi przeszkadzało i musiałam korki wsadzić Z córki jestem dumna bo jadła w nocy jeden oi 5:30 (budziłam ją) i teraz o 8 jak już wstałyśmy Asanna, jak tak będziesz się chować z problemami, to będa bolały jeszcze bardziej. Oczywiście od ciebie zależy ile nam powiesz, ale tu jest faktycznie jedność jajników i kółko wzajemnej adoracji, hehe {serce] i 🌼 dla ciebie A ja się pochwalę, że dostałam róże z kwiaciarni a nie z supermercado i misia z napisem super mummy.. to niby od Majki, haha i wieczór był udany Minęła także rocznica, dziś albo 13go poczęcia Mai Teraz sporo z nas będzie miało te rocznice.. ach płodny ten luty był rok temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny, powiedzcie czy zaopatrywalyscie sie w butelki, laktator, smoczki przed dzieciaczkiem jeszcze? Bo ja tak sie nastawilam na karmienie piersia, ze wzielam pod uwage wersje z happy endem ale to chyba nie zawsze tak jest. Moze lepiej cos kupic? Jak to wychodzi w praniu? Termin co prawda minal 11 lutego, ale oni ustalili to po dating scan w 13 tygodniu wiec bardziej ufam mojej polskiej gin, ktora dala mi 17 lutego i sie nie stresuje. Umowila mnie midwife na ten cervical sweep na srode bo to juz niby tydzien po terminie bedzie, ale mam nadzieje ze we wtorek bedzie po wszystkim bo to 17. Czuje sie jakbym miala przed soba co najmniej 6 miesiecy jeszcze :-) , zadnych oznak, poza czasami tymi probnymi skurczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×