Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Patinka jakosmalo tego mleczka olivka wypija...a może za dużo dostaje innego jedzonka?ona ma 5 m-cy wiec podstawą nadal powinno być mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo mam nadzieje ze ten grad nie przyjdzie do mnie bo normalnie koniec świata będzie tez i u mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cherry moja tez sie prezyla i stekala dnie i noce jak kupke zrobila to tylko lekko popuscila i koniec wyczytalam na necie,ze infacol na kupki pomaga i podaje malej i jest super!!!tam pisze ze przed kazdym karmieniem,ale ja daje tak 3-4razy dziennie(w tym jedna w nocy jak sie obudzi) i rombie takie kupki i pryka o wiele lepiej jest,jak wychodzilam na dwor to zaraz wracalam bo popuscila,a teraz 2godziny chodze i spokoj,w nocy tez co chwila przebieralam a teraz mi robi tylko okolo 4-5rano kupe i spi dalej,ja tez klade ja do dpania na brzuszku i masuje plecki,pije rumianek,na sniadanko musli jem. u mnie nad ranem burza i grad teraz narazie nic tylko wiatr mocniejszy ale ma padac do konca tyg. w GB :( aha cherry ja na poczatek dawalam 2ipol mililitra infacolu zamiast 5ml.sprawdzilam czy pomoze i czy nic jej nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak cherry,dostaniesz te czopki w kazdej aptece w boots na przyklad.popros o infant size,albo for infants.tylko mi sie wydaje ze one sa najwczesniej od 3 miesiaca(nie mam juz ulotki a na opakowaniu nie pisze)ja i tak uzylam wczesniej bo tak sie meczyl adas,i nie wiedzialam co mam robic,podalam mu tylko 1/3 czopka bo on taki duzy,a i tak pomoglo(tak mi poradzily znajome kobietki z apteki)ale lepiej nie uzywac czesto,dzidzi sama sie nauczy wyprozniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia - dzieki chcialam jej dac infacol ale mnie maz powstrzymal. Biegne do apteki po czopki, a pozniej bede podawac kropelki, moze sie jej poprawi. Kochane dziewczyny jestescie, duza buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry, ja lecialam easy jetem, dla mnie ryneir to najgorsza linia, ale roznie to bywa. Moj Kuba swietnie znosi lot, glownie spi lub zabawia podroznych :) Co do czopka to bym sie wstrzymala chyba ze nie robi ponad tydzien. Takiemu maluszkowi to sie jeszcze wszystko reguluje. Chociaz jeden czopek nie zaszkodzi, ale zeby nie przesadzac.Ja tez dalam czopka, ale moj Kuba juz je stale pokarmy i powinien robic raz dziennie. Na razie moj maz zapracowany, ale napewno sie wybierzemy. Poza tym zapraszam do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka spróbuj kubek niekapek,moja Ola piła mleko z niekapka aventu od 3 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobitki!!! U mnie juz po urlopie :) internet w domku podlaczony :) nie wiem jak dam rade przeczytac te 30 str ale jakos sprobuje :) Mam nadzieje ze u Was wszystko wporzadku :) Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry to sprobuj narazie czopki,ale jak dziewczyny juz pisaly nie za czesto:) ja dalam infacol bo kolejna nieprzespana noc grozila wariatkowem;) a jest od urodzenia takze sie nie balam lepsze to niz patrzec na jej bordowa buzke od wysilku,lezki jej z oczek lecialy nie moglam juz na to patrzec,moje chlopaki tak nie mialy,nawet nie wiedzialam kiedy kupe zrobili,teraz amelia tez nieraz mnie zaskoczy;) patinka moj starszy synus tez mleka szybko nie chcial pic i go nie zmuszalam wypijal ile chcial,a tak to serki mu podawalam,kaszki w nocy cyca do roczku ale tez nie duzo ssal,a jak skonczyl rok to ani cyca ani z butelek,kubkek kupiam plastikowy,ale i tak plul i koniec.wiec nie podawalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, gdzie można kupić tańsze tetrowe pieluchy bo w Bootsie 6 szt kosztuje 10 funtów! To chyba przesada! Gdzie Wy kupowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka, tak jak anecia pisze, jak dziecko nie chce to nie ma rady - nie zmusisz, ale za to mozesz dawać jej jedzonko na mleku i z mlekiem i bedzie dobrze, zreszta piszesz ze tak robisz. tez t ajej niecgęć może byc przejściowa.tez mysle ze jesli mala nie chce mleka to powinnas dawać jej inne plyny w zamian, moja ola tez ostatnio odmawia mleka, i daje jej wiecej wody niz zwykle. sa juz wyniki przeswietlkenia malej bioderek - wszystko w porzadku. ufff...jak ulżyło... A teraz wreszcie idziemy sie przewietrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tetrowki kupowalam w mothercare 10 szt.po 10f sa fajne bo duze a tu w sklepie kids zone kupilam za ta sama cene mniejsze Amelia sie slodko usmiecha:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka suuuper ze z bioderkami wszystko w porzadku:)milego spacerku,u nas zachmurzone okropnie i nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy, widze ze kupki na pierwszym miejscu, ja jeszcze moge poradzic ze nam na kupki i prezenie pomagala woda koperkowa, i odrobina soczku pomaranczowego100% tak radzila hv ale trwalo to w sumioe troche dlugo bo prawie miesiac i na koncu nie podawalam juz nic bo nic nie dzialalo czasami uzylam termometru i maly sie nie uzaleznil, zreszta wkladalam go na chwileczke, karmic piersia i jeszcze raz karmic to najlepsze co moze byc ja teraz mialam rotawirus i malego nie zarazilam a strasznie sie balam, moj maly ma juz 6,5 miesiaca i czasami podaje butle bo tak malo przybiera w a w nocy jest strasznie budzi sie co chwila juz sama nie wiem czy robi sobie smoczek ze mnie czy w dzien niedojedzony, borowka super ze z bioderkami wszystko dobrze ja caly czas czekam na termin konsultacji niestety pieluchy kiedys widzialam tansze w tesco, w morrisonie i asdzie i moze na ebay mozna taniej kupic a boots zawsze drozszy, pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, dam jej dzisiaj pol czopka kupilam w aptece infant size, a pozniej tak jak proponujesz pol miarki infacol, zobacze jakie beda efekty. Moja Sara dzisiaj strzelila usmiech do dziadka jak ja wniosl po schodach z wozkiem, ze az mu serce zadrgalo ;) Agnieszka75, do poznania to ryanair albo wizzair, wiec duzego wyboru nie mamy. Chetnie was odwiedzimy, jak tylko goscie zaczna nas opuszczac. Buziaczki dla Kubusia :) Dzisiaj bylam u lekarza i dostalam skierowanie na usg po tej infekcji macicy. Ciagle boli mnie brzuch niestety a krwawic przestalam 2 tyg po porodzie, wiec troche sie martwie. Pogoda u nas zrobila sie sliczna, wiec pranie na ogrodek, a malutka na spacerek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie czy mialyscie dzidzie zaszczepione przeciwko BCG tutaj w tym roku i kilka miesiecy temu, bo wg slow tej lekarki juz sie tego nie robi dawno rowniez dla osob spoza UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy jest szczery do bolu usmich takiego dzieciaczka:D to moje trzecie a cieszylam sie strasznie jak pierwszy raz sie usmiechnela. magdae moje chlopaki tez sie czesto przebudzali w nocy na cycucha jak przestalam calkiem karmic to dopiero noc zaczeli przesypiac.sprobuj bardziej syta kolacje dac,moze dluzej pospi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co agauk ze nie byl szczepiony.a urodzil sie 04.01.2007 w polsce , a do uk przyjechalam w sierpniu 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokowata
Hej w koncu trafilam na jakis portal gdzie zbieraja si ciezarne w Angli.Ja jestem w piatym miesiacu ciazy blizniaczej i czuje sie bardzo samotna.Moj facet pracuje nie ma go w domu prawie caly dzien nie mam tu zadnej rodziny a moje kolezanki albo pracuja albo maja male dzieci i nie bardzo czasu a ja no coz siedze w domu sama i najchetniej wrocilabym do Polski bo tam przynajmniej mam rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Anecia, a Twojej coreczce proponowali szczepienie czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic nie mowili na ten temat,ale jak bede u lekarza na 6weeks to zapytam jak bede potrafic:p chyba,ze maz ze mna bedzie mogl pojsc,albo 13maja bedzie amelia miala szczepienie to zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Czesc dziewczynki. Dzis piekny dzien a ja mam tyle pytan do WAs:) Pierwsza rzecz ktora mi sie nasuwa to pas na brzuszek po porodzie -jak to sie fachowo nazywa?? Po ilu dniach wychodzilyscie z Waszymi malenstwami na pierwszy spacer? Przepraszamz,e narazie ma tylko pytania,ale za bardzo glowy do innych spraw brak. Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia. DZIEKUJE wszytskim za gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lokowata :-) hmm,czy mi sie zdaje czy bedziemy miec pierwsze blizniaki na forum? :-) jak fajnie,a napisz gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia z tego co wiem to w Polsce szczepią pzreciwko gruźlicy zaraz po urodzenieu, jeszcze w szpitalu. Jak widac nie wszędzie. A wiesz ze zuiza też jak odsatwilam ja zupelnie od cyca to zaczęla tez przesypiac cale nocki bez problemu?Z ola jeszcze ni chcialabym tak zupelnie jej odstawiać, nadal karmie ja w nocy, w dzien butla.Ale tak naprawde to chyba dlatego,ze boje sie ze jak bedzie sie budzic w nocu to tak latwo mi już nie zasnie jak przy cycu.a moze buy zaryzykowac...pewnie pare nocek bylaby na rekach, chociaz nie powiem ze teraz nie jest... Aga twoja pielegniarka jest jak najbardziej zel poinformowana. Ola miala szczepionke w grudniu ub roku, bez zadnego probl.O takie szczepienie pytalam sama, nie czekalam na propozycję. zadzwonilam, umowilam sie na datę i po 5 m-cach mala miala szczepionke.Sprobuj porozmawiac z innymi ludzmi, lekarzami. A gdzie tak cie wyrolowali? w szpitalu czy w przychodni?jeśli w tej drugiej to zawsze mozna zmienic przychodnie. w sumie troche z tym zachodu ale jak masz konkretny powod, a jeszcze lepiej, kilka - to dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy pierwsza przyszla mamusie bliźniaczek(od kiedy je czytuję). z nami samotna nie bedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smart jesli i u ciebie jest ladna pogoda i masz siłę to nawet dzisiaj możesz wyjść. okryj maleńką od wiatru i napewno nic jej nie bedzie. tylko w polsce tak dziwnie zalecaja dopiero po 10 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) lokowata- witaj i nie martw się:) znajdziesz tu towarzystwo smart- jak chcesz to zerknij na stronę nadine-femme.pl - mają tam ofertę dla mam i kobiet w ciąży(pasy są)..ja juz 2 razy u nich zamawialam- przesylka koszt(listem) 15 czy 16 zl i naprawde szybciutko dochodzi:)..ja mam wlasnie takie majtki z pasem i gorset:).. a i jeszcze spodenki na rozstępy. a moja Hanutka dzis 4tyg konczy i juz dobrze ponad 5kg waży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×