Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Edyjus, te krosteczki sa normalne u niemowlaczka, powinny przejsc w ciagu 3 - 4 tyg. Wiec sie nie martw. Moja coreczka dostala ich jak miala 2 tyg i bylam z tym u lekarza. A podpaski poporodowe to maternity pads, dostepne w boots, superdrugs, tesco, asda, ect. Mam pytanie, czys spotkalyscie w uk mleko Aplamil PRE? Moja kolezanka w niemczech je stosuje. Ciekaw jestem, czy tutaj mozna je dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyjus
Cherry dzieki - juz mi troszke ulzyło. Maksowi za to nałożyłam rekawiczki znowu bo sie zaczał drapać. Cieszę sie ze to nic poważnego. Ja używam APTAMIL ale żadnego z dopiskiem PRE w sklepach nie widziałam może na recepte ożna dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pogoda dzisiaj u nas do du.... Niulek25-ja bylam calkiem sama nie bylo dziadkow a moj M rano wczesnie wychodzil pozno przychodzil z pracy i szedl odrazu spac i jestem bardzo zadowolona bo wszystkiego sie sama nauczylam dziecko mam jak aniolek sam chodzi spac:) jak mama rano robi tacie sniadanko to synus grzecznie patrzy na bajki tylko jedna wada mama i mama nigdzie go zostawic nie moge :D bo straszny mami cycek\\ a jak ktos chce ksiazki polskie to mam e-booki moge przeslac na maila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek25, ja kupilam thermoscan brauna-termometr. Ktoras z dziewczyn tutaj polecala. Nie jest tani, ale szybko mierzy w uchu temperature. Na razie uzywam go tylko profilaktycznie bo odpukac nie bylo zadnej awaryjnej sytuacji z malcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Szczęśliwe Brzuchatki: bes..................22.04.2009.......40....Swindon.... . .... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......35.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......37....H/C........... ?syn............ Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......26..Hereford ..........Alanek gosiaczeko5........17.07.2009......20.....Luton.....Mate usz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............18.07.2009..... .27.....Birmingham.......syn......Jak GaGa_................19.07.2009.....27....Birmingham... .syn....Szymon Aga_nton..............04.08.2009....23.....Northampton ...??........ Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......6.......Bedford. ............... Ewag...................16.12.2009......4.......london... ...( moze bliznieta beda? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...corcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....coreczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada Czesc dziewczyny zmienialm tabelke bo moja mala ma juz 5 dni a tu nic sie nie zmienia;) Mam takie pytanie czy ktoras z Was mieszka na Wimbledonie?? Earlsfield??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis - ja poprosze :) Edyjus, ile tygodni ma twoj synek? Myslisz, ze on sie drapie, bo go swedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczynki powiedzcie mi czy Wasze dzidzie mialy test Guthriego? Robi się go mniej więcej w 5dniu zycia..Moj Adas mial i Hania tez, ale dzis byla polozna i chciala go powtorzyc bo nie wyszedl( obie pięty jej wtedy pokluli i to parę razy)..teraz myslimy, zeby sie nie zgodzic bo wyczytalismy, ze najlepiej w pierwszych 2tyg.zycia, a dodatkowo, ze w Polsce od 97 się go nie stosuje bo byl mylny.. Jak było u Was? Dzięki:) 🌻 ..a co do wagi- Hania rzeczywiscie wazy juz 5200 a jutro stuknie jej miesiąc, ale Adas tyle to wazyl dopiero w 2.. dzieci sa przeciez rozne. Teraz Adas ma 15mc, a wazy 11kg.. Hanutka niedługo go dogoni:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAKS MA 7 TYG a wysypke ma tylko na twarzy i ostatnio na szyi. chcemy mu zmienic mleko na ale nie wiem czy tak mozna bez lekarza i czy wogole mozna takie kupic w Anglii. czy ktoras z was moze polecic polskiego pediatre w okolicach Londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi83, moj Franek mial robiony ten test i wlasnie dzis przyszly wyniki (po prawie 2 miesiacach), ale niestety nie wiem czy to powinno sie zrobic z pierwszych tygodniach czy mozna pozniej. mi83, czytalam wczesniej, ze jestes na kupnie ladycomp. Czy znasz to urzadzenie tylko z opisow internetowych czy tez masz jakies kolezanki, ktore go uzywaly. Fajna zabawka wg mnie tylko, ze sugeruje sie tylko jednym objawem-temperatura, tylko przynajmniej robi caly wykres temperatury za mnie, niestety nie wiem czy mozna tam wprowadzac inne dane-np. obserwacja sluzu... Wiesz cos wiecej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie sie posmiac Cos o dzieciach do poczytania...... Przy Pierwszym dziecku: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Przy Drugim dziecku: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Przy Trzecim dziecku: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. _____________________________________________________ Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. ______________________________________________________ Ciuszki dziecięce: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? ______________________________________________________ Płacz: Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. ______________________________________________________ Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. ______________________________________________________ Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. ______________________________________________________ Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. ______________________________________________________ Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. ______________________________________________________ W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. ______________________________________________________ Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. _____________________________________________________ Prześlij to wszystkim, którzy mają dzieci lub znają kogoś, kto ma dzieci lub sami byli dziećmi! WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyjus, te krosrki, to moze byc wysypka dziecica i przejedzie sama, jak bedziesz u lekarza, niech spojrzy, chociaz oni przewaznie odpowiadaja, ze to normalne u takich maluszkow. Jezeli bedzie sie powiekszac, lub zaogniac, to idz do gp. Co do zmiany mleka, zadzwon do poloznej lub zrob sobie wizyte. Ja zmienilam na wlasna reke, chociaz karmie piersia i robie raz dziennie top up. Krakersik - dobre :) :) Monis, ja poprosze Cherry76@op.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo tu jeszcze nie ma? Ja juz po sniadanku, kawke popijam, maz spi, dzidiza tez:) A matka sie relaksuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik ale sie usmialam :D dobre puszcze to dalej :D nie moge ale duzo w tym prawdy tylko co do pieluch i monety mowie stanowczo nie nawet jakbym miala 10. a w moja olivke moge patrzec godzinami :) http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje Zostaly 2 dni Kto ma ochote to prosimy o Klik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chery wybacz moja pije Aptamil caly czas i kupuje jej te spacejlne na bolace brzuszki i kupki i mieszam z extra hungry jest zwykla 1 jeszcze i 3 ka no a potem powyzej 1 roku zycia ale o tym nie slyszalalam, moze faktycznie tak jak ktos wspomnial jest na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobitki 20 stron.. nie doczytam, ale mam chwile, żeby coś napisac, bo uwaga.. maluje paznokcie, taki luksus :) Maja zasnęła, a ja ledwo się ruszam, bo mój kręgosłup przeszedł w stan agonii :( Wczorajsza noc, to normalnie prosiłam tatę o zastrzyk, ale spróbowałam najpierw czegoś przeciwbólowego. Wczoraj kupiłam solpadeine, co ma kofeinę i kodeinę, to farmaceutka marudziła, że z karmieniem nie wolno... tyle, że ja już zgięta chodziłam :( :( Czy to się kiedyś skończy ???? Jutro mamy chrzciny. Ed dojechał do nas we czwartek rano. Wracam do Anglii w piątek za tydzień i powiem wam, że się raczej cieszę.. ładnie tu, z lasem i fajnie z rodziną.. ale w tej Anglii to wcale nie jest tak źle jak dobrze popatrzeć :) Nie wiem nawet czy mama Eli coś pisała... mam nadzieje, że u niej wszystko ok, może ktoś wie ?? trzymajcie się cieplutko buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewuszki!! Słonko świeci, mąż śpi a ja przy kompie :-) Niulek ja kupiłam termometr z Brown-a (thermoscan) do ucha. Jeszcze nie używałam ale dużo o nim czytałam i dlatego taki wybrałam. Przydatny nie tylko dla dzidzi ale dla dorosłych tez. Ja wczoraj byłam ostatni dzień w pracy, od dziś zaczynam 9miesieczny urlopik - rany co ja będę robiła, a tu jeszcze 3 tyg do terminu. Niulek nie tylko ty masz takie rozterki z teściami czy rodzicami, myślę ze wiele z nas tak ma. Moi rodzice przylatują za 3 tyg i pomimo ze mam z nimi świetny kontakt to i tak się zastanawiam czy mnie nie będę wkurzać. zmęczenie, nowa sytuacja,pewnie będę obolała a tu jeszcze milion rad z każdej strony. hmmm czas pokarze. narazie nie myślę o tym. patinka glosik oddany cherry76 - rozglądałam się już po wszystkich mlekach, ale Aptamil PRE nie spotkałam nigdy. Aga uk w jakim celu robi się ten test Guhriego? pisałaś ze przyszły ci wyniki. ja pierwszy raz o nim słyszę. krakersik - niezłe, uśmiałam się. miłego weekendu życzę i dużo słoneczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b strasznie współczuję z tym kręgosłupem, myslalam ze już ci lepiej a tu chyba nie bardzo. trzymaj się jakoś i udanych chrzcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila-black - powiem szczerze, ze zawsze sie ciesze, jak jade do Pl ale jeszcze bardziej jak wracam do UK. A paznokcie mialam na malinowo w ubieglym tyg! Faktycznie luksus niesamowity:) I ile farjdy:) U nas piekne sloneczko po tylu dniach deszczu, ze juz depresja mnie dopadala. No i tesciowie wyjezdzaja jutro, nareszcie chwila odpoczynku dla matki i dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdag - chyba chodzi o ten test, gdzie krew sie pobiera z piety i odciska na piec kolek na papierze, u nas polozna pobrala jak mala miala tydzien, a wyniki przyszly po dwoch tygodniach na nasz adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mamy ten termometr Brown i jestem b.zadowlona. Magda_g, moja mama byla tydzien i gorzej ja znioslam niz tesciow, poniewaz uwazala, ze zawsze sie moze wtracic, we wszystko i ciagle slyszalam uwagi co robie zle, do tej pory mi to wypomina i jeszcze opowiada do ciotek :(. Chcialabym, aby przyjechala na dluzej ale trudno z nia wytrzymac. Moj maz nie chcial byc nawet w poblizu dziecka jak byla, bo on to juz beznadziejnie wedlug niej sie zajmowal. Jest mi z tego powodu bardzo przykro. A tesciowej uwagi puszczam mimo uszu, poza tym, tesc ja troche hamuje, wiec uwaza na to co 'chalpie', no ale i tak wedlug niej daleko mi w wychowywaniu dziecka do jej corki, ktora to robi ksiazkowo i perfekcyjnie;) O czy nie omieszkuje mi wspominac od czasu do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry.76 wczoraj zmieniliśmy mleczko na soja base i wydaje mi się że malutki jakiś bardziej spokojny jest i te krostki jakby mniejsze i miej czerwone. Poza tym tylko raz w nocy do niego wstawałam- to sukces. Ja też maluje paznokietki - francuski sobie zamarzyłam i juz 3 - cie podejście będe robiła - kurcze z wprawy już wyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny- dzien doberek i pytanie do przyjciela spotkanie z midwife mam wyznaczone na 18.05- to bedzie chyba jakos 10tc czy jak sie wtedy upomniec o scan- nie bedzie za pozno? czy juz teraz mam zaczac miauczec? bo cos wspominaja o 14 tc- i na tym koniec co mam zrobic? nie chce skonczyc na 1- nie chodzi o plec- ja chce miec pewnosc ze dziecko bedzie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc monis wyslalam ci meila mam nadzieje ze zdazylam bo jak nie to plakac bede😭 mi83 moja miala ten scrinning test co z piety na koleczka daja krew???innego nie miala a wynik dobry HV go miala na ostatniej wizycie,a waga super moja dokladnie jak miala miesiac wazyla 4980:) usmiecha sie slodko i probuje cos,,mowic,, kamila_b wspolczuje ci z tym kregoslupem mnie juz tak nie boli,staram sie nie dzwigac. ewag walcz o skan ja tu mialam6 skanow i NHS nie zbankrutowal;) a ten w12tyg bardzo wazny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×