Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

ewag, ja mialam pierwszy skan tez miedzy 13 a 14 tygodniem ciazy i potem dostalam nastepny w 20, na ktorym i tak nie bylam bo pare dni wczesniej mialam 4D w PL, ale powinnas raczej miec 2. Na wszelki wypadek od razu pytaj poloznej na pierwszym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki anecia :D a u nas odchodzi crossfeeding pelna para , nie pamietam czy juz pisalam ale zosia, ktora nie byla wielka fanka krysiowych kotinkow, przygarnela 2 i karmi je i myje! :D chyba cos jej sie porabalo, pewnego dnia jeden krysiowy kotek wlazl do koszyka maluszkow i sobie smacznie spal, przyszla zosia i zamiast odstawic swoje zwykle prychanie, poprostu go nakarmila z innymi :D aa i jeszcze chcialam sie pochwalic ze kociczki juz korzystaja z toalety, nawet ich za bardzo nie musialam uczyc, wsadzilam jednego z drugim ze 2 razy i teraz juz wszystkie potrafia!no, to mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_g, w 5 dniu zrobili Frankowi tzw.heel-prick test-pobranie krwi z piety. Z tego co patrzylam w necie test Guthriego to test na fenyloketonurie,tylko ze przy pobraniu krwi mozesz zgodzic sie na zdiagnzowanie innych potencjalnych chorob tez. Ja podpisalam zgode na wszystkie mozliwe: -fenyloketonuria -niedoczynnosc tarczycy -mukowiscydoza -dystrofia miesniowa Duchenne'a (u chlopcow) Tak wiec pod tym katem zbadano krew z piety, tyle ze wyniki dostalam prawie po 2 miesiacach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo teraz to wogole cyrk!zosia wyniosla swoje malenstwa (dzisiaj 2 otworzyly oczka!) i upchala je w szparze miedzy sciana i szafka i w najlepsze sobie siedziala z 'duzymi' kotkami w koszyku.a jaka oburzona jak je po kolei wynosilam gdzie indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem kobitki :) Lolli boski ten Wasz Leny :D ale Krycha też aparatka :) Jestem dziś nie wyspana,ale na własną prośbę Hani śniło się coś w nocy i co jakiś czas śmiała się na głos przez sen,a my z małżem siedzieliśmy i ją obserwowaliśmy i płakaliśmy ze śmiechu bo robiły takie komiczne minki przy tym,że nawet nie da się tego opisać :) artystka nasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny ja wam zazdroszcze tych wtracajacych sie rodzicow i tesciow - bo ja tu sama a rodzinka w PL. Czasami bym sama chciala tak sie na kogos powkorzac a u tylko czasami lezke uronie z tesknoty do nich. pisze tak bez polskich nakow bo mi Maksio z rak nie chce zejsc - na wielkie rzytulansko mu sie zebrało. Lenox sliczniutki - swetny filmik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruo 05 dzieki. Twoja Oleńka też śliczniutka dziewuszka a Hanuś to pewne też przesłodka. Moniś jak będziesz mogła to ja też bym jakąś ciekawą książeczke poprosiła Mam Pytanie. Jak wy te kwiatki i serduszka wstawiacie - bo ja chyba jakaś zacofana jestem i nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje monis suuuper:):):)jak chcesz ktoras z tych co napisalam tytuly albo wszystkie to daj znac.cherry pozniej wymiana??? edyjus chcialam ci stronke z tymi ikonkami usmieszkami wkleic,ale jest przeciazona robisz np.tak [ piszesz serce i znowu ] malymi literkami z kwiatkiem to samo tylko [ kwiatek] [ beksa] [kiss ] tylko bez spacji[ czesc] a reszte maszna str. http://forum.o2.pl/emotikony.php tylko narazie przeciazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie monis Wyznania gejszy,Spalona zywcem,Jedenascie minut i Strefa cienia ta ostatnia na faktach jest o dziewczynie mlodej,ktora trzy lata spedzila z psychopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazlam stronke gdzie rozdaja kosze wiklinowe za free trzeba tylko zaplacic 3.50 za przesylke chyba czyszcza magazyn. wysle wam na email bo nie chce dawac na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia czy ja bym mogła prosić tą książkę która Ci została :) chyba że masz jeszcze wyznania gejszy to też bym chciała. Ja niestety nie mam książek na wymianę bo oddałam do biblioteki wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mam pilne pytanie. Caly czas staram sie jak moge karmic malego tylko piersia,ale wiekszosc razy po oproznieniu obu piersi musze mu podac troche miesznki bo nie przestaje plakac.Teraz nie wiem czy musze go dopajac jezeli go dokarmiam sztucznie? Kazdy mi mowi co innego,w internecie tez kazdy ma inne zdanie,juz nie wiem co mam robic i jesli juz to czym dopajac,prosze podpowiedzcie mi,dodam ze ma dopiero 8 dni,robi regularnie kupkii duzo siusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz wszystkie jesteście chętne to i ja może skorzystam. Patinka wyslalabyś mi linka tej str?yagodka79@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucilla ja bym nie dopajała tylko karmiła na zmianę po butli podawała bym pierś i wtedy mały może się napić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucilla ja bym nie dawala dodatkowo wody. napewno niewiele dostaje sztucznego wiec mysle ze nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×