Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

ups ostatnie zdjecie jest z malym fifołkiem.mialam je usunac i zapomnialam.mam nadzieje ze social serivces mnie oszczedzi tym razem :D tylko cicho szaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantastyczne zdjecia !!! a to że Nadia cię wkurza to rozumiem, moja siostra też tak mi czasem mówi o swoich dzieciach.. czasem ma sie ochotę po prostu wyłączyc.. wysiąść z tego pociągu choć na parę godzin prawda?... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli słodziutki ten Twój synuś :D a co do starszych dzieci ....hmm......sama mam dość i to częściej niż czasem i wtedy automatycznie włącza mi się taki obrazek w głowie; Ola zakneblowana w swoim pokoju a ja gdzieś tam się odprężam Lolli a czy Twoja też cię szantażuje - przecież mówiłaś że mnie kochasz więc dlaczego nie kupisz mi tej lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, stary, dobry szantaz... najczestszy argument to'...przeciez jestem twoja coreczka' dzis nawet wziela noz (obiadowy, nieostry) i zagrozila ze 'przekroi sobie glowe na pol'.naprawde czsem wymiekam! skonczylo sie straszna awantura bo dziecko + noz to nie zarty.nie wiadomo co do tego malego lebka strzeli.czasem sie zastanawiam czy tylko ona taka jest czy to kwestia wieku. Nadia od malego byla dosc trudnym dzieckiem (czyt. bardzo trudnym). prawie wogole nie spala.pierwsza noc przespala jak miala niecale 3 lata.dopiero w wieku 4 lat przestala sie budzic okolo 4,5 rano zwarta i gotowa.mowie Wam tragedia.teraz spi ok ale za to jest najwiekszym upierdliwcem jakiego widzialam. a obraz z kneblem przewija sie w mojej glowie dosc czesto w mniej lub bardziej brutalnej wersji, w zaleznosci od sytuacji :D uroki macierzynstwa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kurde zle nacisnelam i zjadlo mi posta Dlatego nie lubie pisac z kom :( Jutro napisze jeszcze raz Paps dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Lolli nie jesteś sama - mamy podobnie :) nasza Ola ostatnio z lekka przymuszana do zjedzenia obiadu zakomunikowała przy stole że ma już dość i będzie walczyć o swoje prawa szczęka mi opadła i do dziś nie wymyśliłam skąd ona miała taki tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no frugo ja nie wiem skad niektore teksty sie biora ale az zaluje ze ich nie zapisuje gdzies.naprawde niezly ubaw :) ostatnio nadia o cos prosila i mowie jej oooo nie, nie ma bata, a ona jest bat! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Ela zakomunikowala dzis np. (nie po raz pierwszy z reszta) ze juz nie jestesmy przyjaciolkami i nie bedziemy sie odzywac. oczywiscie tekst ze Swinki Peppy. a oprocz tego codziennie mam jazde z nakarmieniem jej czym innym niz slodycze i ciasteczka z dzemem, bo \"lanciku nie lupie, opiatku nie lupie, lupie tylko słodycie\" normalnie tylko od tylu lepetyne przeorac. czasem jak juz nie potrafie sobie z nia poradzic to sadzam ja w jej pokoju na lozko, wychodze i zamykam drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze lepiej nie straszyc biednych dziewczyn :D sluchajcie, moze u Was nie bedzie az tak zle! nadia je ostatnio mniej slodyczy(bylysmy u dentysty i Pan Dentysta powiedzial ze nie wolno i o dziwo to moje dizecko pamieta, ale jak 10 razy dziennie od pol roku prosze o cisze kiedy lennox spi to juz jakos slabo z pamiecia) a co do dentysty to bede musiala sie wybrac. jestem jedna z tych osob ktore ida jak juz absolutnie nie ma innego wyjscia bo tramal i ketonal juz nie dzialaja :) no, jeszcze ewentualnie moge pojsc bo np. teraz jest za darmo a juz niedlugo to trza bedzie auto sprzedac zeby starczylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no i wiadomosc roku! schudlam 5 kg w 2 tygodnie.w sensie to pierwsze kilogramy ktore stracilam po porodzie(nie liczac tych standardowych 10 kilo ktore kazdy od razu traci)!!!!jeszcze tylko 15 i jestem jak nowa :) wiec jednak sie oplacalo nie jesc wszystkiego co mi w rece wpadlo + duuuzo duuuzo wiecej bo trzeba Wam wiedzie ze I love my foodie :D zmykam do spania bo plery od tego kompa mnie naparzaja.do jutra i zycze w miare przespanej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ macie \"wesoło\" dziewczyny :) ... Lollibelly i mamo***Eli obejrzalam zdjecia - urocze Wasze dzieci :) :D Lennox bryka w wannie :) ... Kuba siedzi w tubie :) a Ela... z plecaczkeim ze swinką Peppą :) suuuper miłych snów, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak juz sie chwalimy to wczoraj stanelam na wage i waze 59 kg :). wystarczylo przestac podjadac i zaczac jesc tyle ile trzeba a nie tyle ile sie wydaje ze trzeba :D. jeszcze z miesiac, dwa i moze wroce do swojej wagi. niestety ze wzgledu na rozstep miesni brzucha talii na razie miec nie bede :( dobra lece spac. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) ja znowu pierwsza! Lennox juz \'na nogach\' od 6.30.przetrzymalam go w lozku troche, nawet zasnal na cale ...7 minut, poddalam sie i zeszlismy na dol troche porozrabiac :) standardowo jak co rano zrobil mega kupe po sama szyje o cudownym aromacie chrupek kukurydzianych hehehe (kobiety wrazliwe przepraszam za naturalistyczne opisy).nawet jak nadia je te chrupki to zaraz sprawdzam mu pieluche bo ten zapach mi sie teraz tylko z jednym kojarzy :D ooo wlasnie slysze ze jeszcze cos tam chyba produkuje.lezy sobie na kocyku i przesuwa sie jak wskazowka od zegarka, a od czasu do czasu do tylu(czyli oddala sie od zabawek-niefajnie, skwierczy). zaraz sobie chyba trzasne pysznego omlecika. Mamo eli gratuluje wagi i zazdroszcze ogromnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli... dziekuje, że to pokazałaś ten artykuł Miałam łzy w oczach jak to czytałam Jedni potępiają, inni współczują.. ja współczuje tej kobiecie Nie można jej potępiać, bo przecież jest tylko człowiekiem... Ludzie popełniają dobre i złe wybory, ale uważam, że to są ICH OSOBISTE wybory i nikt nie powinien na to mieć wpływu. Chociaż powinni ponieść odpowiedzialność za dziecko, na które się zdecydowali, to opieka nad nim byłaby końcem ich życia jako rodziny tak jest mój punkt widzenia i w tej chwili kocham moją Maje bardziej niż kiedykolwiek ❤️ i chociaż mam czasem i pewnie nie raz będę mieć trudne chwile to przez moment nie żaluje, że ją mam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,6155509,Najpopularniejsze_imiona_w_2008_roku.html Jakub, Maja, Zuzia, Hania, Nikola :) Nasze forum opisują normalnie hihi Lolli zazdroszcze ci, że masz takie imiona dla dzieci ja tak marzyłam o imieniu Blanka i Ed nie chciał. Twierdził, że dla Anglików głupio brzmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie bylo mnei kilka miesiecy normalnie, sama nei wiem czemu, moze mnei juz zapomnialyscie. strasznei duzo si epozmianialo a wasze dzieciaczki tak urosly ogladalam fotki normalnie przecudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena powinnas dostac lanie!!!tak dlugo sie nie odzywalas!!! jak sie masz, jak Alexander??? :) witamy spowrotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila dzieki :) 7 lat temu imie nadia nie bylo jeszcze takie popularne, teraz coraz czesciej sie spotyka. a Blanka to piekne imie, rozwazalabym je dla corci :)moze jeszcze bede musiala kiedys rozwazac ;) a Lennox chyba nigdy popularne nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ja rozumiem ze jest niedziela i wogole ale.... gdzie sa wszyscyyyyy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie Blanke będę musiała mieć już z innym, haha :) Bardzo mi się podobają imiona twoich dzieci A tu w niedziele zawsze głucha cisza a mój książę nadal w łóżku i znów spędzam dzień sama :( Byłam na spacerze to wiało jak na biegunie więc tylko 20 min i znów slęcze przed kompem idę po mięsko mrożone położyć na kręgosłup :) świnszczyzna nie tylko do jedzenia Arvena pamiętam cie, bo akurat zaczęłam na forum przychodzić jak ty urodziłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena - welcome back!!! :D wkleilam nowe zdjecia - specjalnie dla agnieszki75 ;) wiecej nie mam na kompie, zostaly same fifolkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Arvena, fajnie, zes sie odezwala. Napisz nam teraz co u Was. Czekamy. Buziaki A my wlasnie wrocilismy z basenu, super, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ma juz 5 i pol miesiaca :) taki maly nie jest bo wazy 9.5kg wazylam go prawie tydzien temu. a jak sie patrzy na niego to nie widac tej wagi, nei wiem co w nim wazy, juz od dluzszego czasu sam siedzi, troche sie martwie ze szybko ale my go nigdy nie zmuszalismy do tego. co do jedzenia je generalnie prawie wszystko co jest na sloiczkach od 4go meisiaca zycia, nie ma uczulenai ani nic wszyskto mu smakuje oprucz jedzenia z cow and gate czy jakos tak. teraz zaczelam sama gotowac :) i smakuje tez mu :) chce kupic parowar do gotowania na parze zeby bylo smaczniejsze. ja bylam miesac w polsce ochrzcilismy malego wzielismy slub koscielny bo poprzedni mielismy tylko cywilny bez rodziny bez nikogo i nikt nie wiedzial :) pozatym w kwietniu wwracam do pracy, szkoda :( a w pon i wtorek idziemy na wizyte do opikunek, znaczy szukamy podejrzewam ze w wakacje zaczniemy starac sie o druga dzidize, w zaleznosci jak bede sie czula, bo ja cesarke mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka, wlasnie juz po wszystkich szczepionkach jestesmy i sie wybieramy. chocaiz ja sie wstydze jeden wielki rozstep i gruba :) ale co tam teraz czekam na swoje rzeczy z netu do cwieczeni zabieram sie ostro do pracy. :) a fotki mam w linku nowe z chrzcin ze slubu itp itd rozne ciag dalszy to nowe dodane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam arvena - jak się macie (Ty i synek)? Lolli - ale kontrowersyjny artykuł.Że też macie czas dziewczyny czas na serfowanie po necie...Zazdroszczę. Wiecie - dziś pierwszy raz wyszłam z restauracji głodna.Byłam w chińskim nuddle bar.Ja jestem antygrzybna a oni do każdej potrawy dają grzyby te chińskie.Szkoda,że dowiedziałam się jak juz zanurzyłam tę chochelkę i pałeczkę w misce.U nich grzyb to warzywo. Dobrze,że w domciu coś swojskiego miałam - świńszczyzna w klasycznym wydaniu - czyt schabowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo artykul mna wstrzasnal musze przyznac.strasznie mi zal tej kobiety.przypuszczam ze wiecej ludzi by sie na to decydowalo gdyby nie pietno spoleczenstwa no i sumienie... arvena to mnie troche pocieszylas, lennox ma pol miesiaca i pol kilograma wiecej :) i tez po nim nie widac takze jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Czesc dziewczyny mam do Was pytanie, czy moze ktoras z Was rodzila w szpitalu St George's healthcare w Londynie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×