Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Lucilla, tak na chlopski rozum biorac, jezeli duzo siusia i robi kupki to chyba nie ma sensu dopajac. Ja karmie piersia i dopajam formula ale wody nie podaje. Dziewczyny, ktora zawas uzywa/uzywala odciagarki elektrycznej Avent? Zastanawiam sie nad zakupem tej odciagarki, teraz uzywam tommee tippee recznej ale lapy mi odpadaja. Kupilam jakis badziew Snow bear i jest fatalny. Ale moze te firmowe odciagarki sa lepsze? Jakie macie zdanie? Szkoda mi wyrzucic £80 jezeli tez sa beznadziejene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja poproszę link do koszyków, dzieki Patinka. A co do \"dojarek\" to przy kryzysie ok 4 miesiąca kupiłam na ebay elektryczną pompkę Medela.Jest super.Moja używana kosztowała ok 12f., a nowa ponoć ok 60f. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry mogę Ci pożyczyć, jeśli chcesz na kilka miesięcy lub rok.Ale nie chcę się tego pozbyć, bo mam zamiar jeszcze zostać mamą raz lub dwa i taki sprzęcik może mi się przydać. Daj mi znać czy jesteś zainteresowana takim układem - adres email w mojej stopce. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka-ja poprosze linka do tych koszy. Przydaloby sie cos na chowanie zabawek bo sporo sie juz nazbieralo. Oto mail: nerunio@poczta.onet.pl Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze jakis dziwne znaki powklejalam wiec podaje adres jeszcze raz nerunio@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu mi sie jakies dziwne znaki wpisuja, ale w adresie po onet.pl nic juz nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Patinka czy moge tez prosic o adres??? iza2424@wp.pl Dzieki za odpowiedzi na temat dopajania,tez myslalam tak jak wy,ale kazdy mi mowi co innego... Co do laktatora elektrycznego AVENT ja polecam! Gdyby nie on to bym padla na recznym. Ja mam Avent ISIS IQ UNO i ma taka fajna opcje,ze samemu mu sie nadaje szybkosc ssania,tzn najpierw wykonuje sie 3 ruchy,on zapamietuje szybkosc i dlugosc ssania,naciska sie guzik i ssie w tym rytmie co mu nadasz,ma tez wkladke masujaca piersi.Wogole nie odczuwam bolu przy sciaganiu.Jestem z niego b.zadowolona,sama chcialam kupic sobie reczny zeby bylo taniej,ale moj uparl sie na elektryczny i jestem mu za to wdzieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Patinka dziękuję za link - b.fajne te koszyki. Jak już pisałam wcześniej zmieniliśmy małemu mleczko na soja base ale on nie chce go jeść. Wmuszałam mu to sojowe i buzia mu już lepiej wyglada ale niestety nie moge tak dalej i wrociliśmy do Aptamila i znowu ma więcej krostek. A w sklepie tego hypoalergicznego nie ma. Pytałam już wcześniej czy może któraś z was może polecić polskiego pediatrę. Wiem że jest jeden w Polskiej przychodni w Londynie - ale czyto jedyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyjus-ja uzywam Holle Organic Formula, wczesniej karmilam go SMA, ale smierdzialo to mleko wiec przerzucilam sie na organiczne i jestem zadowlona bo malemu smakuje i mniej sie ulewac zaczal. Jest dwa razy drozsze od innych, ale ja nie zaluje. Na dole stronka do tego sklepu gdzie mozna kupic mleko, kaszki,kosmetyki Weleda dla niemowlaczkow (naprawde swietne i wydajne) itp... www.ulula.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka- mi pisze ze nie odnaleziono produktu :( a dzis dalej wysylam ksiazeczki do reszty bo wczoraj to net okropnie mi chodzil frugo tobie tez posylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 - dziekuje serdecznie, jeszcze chcialabym zobaczyc te laktatory z Aventu w Boots, mam kupon znizkowy na 20% na Philipsa, tylko nie wiem, czy sa dobre, bo na pewno drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka- glosik oddany i szkoda ze te kosze wykasowali:( ale mam nadzieje ze wam sie przynajmniej udalo my dzis rodzinka na zakupach moj M kupil sobie dzis autko spalinowe, poszlismy do parku na wielkie boisko Bubciu mial radoche gonil za autkiem w te i we wte potem uciekal, ale niestety dzieci sie nacieszyly juz bo moj M zapomnial wyciagnac antenki i nie bylo zasiegu autko skrecilo samo udezylo w plot odpadly mu kola i pojechalo dalej i polamalo sobie caly przód heheheh ludzie ktorzy byli na boisku zaczeli gwizdac za ladna pokazówkę a moj M pobiegl za utkiem zeby go zatrzymac tak szybko ze az mu buty spadaly hehehehhe a moj Bubciu pokazal nie ma szkoda ze tego nie widzialyscie myslalam ze sie poplacze ze smiechu a mezu prawie lezki w oczach bo autko 170f kosztowalo i tyle sie najezdzil, pote do domku zrobilismy grila, zjedlismy i maly padl jak kawka ufff pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy pocenie sie w nocy ma zwiazek z karmieniem piersia? Ja od kad mam mleko to tak sie poce,ze musze sie ze dwa razy przebrac w nocy,cos niesamowitego,jakbym miala ze 40°goraczki... Dzis mam wizyte w GP,tylko nie spytalam czy mam przyjsc sama czy z malym...zaraz musze tam zadzwonic i spytac,ale wstyd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Podobno całkiem ładny dzionek sie nam zapowiada dzisiaj więc już się ciesze bo z Maksiem na dłuzej na spacerek wyjdziemy. Musze dodac ze spacery to jedyny czas kiedy nasze szczęście śpi dłozej niz pół godz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucilla, ja mam to samo z tym poceniem, chociaz mnie sie zaczelo po kilku miesiacach karmienia, myslalam, ze to moze od mini pill. Tez mnie to wkurza, chlodno w pokoju a ja hot hot hot. I jeszcze co do dopajania to dzidzi na to za male, poza tym ma picie z cyca, tak wiec po prostu czesciej przystawiaj. Kuba marudny(jak nie on) wiec chyba mu zeby ida, w koncu, bo juz skonczyl 8 miesiecy. Mam pytanie o pieczywo. Jakie dajecie dzieciom, tak na poczatek? Bo to takie zwykle srednio mi sie wydaje zdrowe, ale chyba nie ma tutaj jakiegos, np. organicznego ? Sama bym piekla ale mam badziewny piekarnik. Tak mysle, ze jak zacznie 9 miesiac to juz powinien troche chlebka jesc. Na razzie daje m roznorakie kasze, soczewice, ryze.Ale chce wprowadzic chleb i nie wiem jaki najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
czes dziewczyny lucilla, ja tez dokarmiam sztucznym, tzn rak tylko z 20 ml, ale nie dopajam woda bo podobno nasze mleko zaspokoi pragnienie. co do odciagarki ja wlasnie kupilam mini brest pump z medeli jutro pewnie dotrze-okaze sie ile tego mleka tam mam. milego dnia Wam zycze, jeszcze pytanie do lucilli-kiedy zaczelas chodzic na spacerki i na jak dlugo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za oddawanie gosikow dzis jeszcze mozna ale ja juz nie chce mam swoje upragnione 1000 :) teraz wydryukowac w rameczke i pamietka bedzie sliczna :) a to na rozweselenie :) Przepis na ciasto (tylko dla mężczyzn) w końcu ktoś opracował przepis na ciasto w wersji dla facetów. Tym razem żaden się nie wykręci od pieczenia ciasta... 1. Z lodówki weź 10 jajek, połóż na stole ocalałe 7, wytrzyj podłogę, następnym razem uważaj! 2. Weź sporą miskę i wbij jajka rozbijając je o brzeg naczynia. 3. Wytrzyj podłogę, następnym razem bardziej uważaj! W naczyniu mamy 5 żółtek. 4. Weź mikser i wstaw do niego skrzydełka i zacznij ubijać jajka. 5. Wstaw od nowa skrzydełka do miksera, tym razem do oporu. Zacznij ubijać. 6. Umyj twarz, ręce i plecy. W naczyniu pozostały 2 żółtka, dokładnie tyle potrzeba na szarlotkę. 7. Oklej ściany i sufit kuchni gazetami, meble pokryj folią, będziemy dodawać mąkę. 8. Nasyp 20 dkg mąki do szklanki, pozostałe 80 dkg zbierz z powrotem do torebki. 9. Sprawdź czy ściany i sufit są oklejone szczelnie, przystąp do miksowania. 10. Weź szybciutko prysznic! 11. Weź 4 jabłka i ostry nóż. 12. Idź do apteki po jodynę, plaster i bandaże. Po powrocie zacznij obierać jabłka. Przemyj jodyną kciuk! 13. Potnij jabłka w kostkę pamiętając, że potrzebujemy 2 jabłek więc nie wolno zjeść więcej niż połowę! Przemyj jodyną palec wskazujący i środkowy. 14. Jedyne pozostałe jabłko pocięte w kostkę wrzuć do naczynia z ciastem, pozbieraj z podłogi pozostałe kawałki i przemyj wodą. 15. Wymieszaj wszystkie składniki w naczyniu mikserem, umyj lodówkę bo jak zaschnie to nie domyjesz! 16. Przelej ciasto do foremki, wstaw do piekarnika. 17. Po godzinie jeśli nie widać żadnych zmian włącz piekarnik. 18. Po przebudzeniu nie dzwoń po straż pożarną! Otwórz okno i piekarnik. Po tych przeżyciach nie pozostaje nic innego jak pójść do sklepu i kupić coś z większą zawartością alkoholu. Smacznego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy no piekny dzionek pewnie znowu bedzie:) patinka a miałabyś przepis na codzienny obiad typu schabowy albo mielone w wersji dla mężczyzn?;) edyjus możliwe ze wysypka jest przez mleko. tutejsi lekarze nie wiąża jednak tej szorstkiej skory ze skaza biłakową. moja starsza ją miała. ale wysypka na policzkach ich nie przekonywała, dopiero pokrzywka i wymioty. Wtedy tez dostała mleko sojowe na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale możliwe tez ,że to cos przjściowego , jak to u noworodków bywa. Zwróc uwagę czy po karmieniu wysypka nie jest bardziej widoczna. aha teraz zaczelas karmic już innym mleczkiem. i jak lepiej? lepiej zeby to nie byla alergia na bilko mleka bo to bardzo utrudnia zycie. moja juz z tego wyszla ale nawyki zywieniowe pozostaly jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka ale świetny ten przepis - uśmiałam się prawie do łez :-D borówka ja już sama nie wiem. Ide dzisiaj do GP na swoj 6 weeks check up więc sie jej zapytam. Ale wątpie czy będą wiedzieć co to? Mały nie chce sojowego więc spróbuje znaleźć w polskim sklepie nasze bebiko HA - może ono pomoże. Dziewczyny mam pytanko. Jak długo czekałyście na sój Child tax credit i Child benefit - bo ja juz 6 tygodni czekam na decyzje i juz nawet dzwonilam a tu nic. Czy oni zawsze tacy powolni czy to tylko ostatnio po tych aferach z wyłudzaniem bebefitów są tacy skrupulatni. I czy od was też wymagan świadectwa urodzenia przy staraniu sie o Child tax credit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, sojowe są różne, może ktoreś jej zasmakuje -jesli problemem jest mleko. Moja byla starsza jak sie okazalo co jest grane, ok 6m-cy miala. byla na piersi a na sojowym robilam kaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyjus, ja zlozylam o Child benefit ok.2 tygodni temu, w zeszlym tygodniu odeslali mi juz akt urodzenia wiec teraz mysle tylko czekam na pieniadze na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Child Tax Credit to ja do tej pory dostawalam Working Tax Credit wiec tylko do nich zadzwonilam, ze teraz jestem mama i wprowadzili nowe dane, tez bede sprawdzac konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga uk tez jestes zainteresowana lady komp, widze. tutaj powinnas znaleźc odpowiedź na swoje pytania. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3199957 teraz mam umowione spotk na nastepny zastrzyk . mialam go nie brać buy przygotowac sie do metody naturalnej i waham się. po 2 zastrzykach jestem i tak mysle sobie ile mi przyjdzei czekac na normalny okres po nich...pewnie dlugo. potwem komputerem musi \"nauczyc sie mnie\", znowu pare tyg. ale kiedys zacząć trzeba http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3199957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki borowka :) Ja troche licze na to, ze uda mi sie dostac ten Sure Start Maternity Grant i wtedy moglabym kupic to urzadzonko. Jednak jest to spory wydatek. Jak na razie kupilam normalny fertility thermometer za £4.99 razem z kosztami wysylki :) ....i mierze temperature, ale leniwa jestem i fajnie by bylo zeby to komputerek za mnie wszystko zapisywal i obliczal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyjus-wlasnie sprawdzilam konto- dostalam te wplaty w zeszlym tygodniu juz, czyli po moim telefonie zglaszajacym zmiane i wyslaniu papierow o Child Benefit czekalam ok.tygodnia. Hehe, gdyby nie Twoje pytanie to bym nawet nie zauwazyla ze mam przyplyw na koncie. Jupppi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×