Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

rany- ten metaliczny posmak w ustach mnie wykancza- ktos wie dlaczego i co z tym moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75 bardzo sie mylisz i nie przeczytalas uwaznie tego co napisalam jogurt polecilam zjesc Kamili, a nie podac dziecku !! wyraznie napisalam, ze ja taki zjadlam i Maja potem dostala luznej kupki.. bo karmie piersia Termometr jak najbardziej mozna zastosowac w takiej sytuacji, bo dziecko bardzo sie meczy. Maja po raz pierwszy miala takie zatwardzenie w kwietniu, w Polsce jak zaczelam jej podawac pierwsze pokarmy. Na 3 dzien uzylam termometru za rada taty lekarza. To nic nadzwyczajnego, to jak pierwsza pomoc Widzialam doslownie jej kupke, ktora nie mogla wyjsc, wiec nie mow, ze tego n ie polecasz bo nie wiesz chyba jak dziecko sie meczy i jak je to boli. Kamila lyzeczka jablka pewnie nie zaszkodzi, ale to nie jest dobry pomysl jako jej pierwszy staly pokarm. Sprobuj termometr np z nivea Obtaczasz go w kremie i lekko smarujesz brzeg i troche w srodku pupki, zeby ta kupka latwiej wyszla. I na pewno potrzymaj ja w cieplej wodzie, to czesto relaksuje zwieracze i moze ta kupka sama wyjsc. Wiem, bo dokladnie to przeszlam w kwietniu. Czopek tez dostala i dosc szybko wyszedl razem z kupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz jestem :D nareszcie jest net!!!!normalnie czulam sie tak dziwnie jakbym nie miala rzes! hihihi mama Eli!!!!!! :D kurcze musze to wszystko doczytac! a tak w skrocie: dzis rano obudzilam sie (czyt.zostalam obudzona) i postanowilam jechac do konsulatu w sprawie paszportu.robiac zakupy o 7 rano kupilam zdrapke i wygralam 2 poundy (shocking!), wiec wzielam to za dobra monete i pojechalam uzbrojona w nastepujace dokumenty: -zaswiadczenie od konsula w Hadze ze moj maz wyraza zgode na paszport z bledna data urodzenia Lennoxa (28.8.2008 zamiast 28.7.2008 -tacie sie pomylilo ;) ) -tylko 1 kopie aktu ur (ubzduralo mi sie ze potrzebuje wiecej,bylam w registrar office ale zaproponowali mi odpisy na popoludnie a ja mialam zaraz pociag) -zdjecia na ktorych Lennox ma otwarta buzie a slyszalam ze ma miec zamknieta -moj paszport w kt mam panienskie nazwisko i balam sie ze beda sie czepiac ze niewazny :O -akt slubu-wszystko ok :) ale wszytsko ok na szczescie.poza pania z okienka... nie wiem czy ktoras \'miala przyjemnosc\' byc obsluzona przez ta pania.niby wszystko ok a gdyby nie ta szybka to bym ja chetnie za ucho wytargala!!!zolza... anyway ufff zaczelam to pisac o 18 :O kamila-b sorki, zapomnialam dodac ze maka tez potrzebna. ups! ;) my mamy w niedziele 1 rocznice ale spedze ja sama :( malzonek przyjezdza dopiero w czwartek :( juz nie pamietam co mialam... aaaaa, jak bardzo Wam zalezy na usg bioderek to zawsze mozna na upartego powiedziec ze jest w rodzinie choroba problemow z biodrami. onyx, to masz tak jak ja z emigracja :O jakos nie wyobrazam sobie gdzie niby bym byla szczesliwa...co innego jakbym byla obrzydliwie bogata.wtedy moge nawet w Polsce :P jak sobie przypomne to dopisze :) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki :) selena krwawienia z nosa są bardzo częste w ciąży, podobnie jak krwawienia dziąseł (miałam i to i to), więc nie musisz się tym martwić ja nawet byłam z tym u GP, bo też się przestraszyłam, ale powiedział, że to normalne w ciąży skończyła się ciażą-minęły krwawienia :) Marysia ja dałam Bartusiowi smoczek już w pierwszej dobie w szpitalu, dawałam tak na chwilę do usypiania a po jakiś 3-4 dniach obraził się na niego i teraz w ogóle go nie chce przy tym karmię piersią cały czas, nie było żadnych problemów ze słabym ssaniem czy cuś :) dzisiaj zamierzam napić się troszkę Martini, mały już zasnął snem nocnym więc następne karmienie za jakieś 4 godz, więc może alk już ze mnie ucieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag, bo to tak zawsze.. ale zobacz pod koniec, tam sie czesto przerwa robi. Skopiuj caly link i usun spacje z koncowki, zadziala LOLLI.. jestes mistrzyni normalnie !! :) Wspolczuje, ze sama bedziesz na rocznice, trzeba bylo jak ja... chajtnac sie dwa razy, hehe. 19 maja mam cywilna a 22 wrzesnia koscielna :D popelnilam duzy blad.. weszlam na ebay !! i spodobala mi sie digital frame :P .. tata chcial dla siebie, to moze i corce kupi dodatkowa. Ach te niecne plany Ide sie do wyra szykowa, leb mi peka wiekszosc dnia dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie jutro wieczorem kciuki- na ebayu jest doppler do sluchania serduszka za only 1 funt nowe sa za ok 24- mam zamar to upolowac- a juz widze 2 czajniki co tez sa zainteresowane no- wiec wsparcie moralne potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena - dzieki za pomysl! Co do zgagi, to mi pomagaly migdaly, zjadalam ich kilogramy, mozna tez stosowac lody, byle nie miete, bo jest na krotka mete, potem zgaga wraca. A krew z nosa brzmi nieciekawie, moze zadzwon do poloznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag - na metaliczny posmak tez jadlam lody :), wogole to duzo ich jadlam w ciazy:) przynajmniej przez chwile bylo mi lepiej. Pociesze Cie, ze przeszlo mi wraz z mdlosciami, moze u Ciebie tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no wlasnie widzisz bes, o tym chcialam napisac :) krwawienia-masakra w ciazy, podobnie jak stany zapalne dziasel i zebow :O :O :O dlatego wazna jest opieka denstysyczna (tutaj w ciazy za darmo ;) no i smoczek, temat rzeka ;) lepiej nie podawac smoczka dopoki sie nie ustabilizuje ssanie piersi, czyli min 4 tygodnie, ale ja dalam i Nadii i Lennoxowi na drugi dzien po cc bo inaczej to przy cycu non stop (to wazne, zeby mozg dostal sygnal do produkcji mleka!), a ja nie mialam sily za bardzo :O Moj mlodzieniec ma juz od wczoraj 6 zabkow!!! co do mierzenia dzieci, to moj byl mierzony kilka razy przez hv. ostatnio ma wpisane 77 cm ale sie wiercil i zle zmierzyla.ubranka nosi na 12-18 miesiecy.za kilka dni skonczy 10 :) najwieksze wyzwanie dla mnie jako matki? -zmiana pieluszki...:D nie ma to jak noworodek, przynajmniej sie nie wyrywa :O zawsze bede powtarzac: male dzieci-maly klopot, duze dzieci ...etc ;) Frugo, jak tam sie zapatrujesz na holidaya? :P :O ja nie moge, jak dlugo mi czasem zajmuje napisanie jednego posta???shit, man! :D dobra ide odpoczac po tripie do stolicy, ufff... ma byc super pogoda w weekend mmmmm :D:D:D aaaaa selena, witaj kolezanko Slazaczko :D SILESIA RULEZ!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze sama ze soba? Sorry, ciagle sobie cos przypominam. Agnieszka75 - zastosowalam szampon na ciemieniuszke i efekt super! 3x uzylam i glowka prawie czysciutka:) Serdeczne dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`lolli holiday powiadasz :) u mnie mloda ma 2 tygodnie wolnego(na bank :O sprawdzałam 3 razy na kartce i jeszcze jak ją odbierałam to postanowiłam spytać w nadziei,że będzie tylko tydzień ) no cóż jestem pewnie tak samo happy jak ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyjus-pokazalam mojemu ta stronke z magicznym miejscem oczywiscie zachwycony:):)ale pozniej sprawdzalismy na mapie i z Hatfield to jest bardzooo daleko ile godzin tam jechalas??? hehe a w ogole to byl dzisiaj numer napisala do mnie kupela ze jest w uk i niedaleko Hatfield zaprosila nas do siebie to jej sie pytam obok Hatfield?a dokladnie?a ona no w Doncaster:)no i faktycznie:):)sa dwa miasteczka o tej samej nazwie:):) bes mam nadzieje ze te krwawienia przejda. Charry.76 wcinam tez migdaly ale pije tez mleko i lagodzi:) cos czuje ze przesadzilam z sokami ananasowymi:) co do krwawienia-zadzwonilam do swojej polskiej lekarki i powiedziala ze to normalne . kamila26 daj znac jak sie mala czuje czy cos przeszlo bidulka ale musi sie meczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka zrobilam dziś piersi według Twojego przepisu i wyszły po prostu boskie :) tak sobie myslę,że następnym razem spróbuję z zupą borowikową a tak po za tym to chciałam tyle napisać, a teraz mam pustkę w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa i wiem już :) Edyjus dzięki wielkie,książka fajna,fajnie się ją łyka ...........tylko,że ja sobie nie mogę wybaczyć Świętego Grala :( i jeszcze raz ponawiam pytanie czy któraś z Was ją może kupiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli gratuluje zabkow, popieram co do malych, duzych klopotow.i co przewijania, ja musze co i rusz nowe zabawki mu pod nos podkladac. i jak go przewijam to uwielbia bawic sie pisiorkiem, hehe. Kamila Black, tak nie przeczytalam Cie dokladnie, sorki. Wiesz, kazda z nas tu wyraza swoja opinie. Nie zawsze musi kazda sie z tym zgodzic, po to sie tu pisze swoje zdanie, zeby mozna bylo porownac, zastanowic sie i wybrac najlepsze rozwiazanie dla siebie i swojego dzidziusia. I wiem jak to jest jak sie maluszek meczy przy kupce, dalam wtedy czopek (chociaz moja mam ma takie samo zdanie jak Ty a propos termometru, ale mnie osobiscie akurat pediatrzy odradzali). Jak bylo zle poszlam do lekarza i zalecil syrop dufalak, zadzialal. Kamila26 moze ktos Ci moze z Polski przeslac, bo to chyba mozna juz wczesnie dziecku podawac no i dziala. Cherry, ciesze sie ze szampon zadzialal :) Co do zgagi, mialam straszna podczas ciazy, bralam troche reni, a najbardziej pomagala woda, male lyki co kilka minut.jedyne pocieszenie, ze po ciazy przechodzi jak reka odjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75 ja zgage w obu ciazch mialam nawet po wodzie :D:D:D. schylic sie nie moglam bo mi w srodku przewod pokarmowy rozrywalo z bolu. jadlam imbir krojony w paski i moczony w zimnej wodzie (dla zlagodzenia smaku). zaopatrzylam sie takze w Rennie (ta duza paczke) o smaku owocowym, wiec przy okazji pozbywalam sie tez metalicznego smaku o ktorym pisala ewag ;). ewag ja stosowalam rowniez corsodyl bo oprocz metalicznego smaku krwawily mi dziasla. lolli brakowalo mi Cie moj Ty gwozdziu programu :D:D:D . buziole! oleniga wspolczuje Ci marudnika, sama mam obecnie to samo. co do spotkania wieksza grupa to jak najbardziej jestem za!!! najchetniej w soboty lub we wtorki bo wtedy nie musze isc do tyry. Jola25 a moze jeszcze Ty masz ochote do nas dolaczyc? edyjus no wlasnie slyszalam od Kamili ze mieszkasz ode mnie rzut beretem :). jak masz ochote na poranna kawke w krolestwie chaosu to zapraszam :) napisz na majla kiedy Ci odpowiada brukselka2@o2.pl . dobra nasza, czas spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialobo
Oj dziewczyny, glupio mio teraz znowu o tym pisac, bo pomyslicie, ze jakis dziwolag ze mnie, ktory zmienia zdanie co piec minut:) Ostatnio jak zaproponowalyscie mi podeslanie luteinki powiedzialam - nie!!bo za miesiac do Polski jade i wtedy obkupie sie w ta cala luteine ile sie da:)ale jak dzis po wizycie kontrolnej o gina, kiedy uslyszalam slowa, ze jajeczkowanie w najlepsze trwa i mozna sie starac o dzidziusia - najlepiej od niedzieli do czwartku to chyba wiecie co teraz. Iskierka nadzieji sie pojawila, ale i strach, dlatego pomyslalam, ze jednak ta luteina sie przyda. Jesli wiec Wasza propozycja jest nadal aktualna to chetnie odkupie od Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to takie trudne, żeby słoneczny weekend zacząć dobrze ?? Czy nie można mieć wspólnych ciekawych planów ?? Oczywiście, że nie. Od rana trzeba się wkurzyć i baaa... foch na dodatek mamy tylko jeden samochod ;/ i wiadomo kto go weźmie :( mamo eli.. to wszystko twoja wina !! Ja ci mówie :P :D Dokładnie dzień po naszej rozmowie znów coś zaczęło być nie tak. Wykrakałaś normalnie i jeszcze kazałaś mi wypluć, a ja nie pluje za dobrze i ot co... mamy situation Maja nie śpi od 6 rano, wiec jesteśmy na nogach z całym zestawem grzechotek itp. Lolli ja już się boje tego zmieniania pieluszek !! Kto dołącza do porannej kawy/herbaty/inki/soczku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze ja bym kawke trzasnela?ale narazie nie chce mi sie wstac :) dziecko mi zmienia stacje radiowe i najbardziej mu sie podobaja trzaski.no to sluchamy trzaskow.bardzo glosno. dzis w nocy ani razu nie jadl!szok, kupilam herbatke owocowa hippa i od kilku dni pozwala sie oszukiwac ze to zarlo i zasypia przy niej, ale dzis nawet nie musialam oszukiwac!:D moze bedzie juz tylko lepiej...oj tak kamila, zmiana pieluszek=mini wykonczenie nerwowe i STRUGGLE przy kazdej okazji.tutaj nie licze na poprawe :O dziewczyny z WGC ja zaraz obczaje pociagi i chetnie bym sie do Was wprosila ktoregos dnia, co Wy na to? jakie plany na dzis?cos bym porobila ale nie mam ani co ani z kim.standardowy dylemat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli witaj w klubie ja też zwykle jestem skazana na dziecko.. gdy Ed śpi od rana dlatego przyjeżdzaj !! masz 52 mile do Hatfield, które jest prawie jak jedno miasto z WGC :) Mama Eli mowila, że ma wtorki wolne, więc może jakiś wtorek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam o tak pięknym poranku. Pogoda nam dziś dopisuje. Selena mi tu narobiła ochoty na jakiś wypad w ładne miejsce więc się będe rozglądać :-)) i jutro jedziemy Wiem wiem Cambria to strasznie daleko - jechałam 3,5 godz pociągiem z Londka - jednak warto tam pojechać np na weekend - cudowne miejsce. A tak na prawde to marzy mi się wycieczka do Szkocji - tam dopiero jest prześlicznie - może w niedalekiej przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplutko ja niestety na szybciutko :( bedzie przeprowadzka jest dosc spory tarasik wiec bede gdzie miala dac rowery i nawet hustawka ogrodowa na 3 osoby sie smiesci ;) pranie tez jest gdzie wieszac wiec grzyba nie bedzie w domu :) na dole living dosc spory wc i kuchnia nie duza nie mala ale 2 osoby moga swobodnie sie w niej poruszac ;) na gorze 3 pokoje jeden maly zmiesci sie lozko i szafka moze krzeselko 2 pozostale spore :) i lazienka dosc mala z wanna ale duzo miejsca na polki a ze mieszkanie z cancilu wiec mozemy wiercic :) we wtorek mam dostac juz klucze przez 1 tydzien nie musimy placic dostaniemy voucher 250 fntow na farby itp.wczoraj zlozylam wymowienie wynajmu niestety trzeba 30 dni wczesniej zlozyc.wiec bedziemy 2 czynsze placic przez 1 miesiac ale przynajmniej mamy miesiac czasu na przeprowadzke:) uciekam rodzice przyjechali mam nadzieje ze nie zapomnicie o mnie :p i nowa fotka wczoraj bylam u fryzjera :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b14135576ea48439.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli przyjeżdżaj - ale będzie super tak się spotkać w realu :D🌼 tylko wyrób się przed 20 czerwca proszę bo póżniej jedziemy na wycięczkę do Cambrii, a nie chciałabym by mnie ominęła Twoja wizyta :) Mamy tu taki ogromny park w WGC z jedna alejką 2 ławkami i ciągle tu wieje :) na pewno Ci sie spodoba aaaa ma plac zabaw - to akurat pozytyw Maksio w końcu zasnął - oczywiście na moim ramieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki wszystkie przepisy kulinarne zanotowałam, teraz będę je próbować. dziewczyny mnie na zgagę pomagały wafle ryżowe :-) dziękuje za wasze opinie na temat smoczków. moja Maja go kocha, ale ja staram się go ograniczać jak tylko mogę, ale nie ukrywam ze jest nam bardzo pomocny i raczej nie zakłóca nam współpracy z cycuchami. anialobo ja mam ciągle ta luteinę jak chcesz to przyślij mi adres na maila to ci wyślę, ale najwcześniej we wtorek, bo dziś wszystko zamknięte a w poniedzialek Bank Holiday. magdalena_k@poczta.fm ja już po kaffffffwwwwce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no wlacha, kawke mialam pic! ale znowu mi sie nie chce wstac ;) wogole to mam taki bajzel w domu ze...normalnie bomb site :D trzeba by to ogarnac jakos, ale ta pogodaaa...Lennox przeszczesliwy na trampolinie u sasiadow spedza czas, nawet Nadia sie czyms sama zajmuje na gorze.niedowaiary :D kamila to grubszy trip.2 godz pociagiem.szkoda ze nie mam auta :( a raczej prawka ;) ale mam wielka ochote Was nawiedzic :D moze za 2 tyg w sobote?bo za tydzien my darling husband bedzie(juuupiiiiiii!!!!!:D:D:D). edyjus po 20.6 chcialabym byc juz daleeeko, wygrzewac sie na plazy itp :P ale jeszcze Polska mnie czeka po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamusie.... tak czytam czytam i doczytac sie nie moge ... dzis od rana grzęzłam pod stertą prasowania ale juz sie z nią uporałam jupiii a na dodatek na miły poczatek dnia dostalam maila z ambasady z konkretna data na wyrobienie paszportu dla naszego michasia.... jedziemy 18 czerwca :D a własnie moze ktoraś z was miala taki przypadek jak ja mianowicie: ja mam jeszcze dowod na ktorym mam panienskie nazwisko michas na akcie urodzenia ma nazwisko taty :) i teraz pytanie pada : czy jesli posiadamy europejski akt małzenstwa potwierdzajacy moja zmiane nazwiska na męza to czy nie bedzie z tym problemow w manchesterze ?? ale namieszlalam ... upsss ale mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×