Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Ale sie nastrojowo dziewczyny tutaj dzisiaj zrobilo...az mi sie lezka w oku zakrecila. Mnie tez sie teskni za przyjazniami z Polski. Te zawiazane na studiach trwaja do tej pory pomimo tego, ze kazdy ma juz swoje zycie, rodziny. Ja i tak dosc dlugo bylam wolnym strzelcem i moze ciezej sie czasami przystosowac, cos tam sie w srodku buntuje... Ale takie zycie. Onyx, ja akurat mam ta stronke w ulubionych, zapisalam jak dziewczyny podawaly: http://www.leguidesante.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze nie pojde spac :D onyx: leguidesainte.co.uk mega tania mustella ale warto kupic ze dwie lub trzy rzeczy bo kasuja 6 funciszy za przesylke ;) lolli wiem o czym piszesz: \"dzien swistaka\" prawda? a mi akurat udalo sie nie wrocic do fajek (palilam przed Ela prawie 15 lat). jestem z siebie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a!!! selena te napinanie brzucha to braxton-hicks czyli skurcze przepowiadajace. nie sa grozne i o ile nie bola nie ma sensu niczego brac ;) tak juz bedzie do konca a z czasem brzuch napinac sie bedzie jeszcze mocniej "trenujac" do porodu. z reszta juz masz dziecko to co ja sie tu produkuje... chyba jednak czas na spanie :D baaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie widze ze ja dzis pierwsza z kawusia jestem :-) my dzis od 5 na nogach :/ michaś jak wczoraj zasnol o 18 to dopiero o 5 sie przebudzil i tak teraz mruczy sobie pod nosem po wczorajszym dniu nogi mi w pu....e właża kilometrow zrobilismy mase... a dzis zapowiada sie to samo ... moze spacery pomogą troszke zrzucić kg po ciąży o własnie moze wy macie jakieś sprawdzone spodoby by pozbyc sie brzuszka i tej wiszącej fałdki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dzieki za linki do musteli! :D kochane jestescie! wiedzialam, ze o czyms zapomnialam - napisac selenie, ze ja meczy tych dwoch facetow, b-h ;) na szczescie mamaeli czuwa... lolli, no probs, mam duuuuzo czasu :( moj maz wyjezdza za tydzien do uk :( zostane tu saaaamaaaa... z dzieckiem i remontem :( tzn. upierdliwa koncowka remontu. wiecie, mnie ostatnio ciagnie znowu do fajeczek, a nidgy nie bylam nalogowcem. stres chyba, bo co innego. a maks sie chyba nie wyspal w nocy, bo teraz chrapie az sie sciany trzesa. mialam czas zrobic pranie, umyc leb, zakrecic wlosy, zrobic prasowanie, pozmywac, posprzatac itd. pewnie gdybym miala piekarnik, to ciasto juz by dochodzilo :) musze ogarnac chalupe zanim pojde do wiezienia - zabije dekarza. mial byc 2 tyg temu w poniedzialek, pozniej w piatek, w sobote, w zeszly poniedzialek, w zeszla sobote i dzis. tak wyglada naprawa w ramach gwarancji... zastrzele jak psa! przez niego nigdzie nie wyskoczylismy na weekend, tylko siedzielismy jak palanty i czekalismy z nosem przy szybie. ok, wypisalam sie troche. hm... jest tu ktos...? macie ochote na kawusie? w moim przypadku to bedzie druga, ale ja robie strasznie slabe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Emilcia ja już tu czytałam od 7, ale nie chciałam znów pisać pierwsza, bo to byłaby desperacja, że tylko tu siedze, heh Dziecko wstało o 6, więc poszło spać po 8 a nie po 9. Ale jeszcze śpi Mój Ed mial dziś.. przygodę. Jego silnik się popsuł gdy jechał z prędkością 150 km na godzine na motorze. On powiedział, że eksplodował, ale na szczęście obyło się bez płomieni, tylko dymił gdy Ed się zatrzymał i olej wyciekł. No cóż, motor jest cały, ale jest bez silnika. Teraz zamiast iść spać pojechał do Londynu po swoje bębenki, Mam nadzieje, że nie zaśnie za kierownicą :D Frugo uważam, że to dobry pomysł zacząc uczyć Hanie pić z kubeczka. Wczoraj widziałam takie fajne co mają silikonową dziurke, więc dużo nie powinno wypłynąć. Sama musze go kupić. Maja pije z butli, ale już wypada ją nauczyć kubeczka, bo ma prawie 7 miesięcy. Lolli, miałam dokończyć temat... Wczoraj mogłam zabrzmieć jakbym była nieszczęśliwą kurą domową w klatce. \"w sumie\" nie :) tylko właśnie moja very best friend jestw Polsce i strasznie za nią tęsknie. Ed nie jest sypem socjalnym i w sumie nie wychodziliśmy nigdzie, poza jakimś obiadem w knajpie, albo gdy miał koncert, ale też siedziałam wtedy sama i nigdy nie zostaliśmy nigdzie na imprezę. Teraz już mam parę kumpelek (np. mama Eli i edyjus i jedną brytyjke), ale to też trochę trwało zanim poznałam parę osób i długo się przyzwyczajałam, że dużo ludzi wokół mnie nie ma. Ale jest ok, Maja rozświetla mi ten tunel :) Za Polską tęsknie, ale w sumie jak tam byłam to za wiele znajomych tez już tam nie zostało. Sporo się przeprowadziło do innego miasta, za granice, bądź ma rodziny i to już nie to samo. KURCZE STARZEJE SIĘ !! Ale zgadzam się z lolli ... nie ma znaczenia ile mamy lat i co wokół nas, ważne, żebyśmy czuły się młodo i robiły czasem to na co mamy ochote ale się rozpisałam.. sori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) onyx dobra jestes :D:D:D \"posprzatam chalupe zanim pojde do wiezienia- zabije dekarza\" hahaha . dzis tez bym nie liczyla na pana fachowca bo jak wiadomo poniedzialek to dzien majsterski ;) a ja dopiero wstalam... i nadal jestem niewyspana. to chyba ten wczorajszy dzien w pracy... bylo goraco i mielismy chyba rekordowa liczbe klientow. nie usiadlam na tylek przez 8 godzin (oprocz przerwy na lunch oczywiscie). ide jakas kawencje wstawic a poziej popisze jak zgubic (a wlasciwie jak zgubilam) faldki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki onyx :) przestalam sie katowac ze moglam temu zapobiec. wydawalo mi sie to troche zbyt proste by probiotyk mogl zalatwic ta sprawe... poczytam dokladnie przy kawce. frugo moj Kuba pije z kubeczka... bez dziobka. babcia nauczyla go pic z normalnego kubka i tak juz zostalo. przyznam ze czasem daje mu tez "biker" bo sam moze sobie potrzymac, tylko wtedy leje mu sama wode ze zrozumialych wzgledow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx mów mi jeszcze... moje dziecko śpi już prawie 1.5godz a ja nie wiem co ze sobą zrobić :) Właśnie płakała, więc myślałam, że to tyle z pisania, ale smoczek do buzi i śpi dalej to ja sobie green tea zrobię, bo kawę pije tylko jedną dziennie i to jeszcze bezkofeinówke Mamo Eli, ty tam z tym karmieniem nie przesadzaj :P Kubie jakieś słodkie martini na pewno się spodoba do snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! A my wczoraj pozwiedzalismy troszke bylismy w Fort George w Szkocji(Fort George jest najpotężniejszą fortyfikacją artyleryjską w Wielkiej Brytanii ) Jesli ktos ma ochote zobaczyc to miejsce to dodalam kilka fotek:-) http://picasaweb.google.pl/WARKOCZ0/FortGeorge?feat=directlink Dodam ze moja niunie bardzo interesowala ta wyprawa bo nie marudzila a nawet rozgladala sie w kazda strone z zainteresowaniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam a co to za ruch tutaj, no nieeeeee u nas pobudka o 4.30, male poszwendalo sie troche po lozku, ja na pol spiaco lapalam go jak sie robilo niebezpiecznie i tak zleciala godzinka :) potem go troche przygniotlam zeby nie mogl uciec i znow zasnal.wstalismy 5 minut temu.ahhhh jakie cudowne uczucie :D i znowu nie jadl w nocy, tylko trzasnal 2 butle herbatki.jednak dziala moja metoda.hurrrraaaaaaaaaaa! dzis to juz musze koniecznie posprzatac bo szwgaier z dziewczyna przyjezdza na grilla.zycie towarzyskie wrze normalnie.zaloze sie ze tesciowa ich poprosila zeby przyjechali bo czasem jej sie skarze jak mi samotnie :O mam tutaj jedna kumpele i 2 zestawy zaprzyjaznionych sasiadow ale i tak mi samotnie.poza tym to mam fobie spoleczna troszke i ciezko mnie zadowolic.z jednej strony nie znosze ludzi a z drugiej raz na jakis czas cos by wypadalo porobic...ojjj tak zle i tak niedobrze. moze poprostu wystarzcylaby mi swiadomosc ze mam znajomych i zawsze w razie czego... kolezanek nigdy nie mialam duzo.dziewczyny mnie nie lubily zanim mialy okazje mnie poznac.mialy jakies obsesje ze odbije im facetow :O te ktore mnie dobrze poznaly, sa mi wierne do dzis, ale daleko... oj dobra, juz nie marudze.nie jest tak zle :) nadia puscila Lesia samopas w lazience.ide naprawiac szkody. aaa no i te kotki...drugi set jakis bardziej uparty.juz kilka dni probuje przyuczyc do kuwety a i tak sie codziennie budze z mikro kupa na koldrze.fuj. dobra ide sprzatac.troche samodyscypliny!!!!(buhahaha) haaa by mi przepadl post ale skopiowalam! :D :D :D a jaka mam satysfakcje!nie no, dziczeje, mowie wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, to Wam musze powiedziec.czasem lubie poczytac ckm i ostatnio sobie kupilam.teraz wlasnie nadia go znalazla, czyta na okladce cos o seksie i mowi 'ooooooojjjjj!ty nie mozesz tego czytac!!!!-'tak, a dlaczego?' 'bo nie jestes w year 6, a dopiero wtedy nauczyciele wszystko tlumacza!' :D :D :D (pominela oczywiscie fakt ze sama jest w year 2 i malo co jej trzeba tlumaczyc-edukacja podworkowa :O ) i jeszcze jedna perelka z wczoraj.a propos warkoczykow : 'mummy, do you brush your hair now?' 'no.' 'do you wash it then?' 'not very often' 'yyyy, mummy, you're a tramp!!!' :D :D :D aha, zauwazylam ze nadia mowi przez sen po angielsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lolli nie mam pytan. rezolutna ta Twoja dziewuszka. Emilcia to chyba Ty pisalas o brzuszku. mi spacery niestety nie pomogly a robilam codziennie kilometry z Ela. z Kuba nie chodze czesto ale schudlam duzo wiecej i szybciej. moja metoda to jedzenie tyle ile trzeba a nie tyle ile myslimy ze trzeba + karmienie piersia. niestety flaczka jeszcze sie calkowicie nie pozbylam, ale to moze mi zajac ok 2-3 lat. powodem jest zozstep miesni prostych brzucha. dostalam zestaw cwiczen od \"fizjo\", niestety jest to zestaw dla kobiety bezdzietnej i bez obowiazkow a nie dla pracujacej matki dwojga dzieci :D:D:D. mozna to oczywiscie zoperowac, ale koszt tego w polandzie to bagatela 14-16 tys. przy czym rozstepy i tak zostana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Dzien Dobry dziewczyny. Niedawno tu pisalam,ale teraz tak jakos dziecko absorbuje cala uwage. Mam takie pytanie do Was, moze ktoras z Was korzyustala z porady dermatologa w Londynie lub ogolnie w Anglii?? Chcialabym pojsc ale nie mam pojecia ile kosztuje wizyta, czy mozna na nhs i jak to dalej wyglada. Moze zaczne wioecej czytac forum bo pisezcie straaaasznie duzo , mozna by ksiazke wydac. pozdrawiam serdecznie milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmilciaWakefield piszesz, że mały spał od 18 do 5 rano i w ogóle się nie obudził na jedzenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Emilcia musze powiedzieć, że mnie to też zaszokowalo. Ja bym dziecko obudziła na jedzenie poczytaj lepiej, czy można takiego malucha zostawiać na tyle bez karmienia, bo ja coś kojarze, że lepiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i taka jeszcze jedna podpowiedź do ciebie emilcia i do seleny też... wystarczy mieć jedną stopkę z fotosika, bo jak już się otworzy to można sobie obejrzec wszystkie zdjęcia a nie trzeba stopkować pojedyńczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze tylko nachwile przed wyjsciem do pracy. edyjus jutro w oak tree centre (hollowel road, dwa kroki ode mnie) jest fun day i piknik. wybieramy sie z Kamila_B jak chcesz to dolacz do nas. ja wybieram sie ok 10.30 moze 11. placi sie 1 funta od dziecka, ale za niemowleta nie placisz nic. jak sie piszesz to zadzwon do Kamili lub daj mi znac na maila. zabierz ze soba jakas przekaske i cos do rozlozenia na trawie, picie oczywiscie. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska 2maja .... nie no ...nie dopisałam ok 1 w nocy sie przebudził, zjadł na śpiaco i dalej lulu .... w zyciu nie dala bym mu spac 11 h bez jedzonka :O a po drugie wessal by mnie chyba z głodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu odpowiedź
tu macie moją własną stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze uznacie mnie za świra .... ale musze sie pochwalic... bo nie wytrzymam :-) jestesmy własnie po wizycie midwife ktora zważyla naszego aniolka i okazało sie ze przybiera w tepie expresowym ... dziś juz 3910 :-D strach sie bać , kto go bedzie na rekach nosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakiś filmik ?? :) wkleiłam krótki film jak Maja się śmieje, ale z lutego chyba, po prostu jest krótki Kamila ja chętnie zajrze na te stronki o karmieniu, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×