Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

emilcia, ja wlasnie wczoraj bylam w konsulacie w londynie z paszportem na stare nazwisko i ang. aktem malzenstwa i nie bylo problemu.tylko na zgodzie na paszport kazali mi sie podpisac panienskim. przypomnialyscie mi o tym przepisie na siekana piers i nabralam ochoty.dzis robie ze szpinakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Mnie na zgage tylko renni i mleko pomagalo. Olimpia dzis zrobila kupke nawet niewiedzialam kiedy:-D nie miala zatwardzenia ale tez nie byla taka\"luzna\" byc moze pomogly sliwki w syropie ktore zjadlam rano:-)a byc moze dlatego ze karmie tylko z piersi od wczoraj tak jak lekarz zalecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_g a jaki masz ten smoczek? w sensie firmy i rodzaju? chciałabym znaleźć taki w kształcie przypominający sutek/pierś o ile to możliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli welcome anytime :D oj edyjus a stanborough park? a sherard woods??? nie jest tak zle ;). a ten nasz park przy domu to nie park tylko play field choc sama go dla uproszczenia parkiem nazywam. zobaczysz jak go polubisz jak Ci dzieciatko podrosnie :D borowka zapomnialam Ci wczesniej odpowiedziec na pytanie o stosunki miedzy Ela a Kuba. nie jest zle. wlasnie siedza oboje na dywanie i nawet sie nie tluka i nie wyrywaja sobie zabawek :D. oczywiscie Ela potrafi byc wredna, ale ogolnie konczy sie na pociagnieciu go za nogi, nakryciu kocem, wydarciu zabawek z dzikim wrzaskiem lub palnieciem go czyms lekkim i miekkim. ona chyba juz wie ze Kuba jest duzo mniejszy i slabszy. staramy sie jej to ciagle tlumaczyc i moze w koncu zrozumiala bo widze ze w stosunku do starszych dzieci potrafi byc bardziej \"stanowcza\". jest nadal zazdrosna ale juz nie tak jak na poczatku. teraz domaga sie rownouprawnienia w laskotkach przytulaniu i pieszczotach. staramy sie wiec zyby musiala sie upominac jak najmniej :D. poza tym staram sie spedzac troche czasu tylko z nia (chocby to mialy byc tylko zakupy). cierpliwosci! i pamietaj ze Zuzia jest mlodsza od Eli a wiec jest nadal \"terrible two\' :D lece do swoich marud. oboje cos dzisiaj niewyrazni biedulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli ja miałam na myśli ten obok nas - do innych za daleko na piechotkę a na spacer przecież nie będę jeździć autem :) poza tym to ja go nawet lubię - tylko żeby tam tak wiatr nie hulał to by było super - bo jak sobie na ławeczce z książką przycupnę - to po 5 mnin dygoczę z zimna - i jak tu poczytać w spokoju :( no bo w domku to nie zawsze Maksio mi pozwoli a jak mam czas to po necie śmigam. ja na kawcię to zawsze mogę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska, najpopularniejszy tu o ksztalcie piersi to tommy tippee. jakos nawet spoko mi dzien zlecial.bylismy na karuzelach z Nadii kolezanka.oczywiscie skonczylo sie na tym ze w szklanym labiryncie nadia wlazla na sciane i wyleciala ryczac \'mummy I\'m bleeeeeeding buuuuhuhuhhuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!\' a Lilah nie umiala znalezc wyjscia i prawie dostala ataku paniki :O widzialam to w jej oczach heheheh ja sie tez przejechalam z lennoxem jeepem :D podobalo mu sie. w domu dalej bajzel...;) ide sie poszwendac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki i jak tam dzionek minol?no ja chyba czuje sie lepiej poszalalam w kuchni nawet sernik upieklam:):)wieczorek zapowiada sie spokojny moje kochanie na nocke do pracy idzie:(:( a synus jak go znam to o 22 padnie wiec ja i tv a moze dla odmiany ksiazeczka chociaz nie mam nic ciekawego:(mam pytanko ....mi bardzo czesto napina sie brzuch robi sie bardzo twardy i czasami pobolewa wyczytalam gdzies ze mozna lyknac nospe..wiecie cos o tym? pozdrawiam i milego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena-ja dostalam Nospe od mojej ginekolog z PL i powiedziala, ze moge brac w takich momentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:)to czasami lykne nospe jak zacznie sie cos dziac.. wiecie co moim koszmarkiem zaczyna sie robic cellulit ktory teraz sie nasila urzywalyscie cos na to??no podobno nie mozna:(:(ale boje sie ze jak urodze to juz sie go nie pozbede latka tez juz nie te:(:(moze jakies cwiczonka? wczesniej jak pracowalam to mialam troche tego ruchu a teraz:(:( to raczej plaskotylka sie nabawie moze basenik:):) a co z farbowaniem wlosow?lepiej chyba uzyc szamponu koloryzujacego bo tez sie naczytalam ze amoniak szkodzi:(a tutejsza woda mi nie sluzy i ten szampon to w tydzien mi sie wyplucze..no i jeszcze pytanko:)znacie kogos w Hatfield kto robi paznokcie?oo rany ja chyba potrzebuje jakies zmiany z tego co widze:):)ale pamietam jak bylam z synkiem w ciazy to tez chcialam cos zmieniac w sobie:) pozdrawiam buzkaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze cos mi sie przypomnialo:):)a co z samoopalaczami ja uzywalam kiedys balsamu z johnsona do podczymania opalenizny z solarium ale teraz boje sie ze cosik moze byc nie tak jakas wysypka itp...no to chyba juz tyle pytan dotyczace upiekszanie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Ja znów pierwsza Maja też dziś wcześnie się obudziła. Po 5 dałam jej cyca a od 6 tylko usiłowałam smoczka dać, a potem sobie siedziała w łóżeczka i gadała do misiów :) :) No więc jesteśmy z zieloną herbatką tym razem i wieeelkim słońcem za oknem. Normalnie musze wiatrak z szafy wyjąć, bo tu u nas zawsze gorąco w taką pogodę. Chociaż nie wiem na co mi to, bo weekend mija kiepściutko i pewnie nigdzie dzisiaj się nie wybiore. Selena a co ty z tymi pazkonciami chcesz zrobić ? Ja robie sobie żele sama, ale jak masz jakieś uzupełnienie czy cuś to moge ci zrobić. Mam też ozdoby Włosy możesz spokojnie farbować (ja dzisiaj sama sobie nałoze farbe, bo 55 F to trochę drogo u fryzjera :P) CO do samoopalacza to w sumie nie wiem, ale nie sądzę, żeby to był problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ja też od 6 na nogach. Maksio już kilka nocy z rzędu budzi się dopiero o 4-5, a ja w końcu się wysypiam :-D (plusy karmienia buteleczką) nie wiem tylko co zrobić by spał do 7 a nie był już gotów do zabawy o 6 :( Ja też jak byłam w ciąży to potrzebowalam zmian - więć zrobiłam sobie grzywkę - go tej pory klnę na nią bo mi przeszkadz jak diabłi i jeszcze sporo czasu minie zanim mi odrośnie :( Farbowałam włosy też - nowoczesne farby są mniej szkodliwe niż te z przed kilku lat więc nie ma obaw. Co do opalania - ja byłam blada jak córka młynarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii farbowania wlosow to akurat nic nie poradze selena, bo nigdy tego nie robilam a jak w ciazy mnie troche kusilo to moja fryzjerka powiedziala, ze ona zadnej kobiecie w ciazy wlosow farbowac nie bedzie :) Plusy sa takie, ze jedyna rzecza o ktora sie martwie jest dobre ciecie raz na 2-3 miesiace. A wlasnie-musze sie przyznac, ze wczoraj z moich wlosow do ramion zostalo tylko wspomnienie-scielam sie na taka krotka zelowa fryzurke-przynajmniej na jakis czas bedzie wygodniej i szybciej do ukladania. Samoopalacze w ciazy staly sobie na polce, uzywam teraz, jedyne co uzywalam to dobre kremy i olejki zeby mi sie rozstepy nie porobily. Znalazlam kiedys taki artykul nt.stosowania kosmetykow w ciazy i wplywu zawartych w nich substancji. Teraz juz tych nazw nie pamiuetam, ale wszystko co zawieralo disodium EDTA poszlo do kosza bo to ponoc bylo bardzo szkodliwe. W efekcie wywalilam nawet balsam z bodyshop :D a glupia moglam zostawic na po ciazy, ale coz-to byl impuls ;O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i udało mi się pofarbowac na mój ukochany bordowy.. od września moje włosy na to czekały !! Skutki są dość.. bordowe, uszy, szyja, ręce, trochę podlogi (tzn gazet, bo wszystko wokól obłożyłam), ale ważne, że zrobiłam :) A trochę końców też sama podcięłam, bo już miałam dość. Ja mam bardzo długie włosy więc ucięcie końców było łatwe, a farbowanie ... no cóż.. kojojowe :) Edyjus dobrze, że napisałaś o tej grzywce, bo tez się zastanawiałam czy takiej odmiany nie zrobić, ale ja dużo mam włosy w kitce przy Mai, wiec jednak niee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaabb
witam czy jest tu jakas mama z południowo-zachodniego londynu??? wlasnie okazalo sie ze jestem w ciazy i szukam zaufajnego lekarza czekam na rady :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w lazy sunday :) kamila ja ostatnio farbowalam tydzien temu, przed warkoczykami.oczywiscie zostawilam to na ostatnia chwile i w czwartek wieczorem dostalam lenia (dla odmiany ;)) i wmowilam sobie ze nie bede farbowac jednak bo bede miala cala czarna skore glowy i bedzie glupio wygladalo.po czym obudzilam sie o 5.30 rano i stwierdzilam ze jeszcze glupiej beda wygladac odrosty i zafarbowalam.tylko ze jakas nowa farba i ... zapomnialam nalozyc aktywatora koloru wiec nie bylo zadnej roznicy :O ja to jestem jednak sierota :D dobra ide sprzatac bo maly spi i nawet nadia sie zmotywowala i pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry.76- nie wiem czy ci ktos odpisal w sprawie prezetu ale ja proponowalabym kupic takie dmuchane autko (mozna kupic w argosie) i do srodka pileczki moj synek uwielbia je:) musze was doczytac drogie kolezanki :) musze sie pochwalic zalapalam sie ostatnio na catering na sobote od rana 7godz i bardzo mi sie podobalo bylismy z mala ekipa polakow w silverstone (bardzo pieknie tam jest i zazdroszcze wszystkim co mieszkaja w okolicach:D ) porozdzielali nas do roznych bodek z jedzeniem i sprzedawalismy. atmoswera super i nawet fajnie nam zaplacili bo 10f za godz :D jakby bylo tego wiecej to bym sie bardziej cieszyla hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja zrobilam dzis placek z rabarbarem ale wyszedl okrutny :D lennox przespal dzis 2 noc z rzedu-jestem w szoku.wyszlo mi ze dlatego ze od kilku dni dodaje mu do mleka na dobranoc o 1 lyzeczke formuly wiecej niz zwykle!moze juz tak mu zostanie hurrrraaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem pustynio Dziecko śpi. Mąż na koncercie i potem do roboty, ja oglądam nudny film, więc przeszukałam stare forum, bo nie pamiętałam kiedy byłam po raz pierwszy. Ku mojemu zdziwieniu dopiero w 29 tygodniu (pod koniec sierpnia), a czuje się jakbym była z wami od początku ciąży, haha no ale, kilka postów dalej i co widzę cytuje LOLLI >>> szlag by to trafil-napisalam mega dlugiego posta i mi skasowalooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszalalam i kupilam wczoraj doppler- byle do srody- i bede miala namiastke- i chociaz poslucham sobie serduszka dzisiejszy dzien milusio- w parku na pikniku z mezem i rodzinka- a potem na zakupach- i mam nowa szalowa torebke na lato zajrzalam do kosciolka- przypomniec sie NMP- 3.06 usg i badanie przeziernosci i inne test genetyczne- musza wyjsc dobrze a teraz czarna rzeczywistosc- sprzatanie domu- jeszcze sypialnia zostala dobrze ze jutro wolne- ni jak bedzie pogoda- to wyciagne meza na dluuuuuuuuuuuuuugi spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila huehuehue- ja to sem ja :D tyle razy mi przypominalas jak to sort out ale ja dalej :O tak samo jak nieskonczona ilosc razy tlumaczono mi co to znaczy \'spalony\' w footballu i ni cholery nie moge poprostu no...:P nikt nie jest doskonaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie odbieraj tego źle to właśnie cały twój urok, jesteś przebojową kobitką i z tobą zawsze jest wesoło nie znam wiele takich zwariowanych dziewczyn jak ty mi chyba trochę tego brak chajtnęłam się, mam dziecko i wsio... stara kura domowa normalnie :D brakuje mi trochę tych czasów wyjścia z psiapsiółką na piwo i fajke, albo na spacer i fajke i te moje 7 minut relaksu (jak widać palenia też mi brakuje, heh) Dziś jednak brakuje mi tylko tego relaksu a nie samych papierosów, mam nadzieje, że uda mi się nie wrócić do fajek. Czasem popijam białe winko, ale sama ???? Muszę mame Eli wyciągnąć na drinka, bo możemy już mężów z dziećmi samych zostawić co ty na to mamo Eli ?? no a do tego lolli, strzeliłaś sobie warkoczyki i żyjesz chwilą, ja już nie jestem taka odważna no i ciągle te dzieciaczki krzycza, normalnie jak pod polskim blokiem w piaskownicy dobra idę coś przeczytam i chyba spać pójde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! maz spi, dziecko spi (nie ma to jak potrzymac rodzinke caly dzien na swiezym powietrzu) a mi sie oczy kleja nad praca licencjacka kuzyna, ktora poprawiam. jak sie obroni to pewnie mi zaaplikuje jakis masaz. poczekam az bedzie licencjonowanym masazysta, hehe :D oszukalam dzis dziecko - maks nie chcial jesc zupki jarzynowej z miesem. myslalam ze to przez idace zabki, ale nie!!! jak pomieszalam z musem suszonosliwkowojablkowym to zezarl i miseczke wylizal!!! a to lobuziak maly, a ja nad nim sie rozczulam!!! nakupilam ksiazek na allegro i teraz czytam 1 dziennie bo jest kolejka. ja jestem ksiazkoholik, mnie trzeba na odwyk dac.. i net wylaczyc, zebym calej forsy na allegro nie uplynnila. obiecuje sobie, ze jak przyjade do uk to wroce na ebay :D a... widzialam, ze w uk sa tansze kosmetyki musteli, a chcialabym sobie fundnac balsam do ciala baaardzo nawilzajacy. ktos kiedys podawal namiary (mama eli...???) czy macie moze w cookies? rzuccie jakiegos linka please! lolli, mailnelam do cie. zajrzyj jak bedziesz miala chwilke. buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty kamila nie odbieram zle niczego :) jestem dzieckiem autoironii i relaksu :D zaklad ze jestem wieksza kura domowa niz Ty? :P ale nie wieksza niz moj maz, kogut domowy? :D uwielbiam spedzac czas w domu, z rodzinka, ale baaaardzo mi brakuje kumpeli :( no i nigdzie nigdy nie wychodze anymore.szczerze mowiac to bylam ostatnio na porzadnej bibce...niech pomysle... luty 2006 :O :O :O jakos tak wyszlo ze bylismy od zawsze z m. zafascynowani soba i chcielismy byc wiecznie sami, nic dla nas nie istnialo i juz tak zostalo :)Po przyjezdzie tutaj to juz wogole sie okazalo ze nie umiem spotkac nikogo odpowiedniego.mam tylko jedna przyjaciolke (w irlandii) i kilka kolezanek (pl) ale...marzy mi sie fajne damskie towarzystwo TUTAJ.zakupy, plakanie ze smiechu itp :) a co do impulsow to... tak sobie mysle ze niby jestem mloda ale czas bardzo szybko ucieka i czuje czasem ze zycie ucieka mi przez palce.codziennie to samo, o tych samych porach.czasem czuje sie jak w letargu.i napewno starzej niz na swoj wiek :) nie pomaga gdy mysle ze mam 2 dzieci (starsze 7!) a dzis jest nasza rocznica slubu. to rzeczy ktore mowia i robia DOROSLI! :D wiec raz na jakis czas robie cos impulsywnego :D w zasadzie teraz jak to napisalam to przypomnialam sobie ze wszystko co robie jest impulsywne, nieprzemyslane, chaotyczne i nieodpowiedzialne. I tak oto moja teoria legla w gruzach i nie moge nawet dokonczyc tego posta.ehhhh no dobra, chodzilo mi mniej wiecej o to :D raz na jakis czas trzeba sie odchamic, zrobic cos z egoistycznych pobudek i nie miec wyrzutow sumienia bo inaczej zycie minie bez smaku.ZYCIE MUSI MIEC SMAK! iiii nie chce Wam psuc humorow ani wydac sie gruboskorna ale czesto mysle o tym ze trzeba zyc kazda chwila bo, a noz widelec sie okaze ze jutro przejedzie cie samochod i nigdy nie zaznasz tego o czym marzysz. lo matko, wyszlo troche drastycznie, sorki, chcialam tylko przedstawic swoj punkt widzenia :P ja wrocilam do fajek 2 razy :( w sensie po obu ciazach.a tak mi dobrze szlo :( ale za to po lennoxie nie pije alkoholu!nie wiem dlaczego. a jako nastolatka sobie obiecywalam ze jak nie bede z matka juz mieszkac to bede chodzila wiecznie pod wplywem :D no dobra, jak tego posta mi skasuje toooo....niby sie zabezpieczam przy dluzszych ale ostatnio moj komp nie wspolpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalony :) Kamila bardzo chetnie... jak skoncze karmic :D:D:D Selena ja farbowalam wlosy w pierwszej ciazy :) . ponoc nie powinno sie ich farbowac w pierwszym trymestrze ze wzgledu na hormony ( mozna wyjsc w nieoczekiwanym kolorze), pofarbowalam sie wiec w drugim :). natomiast jesli chodzi o samoopalacz to, rowniez z powodu hormonow, trzeba uwazac szczegolnie w koncowce ciazy (bo mozna zafundowac sobie nowy deseń na skorze ;). mam wprawe w nakladaniu a wyszlam \"na lamparta\". dobrze ze tylko rece i nogi :D edyjus co powiesz na jutro na 1o lub 11? napisz na majla to podam Ci adres. a moze jak bedzie ladnie to kupimy kawke u simons\'a i przejdziemy sie do \"parku\"? ide spac bo padam na pape po calym dniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki fajny temat o nas kobietach, kurach domowych a juz wylaczylam komp a z tej komorki duzo nie napisze Wiec wroce do ciebie lolli tumorol... l z kreseczka :) A moja najlepsza imreza tez byla w 2006 r. w wakacje gdy poznalam Eda. Ale bawilam sie wtedy z Polakami. To byly czasy, the best 2 miesiace jakie pamietam ! ! ! Happy rocznicy zycze A reszcie... A przeciez nikogo nie ma. Monis tylko nochalek na moment do nas wychylila :) Ok papatki, bede rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki:) u nas dziś piękna pogoda :D byliśmy na naszym bazarku:) uch ale był wielki,no i oczywiście się okupiłam strasznie :D potem był rodzinny piknik,a teraz większa część rodzinki już śpi a tak w ogóle to straciłam majątek na ebayu przez ten weekend i czuję,że to jeszcze nie koniec bo nadal obserwuję kilka rzeczy :) No i tak żeby nie było za kolorowo to Wam napiszę,że we wtorek wybieram sie do gp :O Hania ma coś z lewym cycusiem,wyczuwam pod palcem takie twarde zgrubienia :( no i jeszcze pytanko Hania ma 16 tygodni,2 czerwca będzie mieć 4 miesiące,je tylko mleczko z piersi,nie chce mojego mleka wypić z butli :( kupiłam dziś kubeczek nie kapek i tak sobie myślę żeby ją raz dziennie dopajać wodą lub jakąś herbatką dla niemowląt oczywiście w celu nauki picia z czegokolwiek innego niż moja pierś co o tym myślicie ? czy to dobry pomysł? bo sama nie wiem,przed zakupem kubeczka byłam zdecydowana,a teraz jest kubeczek a ja mam jakieś wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx :) no problemo ale jutro plissss :) jest troszke pisania a ja sie zawijam do lozka juz mialam cos napisac i... dziura w glowie. aaa pamietacie moj okrutny placek z rabarbaem? zjadlam juz 1/3 blachy :D zaraz chyba pekne.ide jeszcze zapalic (ciekawe jak to jest ze jak sie mega najem to nie strawie jak nie zapale :D) i nyny oczywiscie sajgon jak byl, tak jest... aaaa onyx ja tez od wczoraj oszukuje moje dziecko.juz od hohohoooo dawna odmawia obiadkow, wiec mieszam mu jego ulubione jedzonko (kleik ryzowy z musem owocowym) z obiadkiem.wcina, az mu sie uszy trzesa!oczywiscie stezenie obiadku musi byc nie za mocne bo protestuje ;) dobra juz ide bo sie rozpisalam jak nie wiem.gdyby tylko mi sie co chwila cos nie przypominalo... spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×