Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość saniya
Witam Wszystkich :-) Chyba znalazłam właściwe miejsce ... mój związek na odległość trw 2 i pół roku.Ja tutaj a moja druga połowa w Norwegii.Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saniya
Dziękuję Ryjekkk za miłe przyjęcie :-) Jestem smakoszem herbaty :-) Mój Małżon pochodzi ze Sri Lanki - królestwa herbaty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek nie rozumiem o co chodzi z ta NK :o podgladalam ze swojego konta jak najbardziej, ale jak on mial mnie widziec? mam zablokowana opcje podgladacza - ja nie widze kto podglada mnie, inni nie widza, ze ja ich podgladam. no chyba ze sie myle? :o Filozof widziales mnie na NK??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saniya
Witaj Miss :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saniya
Witaj Chocolate :-) Przepraszam Was ,że skracam nicki .Mam nadzieję,że nie weźmiecie mi tego za złe :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saniya
Super Czekoladko :-) Mam pytanie :-) Gdzie znajdę emotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja sama nie wiem ;d tu się chyba używa takich jak w komunikatorze tlen, ale poza tym to ja nie mam bladego:P za to chętnie posłuchamy czegoś więcej o Tobie i Twoim mężu? coś wspominalaś, że ze Sri Lanki jest... gdzie się poznaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Saniya tu masz ikonki :http://forum.o2.pl/emotikony.php A Cejlon to numer 2 na mojej liście, tylko Assam jest wyżej, choć na codzień pijam właśnie cejlon. Herbatki cjlońskie są naprawdę wyśmienite:) Norwegia też piękny kraj choć trochę "surowy" za to ludzie bardzo wyluzowani i o 15 zamykają sklepy;) Jak chcecie to tam na tych ogłoszeniach jest widok pod prysznicem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm Miss jest pewien problem:) Jeśli chodzi o to czy się zapisałaś jako odwiedzająca to się nie zapisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filozof hmmmm podejrzana sprawa :classic_cool: Ryjek no dam dam ta fote, jak dotre do domu juz mowilam :) zrobie zrzut z NK, a co mi tam :classic_cool: ale ja widzialam Angel, Czekoladke, Filozofa, a Ciebie nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam od razu podejrzana. Nie martw się, zarejestrowana jesteś jak będzie trzeba to się znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie tak sobie wszystkich pooglądać :) same pięknisie tutaj;) A poza tym znowu się rozpisaliście jak szaleni, kiedy ja ciężko pracowałam, no co to za porządki! teraz mi ciężko nadrobić. Dziś wieczór filmowy w planach. Wczoraj wieczorem za bardzo się zrelaksowałam piwem i w środku nocy musiałam wychłeptać pół kartonu zimnego mleka. Eeech... :O Ryjku jak tam wojna z sąsiadką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek :D nie napisalam, ze mam 30 :P nie postarzaj mnie 😭 napisalam, ze pod 30 - czyli blizej do 30 niz do 20 :) mam dobre geny :classic_cool: najlepszy konserwator :D chociaz czasami sie wkurzam jak musze wszedzie ze soba dowod brac, bo jak impreza od 21 lat to jak nie pokaze dowodu to nie wejde :P moj ksiezyc wyglada ok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ryjekkk hehe spokojna glowa....to moje rybaczki....pare dni temu jak farbowalam wlosy to one suszylly sie na sznurku w lazience i nawet nie wiem kiedy maznelam je farba i tearz mam plame brazowa:/Mam nadzieje,ze sie wybawi:) Czekoladko dla woli wyjasnienia....owszem,mam zielone oczka ale tam na fotce mam zielone soczewki kontaktowe:) Ps.ja nadal nie wiem jak wygladacie:P:P:P ale co tam....bajka czajka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moze i dali ale ja nie widzialam:P noo jedynie widzialam Little_Miss_Trouble :):) Mentholowe fajki? a fuuuuj:P Co do "łybaczek" to JA jestem pewna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój żaby Ryjku:) Mam troszkę obowiązków rodzinnych:) Aniołku mnie zawsze można pooglądać:) Miss bez obaw umiem zachować dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×