Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Bo ciasta to nie jest mój konik. Wiadomo troszkę solę, z jajkami eksperymentuje, ale chyba lepiej bez. Rodzynki bezpośrednio do ciasta, w niczym nie moczę:) Tak po prawdzie to jeszcze rozwojowy przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drożdże do lekko podgrzanego mleczka. Jak mam odpadowe łupinki z wanilii to najpierw gotuję mleko z wanilią. Margarynę roztapiam i przelewam przez sitko z odcedzonymi łupinami wanilii (zapach jest trwalszy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasiaaaaa
ja jestem.moj facet studiuje dziennie a ja zaoocznie mijamy sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mi jest przykro :( jako pokute bede do konca tygodnia rodzynki gryzla :( a jak to nie wystarczy to bede gryzla i dluzej :( tylko niech mi juz Filozof przebaczy 😭 zmartwiona ta buleczkowo-rodzynkowa sytuacja ide spac! dobranoc Kochani 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he miss to się nazywa szantaż emocjonalny:) Nie daj się tak miksować bo ktoś Ci kiedyś krzywdę zrobi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to się porobiło :D mam nadzieję, że na mnie się philozoph nie obraził :> mykam spać też, czarno-białych snów wszystkim, bo od kolorowych się wzrok psuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeendoberek 🌼 Za oknem prawie wiosna:P Nie bylo mnie tu z dwa dni i tyle wpisow....nie chce m isie czytac, moze innym razem nadrobie jak znajde chwilke i ...checi hehe;);) Mam nadzieje,ze u Was wszystko jest OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk no wlasnie z czego Ty sie cieszysz;););) Daj go jak najszybciej do naprawy! Piszesz,ze nie zaspalas tylko o 9 odpalilas komp....Wy to w ogole chyba jak tylko otworzycie oczka od razu tu gonicie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nooo to z laptopem to kicha:/ Ja dziekuje za ciasteczka,wczoraj tak sie najadlam,ze cyyrk i zauwazylam,ze ledwo co mieszcze sie w spodnie.....chyba gromadze tluszczyk na zime jak niedzwiedzica hehehe....ja tyje a moj R.chudnie i gdzie tu sprawiedliwosc??? Nooo gdzie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Witam Wszystkich :D I od razu chcę przeprosić , że zniknęłam tak niespodziewanie,ale padł mi net :-( Odpowiem na Wasze pytania dzisiaj :D http://photos.nasza-klasa.pl/6005136/8/other/std/0ae9c51c45.jpeg Na początek pokażę się :D Jak widać nie jestem blondynką i chyba jestem troszkę leciwa :lol: Mam nadzieję,że nie będzie Wam to przeszkadzać :D Swojego Małżona poznałam tu,w Polsce, 10 lat temu... w 2000r. pobraliśmy się. :D Filozof :D To prawda,że ludzie w Norwegii bardziej wyluzowani,uśmiechnięci,ale w Oslo , gdzie byłam przez tydzień sklepy były czynne do wieczora :D Być może w mniejszych miejscowościach są czynne tylko do 15-tej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk oooo a masz wlaczona opcje,ze widac,ze Go odwiedzalas?To sobie w koncu Ciebie oblukam:D I tak zjadlam dzis delicje:P:P Saniya -- witaj:)Hmmm..piszesz,ze nagle zniknelas a ja Ciebie widze tutaj 1wszy raz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Angel :D dołączyłam do Was przedwczoraj i tylko zdążyłam napisać ze trzy posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Strona wcześniej Ryjekkk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saniya jestes bardzo podobna do pewnej osoby....moze napiszesz z jakiego woj,jestes?:) ryjekkk aaaaa na moim proflu widzialas Go hehe.....myslalkam,ze do Niego lukalas i wtedy bym sobie Ciebie zobaczyla....bajka ;) Ja juz musze mykac....milego klikania i dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Z Warszawy AnGel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Miłego dnia AnGel 🌼 Ciekawa jestem do kogo oprócz siebie jestem podobna :D Czyżbym miała sobowtóra ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saniya - Bardzo lubię Oslo:) Byłem kilka razy:) Bułeczkami mogę poczęstować z okazji podpisania nowego kontraktu:) Tyko nie marudzić na rodzynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×