Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Miss :D ja jestem wściekła od rana bo mam kominiarzy,którzy wykuwają mi nowy otwór wentylacyjny w ścianie.Poprzedni źle oznaczyli i przekuli się do sąsiadów.Cały pokój gruzu,ciekawe ile czasu będę doprowadzać chałupę do porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellen o kurcze do sasiadow sie przebili? :D ja to niecierpie remontow wszelakich :o i nie ufam "fachowcom" :D :D ja ostatnio ciagle w zlym humorze, pogoda mnie tak nastraja, bo nie lubie zimy :o no chyba, ze jade na narty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie znoszę remontów , tym bardziej że walczę z nim już od maja a końca nie widać :-( Z fachowcow tylko musiałam wezwać kominiarzy,inaczej się nie dało :( Innych nie wpuszczam do domu, robię we własnym zakresie :D A co do humoru i zimy to rzeczywiście pora roku nie nastraja optymistycznie.Też zdecydowanie wolę lato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Da ja mam zawsze dobry humor :D nawet jak mam w domu remont :D a fachowców to wzywam tylko wtedy jak potrzeba kogoś z papierami co by odbiór zrobił :D :D philozoph czy to jednak prawda ,że w pidżamce śpisz ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ryjeczkkku jestem już zmęczona tym remontem , zwłaszcza że jeszcze tyle jest do zrobienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek az Ci zazdroszcze tego wiecznie dobrego humorku :) hmm... a moze po prostu mnie nim w koncu zarazilas? :D im dluzej tu jestem tym bardziej humor mi sie poprawia :o strasznie tesknie za latem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez dwa lata remontowałam mieszkanie ,po troszku ,po troszku i już niedługo koniec :Dwszystko sami :D nawet gładź osobiście nakładałam na ściany :D już nie wspomnę tego tarcia :D osiwiałam w kilka chwil :D Ale ja to jestem nie do zrycia :D a tobie współczuję :) Ulala co się porobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ja uwielbiam każdą porę roku :)nie ma na co narzekać :) Wiosna drzewa budzą się do życia ,pąki zielone się puszą :) Latem promienie słońca złocą zboża ,nad ranem pachnie rosa na trawie:) Jesienią złote kolory królują i dywan liści się układa:) Zimą mróz maluje wzory na szybie jak z bajki ,a dzieci z śnieżnej pierzynki kulki lepią :) Ach czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey...Hi...Hello 🌼 Boooshe az 3 strony od wczoraj przybylo....no cyyyrk....za duzo czytania,nie chce mi sie hehe;) Saniya jestes podobna do mojej ex przyjacioleczki....ciesze sie,ze Ty to nie ona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph a niop..masz racje;/ Kurcze a tak blisko bylo do 3000,ktory ja sobie zaklepałam:P Poza tym dlaczego znowu 2000 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Philozoph ja tylko tak pytam :D a co pidżamki się wstydzisz :D A co to się porobiło :D no ja nie wiem :D co to się stało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.;) już Cię nie męczę :D No to kto powalczy o 2000 czyżby znowu moje były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Ryjku nie można liczyć dwa razy na szczęście nowicjusza;) Pamiętaj że do tej pory tylko raz nie trafiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi :D a ja trafie i to nie jeden ale kilka razy :D No no no :D ale się porobiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj AnGel :D Nie ,nie ... 13 to dzień moich urodzin :D A 13 lat skonczyłam daaawnooo temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×