Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

...mnie nawet pies w nocy budzi jak chodzi po panelach...Jego pazury stukaja jak obcasy po posadzce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mocną głowę ,po dwóch lampkach winka musującego (czyt. szampana)mam miękkie nogi :classic_cool: Właśnie dostałam cynk ,mój torreador przyjeżdża :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z tego co wiem to TORREADOR nie oznacza byka:P Torreador Hiszpański staje przeciwko byczkowi i walczy z Nim trzymajac czerwona plachte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa...CHYBA to wielka roznica....czasami niby Go nie bylo a zaraz pisal,ze jest ale obserwuje Nas:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyłamuje się :(nawet herbatki ostatnio nie zaserwuje :( chyba czeka aż go poprosimy czy co :O Albo ,albo czeka aż za nim zatęsknimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslami Go tutaj zwabimy:P:P ..a u mnie sypie i sypie snieg...dpdatnia jest temp.i ciapa robi sie a wieczorem bedzie slizgawica 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie sypie nic poki co, ale chlapatucha jest nadal straszna :o niecierpie takiej pogody :o buty przemoczone, w stopki zimno brrr :( Filozof byl raniutko, przywital sie, ale... herbatka ani kawka nie poczestowal 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nie pada :Di ciepło i chlapa :D a ja w adkach poginam po mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....a mi jak cholera nie chce sie dzis wychodzic na zewnatrz:/ Kapiszon bede musiala ubrac a nie moja piekna czapeczke hehehe bo mam loki porobione i szkoda je niszczyc pod czapka:P:P:P Co za zwierzenie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy lale na saloon:classic_cool: A ja dzisiaj na te cholerne wywiadówki 😭 i to o 16 :O co bym po nocy z buta deptać musiała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niecierpie czapek :o pol godziny ukladam fryz w domu, a potem czapa i fryz diabli wzieli :P ja sie moje Kochaniutkie bede zegnac powoli, bo sie trzeba szykowac :classic_cool: udanego weekendu zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss-ka papa..milego dnia i weekendu :D A ja uwielbiam czaoki,mam ich pare i to rozne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tez lece ...to juz 13.30 a ja nadal mam walki na glowie:P MILEGO DNIA 🌼 i WEEKENDU :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zobaczonka :D czy raczej pisanka :D ja dopiero w poniedziłek lub wtorek zawitam :classic_cool:wiecie o co chodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chwilowo będę z doskoku Małżowinka troszkę się pochorowała i muszę ją do jutra postawić na nogi. :) Może wieczorkiem troszkę się rozluźni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję cię
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×