Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

A u mnie słonka nie ma ,ale za to jest ciepło i fajnie :) Rybka zawsze dobra :D po czy przed,zawsze dobra pora na rybkę :D Ps.mój tato na kaca pijał kawę z cytryną :D widziałam ,ze pomagała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku nie mam w tym Twojego doświadczenia;) A pogoda idzie w kierunku południowo wschodnim:) DUUUŻŻŻYYY WWYYYYŻŻŻ :) może nawet do piątku utrzyma słoneczną pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po łikendzie :) co słychać? u mnie wiosna juhuuu :) :D nareszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ekusia 🖐️ A ja byłam na dworze :)i jest fajnie ,słonko mi wyskoczyło jak z procy to co będę siedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ryjku :) a ja już w domu i mi się nie chce nigdzie wypełzać :) ale i tak miło....i już po 18 a nadal jasno :) jejejjjeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ktoś by pomyślał ,że czas był przesuwany :D Idę zrobić sobie żarełko :D ssie mnie juz od godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się już napchałam żarełkiem, do syta. I serniczkiem też. Jeszcze piwko na mnie czeka, ale to wieczorem skonsumuję - a za mną spora abstynencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak tylko się przespacerowałem :) Może ktoś chce soczku. Bo sobie sokowirówkę kupiliśmy i wyciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss no bo jak przyspałaś;) |_| |_| |_| |_| Proszę soczek dla chętnych. Jabłuszkowy :) z prawdziwych jabłuszek a nie zgodnych z naturalnymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Ktoś tu pisze o soczkach :) przypomniało mi się jak byłam w ciąży to też robiłam sobie soki z marchwi ,buraków i jabłek :D wiecie jaka pychotka :D a jak robiłam tylko z marchwi to potem wyciągałam miąższ i posypywałam cukrem i moje chłopaki wcinały :D Sokowirówka to dobra rzecz ,mam schowaną bo zawsze się przyda :D Kiedyś nie chciało mi się trzeć ziemniaków na placki ziemniaczane :D niop zmieliłam wszystko ładnie w sokowirówce ,soczek wyleciał a miąż był ok. tylko smażyć :D Szukałam na YT Lady Pank -sam na sam ale nie ma :O niemożliwe :D A poza to mam piękną słoneczną pogodę :D mały mrozik z rana ,a teraz piękne słoneczko ,robi się ciepełko :D Chciałam wziąć udział w konkursie programy Galileo na TV4 :classic_cool: podobno TV jest do wygrania :D ale jak poczytałam regulamin to nic ciekawego :D jedna nagroda na tysiące osób :D nie pisze się na takie coś :D nie mam szans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek 🌼 buuuuu u mnie tez nie ma slonca:O Misss jakie urzedzenia zakupilas do cwiczen?:P philozoph ale Ci fajnie....ja dopiero latem moge pojezdzic na rowerze....taaa jak nie moge to mam ochote robic rzeczy,ktore nie robilam jak moglam hehehre ryjkkku.....na konkursach tv zbija taka kase,ze glowa boli.....pewnie wiecej bys stracila na sms-y badz telefony niz nagroda jest warta;).....tez lubie Dżem...zespol jak i dzem w sloiku :D ekatarini witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o soki to mi sie nie chce robic w domu:P Wole juz do blendera dac np.banany ,mleko badz jogurt naturalny i gotowy jogurt:]...bo ja taki leniuszek:P Ryjkkkkku,tez w sokowirowce tre ziemniaki na placki ziemn.i gotowe:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie popracowałem:) No i wreszcie udało mi się rozwiązać największy problem:) Teraz nagroda:) będą herbatniczki BEBE :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Angel :D leniuszku :D Phill aleś się napracował :D coś nam malejesz chłopcze :D zaczęło się od Yerba Mate i na rumie a kończy na herbatnikach BEBE:D ty może do Moni skocz to ci da cyca :D U mnie słonko jak szalone świecie ,wdzięczy sie do wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam slonko, mam slonko! :D alez cudownie jest :D Angel 🖐️ zakupilam sobie taka kolyske do cwiczenia miesni brzucha, bo mi sie sadelko nieco osadzilo przez zime :P kurde, zapomnialam jak to sie fachowo nazywa :o w kazdym badz razie bede sie bujac :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku żonaty jestem także za cyca podziękuje:) A ja jeżdżę na rowerze:) już się 50 km ubierało w tym sezonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss nie chcę zapeszać ale z tego co widzę to do soboty będzie sucho i dość słonecznie. 6 nadal za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm hmmm :) czyli... w piatek bedziesz mogl mi przepowiedziec poniedzialkowe slonko i ciepelko? :) kurde dzis na dworze jest tak pieknie, ze az chce sie zyc! :D kurde pieknie jest no! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska myślałam ,że zaginęłaś w akcji :D nic się nie odzywałaś od rana :D Natomiast jeśli chodzi o ćwiczenia a tym bardziej brzuszki ,proponuję zrobić sobie dziecko :D podnosisz z podłogi wszystko co wywali :D i tak czasem 1000 razy dziennie :D przećwiczone und potwierdzone :classic_cool: Ma się ten kaloryfer nie bez powodu :classic_cool: Phill ależ oczywiście żeś żonaty :D ale twoją żonka to raczej mleczka w piersi nie ma :D a ty nam malejesz ,młodniejesz to może mleczka byś chciał :D osobiście lubię herbatniki i biszkopty :D Zjadłam obiadek ,z deka się przeciągło wyjście na miasto i wyżerkę miałam dopiero teraz :Oa juz głodna byłam jak pies :D zeżarłam dwie rolady schabowe :D do tego ze cztery łychy ziemniaków i cały kopiec surówki :D pychaaaaaa:D Dzisiaj idę po mężulka do pracy :classic_cool: taką małą niespodziankę mu zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhuku
No tak ja tez związek na odległość. Jutro ukochany wyjeżdża. na 2 miesiące znowu. No w sumie już jestem do tego przyzwyczajona;( aale coo tam spotka się z kimś innym;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huhuhu coś tam :) Witaj Ryjku no nie wiem czy jesteś pewna tej niespodzianki;) A herbatniczki BEBE uwielbiam :) takie chrupiące, a w pracy chwilowo nie miałem nic lepszego pod ręką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka będzie ,bo jeszcze nigdy nie zrobiłam tak :D jeszcze go zabiorę do sklepu i kupie mu piffko za dobrą pracę :D oczywiście tylko jedno :D zeby mi nie śmierdział jak browar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no dobra nie będę Ci już dokuczał:) huhuhuhuku - jesteś jeszcze z nami czy już Cię wywiało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×