Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Hm...byłam ,odebrałam moje dziecko :classic_cool: buzia uśmiechnięta a jeszcze większy usmiech był jak się dowiedział że mu piffko kupiłam :D ach te chłopaki :D Phill ty mi dokuczałeś ?? bo nie zauważyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku nie wywialo nie wywialo, bo u mnie dzis wiaterku nie ma :D cos mialam ostatnio problem z dostaniem yerba mate :o bylam juz bliska, zeby zamowic przez neta, a tu dzisiaj patrze - sa :classic_cool: no to kupilam, zrobilam zapas w razie wu, wykupilam wszystkie co byly na polce :classic_cool: limonkowe sa :classic_cool: ale jeszcze nie probowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam jesli kogos uraze... ja bylam w takim zwiazku 3 lata... uwazam ze taki zwiazek nie ma zadnych szans... moze jesli sie jest oddzielnie 1-2 miesiace ale nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kilka dziewczyn się dowiedziało że ich wieloletnie związki nie mają szans :D Miss mogą nie usunąć bo to może być reklama kontraktowa:) Też muszą z czegoś żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Phill jak ci nie wstyd :P chciałeś się wczoraj nade mną popastwić :D O ty niu niu niu :D ja do ciebie z sercem a ty do mnie z wątrobą :D Misska ale ty jesteś :P nie ładnie tak swojemu byś piwka nie kupiła :D jedno nikomu nie zaszkodziło jeszcze :D A ja się wczoraj pogoniłam :D kupiłam małej buciki w kwiatki :D michowi portki :D zakupy na święta zrobiłam :D i nawdychałam się powietrza za wsze czasy :D Hehe i jeszcze przyszedł telefon od naprawy :D tylko chłopcom się troszkę w głowie przewróciło i dali mi stara baterię :D Qrwa chyba nie myślą ze to popuszczę :D dzisiaj idę znów ,niech oddawają co moje :classic_cool: gówniarze zasrane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berek :classic_cool: a co to dzis za wesoly, szczesliwy dzionek macie? :) przyszedl moj przyrzad do cwiczen, troche sie juz pobujalam :classic_cool: kurde wszystko mnie teraz boli :o Ryjku, a pewnie, ze mu nie kupie :P czego jak czego, ale alkoholu ode mnie nie dostanie :P ja z moim telem nadal mam problemy :o nie ma to jak oddac tel do naprawy - wraca potem w jeszcze gorszym stanie niz przed naprawa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :classic_cool: ja nie wiem co sie tu dzieje, ale wczoraj bylo, ze ostatni post napisany o 20:24 i ani wczoraj ani dzis takowego postu nie widze :o no chyba, ze to bylo na prima aprilis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)🖐️ A ja wczoraj także zobaczyłam co tu naskrobaliście i było że o 20 z groszami był post :D ale nie było :D masło maślane :D Ja jestem chora :( mam chyba anginę :( nic zimnego nie piłam ,ani nie jadłam :( kruca fix to dlaczego :(i gorączkę miałam w nocy :O a michu mi kołdrę jeszcze zabierał :D ale co tam :D kaszel jak katar kiedyś minie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzieeeeeeeeeeńdoberek 🌼 Hmmmm wywinal Wam ktos wczoraj jakis numer badz Wy komus zrobiliscie suprajsa na pryma aprylis?:P Widze,ze wszyscy sa happy od kad wiosna zawitala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołederkę już kupiłam :) i do tego dwie podusie :D Chciałam wam napisać ,że fajni z was ludzie ,i fajnie się z wami gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tez nikomu psikusa nie zrobilam bo czoraj troche pochorowalam sie:/ "Chciałam wam napisać ,że fajni z was ludzie ,i fajnie się z wami gada " a coz to za wyznanie?:P....fakt fatem masz racje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ja tez nikomu psikusów nie robiłam :) jakoś natchnienia nie miałam :) Za to jak jechaliśmy z mężem na cmentarz do jego rodziców wkopać kilka bukszpanów to złamaliśmy szpadel :D dziadka szpadel :D ale nas wyzywał :D ło wy cholery jedne !!! jak można szpadel złamać!!! :D Zapomniał powiedzieć ,że go spawał kilka razy :D ale co tam szpadel był pierwsza klasa :D był :D Angel :) wyznanie ?no raczej nie wyznanie o oznajmienie :D wyznania to ja mojemu michowi sypię :D Żeby nie było :) do Philla tez się to tyczy :) bo fajny chłopak jest :) I ile z nami musi wytrzymywać :D Idę na miasto :) troszkę powdychać powietrza świeżego :) może firanki kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×