Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

...co do porzadkow to ja nic nie moge zrobic oprocz poscierania kurzy i poodkurzania chaty co i tak mi to sprawia trudnosc:O hehehe ale sa tez plusy bo przedswiateczne porzadki omina mnie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss nie chcę Cię dobijać ale dwa razy w życiu spotkałem śnieg w lipcu (w Polsce i jej okolicach). A w marcu jak garncu:) Tęperaturka w górę, ale nie wiem co będzie po piątku:) Jeśli chodzi o kwiecień to zdecydowanie za daleko:( Max 24 do 48h przed można prognozować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się sprząta na bieżąco, to w święta nie ma nawału roboty :) Ja tam bardziej się wkurzam na to gotowanie :D trza przyznać ,ze moi mają spusty :D najgorsze co nie lubię robić to placki :D Może gdyby mi zajączek sprawił mikser to bym z chęcią robiła a tak zapierdzielam z kulką jak młócka :O najgorsze jest jak trzeba krem jakiś zrobić :O matko jedyna trzepaczka się pali :D ale będzie dobrze wymyśle placki co nie trzeba mieszać i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze philozoph zmieni nick na "pogodynek";) ryjku no jak to....gospodyni bez miksera?:O oj....:P...widze,ze i tak dajesz rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku no tak, ja sprzatam na biezaco ale moja matka zawsze cos znajdzie przed swietami do posprzatania hehehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
czesc wszystkim:) angel chodzilo mi co przy swoim mam sie upierac??? ryjku witam dalas mi duzo wsparcia dziekuje ci philozoph-twoje slowa wczoraj mnie dobily czuje sie po nich zle do dzis nie jestes wyrocznia i nie wiesz czy sie rozstaniemy to bardzo bolalo.spac nie moglam w nocy bo sobie przypominalam w nocy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia...jestem zakrecona i nie pamietam co tam pisalam:P to sie nacieszylam sloncem...sypie snieg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
a ja tez zaraz szykuje sie na jakies zakupy ale musze sie wykapac:)mam dola przez slowa philozopha:(nikt nie powinien tak pisac moje nadzoieje legly w gruzach zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem prawda kole w oko:O gosiunia....bedzie dobrze...nie wkrecaj sie:)Idz do miasta...pobuszuj po sklepach...kup sobie cos fajnego,popraw sobie humor:D mi tez cos mozesz kupic hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
prawda w oczy kole tak ale nikt nie jest wyrocznia i ile ludzi tyle innych zdarzen kogos dolowac a moze byc tak ze zostanie moim mezem a na co kogos dobijac nikt nie wie co jest komus pisane kupic a co bys chciala:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę mi kupić mikser :D a jesz taki fajny garnek na necie znalazłam :D też proszę mi go kupić :D Co do Philla Gosia nie masz się czego czepiać :) tak właśnie może odbierać twoje nachalne zachowanie twój chłopak :) Phill ci po prostu napisał na surowo jak to widać z jego strony.Czasem dobrze wiedzieć jakie ma ktoś spojrzenie na tą sprawę ,nie koniecznie musi być takie jakbyś chciała :) pamiętaj trzeba trzeba mieć listę nie tylko jego wad ,ale także i swoich :) czasem się nam wydaję ,ze jesteśmy naj ,bo kochamy ponad wszystko a nie zdajemy sobie sprawy ,ze ktoś przez nasze zachowanie może się\" dusić \" Coś mi psuje klawiatura :O cholera muszę dłużej przytrzymywać alt żeby napisać ą,ś ,ć:O i takie tam :O kurde no :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia hehe a co tam chcesz kup:) ...najlepiej to jakis ciuszek:D ryjku po co piszesz "ą,ś.." ja tego nie robie nawet jak mam 2 rece sprawne:P ja bym chciala garnek w ktorym mozna gotowac na parze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Gosiu że nie jestem wyrocznią. I nie mam najmniejszego wpływu na to co się z Wami stanie. To wszystko jest w Waszych rękach, nawet nie Twoich tylko Waszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
a cos chce kupic takiego by zajac sobie czas cos hcialabym robic zapelniac czas ale nie mam pojecia co hehe wyszywac malowac nie wiem a moze dla niego cos recznie zrobic nie mam pojecia poradzcie co mozna zrobic wlasnorecznie dla chlopaka ???a wiem wad mam duzo wiem.ale nie zzdarzylam jeszcze byc nachalna moze raz zapytalam co sie dzije ze nie pisze a tak przewaznie pisze rano i wieczorem ze dzien dobry ze wstalam bla bla...no i wieczorem po jego smsie i czasem ze smutno mi ze tyle godzin pracuje ze zmeczony i nie ma sie nim kto opiekowac....jeszcze nie zaczelam byc nachalna mysle nawet zapytalam w nd czy moze za duzo pisze to mi n pisal skad mi przyszlo to do glowy i no co ty kotus opowiadasz jak moge tak myslec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a ja chce garnek ,ale do głębokiego smażenia :D z sitkiem :D Gosi nie ma poszła nam kupić rzeczy :D Misska gdzie jesteś :O bo mnie później nie będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel 🖐️ golabek juz leci do Ciebie z chipsami :D Fill kurde Ty mnie sniegiem nie strasz :P :D Gosiunia sorry, moze bede niemila, ale... czy z Twoim tokiem rozumowania wszystko w porzadku? :o ja sie juz dusze od samego czytania Twoich wypowiedzi :o ja rozumiem, ze jestes \"mloda i piekna\", ale czy to znaczy, ze masz rozumowac jak 15latka? nawet nie potrafisz prawidlowo zrozumiec przeslania czyichs slow. Fill nie jest wyrocznia to fakt, ale jakbys dobrze zinterpretowala jego slowa to dalo by Ci do myslenia, a nie do uzalania sie nad soba. moja ostatnia wypowiedz w tym temacie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak :O jak ja nie lubię takich nie domówień :O Widzisz jednak nie jesteś mu obojętna ,widocznie ma tyle czasu i na tak rzadkie rozmowy z tobą może sobie pozwolić .Nie wkręcaj sobie żadnych jazd ,bo wszystko brnie w dobrym kierunku . Co do roboty to nie wiem :) moze kup sobie zestaw do robienia biżuterii ,tak jak inne dziewczyny to robią :) moze nawet wejdziesz w wprawę i bedziesz miała dobre pomysły, które się znakomicie sprzedadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misss podziekowal slicznie i nie irytuuuj sie:) ryjku,kurczaczki tez by mi sie taki przydal...w ogole co by mi sie nie przydalo do kuchni...dl;uuuuuga lista:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
moze nie jestem dobra w interpretacji tu musze przysznac sie ale nie znaczy ze nie wiem o czym jest mowa:(jestem na studiach matematycznych wiec ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulula
ja jestem od niedawna, strasznie mi z tym zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia, najlepiej to przeczytaj jeszcze raz Nasze wypowiedzi w Twojej sprawie....w sumie to w kolko krecimy sie bo ciagle to samo Ci sie pisze:) pomysl z robieniem bizuteriiii b.dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przypomniało mi się, jak kiedyś miałam zapał twórczy na pastele :D malowałam ,malowałam i było ok. akie wyskok ,coś dla siebie :D Jednak długo nie czekałam jak moje dzieciaki dotarły do tajnego schowka i wykryły pastele :D kurde to już mi się odechciało :D Lubie mieć swoje rzeczy i to ma być świętość i tylko moja:D jak ktoś mi się wpierdziela to zapał mi opada :D było tak kilka razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no ale gdzie moje mleczko? :P :D Ryjeczku jestem, ale zaraz tez mnie nie bedzie przez jakis czas :( pozniej mam anglika, no to bede pewnie pozniejszym wieczorkiem :) a Ty co masz za plany na dzisiaj, ze Cie nie bedzie pozniej co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
a gdzie mozna taki zestaw kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×