Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dziendoberek:D u mnie tez sloneczko swieci i o 6 mnie obudzilo:P philozoph jak zwykle (przewaznie) 1wszy na topicu pojawil sie :D Misss lap promyki slonca:) ryjku ee nawet nie wiedzialam,ze sie posprzeczaliascie:O jak zwykle jestem o 2 kroki do przodu....3 do tylu;) w koncu dzis moge z chatki wybyc:) gosiunia no i jak tam bylo na karaoke?:) ...ja tylko przyszlam przywitac sie i juz mykam.....milego dnia:D pozdrowka gorace dla calej ekipy:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
hej:)a bylo bardzo fajnie ale za duzo%%%% bardzo fajnie sie bawilam tylko rano glowa bolala:)kac gotowkowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde :O bo myślałam ,że mnie opuściliście 😭 Potem mnie nie bedzie bo z mężem chcę troszkę spędzić czas :) więc się nie opierdalać mi tu :D Gosia ty mi lepiej nic nie mów na temat kaca materialnego :O Wyszłam z domu na niecała godzinę i zostawiłam 200 stówki :O matko żebym jeszcze jakieś szmaty kupiła ,ale nie żarcie ,no kurde :O Oddawać moją kasiurę 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
tez uwielbiam wydawac kase wrecz kocham ale na cos co bedzie sie uzywac a nie na alkohol.....jestem zmeczona chyba sie zdrzemne jak ja nie cierpie kaca:)bylam na spacerku teraz kolega mnie wyciagnal i dotlenilam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... wyglada na to, ze dzis sama sobie towarzystwa dotrzymywac bede :classic_cool: :D Ryjek zabawia Meza :classic_cool: Fill.... nie wiem co robi Fill :o Angel... tez nie wiem co robi, ale powinna siedziec w domu i wypoczywac :P bo szyna ciezka :D Czekoladka... hmm... pewnie odpoczywa, bo dzieciaki daja jej popalic :P Ekaterini.... kurde tez nie wiem gdzie sie podziewa :D Smutna Niedziela... ha! pewnie w drodze na lotnisko :classic_cool: :D ot takie male sprawozdanko zrobilam :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss mam wolne do poniedziałku:) I moja Małżowinka też, także siła wyższa:) będę Was nieco zaniedbywał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto ?:D dziewiąta na zegarze a tu ani dzieńdobry ani pocałuj mnie w dupę :D Fila usprawiedliwiam ,nich się chłopak nacieszy :D Misska wyłaź z wyra :D co to za garowanie do południa ?:D W ogóle co tam za herbatkę serwowałaś :D ja tez chcę :D Dzisiaj chcę wkleić na N-K moje stare zdjęcia jak byłam mała :classic_cool: I z psedskola tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllllo w tak piekny,wiosaenny dzionek 🌼 ryjku ooo jestesmy same:P witaj:) philozoph z misss urlopuja sie:P Missss spokojnie,jakos wczoraj dalam rade z mala pomoca...hehe ledwo co kurtka mi sie dopiela przez ten cholerny gips:P Kurczaczki, tak mnie wczoraj wymeczono jak wyszlam z domu,ze cyyyrk i dzis az do 9.30 spalam jak to nie ja:O Wiodze,ze wczoraj nie bylo tutaj tloczno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku.....Ty dawaj fotke w nowej fryzurce a nie jakies z dziecinstwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angel :D No widzisz zostałyśmy same :D Zdjęcie chcecie :D buhaha chcieć to nie zawsze znaczy móc :P Możecie pomarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku ciiicho:P misss:D mnie tez ktos podkrada slonce bo raz jest,raz go nie ma:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cieplutko :D byłam na mieście po ser do naleśników :classic_cool: normalnie wiosna :D kupiłam sobie jeszcze nową dostawę zielonej herbatki :classic_cool: Wiecie ,nawet mojemu mężulkowi smakuje :classic_cool: mówił ,ze ma świeży posmak i taka jest pachnąca :D normalnie znawca herbat mi rośnie w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku...nie wspominaj nic o herbatach....od kad mialam ten wypadek to tylko pije herbaty bo sokow itp.juz mam dosc....:/ To ja sie pisze na 1 nalesnika ale.....z dzemem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. dżem też mam ,ale tylko brzoskwiniowy :D chcesz z takim ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste,ze TAK :D podziekowal:P to ja Cie poczestuje moja zapiekanka makaronowo-warzywna z kielbaska i serem zoltym:P ja mykam na jakis czas...milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze :P zjadłabym :P tylko dzisiaj post :O może jutro się poczęstuję :D najwyżej odgrzeję :D Tylko pamiętaj jeden kawałek dla mnie :D żebyś wszystkiego nie zjadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde jak Wy to robicie, ze u Was slonce, a u mnie ciagle deszcz i deszcz :( pada dzis od samego rana, sloneczka nie widac, az smutno sie robi :( ja uwielbiam nalesniki z serem , moje ulubione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska nie smuć sie :D u mnie tez właśnie pada :D ale potem ma się rozpogodzić :) na pewno u ciebie też :) Herbatkę piję tą z opuncją bardziej mi przypadła do gustu :D ale szukam po sklepach zielonej z jaśminem :) podobno jest z Dilmah :D mama nadzieję ,ze dla mnie będzie też :D Na poprawę humorku dam ci kilka naleśniczków :D zjadaj ładnie i nie smutaj sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×