Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

nalesniczki pychotka ! :) mi z jasminem jakos nie bardzo przypadla do gustu, ale bardzo dobra jest z owocem maliny albo cytrynowa :) mam juz dosc tego deszczu i ponurych dni :( o ile przyjemniej sie zyje kiedy slonko swieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no :) co to za humorek :) Nie pierwsza i nie ostatnia taka wiosna :D tak samo jak sie czeka na święta Bożego Narodzenia ,na urodziny tak samo czekamy na wiosnę potem na lato :D poczekamy aż się doczekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek w ten piękny wiosenny dzionek :D Widzę ,ze wczoraj ,albo wszyscy się pozaszywali w chacie jak lało i zrobili sobie seans filmowy ,albo przy ciepłej pogodzie poszli na dwór :D U mnie jest pieknie i ciepło :D mam nadzieję ,ze u was także :D Podobno będę się tym słońcem cieszyła do południa potem deszcz :D trudno :D poczekamy na pełne wiosenne dni :D i tak jest pięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam przypomnieć ,że jeszcze ze dwa tygodnie i może będziemy ciociami i wujkami :) nasza Monia będzie miała już przy sobie malutką :) Kto kupuje kwiatki ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek bardzo wiosennie (w koncu:D) 🌼 ryjkkku:):):) u mnie tez sliczna pogoda...termometr pokazuje 17 stopni ciepla:D ooooo monia tuz tuz rozwiazanie bedzie miala....wiadomo jaka plec dziecka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) Ponieważ idzie kolejna fala deszczu wyskoczyłem na rowerek z rana. Ale fajowo było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo tak nieśmiało nieśmiało. Ale patrząc na satkę wygląda na to że od jutra gdzieś do wtorku będzie całkiem przyjemna pogoda. Ciepło (jak na tę porę roku) i bez większych opadów. Troszkę zachmurzone niebo, ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia225
Witam wszystkich.U mnie juz po wszystkim 19.03. zostalam mama.Urodziłam sliczna i zdrowa coreczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć bąbelki 🖐️ Dla Moni dużo szczęścia i zdrówka dla niej ,dla malutkiej :) żeby nam się mała kruszynka dobrze chowała :) na pewno jest śliczna jak gwiazdeczka :)pozdrowienia i dużo dużo całusków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzieeeeeeeeendoberek na rondelek;) Kurczaczki u mnie pogoda jak \"pod psem\":O Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku a to mnie zaskoczylas tym linkiem :) nie wiedzialam, ze takiej muzy tez sluchasz :) Dzemik - lata mojej mlodosci :classic_cool: :D Angel 🖐️ a u mnie jakos dzis nawet sucho, chociaz slonka nadal niet :P a ja wlasnie zamowilam sobie sprzet do cwiczen i zamierzam popracowac nad swoja sylwetka, bo sie ledwo w bikini wcisnelam :o przytylo sie przez zime :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kiedyś pisałam :) słucham wszystkiego co mi w ucho wpada :) To jest jedna z dwóch moich naj tego zespołu :) druga to \"List do M\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam taki obrazek i taki duży jak ten http://www.allegro.pl/item585871574_cityprint_art_afryka_slonie_110_60_obrazy_plotnie.html Myślicie jakbym dała to do ksero lub fotografa ,czy bi mi zeskanowali ,takie duże i kolorowe ?kupiłabym antyramę albo do szklarza dała żeby jakoś oprawił ,bez ramy .A może to drożej wyjdzie ?? i lepiej kupić na allegro ?Chciałam powiesić sobie na łóżkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy skóry obowiązkowe ?:D bo nie mam :D chyba ze na waleta pójdziemy :D niby dzieci kwiaty :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..to nie dla mnie :D gwoździe zostawię sobie na wszelki wypadek :D jakby jakiś obrazek powiesić albo coś :D Pójdę sobie na ryby ,w ciszy i spokoju ,będę łowić byczki :Djak już się tam wyskaczecie ,wyszalejecie ,upijecie to zrobię wam rybkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku ale rybka jest zalecana w trakcie, a po to raczej kwaśne mleko;) A wiecie że ja mam słoneczko??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×