Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Angel ja je kupuje w kauflandzie :) nigdzie indziej ich jeszcze nie widzialam :o a maja na prawde fajny smak - warto sprobowac, wiec szukaj szukaj :) desznik09 ale nie musisz sie obruszac od razu. ja nie czuje potrzeby, aby pisac skad jestem itp. Ci co maja wiedziec to wiedza. a tu piszemy sobie luzno, zartujemy i dobrze sie ze soba bawimy - ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo .nie czuję się obrazony .skąd ci to przyszło taki pomysła. komp fiksuje i głupotu mi podaje na linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misssss taaa ale u mnie nie matego sklepu...z tego co wiem to nie ma:O...ale nie wierze,ze w innych ich nie ma...znana firma wiec i taki smak musi byc i basta;););) desznik nadal nie wiem o co Tobie chodzi:O Owszem..zapytalam sie skad przybywasz ale nie odpisales wiec o co chodzi...pytasz sie mnie skad ja jestem czy co??? Piszac do Ciebie SKAD PRZYBYWASZ chodzilo mi o topic bo masz duzo postow wiec nowy nie ejstes i musiales gdzies wczesniej wypowiadac sie....:O Czy tak trudno jest napisac o co Ci chodzi???:O Wprost napisac a nie owijajc w bawelne:O ech.... Kurcze najpierw ten moj pojebus--znajomy ukradl mi foty z NK a tearz na gg pare ososb mi podkradlo bez pytania moj genialny opis:O:O :P no wlansie...ryjek ryjklowska poszla seseseee bez pozegnania....phila tez nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK....ja ide do wyrka:) Wlasnie dostalam tel,.ze wyjazd sie przedluzy:O oby w ogole doszedl do skutku!!! Milych snow Wam zycze:) Do zaklikania...papapapapappapaap:D Spijcie spokojnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz aniołek, raz diablica - jedna twarz, dwa oblicza ;) hahaa...cos nie chce mi sie myknac do wyrka:P..ale ide bo jutro bede jak flak;):O paaaaaaaaaaaaaaaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁoooooooooooooooosssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzz i jeszcze w nowym dniu takie numery.Zwariowałem idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :classic_cool: sorry, ale chyba na naszym topiku zaczyna sie robic jakas rozpierducha :o Ryjek Ryjkowski gdzie zes Ty?! 😭 PRZYWOLUJE CIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Żadnej rozpierduchy nie będzie.Te czasy minęły jestem obecnie pogodnego usposobnienia.Żle zinterpretowałem zapytanie anielicy i stąd taki wyskok.ryjekkk nie musi uspokajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik09 hello 🖐️ wolam Ryjka, bo tesknie za nia :D a nie zeby uspakajala :D a rozpierducha juz jest - pomaranczowe swinki myszki... biale myszki to ja jeszcze rozumiem, ale pomaranczowe? :o ktos ma chyba rozdwojenie jazni :o albo i roztrojenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na przekąskę; W sklepie: - Jest wódka? - A jest osiemnaście ukończone? - A jest koncesja? - Oj masz, zażartować nie można. - Często pijesz? - Od czasu do czasu... - To znaczy? - Od czasu jak knajpę otworzą, do czasu jak ją zamkną Druga w nocy. Wchodzi pijany facet do domu, ledwo się trzyma na nogach. Patrzy przed siebie i widzi żonę: - Heniek, ile razy Ci mówiłam, że możesz wypić góra 2 piwa i o 22 masz być w domu?! Na co pijany mąż: - No maszszsz, znooowuuu miiii sieeeę poooomyyyyliło Pewnej nocy złodziej wlamuje sie do pustego mieszkania. Szpera po ciemku, przerzuca rzeczy szukajac pieniedzy, az tu nagle slyszy glos: - Mateusz cie widzi... Zapala swiatlo rozglada sie po pokoju. Nikogo nie ma. Dalej przerzuca rzeczy. - Mateusz cie widzi... Co u licha?!\" - mysli, rozglada sie dokladniej, a tu papuga w klatce. - Te, papuga, to ty mówilas? - Ja. - A jak masz na imie? - Nepumenozenia. - Nepu... co? Glupie imie jak dla papugi. - Mateusz tez glupie jak dla rotwailera pani kazała ucznią przynieść do szkoły domowe zwierze. małgosia przyniosła kota a jaś żabe. Pani sie pyta: co ta żaba potrafi jasiu? Jaś wali pięścią w stół żaba: kła drógi raz udeża w stół żaba: kła trzeci raz udeża w stół a żaba : kłanta namera trarira kłanta namera..... Żona do męża: - Kochasz mnie? - Kocham. - Nie opuścisz mnie? - Nie opuszczę. - będziesz się ze mną kochać? - Będę. - A oddasz Za mnie wszystko? - Oddam. - A życie? - Zależy czyje... Ogień parzy z bliska, a piękna kobieta z bliska i z daleka I taka malutka sentencja na koniec naszej znajomości. Jednak jest konflikt pokolen,dlatego czasami nie potrafię się z tego wyłamac jak przyjdzie parszywy dzień.Akurat mi się to musiało zdarzyć wczoraj i u WAS. Ale jak poczytałem dzisiaj to boki zrywać ale wczoraj nie udało mi się dopasować.Nie będę wiecej was nachodził. I kto winien zaistniałej sytuacji oczywiście ryjekkk ,że polazła do mnie. A wyobrazałem sobie Ciebie ryjekkk.......................................... nie powiem bo się obrazisz. 🌻❤️👄 dla WAS wszystkich oprócz tego mena co słusznie wziął mnie za badziewa.Men dostanie tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little_Miss_Trouble-------> przestapienie progu cafe to tak jakbym wstąpił do szpitala gdzie sa białe ściany i brak klamek.:D Czuje sie tym pacjentem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To picie zalicza się do dnia poprzedniego :) |_| proszę malibu z mleczkiem, dobrze ubite, lekko schłodzone, mleczko średnio tłuste, świeżutkie :). Na życzenie mogę dodać kropelkę prawdziwego mleczka kokosowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koteczki 🖐️ Co tak z rana pijecie ?:) Jeju czuję sie jakbym popiła wczoraj ,oczy mam podpuchnięte jak jakaś narkomanka :O Zerwałam sie wczoraj bo michu cos tam mi robił przy kompie a ja kurde musiałam poprasowac ubrania na jutro chłopcom bo wiecie \"Wakacje \"jutro są wakacje \":D No potem się z deczka wkurwiłam :O to jest delikatnie napisane :O Starszy mój chłopak podjudził jakiegoś psa na dworze taki mały kundel mieszanie i ten sie wkurzył i skoczył na tego młodszego :O pogryzł mu ręce i nogi :O słyszałam tylko jak sie darł w niebogłosy na rynku ,jak wyskoczyłam do okna to widziałam jak ten pies wbijał mu sie w ręce i szarpał :O kurwa jak wybiegłam to ogień za mną szedł :O podleciałam do małego bo wskoczył na ławkę i wył z bólu :( a temu baranowi starszemu dałam w łeb ,ze takie durnowate pomysły ma :O Tak mnie kurde nerwy nosiły ,że hej .Najgorsze ,ze nic nie szlo zrobić bo psa mój starszy podjudził to ani kurde policji bo przez niego przecie ,a pies na samowolce czyli bezpański do tego sie bronił to przecież nie zbiję psa :( Potem musiałam obejrzeć małemu te ręce ,dzieki Bogu były to małe rany więcej skórki pościeranej ,nie bylo wbić ,a bałam sie czy moze wiecie pies nie miał wścieklizny . A temu staremu baranowi dałam karę i miał kurde robotę do wieczora :O wypisałam mu zadania tekstowe na trzy kartki ,takie zeby łbem pomyślał :O potem juz poszli spać a ja musiałam jeszcze z futrem iśc na dwór :O Jeszcze oglądałam boks na chyba polsat sport czy jakoś tak i kurde tak sie wkręciłam ,ze do końca obejrzałam a dzisiaj dupy nie mogłam podnieść :O Nie wiem co żeście tam pisały z kotletem(desznikiem) ,później poczytam ,mam nadzieję ,ze był grzeczny bo jak nie to zabiję gada :D No to sie rozpisałam ,trza iść zrobić okład z ogórka na oczy bo ledwo co widzę :O Jak macie cos słodkiego to dawajcie kurde bo mam niedobór cukru chyba :O zresztą ja zawsze mam maŁo cukru:D Jakieś ukryte batoniki ,herbatniczki ,to kurde dzielić sie ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty ,zgłoś do usunięcia to ci osobiście usunę przednie dwie jedynki kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:42 [zgłoś do usunięcia] Kto jest w związku na odległo proponuje zebys sie sam zglosil do usuniecia, bo zwiazek to moze i masz, ale urojony w swojej chorej glowie, zegnam 🖐️ desznik09 nie spodziewalam sie, ze przyszedles tu po to, zeby rozpierdolic komus topik, dzieki wielkie 🖐️ a twoje pomaranczowe wpisy sa tak smieszne, ze normalnie sikam! SIKAM ZE SMIECHU! koorwa :o czesc Ryjeczku 😘 sorki, ale sie ytroche wkoorwilam i nie przeczytalam nawet jeszcze calego twojego postu :( Phill dzieki dobry czlowieku :) pychotka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty a w tym domku to pod oknem jest plastikowy parapet ?kurde bo coś nie pasuje :O ale zdjęcie bardzo ładne :) Fajnie podpisałeś granicę :) To, dla profesjonalistów konkurs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×