Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość menelek
Ta noc była niczyja pusty dom , pokój a przez okno księżyc zawitał i gwiazdy słodko szeleściły spódnicami - objołem cię w pół...cóż odeszłaś między palcami... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeendoberek:D ryjku i jak tam, przeszedl bol glowy?:P Moze za dlugo siedzisz przed kompem i dlatego oczy wydaja Ci sie opuchniete:O:P philozoph thx za tea badz coffe:) Miiissss lody przegryzione chipsami?:P:P:P:P ..i jak,cwiczylas wieczorem?:) Ja teraz na sniadanie jem truskawki ze smietana i cukrem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć bączki :D Dobrze sie wczoraj poszłam ogladać telewizję :) trafiłam na film ,w którym była taka cudna piosenka :) z resztą film też nawet fajny taki lekki ,troszkę romantyczny i z humorem :D tytuł to \"Jesteś taka piękna \" Francuski :) a piosenka to ta http://www.youtube.com/watch?v=zttR1j9Ep_w&feature=related .Może troszkę przynudnawa ,ale mi sie podoba no i o miłości ,po francusku to juz całkiem taki do przytulańców :D Potem oglądałam fajny film tylko nie wiem na którym programie o takim czarnoskórym ojcu małej córeczki ,którą zgwałcili biali a on ich potem zabił .Taka poruszająca historia .:) Walka o uznanie go nie winnym . Oczywiście mało tego ,na jednym filmie poryczałam sie przy tej piosence a przy drugim wyłam jak kojot pod koniec procesu sądowego jak przemawiał obrońca tego czarnoskórego ojca :D jeden wielki ryk :D Moi chłopcy poszli po świadectwa :classic_cool:ubrani jak biznesmeni :D z kwiatkami w ręku :D dałam im po jednej koszulce na świadectwa bo jak znam życie i moich chłopców to świadectwa mogły by w niewytłumaczalny sposób wpaść do błota czy coś innego :O Och te moje szałaputy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku wyprzedzilas mnie tym przepisem bo chcialam Was sie zapytac co mozna przyzadzic na obiad z truskawek badz w ogole co z nich mozna zrobic.....czytam wlasnie NAJ najnowsza i tam taki jest przepis na OŁATKI Z TRUSKAWKAMI a co to sa olatki? moze blad w druku?:P Podaje przepis na OŁATKI Z TRUSKAWKAMI POLACZ: PIANE Z 4 BIALEK, 4 ZOLTKA, 4 LYZKI MAKI, LYZECZKE PROSZKU DO PIECZENIA I SZCZYPTE SOLI. CIASTO WYMIESZAJ X 1,2 KG.POKROJONYCH TRUSKAWEK. SMAZ NA GORACYM OLEJU. POSYP CUKREM PUDREM i ja to dzis zrobie bo to jest bardzo proste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciasta to jak je usmażysz bedzie coś na styl biszkoptu z truskawkami ,takie z deka wymemłane :D bardzo zadko kto robi to ciasto ,ale dobre jest ,jest jeszcze wersja z piwem :D Klapki fajne ,też lubię takie obcasiki coś ala kaczuszki :D ale te korale to maskara :D ja piernicze jak na boże narodzenie :D ja bym je oderwała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kurde i dobrze sie nazywa ,to jest cisto ołatkowe coś jak nalesnik ,biszkopt coś w tym stylu :) Przyszedł starszy biznesmen z świadectwem :D trza kurde portfel szykować :O same piony i szóstki ,nawet dyplom jest :D Ciekawe gdzie ten młodszy koleś poszedł :O pewnie wziął swidectwo i polazł do wszystkich w rodzinie pokazać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm wymemlane tzn.??? Zrobie to ...co mi skodzi.....przynajmniej dowiem sie co to w ogole jest te OŁATKI:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wymemłane to takie wymieszane :D A jadłaś zupe "nic" waniliową z kluseczkami z białek parzonymi ?:D to jest kurcze odlot :D ja we francuskiej restauracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku,nie..nie jadlam takiej zupy....ja sporadycznie jadam zupy:O A jadlas zupe z rzerzuchy badz cytrynowa albo migdalowa z rodzynkami?:P Mam przepisy gdzies w segregatorze swoim i moze kiedys zrobie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph hehe tak to juz jest z Nami babami....a jak bysmy wszystkie mialy dzieci to zakupy,jedzenie i mowa o dzieciach by byla w kolko:P:P:P..no i nie zapominajmy plotkowania o facetach:D caroline11 - witaj:) Ja tez nie mam do kogo sie przytulic bo moj wyjechal ale.....daje rade:P Napisz cos wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migdałową jadłam :) smaczna ,ale do najedzenia to raczej nie :D taki aperitif przed obiadem :D Z rzeżuchy? :O nie bardzo lubię rzeżuchę :O jakaś taka bez smaku jak trwa :D ale za to z brokułów albo z groszku to cudo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej kurde :O ja mam dzieci a nie siedzę na macierzynstwie domie i rodzinie :O chyba bym sie zanudziła tak gadac o dzieciach ,obiadkach ,mleczkach :O pampersy ,kupki ,odbiło sie nie odbiło ,boli brzuszek paluszek :O jedne wielki ziew :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×