Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Zgadzam sie z Angel ,nie rób nic pochopnie .Pojedziesz ,zobaczysz jak to w ogóle wygląda na\" żywo \"jak poczekał rok to i poczeka kolejne dwa . Moze jest u ciebie coś takiego jak wymiana czy coś podobnego . Nie wiem jak ci idą studia jesli tak sobie to moze warto tam pojechac i we Włoszech zacząć studia .Cholera wie co doradzić bo tak naprawdę wykształcenia nie kupisz ,mąż ci nie da ,matka nie wyhaftuje tylko sama musisz zapracować na nie i z drugiej strony szkoda juz taki czas nauki zaprzepaścić . A czy w ferie zimowe nie dasz rady wyjeżdżać ? Moze w czasie świąt bożego narodzenia ? Dylemat masz nie ma co . Chyba ubiorę rybaczki :O kurde taki skwar ze maskara :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no moze i podeszwy nie sa pierwsza klasa, ale nie mozesz za wiele wymagac po klapkach za 8 zl :D chociaz ja sobie w zeszlym roku kupilam japoneczki te z trzciny czy trawy czy jak to sie tam zwie za 3 :) przywiazlam sobie z nad morza 4 pary i jeszcze kolezankom pokupilam :D i poki co juz drugi rok spokojnie w nich smigam :) a z firm to ja lubie baaardzo LEE :) a pod katem butow to PUMA - nosz kurde uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....a u mnie nie ma skwaru i w sumie dobrze:) Jest w sam raz:) Misss widze,ze lubisz sportowy styl skoro buty z Pumy kupujesz:) Ja na sportowo jedynie np.na rower moge sie ubrac badz na np.grilla, ognisko:P albo na jakis wypad w gory:)....chociaz z drugoej strony czasami ubieram sie na sportowo jak ide do miasta ale to musi zalezec od tego jaki mam humor eheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne są męskie koszuli z pumy :classic_cool: a ja chcę czerwoną bluze z adka 😭 Czizas ale upał :O kupiłam w bierdonie taka fajna wodę mineralną o smaku jabłkowo miętowym kurde ale dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to jak sie ubiore tez najczesciej zalezy od mojego nastroju albo od sytuacji :) ale fakt, ze bardziej preferuje styl sportowy, w takim najlepiej sie czuje :) a tym bardziej, ze do pracy musze byc ubrana sluzbowo, ze tak to nazwe to wrecz brakuje mi czasami tych wygodnych butow dzinow i t-shirtow :) a swoje pumki uwielbiam :D i ze sportowych butow tylko pumy kupuje, bo mi sie najbardziej podobaja :) sa takie... takie... takie slodkie :D :D a u mnie dzis slonca prawie nie widac, ale duszno strasznie :o Ryjek ja sama mam 2 t-shirty pumy i bardzo fajnie sie je nosi :) chociaz za bluzami takimi typowo sportowymi nie przepadam. mam swoja ukochana bluze z housa wyscielana futerkiem w srodku :) jest taka milusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska :D łi!!!!jak milusio i ładniutko sie zrobiło :D z resztą wpadł mi ostatnio tu topic z twoim udziałem :D o tym jak to pewna dziewczyna chodziła w dresach i kapciach kudłatych po chacie a chlopakowi sie to nie wiedziało :D a ja tam lubię kudłate kapcioszki :D sama mam takie baranki niebieskie :classic_cool: puchate ,cieplusie ,milusie kapciusie 👄 :D ja to na ten przykład przechodzę katorgę w wszelakich garsonkach itp :O normalnie jakbym w kokonie siedziała miedzy kaktusami i pokrzywami na stercie klocków drewnianych :O o takie to wygodne dla mnie :O Patrzyłam na all i są fajne krotkie spodenki z adka ,nawet cena ciekawa ,ale na tej gościówie co je pokazała to jakaś porażka przez duże P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cooome back:) tesknilyscie ?;);) hehe Hmmm ja nic nie mam z Pumy, pewnie dlatego,ze moj R.tlyko NIKE uznaje a ja adidasa jak juz cos:) Missss - noooo to w takim razie masz jak ja,tez zalezy od humoru i miejsca jak sie ubiore:) Ryjkkkku - a ja lubie garsonki:P Hehehehehe nawiazujac do tego co pisalas ,ze laska chodzila w kapciach i dresach po domu a jej facetowi to sie nie pdoba to...brak slow!!! Ja czasami chodze po domu nie pomalowana,w okularach,starych ponaciaganych spodniach i starej bluzce i moj R.nic nie mowi:) ...no ale to tak czasami chodze , hehehe tez czasami mam walki na glowie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek ten topic o kudlatych kapciach to sama Wam tu podalam przecie :D no gosciu mial problem, nic tylko sie pociac :P moja laska chodzi po domu w puchatych kapciach i z kolorowymi gumkami na wlosach, to toz to koniec swiata! :D ja w garsonkach czuje sie tak samo jak Ty, czyli zle :o a kapcie owieczki to ja tez mam, tyle tylko, ze rozowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZĘ 😭 😭 😭 😭 !!!!! Jeszcze musiałam iść z futrem na dwór i po śniadanie 😭 a ten ogier naskoczył mi na dżiny i uwalił cale błotem 😭 ja sie tak nie bawię 😭 Misska piszesz ,że masz owieczki ? moje chyba też owieczki bo barany to rogi mają nie ? :D Powiem wam coś na ucho :D mam nowy rower :classic_cool: muszę po cichu mówić bo jeszcze złodzieje usłyszą i znów zapierniczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zdjęcia będą może dzisiaj:) Wczoraj ciężko pracowałem i z paru jestem na prawdę zadowolony:) Bez obaw nie będę komentował zakupoholizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrze na ten drogowskaz i patrzę i myślę sobie :D\"Komu do licha potrzebna skrzynka na listy na dworze ?\" :O A to jeziorko to nie bardzo rozumiem :O jak w jeziorku są dwa mniejsze ???:O Można o wytłumaczenie jak dziecku :D Ta chatka jest bardzo fajna :) to jakiś taki zwykły domek był do odpoczynku w czasie marszu czy normalna chatka do mieszkania ?:)bardzo łady widok :) A i te pierwsze czy raczej ostatnie promienie słoneczka, chyba był już wieczór ? Misska jak juz tak piszemy o ubrankach przytulankach :classic_cool: to ja mam koszulke nocną z misiami :classic_cool: moje misie, nie oddam nikomu :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ryjku kocioł jest jeden (w sensie duży bo jest jeszcze mały) i na dnie są trzy jeziorka (w małym dwa). Chatka to główny budynek schroniska. My mieszkaliśmy w starym budynku (zbudowany na początku wieku drugi dobudowano w latach 60) jak się nie mylę. Ostatnie to widok na Szrenicę podczas sobotniej wędrówki. Słońce świeciło, ale wiatr w porywach 100km/h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss jak chcesz to wybieramy się za jakiś czas na Śnieżkę:) Możesz się podpiąć :) Dobra dodałem chyba wszystkie istotne. Miłego oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yh yh eh no tak jest jak sie źle przeczyta :O teraz kapuję to w kotle :D Mi sie podobają takie stare chatki w górach ,wszytko wtedy ze sobą współgra ,najs:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek łooooo! pobilas mnie, moja pizamka jest rozowa z zaba :( a ja chce w miski! 😭 Phill \"wybieramy sie\" znaczy kto sie wybiera? :) bo jako przyzwoitka na trzeciego to nie bardzo :D a na sniezce to bylam, ale zima, a najpiekniejsze widoki sa latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam zboczence od razu. Ryjku jesteś seksofobem normalnie, zero tolerancji dla innych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra zboczuszki :classic_cool:już sie tak nie tłumaczcie :classic_cool: Idę posłuchać manieczki albo ekwador ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi jak kto woli ,lub jak kto zna :D czyli albo manieczki albo ekwador :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×