Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Oj Miseczko, Miseczko. Jakaś taka niewyżyta jesteś ostatnio, a to już nie wiosna :) Podał bym Ci malibu z mleczkiem ale picie przed południem nie przystoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss widać, widać. Niewyżycie i parę innych rzeczy też. Trzeba być tylko uważnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świntuszki :classic_cool: :D Nie pobiegła ,nie pobiegła :D poszłam sobie film oglądać o strażakach :D Ale niedziela mnie zaskoczyła :) ty ty ty niuniu jedna :D gratulacje z zdanych egzaminów niedzielko :) może znajdziesz czasem troszkę czasu dla nas :) Phill wiesz co tak napisałeś o tych płatkach róż i przypomniał mi sie taki deser z telewizji coś na styl waniliowego kremu zapiekanego w piekarniku ze skarmelizowanym cukrem na wierzchu i posypany właśnie różanym\"cukrem\"czy jakoś tak :) kurcze ale tam zapach musiał być :D O i jeszcze jedno :D Ekusia miała nas podobno odwiedzić ? No i co ,nie jak na razie . Czy u was też tak słoneczko świeci pięknie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie poszłam ,pogieło :O ja tu mam swój topic ,no i jeszcze inny tam gdzieś a tak to ja mogę z doskoku gdzieś bywać :D Ja tam lubię swój mały krąg znajomych :) jak to mówią "co za dużo to niezdrowo ":D Wiecie co mój michu był wczoraj we Wrocku tam na taka jednodniową delegację :D i no był w piekarni coś tam spawali czy cos kurde nie wiem :O ale mniejsza z tym :D przywiózł mi trzy bochenki chleba :D takie świeżo upieczone :classic_cool: jeden taki ziarnisty ciemny coś ala pumpernikiel :D drugi taki swojski wiejski okrągły z mąką :classic_cool: (kurde ale dobry "był" :D)i taki normalny :D Dzieciaki sie dopadły do tego ziarnistego i z samym masłem go jadły :D no i zeżarły cały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellllllllllllo:D No u mnie pogoda taka sobie:O smutna niedziela witaj!!!:D:D:D Milo Cie tu widziec:D Tez sie ciesze,ze topic tetni zyciem:D Te 4-5 mce szybko minie a Ty nie podgladaj Nas tyylko udzielaj sie:D Pozdrawiam cieplutko 🌼 PS.Gratulacje z powodu pomyslnie zdanych egz.:D philozoph :D daj baniaka z powodu come backa niedzieli ale mam nadzieje,ze juz nie jest smutna a wesola pomimo iz jej facet wyjezdza:P ryjku:D prawdziwki o tej porze? no prosze:D Jak to gdzie jade do Holandiii autokarem gdzie rok temu bylam:P Uwierz mi tlyko piszesz,ze chciala bys na truskawki jechac ale na tego typu zbiorach robia z czlowieka tzw. białego murzyna:P no ale ja jade bo moze na cos innego sie zalapie a nie na truskawy a to co tam zarobie na tlyku nie wysiedze:P Przykrro mi z powodu malej:O Wiem jak to boli bo sama chodzilam do kosciola i modlilam sie za synka kuzyna mojego i wymodlilam bo jest gitesik :) Missss:) Ja na codzien nosze soczewki a okulary np.do kompa bo jak mam soczewki to mnie bola oczy:O....Kup okulary!! Szkoda niszczyc sobie oczy,wiem co pisze bo ja dopiero po ilus tam lat od rozpoznania,ze mam wade wzroku zaczelam nosic okulary ,pozniej soczewki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło to w Holandii taki wyzysk :Omyślałam ,że tylko we Włoszech takie obozy są :O moja kumpela jeździ co roku na szparagi i truskawki do niemrów ,nie powiem bo narobić sie trzeba ,teraz to nigdzie nie płacą za piękne oczy ,ale ona ma tam spokój ,mają przerwy co trzy godziny ,gospodarz do rany przyłóż .Przyznam jednak ,że jej początki tez byly trudne chyba ze dwa razy wróciła po miesiącu bez grosza przy duszy bo gośc nie wypłacił kasy :O teraz jakoś po znajomosci sobie załatwiła i spokojnie sobie robi .Tak normalnie pracuje w Pl ale jak jest wysiew w niemrach to bierze urlop i jedzie dorobić ,czasem sie z mężem zamienia ona na truskawy a on na szparagi :D i powiem ci ,że tak pomału pomału dorobili sie fajnego autka i rozbudowali dom :) ech ..fajnie ze tak im sie ułożyło :) Wiesz co ci powiem w tych czasach to nawet i u nas śa tacy wyzyskiwacze :O np.mój brachol w ciągu roku miał trzy prace :O ze wszytkimi trzema pracodawcami sie sądzi o wypłatę zaległego wynagrodzenia :O tak 8000 tysiaków ,u inneego ma chyba ze 6 tyś i teraz z obecnym to juz całkiem kasa nie z tej ziemi :O zeby nie było pracowal na normalnych umowach o prace nic na czarno :O i weź tu człowieku pokaż co umiesz ,daj z siebie wszytko jak ci taki huj nie wypłaci i co mu zrobisz :O windykator trzyma firmę w ręku a włascieciel wypoczywa w ciepłych krajach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss take easy. To tylko moja klątwa daje znać o sobie:) Aniołku picie przed południem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Angel :) no kurde a co ja zrobie, ze w okularach mi nie do twarzy :o ja za granice na takie zbiory to bym sie chyba nie odwazyla pojechac, nie wyobrazam sobie siebie w takiej pracy, a raczej na takiej harowie :o chociaz ... nigdy nie mow nigdy :) mam znajomych ktorzy jezdza, ale tez po znajomosci, zawsze w to samo miejsce i chociaz mowia, ze jest ciezko to sa zadowoleni i przywoza pieniazki calkiem spore :) ja kiedys mialam leciec do stanow, do NY :) juz dobrych pare lat temu to bylo :D praca byla juz zalatwiona - hotel, termin po wize wyznaczony, ale... potoczylo sie tak jak sie potoczylo i nie pojechalam :) a teraz mysle, ze dobrze sie stalo :) zapal na wyjazdy minal mi bezpowrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 I Mena Bardzo Ci dziękuję za wspaniałe towarzystwo ryjekkk zawsze byłaś ciępłą , bardzo miłą i uprzejmą osobą.Z rożrzewnieniem Cię wspominam ,dlatego że wiele wzorów przejąłem od Ciebie.Skończył się ten nietypowy typ co chwilę zbanowany.Ale jak trzeci raz to nastąpiło to zaczałem Ciebie sobie przypominać jak pięknie potrafiłać zazegnać spory>Paradoksem jest,że w realu nie dopuściłbym się do takich ekscesów a inkognito wyzwalały takie negatywne usposobienie. Więc Twój wzór spokoju i łagodnego usposobienia dało dużo do myślenia.Jak spojrzysz ryjekkk na mój nick to z góry to jest mój wiek. Jeszcze raz uprzejmie Ci dziękuję za mile spędzony czas z Tobą. PA PA. przeraszam ale Taką małą moazikę chciałbym podarować dla Ciebie czy mógłym ją tutaj wykonać.?To się muszą gospodarze na to zgodzić,gdyż w innym wypadku jest kara zbanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło jakieś to zakręcone zdeczko:) Miss to nie jest wiedza tylko spostrzeżenia:) Bądź spokojna to nic złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little_Miss_Trouble----------> to dziękuję ale w przyszłym tygodniu to wykonam,gdyż obecny komp z 97r idzie za dwa dni na śmietnik.Tylko mi otwiera cafe wszystko inne zablokowane.Zawartość kondensatorów jest na głównej płycie.Że to jeszcze chodzi istny cud.Dla wyjaśnienia to są mozaiki z emoticonów,których od tygodnia nie widzę w ogóle.W sobotę kupuję nowy sprzęt.czyli tylko komp. Filozofie pardon za przetłumaczenie czy mógłbym się do ciebie kiedykolwiek zwrócić o poradę techniczną? W necie jestem od ub.roku i takie wspaniałe kobiety mnie nauczyły wszystkiego od podstaw jak SETUNIA i RYJEKKK.Meni nie sa skorzy dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss nie wiem czy publiczna psychoanaliza jest dobrym pomysłem:) desznik09 - pytać zawsze można:) Jak będę wiedział to się podzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik09 tak sie domyslalam, ze chodzi o mozaike z emotow :) ale nie wiem czy ja sie moge nazwac gospodarzem :D komp z \'97r no ladnie :D to sie niezle trzyma, ze chociaz daje Ci popisac na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill o kurde to chyba musi byc zle ze mna, ze lepiej nie robic tego publicznie :D no dobra zrobimy to na privie :classic_cool: moze jak spojrze na to z boku, oczyma kogos innego to rozjasni mi to umysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph-------> już dzięki za wyrazenie chęci.Otóż mam na poczcie slajdy z całego swiata od 400 MB do 7000 MB.Jak to przenieść na pulpit i jak utworzyć z tego link aby np. na cafe przenieść.Jak tworżyć linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little_Miss_Trouble-------> to zrobimy tak ja mozaikę u siebie wykonam jest jeszcze jedna osoba co to wykonuje i dam linka.I śmiało bez obaw popatrzysz sobie na dzieła.Już bym teraz mógł ci wskazać ale cholerstwa nie widzę,tak więc do przyszłego.Ryjkkka pierwszego powiadomię bo to dla niej. Ryjekkk jakby to zona przeczytała to patelnia jest w ruchu.Ale na szczęście z kompem jest w złych stosunkach.:D:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik09 -> trzeba cierpliwie skopiować te zdjęcia z poczty. Jeśli chodzi o umieszczanie zdjęć to nie tak prosto. Zdjęcia są objęte prawami autorskimi i trzeba mieć zgodę autora na ich publikacje. Jest sposób na obejście tego ale trzeba znaleźć oryginalne zdjęcie i wkleić link do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są to krajobrazy,parki,budowle,wodospady i kociaki na dwóch nogach ale nie tylko. czy to tak ujmujesz jako zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
comeeeeeeeeee back z zapiekankami :D ryjkkku wszedzie jest wyzysk jesli chodzi o prace w polu ale napisze Ci,ze mam dobrze tam gdzie bylam bo tez co 3 godz. przerwy,praca do 17 pozniej po godzinach:) ...tylko to zbieranie truskawek cos mi nie podchodzi i wszystko moge robic tlyko nie zbieranie:P:P ryjkkkku wooow ale Ciebie tu wychwalaja:D Misss a wiesz,ze ja w zyciu bym nie pwoeidziala,ze wyjade!!1 Rok temu wyjechalam i ciezko bo jest ciazko ale przynajmniej wiesz za co robisz:D desznik witam:D philozoph no tak ,powiadaja,ze prawdziwy gentelmen i gentelmenka pija po 12 hehe;) widze,ze odwiedzales mnie na NK:) Wiecie,ze wczoraj zobaczylam sie z pewna osoba,ktora nie daje mi spokoju od okolo 4 lat i chcialam na spokojnie wyjasnic aby dala mi spokoj to ta osoba pokazala mi,ze ma moje fotki z NK u siebie w tel.!!! Skopiowal do kompa,pozniej przez kabelek do tel.!!! no qrwa mac i jak tu mozna nie nabawic sie nerwicy i *uj!!! Gdzie jest opcja aby napisac do admina,zalozycieli NK???...ze tez nikt nie wpadl na pomysl abyu zrobic blokade iz nie mozna kopiowac fot do kompa...jest opcja,ze nie mozna kopiowac do tel..ale to za malo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna prąd mi wyłączyli jak miałam kompa włączonego :O rozwalą mi kompa elektryki jedne :D Nie kumam o czym dyskutujecie Misska z Phillem :O chyba zgubiłam wątek :D De -zdjęcia skopuj na pulpit ,jak chcesz mieć do nich utworzony link musisz je przelać na jakąś stronkę coś ala fotosik. pl Najpierw jednak sie zarejestruj tam a potem możesz tworzyć swoje albumy.Możesz tam dodawać zdjęcia ,usuwać je no jest tam troszkę tego . Pewnie masz zdjęcie od znajomego więc o zgodę nie musisz pytać . Z tym antywirem mozesz dalej tak jechać i przedłużać co miesiąc ,ale z tego co wiem to nie jest dostępny pełen pakiet ochrony jeśli jest on darmowy (tyczy sie Kacpra rzecz jasna ) Mozesz ściągnąć sobie AVG taki czeski wynalazek ,jest w wersji polskiej ,nawet dobry ,ładnie skanuje .Miałam przez jakiś czas póki nie zakupiłam Kacpra i radził sobie piknie :D Właśnie zeżarłam obiad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×