Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ryjku ta część to akurat głosują internauci. Wystawiam jeszcze w kategorii "krajobraz", "zwierzęta", "reportaż", ale tych zdjęć nie widać do rozstrzygnięcia konkursu przez jury. :) Tak pomyślałem że trzeba spróbować:) Dawno temu w latach 90 zdobyłem wyróżnienie na salonie eko w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dawałeś coś z tej galerii co zawsze oglądamy ? Bo ważki by zdobyły pierwsze miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little_Miss_Trouble------> dałem słowo że pod tym nickiem nie wejdę ale zwolniliscie mnie,gdyż muszę się obronić:D ryjekkk nie zabijesz gada tylko kotleta vel karminadlę fajna z was grupa ale staremu pieprzniętemu koteczkowi moglibyście trochę luzu dać. Menie jak komp kupię to poklikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważki pójdą w kategorii zwierzęta, to zdjęcie przed burzą w krajobrazach, a ta zdjęcia z burzą w ZG jako reportaż. Myślę że szpeniolom mogą się spodobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill myślę ,że ważki zrobią furorę :) a ten krajobraz po burzy który masz w galerii taki czarno szary wygląda rodem jak po uderzeniu bomy atomowej :D wiem głupie ale tak to wygląda jakby zmiotło las i pozostały resztki drzew a nad nimi unosiła sie szara poświata dymu :) i powiem ci ,że fajne to wygląda :D jeszcze to po burzy z promieniami słońca tez fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph--------> WOW aby jeden co potrafi pozartować. Tak powaznie jak to załatwiasz z małżonką,że wyraża zgodę na przebywanie na cafe? Wczoraj zrobiła mi potworną awanturę tak też byłem rozkojazony i nie skory do żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjekkk nie powiesz mi ,że potrafisz wejść do archiwum bo wtedy byłoby wszystko jasne. ps.Umiem sprawdzić nawet pod pomarańczowym nickiem jaki jest IP więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku na to liczę że szpece docenią te drobne niuanse jakie są w tej ciemnej fotografii. Pod głosowanie internautom nie dawałem bo wielu ludzi obejrzy to zdjęcie ale ze względu na klimat nie oddadzą głosów. Dlatego zdaje się na jury gdzie siedzą zawodowcy z NG. Podobnie z ważkami. W prawdzie mogło by się podobać ale myślę że szpece bardziej będą w stanie docenić stopień trudności tego zdjęcia. De - są żarty i żarty. Dobry żart to taki gdzie wszyscy się śmieją. Jak Ty się śmiejesz, a wszyscy się złoszczą to nie jest żart. Jeśli Cię to interesuje to moja Małżowinka jest zadowolona z mojego zachowania nie tylko na cafe ale generalnie w internecie i nie złości się na mnie, ba nawet jest zadowolona że potrafię tworzyć dobre relacje z innymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku może przedstawię swoje stanowisko odnośnie fragmentu wypowiedzi. Cafe nie jest jakimś światem jest jedynie jednym z narządzi przy pomocy którego się komunikujemy. Za każdym zdaniem, wypowiedzią, postem stoi przecież człowiek z krwi i kości. I właśnie Ci ludzie są sednem. Cafe to tylko narzędzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie macie rację i przepraszam WAs za głupie wstawki. Przynajmniej zasik o jedną sprawę mądrzejszy. Tej opci IP nie znałem sprawdziłem no to wyzwanie dla mnie.dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill i bardzo dobrze ,że dałeś je pod ocenę jury ,masz rację zwykła osoba może nie zobaczyć całej tej ..jakby to kurde napisać :O istoty zdjęcia ,zamysłu ? może tak :) A pamiętam takie jedno zdjęcie z okładki NG :) wiesz twarz tej dziewczyny z wielkimi zielonymi oczami :) pamiętam jak kiedyś oglądałam film o tym jak jej szukali ,zeby zobaczyć czy coś się zmieniała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba masz rację :) ale najciekawsze co widziałam to te jej oczy raz były zielone ,raz niebieskie a jak słońce przyświeciło to jak tęcza wyglądały :) zdjęcie pierwsza klasa :) Musze skasować kilka moich postów ,żebyście sie nie gniewali ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra starczy już tego. A tak mi sie przypomniało ja Angel pisała o lidlu kiedyś tam kupowałam taki płyn do kąpieli fajny ,mleko i miód chyba na górze był biały a na dole miodowy olejek chyba ,zajebisty towar :D a tu coś dla mnie i Misski myslę ,ze się spodoba :) bo ja to juz nawet na telefonie mam :D ma sie programik to sie ma zajebiste nuty w fonie :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=Rv9hfuocvEI&feature=fvst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyaaaaaaa:D Dom czysty,obiad gotowy, ja tez czysta hehehe wiec moge poklikac.....widze,ze ktos tu wszedl aby narobic maly misz masz:O:O:O Dzi badz jutro ide poszukac tych chipsow musztardowych hehe , musze je zdobyc:D....no i od razu mleczko sojowe...przypomnialo mi sie Misss i jak pilas juz to mleko sojowe? Kiedys mialas sobie kupic i co???:) ryjkkkku a fakt, jutro koniec roku szkolnego...ale szynko rok zlecial:P Jak dla mnie czas za szybko leci :Pphilozoph zaraz oblukam coz za fotki dales do konkursu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:29 [zgłoś do usunięcia] desznik09 Inteligencją,polotem i zachowaniem nie grzeszysz inteligencja i polotem moze nie, za to zachowaniem grzesze jak najbardziej :classic_cool: a z twoich wypowiedzi polot az tryska. nie potrafisz nawet jednego zdania napisac poprawnie w jezyku polskim, a twoje zarty, jezeli mozna to tak nazwac, przedstawiaja poziom przedszkolaka :) konserwacja z toba jest meczaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel najlepsza to jest chyba ta konserwacja :D mialo byc konwersacja :o kurde a wiesz, ze zapomnialam o tym mleku sojowym i jeszcze go nie kupilam :o no dokladnie jak Ty z tymi chipsami :D Ryjek poslucham w domu co tam za nute znowu wynalazlas :D ta piosenka co ja ostatnio podsunelas tak mi sie spodobala, ze mam ja w ulubionych na utubie i ciagle sobie ja puszczam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×