Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Witam:) Wiooosna,mila,sexi i radosna zawita;la do Nas tak szybko:DOby zima nie p[owrocila:P Znacie sie na kotach???Mam mala kocicce w domu (zawsze mialam psy a reszta kotow jest poza domem i chodzi wlasnymi sciezkami) i ona ostatnio dziwnie sie zachowuje!Ostatnio czyli od kad cieplo sie zrobilo-wiosennie.....sunie po dywanie i dziwne dzwieki wydaje z siebie!Czasami tylek do mnie wystawia...oczekuje kocura?:P:P W sumie na moje oko za mloda jest na ten teges:P HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są chyba tylko dwie opcje . Albo się łasi i domaga uwagi ,albo ma ruje :) Ja miałam takiego kota nazywał się Kicior i on tak się turlał po dywanie ,tarł ,gruchał ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi sie wydaje,ze chce ten teges:P Siedzi mi na kolanach i mruczy i wydaje ogolnie dziwne dzwieki....ona zachwoiuje sie jak Twoj kocur:/dzis chyba wezme ja do wykastrowania:) Poza tym...co tam,jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic ciekawego ,wszyscy byli chorzy i wszyscy siedzieliśmy w domu i leczyliśmy się.Córa jeszcze siedzi w domu i dogorewa :) Dzisiaj muszę skończyć szyć swoją nową firanę do kuchni :classic_cool:przyszła mi wczoraj z allegro brakująca taśma i teraz tylko wykończyć wszystko pozostało :) Ty masz kotkę to prawdopodobnie ma ruję ,w lutym już się gonią a czasem i pod koniec stycznia już gruchają ,U mnie tak miała kotka jak styczeń był ciepły to się goniła :) a Kicior to był chłopak ,ale taki przytulas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nic ciekawego:P Na bank ma ruje,sadzilam,ze jest za mloda ale wyczytalam w necie,ze juz na nia czas:) Wiem kiedy sie gonia koty bo mam je na ogrodzie ale ta jest w domu (do twego kotka;/) i nie znam sie zbytnio na tym:P Tamte karmilam,bawilam sie a poza tym to robily co chcialy i kiedy chcialy!\ Ja juz mykam...musze cos na obiad wykombinowac :/ Papapapapap...MILEGO DNIA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) hehehe to z rtym psem jest genialne a z kotkami to juz widzialam:) Moje dachopwce tez tak "rozmawiaja" pod czas "kocenia sie":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooooooooooooooooo (slysze swoje echo!) Gdzie sie podzialiscie? Ostatnio sa silne wiatry...moze Was gdziesz zwialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echo echo:) Ja miałem bardzo zabiegany tydzień:) Cóż jak się chce mieć kolorową przyszłość to trzeba troszkę pobiegać. W każdym razie dobrze jest :) Aniołku to wesoło masz z kotką :) Wiosna w pełni :) Pomarańczowa coś Ty taka płochliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D U mnie wieje na maxa i snieg mam za oknem! Ja chce wioooosne!:P Kotka juz sie uspokoila .. przeszlo jej hehehe:P Milego weekendu i 14stego lutego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 lutego Małżowinka ma urodzinki :) Będzie słodko :) Aniołku to dawaj do mnie. Piękne słońce +3 na liczniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajno ,choć jedna osoba się ucieszyła :D;) Phill jak tam twoja Walentynka/Małżowinka po urodzinach ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monologi mają jedną dobrą" cechę ",rozbudowują fantazję bo trzeba się naprodukować aby własnymi słowami nie zanudzić się na śmierć :( -Cześć ryjekkk")🖐️ -No cześć :) 👄 Jak się wasz ? -A dzięki ,nie narzekam :) -hmmm -co? -eee.. -aha... -no ... -wiesz ...yyy -ja chyba pójdę już spać -no okej -to cześć -nara Widzicie to ?:( brakuje mi fantazji i nie mogę prowadzić monologów ,tak więc przyjdzie ktoś zamienić jakieś słowo ze mną czy pozwolicie mi się tak maltretować samej sobie ?:( eee helołłł???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny temat :) Już go kiedyś czytałam, ale za bardzo nie chciałam się wtrącać w grono już " znajomych ". :) Ja też jestem w związku na odległość,jeszcze wcześniej też byłam- także jestem troszkę doświadczona- powiedzmy :) w każdym bądź razie chyba jest mi to pisane .. Nie jest źle, ale lepiej by było mieć tą drugą osobę przy sobie :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze prosze :) Jakieś Ciacho nas odwiedziło ;) Tego Ci życzę Ciasteczko bo ta bliskość jest na prawdę wspaniała. Tym bardziej jak to jest ta osoba. Ryjku musisz poćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ciastko :) Phill sugerujesz ,że pozostanie mi pisać tutaj monologi ?:( Mam się na to szykować już i zacząć ćwiczyć czy dacie mi jeszcze czas na oswojenie się z sytuacją ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeee
Czy związki na odległość mają sens? Co to w ogóle za dziwny twór ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Fakt faktem ,musisz ryjku pocwiczyc monologii heheheh:P:P:P Ciasteczko witaj:D Dlogo jestes w zwiazku na odleglosc?Ja juz od 3 lat nie jestem w takim zwiazku:D "Beeee Czy związki na odległość mają sens? Co to w ogóle za dziwny twór ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ? " Kazdy patrzy na takie zwiazki inaczej:) PS.Jak tam dzien sw.walni.etego?:P:P aaaa i mnie nie bylo bo mam malowanie pokoju i moze reszte pokoi pomalujemy w week.jak nam sie zechce hehe bo to jest masakra z tym syfem...ide sprzatac...milego dnia!!!! buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ,masz malowanie ? Kurcze ja malowałam dopiero co kuchnię ,ale powiem ci ,że ....kurde jakiś niewyjściowy ten kolor mi wyszedł w kuchni :( w dzień jest lekko żółty a wieczorem z zieleń wpada :( tragedyja jednym słowem :( Chyba postawię na mocniejszy kolor i mało tego ,na ścianie gdzie mam stolik i krzesła ,nakleję tapetę i to taką w wypasionym wzorem i w super rażącym kolorze :D tylko lampa, która by mi pasowała jest "troszkę " droga :( To może jak już nie chcecie ze mną pisać to dajcie jakąś wyprawkę na pożegnanie ,najlepiej w postacie tej właśnie mojej wymarzonej lampy a ja już was nie będę niepokoić moja osobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beee rozpędź się a ściana sama cię znajdzie :) Ryjku naciągaczu mały:) Od razu wyprawkę :) Najpierw trzeba zapracować :) Wykaż się talentem to pomyślimy o wyprawce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się tu wykazuję już od 2008 roku to chyba jakaś wyprawka się należy ?:(bezprawie panuje na tym topicu ,nic się nie należy ,urlopu nie ,choroby nie ,premii nie ,awansu też nie ,tylko pracuj i pracuj ,wykazuj się:( dobra ostatnie moje podejście ,wykażę się przed wami i....zrobię jaskółkę :( / . \ / o---- > \o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poproszę w lata 80-te :) jak byłam mała i miałam drapiące rajtuzy ,chińskie sukienki i ganiałam za kogutem :) wtedy wystarczyło ,że po prostu byłam :) łiiii już się nie mogę doczekać(zaciera ręce ) :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) philozoph Dziękuje bardzo :) No ta moja druga połowa, to już jest mam nadzieje ta osoba na zawsze :) Tak czuję.. *Angel* Jestem już 9 miesięcy w związku na odległość, widzimy się co 2 miesiące na kilka dni. No ale wcześniej byłam półtorej roku, 5 mcy na 2. Także obency związek porównując, jest o wiele łatwiejszy :) Ja jeszcze nie wiem jak długo będe w związku na odległośc, ale jakieś już plany pomału są. Widzę, że Wy tu już niektórzy macie swoje ukochane osoby przy sobie :).. może uda mi się poczytać trochę więcej o Was, chociaż jest tu baaardzooo dużo stron :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×