Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Podziękować :) Idę zrobić sobie prezent i kupię nowe bamboszki do biegania po domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Phill - podziekowal:D Ryjku - mi tez mozesz kupic kapcie bo moje powoli rozpadna sie:P Miss - to moze znowu zaczniesz brac anty skoro narzekasz na "cytrynki";)hehehe:PChcesz TAMprzytyc ale wtedy wszedzie nabierzesz kg.:P Mozna weidziec ile wazysz skoro piszesz,ze masz niedowage?rzecz jasna przy jakim wzroscie...pytam z ciekawosci ale jak NIE chcesz to NIE odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska waży tysiąc sześćset sto dziewięćset :classic_cool:sprw udn potw:classic_cool: Angel spóźniłaś się :( już kupiłam sobie bamboszki :(tym razem nie dałam się omamić tymi ciepłymi ,barankami kolorowymi tylko kupiłam sobie ślicznie skórzane na bazarku za jedyne 15 zł :) w kolorze fuksji :classic_cool: mam już dwie różowe rzeczy :classic_cool: jedna to bamboszki a druga to ....tajemnica :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczki u mnie takie kapcie kosztuja 17 zl...zdzierstwo w takim razie:/;) Ja chyba dzis,pozniej, pojde do tzw.sklepu "chinskiego" zobaczyc co tam jest...tez macie u siebie taki sklep?Pewnie TAK:P Ja kiedys w takim sklepie zakupila buty na wiosne za jedyne 15 zl (smiechu warte ale później te 15 zl,.bolalo:/) bo przez ponad rok leczylam stope:/ ...ale moje znajome kupuja tam buty na 1 sezon (na wiecej raczej nie starcza:P) i nie narzekaja:P Ryjku..Pani M.:) "mam już dwie różowe rzeczy jedna to bamboszki a druga to ....tajemnica" jaka to druga rzecz?:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill dziekowac 😘 Ryjek te chinskie kapcie to sa fajne, kupilam sobie ostatnio takie krowki, ale pies mi je zjadl :( Angel waze 50 kg przy wzroscie 168 cm :) chcialabym troszke przytyc, ale naturalnie a nie faszerujac sie tabsami po ktorych zle sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, wymien sie... ja bym chciala schudnac :P i to jednoczesnie powiekszajac cycki :D da sie tak? :D a moze odsysne se z tylka i wloze w cycki? jak myslicie? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Angel ,jakaś ty ciekawska :classic_cool: nie chciałam pisać co by Philla nie zawstydzić czy tam ,wiesz...:classic_cool: ale co mi tam napiszę :P Ta druga rzecz to mój nowy nabytek w postaci nowego ślicznego staniczka :classic_cool: różowo czarny staniczek to jest to :classic_cool: Ej Czekolada ,stawiasz imieninowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska a ja miałam kapcie baranki niebieskie i miały dziurę na głowie :( chyba mój duży paluch im tak zrobił ała :( to ja ci mówię ,nie zganiaj na psa ,tylko obcinaj pazury na nogach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada no sorry ale ja nie wiem jak Ty masz na imie :classic_cool: a i szkoda tylka na poczet cyckow - jedno i drugie tak samo wazne :D Ryjek ale ja przeciez regularnie pazurki u stopek obgryzam :( w tym staniku bedzie z ciebie niezla landryna :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czo ty ,jaka landryna ???e helołłłł??? Ja w tym staniczku w komplecie z czarnymi figami (model tanga dla wtajemniczonych wiadomo o co loto ) i czarnymi pończoszkami wyglądam jak to jabłko ,które skusiło Ewę i Adama do złego :classic_cool: taki zakazany owoc ,ale nie trujący całe szczęście :classic_cool: ależ sobie teraz posłodziłam ,oj jo joj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio ,serio?:classic_cool: To ja muszę mojemu "czarusiowi "sprzedać smsa z życzeniami ,bo on mnie też wysłał :classic_cool: tej a wiesz jakie ja dzisiaj miałam wery wery straszną sytuację ?:( ja se poszłam jak ten człowiek do szopki po kosz na śmieci bo mieli brać i kur....jak nie wyskoczył mi z kosza szczur taki mega ,hiper mutant to ja się mało co nie posikała ze strachu :( bałdzo się przestraszyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no co Ty szczurka sie boisz? :D szczurki sa fajne, very very inteligentne, zawsze takiego w domku chcialam miec :classic_cool: tylko stresowac ich nie wolno, bo gryza :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma inteligencja do wyglądu ?:O się nie znasz ,tyle ci powiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie ukrywam :Oda twoje wiadomości ,umiem z pół obrotu i mam dobrą prawą ,także ..:classic_cool: Małżonek do mnie dzwonił ,to co miałam nie odbierać bo se MIsską z Kafeterii o szczurach rozprawiamy ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no wiesz co teraz to juz przesadzilas :( upieklas sobie biednego szczurka na kolacje 😭 taaa karaluchy sa milusie do poduchy :classic_cool: tak tak widzialam/czytalam o tym Szymonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci w psy klikałam to mi masz kliknąć dla tego dzieciaka ale mi to migiem ,bo miotłą po krzyżu przejadę :( szczury i karaluchy są bleee ,jesteś nienormalna 😭z kim ja się zadaję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę czekałam ,ale podałam inne dane :classic_cool: znaczy realne ,ale nie moje :D swoje podam jeszcze i micha i szwagierki (mam dostep do jej skrzynki hahaha) córki szwagra też hahah to se podbiję jak to się mówi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×