Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

To ja wam mogę napluć na głowę bo mam 175 cm wzrostu :classic_cool: Ja wczoraj wieczorem siedziałam i drutowałam nietoperka :D potem zagoniłam stado do spania :D i luz to se jakiś erotyk oglądałam :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Come back...na chliunie:P To ja jestem najnizsza:O ryjku fajny byl erotyc?;););) Co do KIng-Konga to ogolnie film byl OK ale przesadzili z tymi donozaurami..... Ide daej meczyc sie z maszynka do mielenia miesa...mam taka stara, reczna...reka mi opdadnie zaraz ale sa i plusy,miesnie sobie wyrobie,co tam,ze u jednej reki ehehehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek to moze bys sie tak rozpedzila i podrutowala po nietoperku i dla nas? :classic_cool: ja jezeli chodzi o druty czy szydelko chyba beztalencie jestem :o Angel racja, te dinozaury i te robale tez mogli sobie podarowac, ale wiesz jak to jest -postawili na efekty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotyk jak erotyk troszkę nudny ,troszkę "szturchania ",mało dialogów :D no mało twórczy można by rzec :Dbłehehe:D Ja też mam maszynkę na korbę i nie narzekam :) spadek po teściowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :classic_cool: i jeszcze raz kurde nie :classic_cool: zróbcie se same :classic_cool:mamuśkę se kurde znalazły :D Zapomniałam wam pokazać samice moją w tym grzybku co jej zrobiłam :classic_cool:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56f4be0204a029e4.html to samica jest a tu orydżinal prosto od ...no kto zgadnie kto to jest :classic_cool:http://4.bp.blogspot.com/_m7MhAMkq40M/SD_pe-KfhqI/AAAAAAAAAcw/zI3VVqaexks/s1600-h/eva.jpg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja sie przynaje, ze ja nie wiem kto to ten oryginal :( sie bez bicia przyznaje mimo ze wstyd :o ale grzybek wyszedl Ci rewelacyjnie! :) a coreczke masz niezla fotomodeleczke :) poza wlasciwa juz jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss nie wiez kto to jest??? Aktorka...Eva Longoria:P Wystepowala we wszystkich sezonach "Gotowe na wszystko":P:P:P ryjku masz talent!!!!!!!! JA juz lece...milego dnia i weekendu zycze:) Ide na "lowy" do Rossmanna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba jasne że Eva :classic_cool: Modelka wszak nieuczesana ,ale pozy umie robić od urodzenia :classic_cool:i te uwalony rękaw na zielono ,ale jakby co nikt nic nie widzi :D Jeju zaraz będę obiadek jadła :classic_cool: tak się cieszę bo ostatnio miałam dietkę na sucharkach jechałam kilka dni :O ja brałam antybiotyk na tego zasranego zęba to pomyliłam się i zamiast osłony brałam witaminę B6 :O jak dobrze ,że to nie była pomyłka w rodzaju antybiotyk und hiszpańska mucha bo uuuuuu...:classic_cool: kolejny zboczeniec by grasowała tylko w żeńskim wydaniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wstyd no wstyd :( eva longoria jest mi nieco znana, chociaz gotowych na wszystko nie ogladalam. a ja dzis pierwszy raz wypije sobie whisky od czasu tego piekielnego klucia piekielnego jezyka :o uwielbiam whisky :classic_cool: mam nadzieje, ze sie nie porobie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczemu nie chcesz się porobić ?:( będziesz wtedy łatwiejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to chodzi, ze jestem juz dosc latwa na trzezwo :( nie ma po co sie jeszcze robic :( :D ej dobra mam juz na sobie seksi ciuszki i zaraz zmykam :classic_cool: impreza zaczyna sie u kumpeli na chacie :classic_cool: milego wieczorku wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też znikam ,mój tygrysek zaraz przyjeżdża :classic_cool: Missska nie zapomnij dolarów !!!!:D trza coś chłopaków do stringów wsadzić :classic_cool: Udanej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tam kto 🖐️??? Phil, co sie stalo? i dziewczyny wywialo... Ryjku masz talent do robótek ręcznych :-) Miss, przynajmniej spędzilas mily wieczor ;-) Aniolku, co zlowilas w tym Rossmanie -pochwal się ;-) jasminowa, ja sie czasem zastanawiam, skad mam sile na to wszystko...ale wiem skąd ;-) Mój dzień kobiet zacząl sie dziś po 1 w nocy, bo moje kochanie zadzwonilo z życzeniami :-) i tak do 2 na telefonie :-) echh kurczę, szukam pracy i znaleźć nie mogę- poradźcie coś- może źle szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: nosz kurcze co Was tak wywialo z topiku? czyzby sprawil to moj powrot ? :D Phill to jest usprawiedliwiony z racji tego, ze sie poturbowal, ale reszta... reszta gdzie? :P Niedzielko z praca ciezko, nie wiem co podpowiedziec tym bardziej, ze nie wiem nic o tym jakie masz dosiwdaczenie zawodowe i kwalifikacje, wydawalo mi sie, ze mialas caly czas prace... cos sie zmienilo? aaaa kobietki moje kochane wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wszystkiego naj KOBIETKI!!!!!!!! Miss, to nie przez Ciebie topic zamilkl :-), pewnie to ja nasmutkowalam swoim opisem...heh Pracuje, ale to raczej taka dodatkowa praca i jak studiaowalam to bylo ok, ale teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :)🌼 Na mnie nie liczcie w niedzielę ,że będę siedziała na topie postanowiłam ,że nie będę włączała nawet lapka w ten dzień :) to jeden dzień w tygodniu jak się widzę z michem i szkoda mi czasu na net :) no chyba ,że michu coś sam dłubie na swoim lapku to wtedy kadzia jestem :D Niedzielko ja też nie wiem co ci poradzić :) wiesz tak prawdę mówiąc kobiety nie maja zbyt wielkiego wyboru w pracy:)facet no ma większe szanse załapać jakaś robotę nawet na krótki czas a babka to ...no cóż jak się znajdzie to jest praca :) jak któraś pójdzie na macierzyński ,albo emeryturę albo umrze wtedy jest etat :) Kurde robię tego netoperka i już się pierdyknęłam i musiałam pruć :(nosz a tak dużo miałam :( teraz to żem się wkurzyła i zrobię dzisiaj całą połowę :D idę zrobi kawę z tego wszystkiego :D A już niedługo bo chyba 21 marca albo kwietnia mija rok jak nie palę :classic_cool: uff jak to szybko zleciało :) cieszę się niezmiernie :) Misska mam nadzieję ze czipendejlson nie dałaś dolarów za tak marny występ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek złożę Wam serdeczne życzenia z okazji Waszego święta :) Szczęścia w miłości a resztę da się ukraść albo załatwić :) Tu się troszkę wytłumaczę bo niefortunnie zbiegło się kilka faktów. Tak w piątek miałem groźną sytuację. Na parkingu za marketem przez który przechodzę wracając z pracy było bardzo ślisko i jeden koleś się popisywał. Wpadł w poślizg i musiałem się salwować skokiem na maskę zaparkowanego samochodu. Gość uderzył w ten zaparkowany samochód i jeszcze dwa inne. W skutek uderzenia spadłem na ziemię i troszkę się potrzaskałem. Pod wpływem wrażeń ustawiłem ten głupi opis żeby się przez chwilę nacieszyć ze swojego szczęścia. Równocześnie wyjeżdżałem na sympozjum do Warszawy, miałem inne sprawy na głowie i zapomniałem o tym opisie. Ale moja nieobecność nie miała nic wspólnego z piątkowym zdarzeniem. Przepraszam za moją beztroskę. Nie chciałem Was martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill Ty lobuzie a ja caly weekend rozszyfrowywalam Twoj opis :P :D cale szczescie, ze skonczylo sie tylko na drobnych potluczeniach! kurde w ogole to stawialam na fikolka na rowerku :D :o Niedzielko no tak koniec studiow to przydalaby sie jakas stala praca to zrozumiale, najprosciej jest przegladac ogloszenia np. na necie i slac CV hurtem i czekac, bo coz innego nam pozostaje? kobietom to zawsze w zyciu pod gorke :o Ryjek nosz kurde pewnie, ze dolary z powrotem do chaty przynioslam, nie bylam az tak zdesperowana zeby im cokolwiek dac za te akrobacje conajmniej dziwne i wyglad pozostawiajacy na prawde wiele do zyczenia! :o nie wspominajac juz o zapachu jednego z panow :o dobrze, ze mam na codzien fantastyczne ciacho z takim cialkiem ze mmmm :classic_cool: nie zebym sie chwalila ale same wiecie jak jest :classic_cool: :D aaa Ryjek Twoja nieobecnosc zostala usprawiedliwiona :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w NASZYM dniu,kobietki:D Miss jednak bylo do duszy:O philll dobrze,ze jestes caly i zdrowy:P ryjku o prosze...juz rok nie palisz....tez bym chciala miec taka silna wole:P Moze kiedys......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawosci popatrzylam sobie na Wasze nicki , ile kto ma postow napisanych i ....wygrała RYJKOWA :D Ladnie szalejesz na kafe:P Najmniej udziela sie smutna niedziela.....widac kto ile siedzi na kafe:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błahahaha :D:D:D aż szkoda , że tak ograniczony wybór emot jest :D:D:D albo dziewczyna ma narąbane we łbie ,albo jest chora rzeczywiście :D:D jogurtem się zachłysnęłam z tego wszystkiego :Dmłahahaha:D Angel dobre to było :classic_cool::D Phill z tego co opisujesz to wychodzi ,że bawiłeś się w kaskaderkę :) no ładnie na stare lata tak fikołkować ;) Misska :P kurde jakie ciastko ,gdzie ,kiedy ?:P Ja tez chcę zobaczyć :P:classic_cool: Niedziela nie wiem jakie ty masz wymagania względem pracy ,ale myślę ,ze jeśli szukasz czegokolwiek to możesz popytać w pizzeriach ,często potrzebują do rozwożenia pizzy albo zapytaj np w starostwie o gońca :) u mnie był taki etacik na gońca za 1600 brutto :) myślę że nie mało jak za ten wyczyn :) np nie wiem co by jeszcze :) może do jakiegoś biura geodezji?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku....w 1wszych minutach sadzilam,ze ta laska poszla zrobic smiechawe ale po dluzszej chwili ogladania swterdzilam,ze jest chora psychicznie:O Albo....."cos" wziela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde 1660 netto :) pomyliłam się :) Angel moje statystyki są stare :)teraz nabijam góra 10-20 postów na tydzień i o czasem max :)a ostatnio to chciałam w ogóle odejść z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×