Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

no własnie ktoś kiedyś mądry na tym forum powiedział, że "odległość wzmaga porywy serca" ... tym się pocieszam. Ale to jednak 3 miesiące rzadkich spotkań... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy osoby ,które mają problem z wypowiedzeniem "eR" nie mają czasem ochoty podczas pisania wcisnąć "eŁ" zamiast "eR" Tłaktorzysta potłącił łowerzystę :) Czekolada -jesteś może podczytywaczko jedna ?Bo mam pytanie do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ no bylam nad morzem bylam, wlasnie wrocilam :D spieczona jestem niczym kurczaczek z rozna :classic_cool: a w drodze powrotnej pekly mi legginsy na pupie :classic_cool: i ogolnie to fajnie bylo :D aaaaa i jutro ide kupic binokle :( mam nadzieje, ze uda mi sie jakies dopasowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miałem troszkę zajęć:) Trzeba było na szybkasa jednego gościa uratować i czau brakowało. Witak Wątróbko :) Słuchaj Ryjka. Miss no to koniecznie musisz się pokazać w okularkach :) Ryjku nie wiem jak to jest z tym R :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka zazdraszczam ci tego morza :(nawet tych kilku dni ci zazdraszczam :( ja chyba nigdzie nie pojadę :( może ,może ,może do Kobylej Góry pod namioty na łikend i tyle :( A mój michu pojechał nad morze do Mrzeżyna delegację a w niedzielę pojadą do Władysławowa kąpać się w morzu :( łeeee Miseczka a ty wycinasz skórki przy paznokciach czy ścigasz patyczkiem do środka ,bo czytałam żeby nie odcinać ,ale jak ściągnęłam to masakra ,fale Dunaju wyszły :( To pytanie z "er "to jedno z wielu moich pytań z kosmosu :) Wczoraj były u nas trzy wypadki pod rząd :( jeden to okropny ,tir wjechał w osobówkę :(została harmonika z osobówki :(okropieństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co?? Kurcze tak mnie korci żeby się Wam pochwalić. Ale boje się zapeszyć i muszę poczekać jak już będzie po, to Wam wtedy powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ,tak się nie robi :D chcemy czy nie chcemy i tak nic nie wiemy :Dładnie Chodziliście kiedyś na dancingi ,albo byliście kiedyś na takowym ?:) Nie chodzi mi o dyskotekę ,ale dancing :) Ostatnio jakaś dziewczyna pytała o utwór na kafe i wkleiła link z yt taki o :http://www.youtube.com/user/Ishinek :D mi się podoba jak wywijają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde kurde no i nie mam binokli :o no a czemu nie mam to dluga historia, pojde kupic w nastepnym tygodniu. morze cudowne, a jeszcze tak utrafilysmy z pogoda, sloneczko, niebo bez chmurki i cieplutenka woda :) nie chcialo sie wracac :( Ryjek ja sciagam skorki patyczkiem, jakos jest zawsze rowno, sciagam przewaznie przed malowaniem, a na lakierze to sie nie zaczepiaja. nie wycinam bo potem o wiele szybciej odrastaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ścigasz znaczy odrywasz czy ścigasz do środka /do sie ? zaraz jadę na basen :) wszystko ładnie pięknie ,ale ktoś mi podprowadził strój ze strychu :) coś fantastycznego ,będę się kąpać w gaciach i staniku :) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w sumie to moje skorki sa dosc zdyscyplinowane i nie musze ich scigac :D a tak powaznie to odsuwam je do srodka, maluje lakierem i git :) ladnie daja sie odsunac np, po namoczeniu palcy w wodzie z cytrynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noszzzz moczyłam tak ,że mi place pofałdowało ,schowałam do środka ,lekko podeschły ,pomalowałam i dupa patrzę a tu pawie pióra wystają :O chyba jestem jakaś zbrakowana :O nie byłam na basenie bo była ulewa :(ale za to teraz powietrze pierwsza klasa ,dzięki ci boziu👄 cud pogoda ,jest czym oddychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się Wam na razie pochwalę czy innym. Wczoraj byłem na suszi i w saunie. Fajni było. Tylko makrelka troszkę w brzuszku buszowała:) Ale żeście temat zapodały z tymi skórkami. Może spróbujemy wywabić Czekoladę z ukrycia:) MAM PYSZNĄ BUŁECZKĘ Z PASZTETEM !!! PYSZNA JEST !!! JAKI DOBRY PASZTECIK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladę to prędzej wódką wywołasz :D Co ty chcesz od naszych skórek ?:( o jest wery importent sprawa ,wery wery :( I przestań się już tak wylegiwać w tej saunie ,bo wypocisz wszystkie kilogramy :O O kurde ,jakiś fajny film leci na polsacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra Phill.... 1:0 dla Ciebie :D ja juz po sesji, srednia 5, bijcie poklony :D a teraz tylko praca, R, praca, dom i nie mam na nic czasu... no MUNDIAL :D nawet na gadu nie siedze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Misska ma zapaśnika ,ja miśka a ty rozumiem że masz ...promotora :Palbo reproduktora :classic_cool: Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ,ale za tą piąteczkę to tu powinna się lać wódka litrami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he bułka z pasztetem jest niezawodna :) Lubię saunę co tu dużo gadać. Zatoki mam po tym czyste, stawy lepiej się mają, nawet upał lepiej znoszę no i cera jak u niemowlaka:) to eR to chyba od czegoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ,cały dzień na basenie :) ale głód masakryczny :) jak dobrze ,że mam gziczkę w lodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ,cały dzień na basenie :) ale głód masakryczny :) jak dobrze ,że mam gziczkę w lodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wieczór ,to spokojniej :) ale południe masakra :) "japąki "mi grzęzły w asfalcie jak szlam na targ rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ta wróżka może jakiś denial of email jej zrobię :) Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) jade sobie na weekenda w gory :P ha :P takze znowu was opuszczam, badzcie grzeczni itd :) jak wroce to powiem gdzie bylam bo to wyjazd na tak zwanym spontanie :P trzymajcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×