Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

winny się tłumaczy :( legalnie robiąc ci na złość (za tego zjedzonego loda) napiszę ci ....że za kilka minut zacznę się wtulać w takie fajne męskie ciałko i nie ...nie jest to podusia o imieniu "Jaś":classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chmurka87
Mi własnie sie kończy taki związek na odległość, powodzenia wam zycze laski i nie wpadajcie w paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już jest moja podusia do wtulania :P:D Miseczka gorzej ,nie od tygodnia ,ale od dwóch był post:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje nie daje co za różnica ,ja biorę co chcę i kiedy chcę ,nie pytam się czy boli czy nie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale romantyzmu tez jest we mnie troszkę :) zawsze"przed"zarzucam slowem "KOCHAM CIĘ" czyż to nie romantyczne ?:classic_cool: niech chłopina ma ,niech wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam żartowałam :):D bierzemy się po równo ,żeby było sprawiedliwie ;) A tak z innej beczki .Mundurki ubrane ,kwiatki w dłoniach ,to marszem do szkoły pon świadectwa :D chyba nie muszę przypominać ,że jak na świadectwie nie będzie czerwonego paska ,to na dupie się później znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ja do szkoly maszeruje dzis to fakt, ale na egzamin :( i jutro egzamin i pojutrze :( no ale w niedziele wieczorkiem tez i ruszam nad morze na podboj gdanska :classic_cool: kurde a sesje do 11 licpa mam :( no kto wymyslil sesje latem? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill się nie odzywa ,bo pewnie same pały na świadectwie ma i boi się przyznać mamie :D albo ... ...z wariatkami nie gada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obaw. Miałem tylko małą robótkę wyjazdową. A że to na stacji pomp rurociągu więc byłem troszkę odcięty od świata :). Opaliłem się za to :) (troszeczkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz Miseczka, wrócił :Djednak tak źle z nami nie jest :) Phill ty się opaliłeś ?:D Znaczy na słońcu stałeś ?:D nie możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka się dzisiaj płaczliwa sytuacja wydarzyła :) jeden chłopczyk podchodził do pani Patrycje w celu odebrania dyplomu i wielkich uścisków od pani i ....i się maluch popłakał :) potem mamy łzami się zalały :) w tym ja :D potem tatusiom się oczka zaświeciły :) a pani ....dosłownie poryczała się :) no jak bóbr :) długo trwało to rozdawanie dyplomów ,oj długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba nie zaprzecza znaczy ,że prawda :D;) Kto jest chętny pojechać za mnie na basen z moją armią zbawienia ?:( Bo mi się nie chce a obiecałam :( Phill ty byś mógł ,wprawy nabierzesz albo co się odwidzi ojcostwo ,znając moich chłopaków doprawili by cię o nie jeden zawał serca :D No jak ,pójdziesz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojde ja ja ja! 🖐️ tak dawno nie bylam na basenie :( ale Ty w zamian idziesz za mnie na egzamin z rachunkowosci zarzadczej, a jutro jeszcze na finanse przedsiebiorstw i geografie ekonomiczna :classic_cool: pasuje Ci taki uklad? :classic_cool: no wiesz... cos za cos :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę iść :) ale zdajesz sobie sprawę ,że na żadną piętkę ani zaliczenie nie ma mowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ryjku Ty mnie na prawdę nie doceniasz :) Przecież ja z setką takich łebków nie tylko chodziłem na basen ale pływałem po jeziorach, rzekach i morzach :) Najmnijszego problemu nie widzę. A swoją drogą w zielonce otwierają basen dzisiaj. To znaczy jest TVN, Radio Z i jednoosobowy lans prezydenta:) Impreza na zewnątrz bo do środka nie wpuszczają :D Ale jak minie pierwszy szał to mam zamiar zbadać obiekt :) A jutro dzień województwa czyli jednoosobowy lans marszałka :) Nic nie otwiera :) Tylko impreza pod palmiarnią i w amfiteatrze:) Jeśli chodzi o imprezy to dzisiaj w nocy studenciaki spod 4 oblewali pierwszy dzień wakacji :( Masakra. Trzeba będzie chyba urządzić jakiś występ z siekierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×