Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Z postu "pomarańczki" zrozumiałem tylko tyle że ma ciśnienie jak rurociąg przyjaźń:) Cześć Miseczko :) Pochwal się binoklami :) Ryjku ja się jutro wybieram nad rzekę :) Może jakieś barki spotkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no to kup sobie tez i bedziemy obie czterooczne :classic_cool: :D a pochwale sie pochwale jak sobie jakies ladne dobiore bo sie boje ze nie dobiore i bede w kazdych wygladac kretynsko :o Phill ale porownanie z tym rurociagiem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku/tego lata ,mam zamiar zrobić przełom i ubrać w końcu sukienkę :) :D już mnie brzuch boli z nerwów :) Okularów nie kupuję ,nawet przeciwsłonecznych :) we wszystkich modelach wyglądam nie za bardzo korzystnie :)w ogóle nie wyglądam :D Phill ,po 3 latach czekania to nawet i ja bym miała ciśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i fajnie :) szukaj teraz ślicznych oprawek i dużo pieniążków na nie :D;)duży wydatek ,ale raz na kilka lat :) ja już postanowiłam co do sukienki :) będzie biała ,gładka bez wzorów ,taka jak na dzikim zachodzie :D bez ramiączek :classic_cool: już nawet sandałki znalazłam w sam raz :) białe z kwiatkiem :) tylko opalić by się przydało troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moja" piękna"mord wyjdzie w miarę normalnie na zdjęciu to pokażę :) znaczy może dam na n-k ,bo przydałoby się odświeżyć zdjęcia tak w ogóle :) nie wiem na razie jaką długość chciałbym długą do kostek ,ale nie wiem czy nie będę wyglądała jak sierotka Marysia :)a krótkiej to nów nie bardzo bo giry mam taaaakie suche jak patyki :)hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o grubość, kurde :D nie o suchość skóry :D o krótką się boję bo mogę być niebezpiecznie molestowana w domu przez pewnego osobnika ;):D Idę na bibkę :classic_cool: będzie kiełbasa z grilla ,soczki ,ciasteczka i gromada 6 latków :Dprzy okazji może złowię jakąś rybę bo na stawach będzie impra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie domyslilam sie, ze piszac suche masz na mysli grube :D ale grube to ze niby w ktorym miejscu? przeciez Twoje nozki zgrabniutkie sa, niczym rzezbione :classic_cool: ale masz fajnie ja tez chce na bibke :( a ja sie teraz tylko ucze i ucze :( sesje do 11 lipca mam :( ale nad morzem sobie z dziewczynami troche poszaleje :classic_cool: moj Michu jedzie nad morze na caly miesiac wiec tez sobie poszaleje wsrod tych wszystkich niewiast w bikini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) zjadłam kiełbaskę ,zjadłam cukierki czekoladowe ,zjadłam rurki z kremem ,popiłam napojem hop-cola i porządnie mi się odbiło :Dale po cichu ,świnia nie jestem,nie :classic_cool: Z nogami to nie tak do końca pięknie :) troszkę z beczki robione ,troszkę zbytnio wysuszone ,ale bynajmniej platfusa nie mam :Djestem piękna :D...jak noc :D🖐️ Czemu nie jedziesz ze swoim "michem" na wakacje ?:) I dlaczego podpierniczyłaś mi ksywkę "michu"?teraz będę musiała na swoje woła "niedźwiedź":D A wiecie co widzieliśmy jak szliśmy przez pola na stanicę ?:) bociana widzieliśmy :) wylądował na świeżo skoszonym polu jak orzeł przedni :D chciałam go skamerować ,ale gówniarz wyczaił bazę i zwiał :) za to zdjęcie z daleka mam jak szuka żab :) A gdzie nasz Jasio wędrowniczek czyt.Phill?:) Najlepsze z tego wszystkie to to ,że moje słoneczko jutro przyjeżdża :) od razu mam lepszy humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Ryjek sorry no :( za ta ksywke :( no to niech moj bedzie... hmm... niech bedzie... zapasnik? :classic_cool: :D no bo on pojechal na miesiac nad morze, ale bedzie tam pracowal. tak go wyslali z firmy. no a ja mam tu prace to raz, a drugie to na miesiac wakacji to mnie nie stac :D dzis rano pojechal i troche mi smutno :( miesiac to strasznie dlugo jakby na to nie patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się tęskni to i godzina jest długa :( A ten misiaczek to ci chyba przypasował ,bo jesteś bajdzio bajdzio szczęśliwa i uśmiechnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde chyba przypasowal rzeczywiscie, bo nie przypuszczalam, ze bedzie mi tak smutno jak pojedzie, a tu juz 2 razy sie pobeczalam w domu, a on jeszcze nawet nad morze nie dojechal :o alez ze mnie miekka beksa sie zrobila az wstyd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jesteś z nim od niedawana i beczysz ja od 11 lat plus dwa chodzenia i też beczę i kto tu jest nienormalny ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka czyli rozumiemy się bez słów :classic_cool: witam klubie psychicznych inaczej :D Tej wróżka ,szkoda żeś nie widziała w szklanej kuli ,że cię z forum będą nagminnie usuwać :O Tu nikt we wróżby nie wierzy ,więc ....turlaj draża :O znaczy ...kulę turlaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:D ale to jeszcze nic :D kiedyś się zapomniałam i pisałam do micha smsa a wyglądał min tak "Cześć słonko [ :) ] I jak tam po pracy ,chyba wykończony co ?{ :( ] Tej ,ale na seksik siły będziesz miało co?[ cool] " i tak dalej i tak dalej :D Wyglądało to tak ,że żadnych emotów nie było tylko same cool'e kropki i nawiasy :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam całego brokuła i zjadłabym jeszcze bób i brukselkę ,ale nie mam :( dlaczego zjadłam całego loda ?nic się nie podzieliłaś :( smutno mi teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×