Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

w pewnym sensie tak :)obnażają moje" zalety ":D chciałaś pooglądać moją gołą dupę ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Co tam,jak tam?Dzis wczesniej skonczylismy robote to moge chwilke pobuszowac po sieci i zagladnelam do Was :D Pozdrawiam z wietrznej Holandiiiiiiiiiiiiiiiii i slonecznej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć żaby :) W końcu dałyście znak że żyjecie :) a Czekolada to już myślałam ,ze całkiem gdzieś się rozpuściła w tym słońcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest niewybaczalne abym to ja pisała czwarty z rzędu post :( będę płakała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek nie placz no :( jak chcesz to ja moge teraz tez troche sama ze soba popisac, zeby Ci bylo razniej :( Czesc Angel 😘 czesc niegrzeczna, wiecznie nas opuszczajaca, walesajaca sie po facebooku Czekolado :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ...rozpuszczam się pomału :( zapomniałabym po raz kolejny ,więc póki pamiętam chciałam złożyć spóźnione,ale najszczersze życzenia urodzinowe naszemu rodzynkowi Phillowi :) dużo zdrowia ,spełnienia marzeń tych dużych i tych małych ,pogody ducha ,miłości najbliższych i wspaniałych przyjaciół :) jeszcze kwiatuszek a co :) 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam filetową bluzkę i fioletowy lakier do paznokci sobie dzisiaj kupiłam :Dbędziemy sobie robiły malu malu i popijały browarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he małe sprostowanie:) Urodziny to dopiero 11 :) Ale nie mniej dziękuję za wszystkie życzenia. Z wzajemnością życzę wszystkiego dobrego :) Dla chętnych soczek:) |_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_||_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gienek wygrał !:Dhuraaa :D Phill ja nie wiem skąd ja wzięłam te twoje urodziny w maju ,ale co tam :D wychodzi na to ,że jednak sklerozy tak daleko posuniętej nie mam ;) uff,jak gorąco ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na top trendach usłyszałam super piosenkę ,of kors super zespołu i słucham jej na okrągło :) to onea http://www.youtube.com/watch?v=FCJBDPElxII :) Wczoraj widziałam z tą ciocią z hameryki i powiem wam ,że tak średnio rozmowa się kręciła :)jeszcze wypaliła ,ze nic się nie zmieniałam odkąd mnie ostatni raz widziała :D łgała jak pies :D bo ostatni raz kiedy mnie widziała na oczy to było bodajże w 83 roku :D miałam wtedy blond kręcone włosy i strup pod nosem ,nie wspominając mojego wieku ;) tak to jest jak się człowiek nie widział nigdy na oczy to i gadać o czym nie ma . ale lalki barbi mi nie przywiozła :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo teraz to raczej dmuchana Ci się należy ;) No nie wiem Ryjku :) Ale jak dla mnie to ja mogę mieć urodziny kilka razy w roku :) Dożyłbym jakiś 150 lat na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmuchane są brzydkie ,maja takie dziury w buzi dziwne jakby kasztana połknęły :O liczę cały czas na ta barbi :O ewentualnie może być długopis z Mc Donalda :classic_cool: u nas w Polsce takich nie ma ;) dzisiaj mam pogodę zmienną jak kobieta przed okresem :D raz pada ,raz skwar :D Phill ,proszę cię daruj sobie te urodziny kilka razy w roku ,nie nadążę kopiować życzeń z netu ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się podobało jak śpiewał ,z resztą każdy z nich jest w pewien sposób wygranym :) o ile dobrze pamiętam to Phill ma chyba 11-tego urodziny ...albo 10 ....ehhh jednak skleroza :(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ żem się przestraszyła ,że ho ho :D odpalam sobie google i jak zwykle nowe ich logo , przejeżdżam sobie kursorem a tu ...tran..tran tan tan :D gitara :D rozbawiło mnie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę jakby co. A ja mam fajną pogodę :) koło 20 stopni czasem deszczyk, czasem słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×