Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

No jak,jak ? Normalnie !Tak jak na Ryjka przystało ,roztrzepanie robi swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna aleksandra
Ja jestem :(( czasami za nic się na niego wściekam, żeby wyładować złość. denerwuje mnie to, że jesteśmy od siebie tak daleko i chociaż to nie jego wina zawsze się kłócimy (oczywiście ja zaczynam) :| nie jestem z tego dumna, ale nie umiem inaczej rozładować emocji... chcę żeby był blisko, tutaj, ze mną, a nie 3 tysiące kilometrów stąd... to jest takie irytujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem :) Phill ,ty nie patrz czy my jesteśmy czy nie ,tylko pisz jak tam małżowinka się czuję ,jak tam dzieciątko rośnie ,no wiesz o co chodzi :) Ma faworki pachnące ,jeszcze ciepłe :) niech ktoś podrzuci herbatę (najlepiej z prądem :classic_cool:)zrobimy mały melanżyk na topicu :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna aleksandra-----------------> na rozładowanie emocji najlepszy jest seks, ewentualnie masturbacja :classic_cool: Ryjek gdzieś była jak Cie nie było? 😠 a Philla żona jest w ciąży?? ja nic nie wiem :( Phill mi się nic nie pochwalił 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to tajemnica i masz być cicho :) nikomu nie wygadaj :D Będziemy mieli dziecko :) znaczy hehe:D nie ja z Phillem ,tylko my wszyscy na tym topicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co piłaś bądź paliłaś ?podziel się :D No przeca ,że jak pisałam małżowinka to kto ?no kurde, kto jest małżowinką na tym topicu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss z tą masturbacją jesteś rozbrajająca :) Ryjku - musieliśmy zmienić dzidzi kryptonim. Pan Doktor powiedział że rośnie jak na drożdżach więc mówimy do niej "drożdżóweczka". Samopoczucie lepsze po odstawieniu leku i drobnych uzupełnieniach diety. Miss - 14 tydzień leci :) Także już coś widać. Przegapiłaś ;) Odnośnie pogody to poszedłem za czwartkową prognozą z TVN :) Mówili że od soboty nie będzie padać :):):):):) Poszedłem sobie na spacer do lasu i przyniosłem 11 kg kurek :) Ciuchy jeszcze się suszą, Teściowa wprosiła się na kurki duszone w śmietanie. I mam 7 słoiczków na zimę. Także ja na pogodę nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D drożdżóweczka :D:classic_cool: U mnie słoneczko nieśmiało wychyla swoje promyki zza chmur ,także może coś z tego będzie dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no to gratulacje dla Ciebie i Małżonwinki!!!! i buziaki dla Drożdżóweczki :D faktycznie musiałam przegapić tą wiadomość :( ja uwielbiam grzybki w occie, pychoootka :classic_cool: też byłam w lesie tyle że wczoraj i też zmokłam, ale żadnego porządnego (czyt. jadalnego) grzyba nie znalazłam :( Ryjek u mnie też słonko zaczyna się nieśmiało wychylać zza chmurek, oj chciałabym żeby coś z tego było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss jeszcze nie czas. Dopiero 5 dzień dojrzewają. Jeszcze nie nabrały szlachetnego smaku :) Na razie zamknąłem w piwniczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×