Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

doberek żabki moje :) gdzie wy się podziewacie?:) dajcie znak ,że wszystko ok.bo sie martwię przeokropnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu jakiś żywy ludź się odezwał :) Gadaj szybko co tam pięknego zmalowałeś ?:)(zaciskam kciuki żeby to było to o czym myślę );) a ja znów dwa tygodnie samotności :)kolejne dwa długie tygodnie .... Powiem wam coś ,pewnie będziecie się śmiać ,ale co tam :) zdecydowałam ,że w przyszłym roku biorę jakiś ogródek działkowy pod swoje skrzydełka i mam zamiar bawić się w ogrodniczkę i wypoczywać na trawce bądź hamaku :) dzieci są szczęśliwe na samą myśl o działce a ja powiem szczerze nie mam gdzie już chodzić latem .Wszystkie szlaki rowerowe objechałam ,trasy turystyczne znam na pamięć a reszta atrakcji w moim mieście mi spowszedniała :) tak więc będę ogrodniczką tadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagier ostatnio kupił działkę. Wreszcie piesek ma się gdzie wybiegać. Ryjki ta dobra wiadomość ma 10 tygodni :) i stale rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żeś wymalował,nie ma co ;) nieśmiało gratuluję :) Chyba mam wysyp znajomych z kafeterii ,bo z innego topicu takie moje koleżanki też mają swoje pociechy :) i to po prawie 10 latach :) jedna już ma pociechę w domu małą Małgosię a druga już tuż tuż syna na świat wyda :)takie dwie niespodzianki to były a teraz już trzy razem z twoją ;) bardzo się cieszę z twojego szczęścia :) Ja też myślę ,że działeczka to dobry pomysł :) chociaż mój pies do chartów nie należy i bieganie mu średnio idzie :) za to lubi leżeć w trawie i trzeć się o nią jak kotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciszę się Ryjku że się cieszysz :) Prawdę mówiąc to w jednej firmie to nawet się troszkę nabijają bo ja już 4 jestem w tym roku. W tym dwie księgowe :) Wszyscy żartują że jak wchodzisz do księgowości to tam się zapylisz :) Może te koleżanki też były w księgowości ;) Działeczka pomysł fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to podejrzana sprawa ,bardzo podejrzana ;):D a jak tam na twojej działeczce pod domek ,urosły coś drzewka ?:) Małżonka chyba troszkę spokojniejsza, 10 tygodni to wcale nie tak mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no my to tak generalnie na spokojnie. Małżka bardzo zadowolona bo lekarz się zgodził na basen więc będzie mogła pomieszać wodę :) Na rowerku nie można jeździć, na spacery nie lubi chodzić więc teraz szał szczęścia:) Tam w księgowości był jakiś grzyb. On jest głównym podejrzanym ;) Działki to Zenobiusz pilnuje. Drzewa rosną. Chwilowo dom odłożyliśmy bo trzeba się pociechą zająć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to bardzo dobre wiadomości jeśli chodzi i małżonkę :)pozostaje mi zaciskać mocno kciuki i czekać :) z tym grzybem to jest bardzo bardzo podejrzane :D od dzisiaj nie jadam grzybów i nie przebywam w ich towarzystwie ,lepiej dmuchać na zimne :D cieszy mnie dzisiejsze ochłodzenie :) jest czym pooddychać ,no i na lodach zaoszczędzę :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, piszę tutaj bo nie chcę zakładać nowego wątku. liczę że podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami :) czy spotkałyście się z taką sytuacją, że facet zostawił dziewczynę "przez smsa" (powód narazie nieważny), bo nawet się nie pojawił żeby zrobić to twarzą w twarz, a później, gdy przyjechał do ich wspólnego miasta, dajmy na to po roku, zobaczył ją i uczucia odżyły, znów chciał z nią być? bo wiecie - co z oczu to z serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku he he dzięki :) Czekoladko dzięki. Tak myślę że po takim czasie to bez flaszki się nie obejdzie ;) Historio rozstania i powroty to zupełnie inny temat. Nie dotyczy tylko związków na odległość. A każdy przypadek jest kosmiczni inny. Jak chcesz służę przykładami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiesz my z Ryjkiem to walimy wysokoprocentowe. Także bez 3,2 to nie ma co startować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :) Podpisuje się pod Phillem dwiema rączkami :D my pijamy tylko grubsze kalibry ,także bez 3,2 % proszę do nas nie pochodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wariatki i wariata;);););) Philll - czyzbys zostal tatusiem czy cos zle przeczytalam? Ryjku - dzialka to super sprawa zwlaszcza jak ktos mieszka w miescie!Wiem co pisze....wiem to z autopsji:D Co tam u reszty slychac? U mnie jakos leci......lato jest do dupy bo raz deszcz raz slonce,w sumie wiecej jest deszczu:/Juz mam dosc noszenia przeciwdeszczowych ubran:/Jeszcze troche i wracamy do PL:DJuz jest blizej niz dalej:D Pozdrawiam serdecznie robaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku 10 tydzień się kończy. Przyjdzie jeszcze poczekać. Trzymaj się na tej deszczowej, obcej ziemi. Czekoladko są jeszcze truskawki także naw 36% nie jest nam straszne. A jak znikną truskawki to będę jagody :) Ja mam burzę z rana :) Będzie czym oddychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jak przyjedziesz do domu to specjalnie dla ciebie wyczarujemy słoneczną pogodę :)wysuszysz te zmoknięte kości:D Phill ja jestem za jeżynami z 36% :) Mój dziadek jest już po kolejnym grzybobraniu :) wczoraj przyniósł ładne okazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy jak te gumisie :):D zjadałabym sobie tartę z kremem waniliowym i jagodami mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeeeee jak można jeść w donaldzie :) Zrobić sobie ciasto piwne, dodać troszkę ziół, kilka krewetek i pyyyycccchhhhttkkkkaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię tych małych krewetek ,wolę duże tygrysie :) Miseczka gdzieś ty była jak cię nie było ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×