Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Jak to Ryjek :) Pewnie przetrząsa targ :) Miss planowany termin jest na 25.01. Ale znając życie to Drożdżóweczka sama zdecyduje kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :) maluszek się odchowa w najlepszym okresie :) Ja wcale nie atakowałam bazarku :D Brzuszek mnie boli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry za dwa dni :) :D Phill co ty tak się uśmiechasz niewinnie ?:)masz jakaś herbatkę do zaproponowania ? Bo ja mam pierogi ruskie, mogę się podzielić pod warunkiem, że ktoś podzieli się ze mną herbatką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szalkonych ludzi:D Jestem w koncu w PL :D Okropnie dziwnie sie czuje...nie moge przyzwyczaic sie do Polskich realiow:/ Dziwne to jest ale tak jest :P Buzki i pewnie dopiero jutro poczytam co u Was slychac:D Aaaaaa jescze jedno...okropne upaly sa w PL.....nie moge nawet do pogody przyzwyczaic sie bo w NL bylo zimno,wietrznie i ogolnie paksidnie.....Do zaklikania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku spóźniona herbatka (_)?(_)? Aniołku tu też było raczej chłodno. :) Zresztą jesień za pasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) Angel, ciepłe dni naszego lata można by policzyć na palcach od jednej ręki :(także nie wiele straciłaś ;) Phill,czuj się zrehabilitowany tą herbatą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ale pierogi już zjedzone także nie wiem co ci w zamian zaoferować za tą herbatę :( mam dwa pęki naci pietruszki i jeden duży pęk szczypioru ,reflektujesz ?:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem praca, dom, jakiś seks, ale żeby jednego posta nie wyskrobać to szczyt chamstwa w biały dzień :O A mam czekoladę dobrą z biedronki rzecz jasna :classic_cool: nadzienie alkoholowe.Bym się podzieliła, ale że chętnych brak no i zasłużyć sobie tez trzeba to się nie podzielę :) Btw.gdzie jest ta moja psiara ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja udaję, że mnie nie ma ;) Taka ładna pogoda jest aż miło byłoby wybrać się na spacer.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaaaa, bo byłam bardzo grzeczna :D anioł można by rzec :P to gdzie idziemy [zaciera rączki]?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już w domu trzy" kleszcze", które wypijają moją krew :O więcej mi nie trzeba:O Powiem ci ciekawostkę dnia :O pewnie ci się spodoba :O Mam w szopce zajebistego pająka!!! :Ood tygodnia nikt z nas nie wchodzi do niej :O Ty byś się pewnie ucieszyła c'nie?:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra :O a ja wyjeżdżam z miasta gdy zachciało mu się uciekać, nie dogoni mnie bydle jedno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otakmitoman
tesknota to kwintesencja związku dwojga ludzi kochających się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Widze,ze na impreze wybieracie sie....ja niestety ale nie moge:/ Za to zapraszam 3.09-4.09 br. do mnie na impreze "Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa",ktore odbeda sie na granicy polsko-ukrainskiej :P:P:P Udanego week.zycze i oby nie bylo u Was wielkich burz bo podobno week.ma byc wietrzny i deszczowy:) PS.Kurcze nadal nie mam czasu aby wpasc na pare h. i pogadac z Wami ale wnet to sie zmieni/....mam taka nadz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×