Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

żę co ?:O garnków, miseczek i kubeczków u mnie bez liku :O myślałam, że striptiz w twoim wykonaniu będzie :( czuję się zawiedzona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ryjku a kto by mnie chciał oglądać :) Takiego chudzielca :) Miss bo my to wieczny performers :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill, jak to nikt nie chce oglądać ? Masz widownie w postaci mojej własnej osoby :classic_cool: a Miski to nawet namawiać nie trzeba będzie na oglądanie hehe. Ja już karnet wykupiłam na full pokaz :classic_cool: także ten...nie masz wyjścia :D;) A tak z innej gruchy .Jak ja sobie mogę sobie przelać zdjęcie z telefonu na lapka jak nie mam adaptera do karty bo złamałam,nie mam kabla usb bo zgubiłam, nie mam" blutacza" w lapku ?:classic_cool: hę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek a kamerkę w lapku masz? to se możesz zrobić zdjęcie kamerką tego zdjęcia co jest w komórce i se je będziesz mieć i na lapku :classic_cool: :D oj to prawda - Misska Philla zawsze i wszędzie oglądać będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ten ...może ja napiszę co mam w tym lapku, będzie szybciej :D to tak, mam klawiaturę, mam monitor, mam jedno dobre usb ale w środku lapka także ten nie będę rozkręcała obudowy c'nieee, reszta usb spalona :classic_cool: kamerkę mam,ale ten w kartoniku jest spakowana :classic_cool: laptop nie posiada owej kamerki w sobie haha...to jest szczyt nowoczesności można by rzec :D:classic_cool: Mam takie ładne zdjęcie, bym dała na nkeja żeby wszyscy mogli podziwiać jakam piękna, ale właśnie napotkała ja pewne trudności w kwestii przesłania onego zdjęcia :( No kurcze sweet komentarze przejdą mi koło nosa :(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolina to mało powiedziane :O on mi nawet gg nie pociągnie taką mam moc :O ale mąż mnie obiecał nowego z della:classic_cool:tylko nie wiem kiedy to będzie :O Dlaczemu skasowałaś konto na n-k ?:( Teraz to ja będę totalnie w czarnej dupie z twoimi nowymi sweet fociami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie focie ???jak tam jedna fota była a druga "nie przeszkadzać " to co ja sem miała napisać, że co? "nie przeszkadzać" koment: sweet focia, pięknie wyglądasz, w oczach młodniejesz :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze szczerze z serca :( a ci nie napisałam jakie mnie nieszczęście spotkało wczoraj :( No więc ja sobie siedziałam ,noga na nogę założona .Oglądam film ,późna pora nocna już i piciu mnie się zachciało .To ja se wstałam, czuję kurcze noga mnie zdrętwiała jakby, ale co tam pić mi się chciało ,wiec idę do kuchni c'nie.Wstaję , dwa kroki i jebuduuuu jak nie pier..... w progu :( Mnie się jednak ten skurcz mocno trzymał nodze i ja sem wstanęła ,noga się wygięła i nie utrzymała ciężaru ciała i bach w futrynę z główki ,jebudu noga na bok obdarta ,nowy kubek z biedronki zbity ,ręka podrapana od potrzaskanej porcelany i moja mordeczka całująca panele :( Mam teraz zdartą skórę na połowie głowy ,zdartą skórę i siniaki na nodze plus ręka .:(No i najgorsze dwie rzeczy :( Po pierwsze ten kubek nowy, już go nie mam a był taki ładny Po drugie, nie ma kto mi podmuchać na te aułki :( O takie mnie właśnie nieszczęście spotkało wczoraj w nocnych godzinach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Private Dancer
Ja ci powiem, że nawet betonowy kubeczek by tego nie przeżył także wiesz . Mówiłam ci, że masz wielkie serducho ??? To ci mówię, że masz :D Dobra dość tych czułości, dmuchaj za wczoraj i za dziś i przy okazji napisz jak tam nasza przyszywana córeczka się sprawuje ??:classic_cool: Dalej oznacza teren ???:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek bo zaraz ja oznaczę teren ze śmiechu :D :D :D ładnie ładnie się na kafeterii zabawiamy pod angielskimi nickami :D :D córa się chowa dobrze, czasami zdarza się jej jeszcze zakroplić, przyśpiewuję jej wtedy: jeszcze po kropelce, jeszcze po kropelce... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kurde,czemu to kasowanie działa:O klikam enter enter i nic :O mamusiu żeby Phill nie zobaczył bo ...:O:D Ty się nie śmiej ,ty mnie lepiej to skasuj :O No to córeczka już po maluniu ,maluniu zbiera pierwsze plony dobrego wychowania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak chcę :( Ja mam pytanie do Philla :) Philadendron jak będziesz to napisz mnie jakbyś mógł a lepiej żebyś mógł :Dile kosztuje postawienie takiego domu z balii co nam kiedyś tu pokazywałeś i w jakim czasie go się da postawić ?:) I jak go postawią to czy w środku jest zamontowane już jakieś ogrzewanie CO ,instalacja wodno kanalizacyjna,okna drzwi itp.i czy to jest wliczone w cenę budowy domu ? Bo oglądałam domy modułowe składane w trzy miesiące i tam są takie rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weunia
dzieli nas 724 km, na szczęście dzisiaj skończył 18 lat więc jutro już wyjeżdża do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ,sem obadałam sprawę na googlach i pytanie uważam za nieaktualne :) Wyjdzie mnie tyle co murowany także bez różnicy. Kurde a u mnie na basenie to ludzie z wysypką ostatnio wychodzą .Ja tam nawet nie idę tak jest co roku.:O Moje chłopaki byli ostatnio na nowym basenie krytym w Trzebnicy ,bardzo im się podobało .Tylko za drugim razem jak pojechali to basen był zamknięty bo coś się stało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku to troszkę uzupełnię to co znalazłaś we wszechwiedzących googlach. To generalnie nie jest taka prosta sprawa. Jeśli chodzi o drewniane to teoretycznie 6 miesięcy od zamówienia przygotowują prefabrykaty a składają go w około 5 dni. W podstawowej cenie zazwyczaj jest tylko ogrzewanie w postaci kominka. Co często jest niewystarczające w naszym klimacie. Można też zamówić dom z różnej grubości beli. Im grubsza tym mniej trzeba grzać. Ważne też jest jak chcesz wykończyć dom. Jeśli nie przeszkadzają ci sypialnie i salon z beli to jest dużo taniej. Bardzo drogo jest jak chcesz żeby dom przypominał murowany bo trzeba zastosować bardzo drogie regipsy. W przypadku domu drewnianego pozostawionego w stanie stosunkowo surowym jest to że nie wymaga dużo remontów. Nie odpadają tynki, nie trzeba specjalnie malować itp itd. Tak czy owak domy tzw szkieletowe są najtańsze i mają dobrą izolację termiczną. Drewniane można prosto i bardzo skutecznie zabezpieczyć przed wichurami itp. Są droższe od szkieletowych, mają podobną izolację termiczną ale wymagają mniej pracy. Tzw murowane wychodzą pod każdym względem najdrożej. Drogie materiały, częste remonty, bardzo dużo energii na ogrzewanie. W dodatku ciągną wodę lepiej jak gąbka i ze względu na strukturę dach odfruwa przy pierwszej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle nie wiem o czym gadacie :D te całe bale i szkielety :D Ryjek u nas na basenie krytym of course jest super od kiedy zrobili nowy, więc zapraszam serdecznie na basenik do mnie :classic_cool: woda czyściutka, żadnych wysypek nie ma , jakuzi, sauny, super zjeżdżalnie, dzika rzeka itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie poszłam, nie poszłam:( mam tylko 5 deseczek w szopce, nawet mi na fundamenty nie wystarczy :( Patrzyłam na te domki i niektóre firmy maja w ofercie oprócz budowy domku także budowę fundamentów i wykańczanie wnętrz -glazurnik itp. Tylko kurcze potrzeba jeszcze by była działka budowlana . Policzyłam sobie taki domek za 260 tysięcy i kurde ponad dwa koła na miesiąc rata :( i to na 30 lat :( gdzie mnie będzie stać płacić 2000 raty w wieku 50-60 lat ?:( Podupadłam z deksza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss a naga plaża na tym basenie jest ?? ;) Ryjku no 260 to sporo. Tym bardziej że jeszcze musisz kupić glebę a to następne jakieś 50 100 k. Z tym że szkielet to można praktycznie samemu zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki znalazłam domek "pod klucz"z bali, ale ja jeśli bym miała budowac dom to taki aby każdy miał swój pokój,ja sypialnię i musiałby być salon . Działkę bym mogła kupić sprzedając mieszkanie i jeszcze by zostało .Tylko gdzie ja bym spała z rodziną na czas budowy domu :D Z drugiej strony obmyśliłam plan, że mogłabym wynajmować mieszkanie a pieniążki za najem dokładać do raty za hipotekę .A mieszkanko by zostało dla któregoś z moich dzieci :) Tylko wtedy bym musiała zaciągnąć kredyt na zakup działki :D I tak źle i tak niedobrze :) Poczekam jeszcze ,może wygram w totolotka :D albo jakiś spadek po nieznanej cioci mi skapnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×