Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Angel, no to taki zespół...no nie wiem jakby wyjaśnić, poszukaj sobie na youtube może? Ryjku, no tak się tylko podroczyłam, nie fochaj mi się tutaj. Zresztą nie ma wejścia dla służby, są tylko jedne drzwi :P Idę się ponapawać kąpielą w pianie - samotną niestety. Ale wrócę tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil - noooo zaszalałeś :) dzięki! choć ja już w sumie porezerwowałam mieszkanko, samolot i samochód na miejscu. ALe jak kiedyś uzbieram kasę na Antarktydę to pojadę! zawsze o tym marzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bojku dziewczyny nie wyrabiam :o ale wy szybkie jesteście :p. Staram się przejrzeć topik od początku, wracam na koniec a tu kolejna strona :o Ja błyszczyków przetestowałam tyle, że już nazw nie pamiętam - ale żaden nie był powiększający, jakoś nie zaryzykowałam. Mój też zawsze marudził, że taka przyklejanka ze mnie ;). Teraz to tylko ochronnej nivea używam, ale tej z lekkim kolorkiem i nawilża super i błyszczenie jest i się nie kleję ;). Ehhh też bym na jakiś wyjazd się wybrała u mnie chlapa i pada deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babilotka chcesz od poczatku przeczytac topic? Toz to ponad 4 tys.wypowiedzi:O Bylo wiecej ale nie chce wskazywac palcem kto wykasowal Nasze wypowiedzi:O:P Te cohronne z lekkim polyskiem sa dobre ale ja i tak blyszczyki preferuje :) Ech...ale mi smaczka narobilyscie na jakis wypad i odlaczenie sie od rzeczywistosci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E kurde no co co swoje se wykasowałam :O tylko swoje :O Ja juz z wami nigdzie nie jadę :O pojadę sobie z mężulkiem kolejny raz do Wilczyna :O a co tam też słonko świeci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, przy tym. Liczę też na to, że trochę mnie mój drogi drugi połówek ponosi na ramionach, żebym cokolwiek zobaczyła. Kurka jak się cieszę z tego koncertu, ja tu na tym (wybaczcie określenie) zadupiu ze sto lat nigdzie ni byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chcę ale już nie daję rady ;). Wciągające przyznaje ale powieść wam wyszła konkretna :p. Angel nie musisz mówić kto kasował, zauważyłam już na pierwszej stronie jak zaczęłaś rozmawiać z "wyimaginnowaną' rozmówczynią :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babilotko no to powodzenia :) ja nie nadążam za tym tematem, a że pojawiam się tu nieregularnie, to mam stale straszne zaległości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku tylko bez nerwow:) babilotka ehehehe;) ekatarini pamietaj abys porobila fotki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie juz czas...ide zaraz do wyrka bo serio zmeczona jestem:/ Dooobranoc 🌼 i nie siedzcie tu za dlugo bo pozniej bedziecie swiecic oczami noca hehe Kisssski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekaterini ja też planuję na Antarktydę, ale wcześniej jak się uda to na fiordy:) Jak lubisz sama robić sobie wakacje to nie wiem czy znasz www.novasol.pl Kiedyś brałem domki od nich. Kurcze dziewczyny uważajcie na te cuda kosmetyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie marzy żebym mogła uruchomić te cholerne gg :O zawiesiło się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to mi się ciśnienie podniosłojakaś małpa w pomerańczy mi proponuje kochana sobie znaleźć Cholera :( ludzie wiedzą jak komuś humor zjebać :( ech...mam dośc na dzisiaj wszystko mi sie pierniczy :( ale będę miała prezent dla mężulka jak przyjedzie :D telefon mu nowy kupuję :D hehe ucieszy się bąbelek mój :D Misseczka śpij dobrze kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc 👄 Idźcie sobie ,tak idźcie :O zostawcie mnie biedna z tym ciężarem :O Tak najlepiej jest iść spać ,nie :O kurde a ty se sama ryjek siedź i se płacz :O Heheh dobra maluchy spijcie wszyscy spokojnie jak na wojnie :D ja jeszcze posiedzę :D a co muszę się wyżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjekk a Ty co po nocach marudzisz :p A mi sie komp chyba w domu popsuł :o Dzień dobry wszystkim i miłego dnia :) Ha! znowu pierwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj szkoda Miss, że to taki przymusowy ranny ptaszek :(. Ile ja bym dała, żeby sie teraz w łóżeczku wygrzewać a jeszcze z kimś to już w ogóle miodzio ;). Ja za herbatkę dziękuję, z rana to obowiązkowo kawkę z mleczkiem muszę zaliczyć, żeby mi się oczy otworzyły ;). Za to mogę herbatniczkiem poczęstować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamiast kawki pijam wlasnie pobudzajaca umysl yerba mate :) herbatniczka chetnie skosztuje :) no niestety ze mnie tez taki przymusowy ranny ptaszek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ :D Ja mogę wam powiedzieć że ze mnie nie jest ranny ptaszek:D i wcale mi z tym nie jest źle:D Babilotka co tam ci się stało:O kompuś się zepsuł :O mi wczoraj się zawiesił:O i do dziś nie mam gg:O Ogólnie to jest fajnie :D chociaż zimko :D ale fajnie i humorek mi dopisuje :D dzisiaj nie marudzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Phill🖐️:D Misska przy was to nie ranny :D ale dzisiaj to mi się wstało troszkę późno :O tylko o 7.10 :O o mały włos a chłopcy by do szkoły zaspali:D taka mamusia zorana po nocnych posiedzeniach na necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×