Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ja to miałam dzisiaj ekstra pożywny obiad :D tościki:D tak tak leń na maxa :D ale dzieci przeszczęśliwe :D uwielbiam ciągnący się ser :D Ekusia na mnie nie licz :D ja juz koleżance z innego topicu obrabiam prasowanie :D w zamian mam mieć okna umyte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ty wiesz ,że ja jedzonka nie odmówię :D dawaj pudło popcornu:classic_cool:i zapodaj jakieś szybkie rytmy :classic_cool: towarzycho nam się kisi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ne, to nie! Wyprasowałam sama. W takim tempie, że w sumie wygląda to wszystko zupełnie jak przed prasowaniem :P jeszcze dzień w pracy i wolne :) A poza tym witajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska kurde balsam dla moich uszu :classic_cool: tylko jedna rzecz mnie denerwuje w Faithless :O czemu muszę czekać tak długo na to rozwinięcie na końcu:D A ta z tego pierwszego linku:classic_cool: ulala ja chce takie koła do mojego autka 😭 http://www.youtube.com/watch?v=iwc3cTzrwXM http://www.youtube.com/watch?v=ZsFOTTT6xzY Pierwsza stara ale jara :classic_cool: druga spokojna lubie przy niej zasypiać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ja też chcę jechać na bibkę 😭 uciekamy z domów 😭 Ta muzyczka była piękna 😭 a już myślałam ,że jestem sam z moim gustem muzycznym :D czyli jest nas dwie wariatki :D :classic_cool: Babilotka twoje rytmy też fajne czasem lubię posłuchać coś spokojnego :D ten utwór na początku skojarzył mi się z młodymi wilkami tym filmem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babilotka to ja osłucham sie zrelaksuję a ty się za mnie umyj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde alez sie wsluchalam, ciezko bylo mi sie wyrwac z tego swiata muzyki :D Ryjku moj gust muzyczny jest dosc obszerny :) przewaznie to czego slucham zalezy od mojego nastroju :) a wyginac cialko to moge przy kazdej muzie, a szczegolnie po drineczku muzyka mi w tancu nie przeszkadza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjekkk ja się chętnie za ciebie umyję pod warunkiem, że ty za mnie teraz wysusz włosy. Jak ja tego nie lubię :0 Miss YT to pożeracz czasu...zresztą tak jak kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mam :D wszystko co w ucho wpada :D ale te wyżej to jakiś sentyment mam do takiej muzy :D nie wiem jakoś mi dobrze łaskocze bębenki w uszach :D Tak jak mówisz wszystko zależne od nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babilotka włosów też nie wysuszę :O no cholerka nie chce mi się :D A po co będziemy suszyć głowy ,w domku siedzimy to można z mokrą głową polatać :D Jak ja nie lubie suszyć głowy 😭 i jeszcze jak mi się kołtun po myciu zrobi :O choroba wtedy boli jak nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak latam z mokrymi to mnie potem głowa boli, durna łepetyna :o. O kołtunach nawet nie wspominaj na szczęście mi się nie robią :). Ale to trzymanie suszarki, machanie włosami, gorące powietrze...ależ ze mnie leń :o. Ryjekkk jak ty znajdujesz tyle czasu z taką ferajną na głowie ? Podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mam pomysłowe dzieciaczki :D często sie same bawią :D a chłopaki to tylko w stanach krytycznych mnie wołają :D no chyba ze jakaś fajna gra ma być to idziemy wszyscy :D ostatnio sie zastanawiam nad twisterem :D moze kupie fajna gra i pośmiać się można :D a i jeszcze scrablee dla dzieci :) żeby nie było chałupkę mam na błysk :D i jedzenie też robię :D a i najważniejsze ja siedzę w chacie i komp zawsze jest pod ręka :D gdybym poszła do pracy,zapewne zawitałabym wieczorem dopiero :D Także nie widzę tu rzeczy, którą można by było podziwiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlosy myje codziennie rano przed wyjsciem do roboty :( myje, susze, jedwabuje, prostuje, ukladam... a tak cholernie mi sie nie chce 😭 i teraz sobie wyobrazcie o ktorej ja musze codziennie wstawac, zeby sie wyrobic z tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, babski comber na śledzika;) Ja się pożegnam na dziś:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjekkk no jak to nie ma czego :) to w takim razie dzieci podziwiam :p. No ale faktycznie jak jest ich więcej to mogą sobie jakąś zabawę zorganizować :). Pytałam z ciekawości bo moja siostra ma malucha ale on tylko ciągle "mamusia, mamusia" :) ale to zrozumiałe w końcu jedynak póki co to kogo ma meczyć ;) Miss masakra :o, w życiu bym się nie zmusiła. Ja to wstaję 20 minut przed wyjściem i to i tak dla mnie za wczesne wstawanie :0. To przyznaj się do tego sadyzmu, o której wstajesz :p ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :D jak zwykle podczytywał a słowem się nie odezwał :D a może my byśmy chciały wiedzieć czy się kołtunki nie robią :D Dobranoc Phill:D Misseczko to po co ty się tak zamęczasz co dzień :( to nie lepiej raz na dwa dni :(wiesz co za dużo to nie zdrowo :D Ja myję czeper dwa razy w tygodniu i wystarczy całkowicie :D we wtorki i soboty:D ale myję się co dzień :D żeby mnie któraś o brudasów nie wyzwała:D Czasem mi się zrobi kołtun jak nie rozczeszę włosów po myciu :O nie raz tak jest ze myją głowę o 23 :O i już nie zdąży przeschnąć to się kładę tak jak leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Phil :) milczący podglądaczu :p Przypomniało mi się o twisterze. Kiedyś kupiliśmy w Macu zestaw dla dzieci i dostaliśmy taki mały twister i wiecie co dało się grać :D. Ubaw mieliśmy po pachy :D. Kup Ryjekkk koniecznie usmiejecie się jak nigdy :D. Już widzę jak idę spać z niedosuszonymi włosami :o. Rano miałabym fryz jak wymiętolony mop :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie :D Babilotka ja tak samo wyglądam :D ale ja mam czas żeby je potem jakoś ułożyć :D Z tym twisterem zobaczę :D chłopaki maja w marcu urodziny :D prezent jak ta lala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Fill :) wstaje codziennie o 5:30 :( i jeszcze ledwo sie wyrabiam! :o ja musze myc codziennie, jak nie umyje to czuje sie tak jakos nieswiezo :P :D dobra Kochane Wy moje ja tez uciekam w kimono 🖐️ dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jeszcze czas do 23 :D to sobie ładnie posiedzę :D Popatrzę na allegro :D mam tam coś wystawione i jeszcze jakiś prezent dla chłopców oglądnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×