Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Eeee yyyy też nie rozumiem ,ale napisałaś ,że jesteś w drugim związku więc chyba pierwszego nie ma co rozdrapywać .:) Ta...Angel to komentatorka jakich mało :D :classic_cool: Czekolada musisz się lansować a nóż widelec trafi się wybranek ,bo inaczej na nas będziesz zdana, więc się spiesz kobieto ,oj spiesz [cool A gdzie jest ta nasz kruszynka na rowerze z okularami bez szkiełka ?he?:classic_cool:mówię o Phillu dla niezorientowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie...spotykalam sie z kims, zalezalo mu ale Jemu chyba nie tak bardzo jak mi bo pewne go dnia przestal sie odzywac "O TAK" po prostu:O Do dzis nie wiem o co poszlo ale podejrzewam,ze zabawil sie mna i znalazl sobie nowa "zabawke" ale to bylo bardzo dawno temu i dzis jak sie czasami widujemy np.na ulicy badz w jakims lokalu, sklepie to czasami zamienimy slowa i podobno zaluje tego co sie stalo i chce do mnie wrocic ale ja od 5 lat jestem z kims bardzo dla mnie waznym i niech tearz spada:P:P:P:P No ile jestes z tym swoim facetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""A gdzie jest ta nasz kruszynka na rowerze z okularami bez szkiełka ?he? mówię o Phillu dla niezorientowanych "" hahaha phill i kruszynka????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no staram się przeca noo... :classic_cool: :D hahaha :D Phill zaginął... ale wiecie co pić mi się chce to postawię wam herbatke też ! ) ) ) ) i jeszcze dla Philla, może przyjdzie ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Beti" danke za tea:D hehe niemiecki polaczony z polskim i ang.....:P Wlasnie jem czekolade ze sloika, chce ktos???:P No i jak tu sie odchudzic jak tyle poki\us czycha hehehe;) Wiecie co...za tydzien sa mikolajki!!!!! Pozniej napisze co mi mozecie kupic:D :classic_cool: Za tuydz. mikolajki a tu ni slychu, ni widu sniegu!!!! Wczoraj mialam na sobie prawie,ze letnie buty.....polbuciki!!! Nawet to nie sa botki ....... u mnie jest tak cieplo i ladnie az chce sie zyc:D PS.Ja mam myc okna....kto to zrobi za mnie???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z oknami na mnie nie licz :P ale Phill ci pomoże :classic_cool: on lubi myć okna :classic_cool: Daj czekoladę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Edytko :D :classic_cool: ja non stop śmigam w letnich butkach :D tylko jak gdzieś wieczorem i piechotą idę to ubieram botki,a zimowych jeszcze na nożkach nie miałam :D i jeszcze ta czekolada... dopiero co siedziałam i myśle sobie: pouczę się... a na uczenie dobra jest czekolada... wiec trzeba zejść na doł i sobie przyniesc... i wtedy Ty piszesz o czeko :D i teraz juz musze isc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *daleka*
nie jestem w żadnym związku, napisałam tylko że poznałam kogos kto przebywa zagranicą i że nawet nie dopószczam do siebie mysli o takim związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja juz mialam zimowe kozaki na sobie w tym roku i to nie raz i mam nadz,ze ostatni ....marzenia sa piekne:D Hehehe no tak,czekolada poprawia i nastroj i myslenie i linie;) Czekoladko ja pamietam te kolczyki.,.....tez mi sie podobaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)hehe za trzech się przywitałeś :) Daleka -przepraszam źle wyczytałam z tym drugim :) wiesz to jest twój wolny wybór czy chcesz czy też nie budować kolejny związek na odległość :) co do pana numer jeden niestety ,ale wróżkami nie jesteśmy :) chyba nikt bardziej od ciebie go nie znał,więc snucie przypuszczeń w naszym przypadku "co się mogło stać ?"jest nic warte :) Robię sobie wolne na kawę :) jadę na herbacie zielonej od rana :) brak kofeiny woła :D Pogoda nieziemska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MA ZWIAZKOW NA ODLEGLOSC
KOGO CHCECIE OSZUKAC? SIEBIE? BO NAS NIE OSZUKACIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pozamiatane :D nie ma i już :D po co my się tu produkujemy to ja nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my nie o związkach się produkujemy, a raczej nie tylko o tych na odległośc ktorych zreszta nie ma :P pod czym ja bym sie w sumie podpisala, jako przeciwniczka wszystkie co zwiazane z wyrazem na litere M :D aaa i tak sloneczko swieci ze musialam sobie okno zaslonic bo nic na kompa nie widzialam...nie ma to jak pozny listopad :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłem w 2 na odleglosc, al epomieszkiwalismy z esobą.. jednen 250 km -Lodz -Lublin- i rzucila mnie dla kolegi, drugi zakonczony niedawno -ŁÓDZ-GDYNIA- 350 KM w 4 godziny ;D tez pomieszkiwalismy i dawalismy rade..ale niesttey tera zjestem sam.. chce sie wyniesc do Trojmiasta..kocham tamte rejony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada jak ty możesz ,ty ,ty niedobra ty :classic_cool:jeszcze zatęsknisz za tym wszystkim na M:classic_cool:z resztą jesteś już stracona :D ślub w najbliższą sobotę :classic_cool: no i patrz jaki fart ,mamy tu nowego Jacka w sam raz za pana młodego się nada :classic_cool:to się nazywa przeznaczenie :classic_cool: Jacku smutne to co piszesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czuję ,że trafiła nam się uciekająca panna młoda :D Co do sukienki to znajdzie jakis worek po kartoflach w piwnicy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku ja mam białą koszulę do gargola :) Jest troszkę za duża i na Czekoladce będzie jak sukienka :) I jak seksownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berek :) Phill ty i ten twój fetysz :classic_cool:kobieta w koszuli :classic_cool: Czekolada już czuje jak wczoraj wieczorem czytałaś eche :classic_cool: pewnie leżałaś kopytami do góry i marzyłaś jak to będzie na ślubie :classic_cool:przyznaj się :classic_cool: Ja dzisiaj robiłam operacje na swoim ciele :classic_cool:operowałam sobie stopę :classic_cool:wbiłam szkło w podusię i bolało mnie jak cholera :( ale wzięłam igłę ,pensetę ,wodę utlenioną i poszło :)I'm Doctor House:classic_cool::D I straszna rzecz by mi się dziś stała :(podcięłabym sobie żyły na nadgarstku :( jakiś dzieciak zatrzasnął mi rękę w szafce w szkole jak rozbierałam małą i rozcięłam rękę :(a jakiego sińca mam :( matko by mnie dzieciak zabił szafką szkolną :(czujecie zginęła śmiercią tragiczną ,6 latek zabił ją zatrzaskując szafkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:D Jednak wczoraj nie mylam okien hehehe:P Pogoda cos sie popsula ( w sumie na moje szczescie:D) Dajcie mi dzis wielkiego kopa bo mam w sobie nutke zazdrosci o mojego R.i musze sie tego uczucia pozbyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee wiecie co wam powiem ? Mmmmm.....a nic . Albo powiem wam :O albo nie...albo powiem ,tak powiem wam a co . Gdzie jest Aga ?:( Co ?Dlaczego to tak długo trwa ?:( Miałam plana ostatnio ,ale nie wiem czy go zrealizować :O ale chyba niedługo to zrobię :O raz kozie śmierć ,tylko niech ta moja ofiara się pojawi :O Z innej beczki . Oglądałam sobie kaszkiety na allegro i jest kilka fajnych :) jeszcze lepiej ,niedrogich nawet z przesyłką ,taniej wychodzi niż u mnie na targu :)ale nie wiem uszy się chowa troszkę pod kaszkiet czy nie ?:O Czekolada ty masz kaszkiet ,uszy ci przykrywa do połowy ?Czy jak normalna czapeczka uszy są na zewnątrz ?:O Wiem wiem problem ranki światowej ,ale zapytać nie zaszkodzi :) W ogóle to wam powiem ,że wciągam spagetti i taka jestem uwalona sosem na pysku ,że szok :classic_cool: pewnie ładnie wyglądam ,jak z żurnala :classic_cool:mła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×