Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzxcvbnmasdfgh

__Dlaczego test musi być z porannego moczu?___

Polecane posty

Gość zzxcvbnmasdfgh

myślę, że to dlatego, że rano mocz jest nierozcieńczony, więc jest największe stężenie. Więc jeśli cały dzien nic nie piję i test zrobię po południu, to chyba tez jest duze stężenie, prawda? Czy coś źle myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffhyhythtfg
ja zrobiłam po południu i teraz nie wiem, czy mam powtarzać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxcvbnmasdfgh
ojej, czy ktoś moż eodpowiedzieć? CHyba nie brakuje tu doświadczonych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano jest najwyższe stężenie hormonu wykrywanego przez test. jeśli zrobiłaś po południu i wyszedł pozytywnie to jesteś w ciąży, jeśli negatywnie to radzę powtórzyć rano. no chyba że jesteś po terminie miesiączki, wtedy teoretycznie można robić też po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala1986
powinien być robiony z porannego moczu ponieważ jego skład jest zależny od wielu czynników m.in temperatury czy np. ilości spożytych płynów a w nocy podczas snu raczej one się nie zmieniają bo śpisz a ilość limfocytów, których zwiększoną ilość wykrywa test, nie ulega diametralnym zmianom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxcvbnmasdfgh
no tak, ale ja pytam dlaczego rano jest największe steżenie? :) Przeczytaj dokłądnie mój post. jestem tydzien po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxcvbnmasdfgh
robiłam dziś test płytkowy QUixx, czułośc 25mlU/ml, czyli bardzo czuły.. dziś mam 37 dzień cyklu. TEst zrobiłam po południu, ale cały dzień nic nie piłam, więc chyba było dobrze, prawda? wyszedł negatywny, czy moge być już spokojna? odstawiłam w czerwcu tabletki, 3 okresy dostałam w terminie, a teraz ten czwarty mi sie tak spóźnia. Kochalam sie w prezerwatywie i nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala1986
ale przecież napisałam dlaczego rano jest największe stężenie limfocytów i nawet podałam przykłady.Przeczytaj jeszczeraz mój post:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxcvbnmasdfgh
hehe to było do małej agatki :). Dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo po nocy te hormony są w równowadze, a jak w dzień np się je czy cokolwie, stresuje, cieszy, to poziom hormonów ulega ciągłym zmianom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×