Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big

Odpowiem na każde pytanie!

Polecane posty

przecież katastrofa to nie tylko pożar na pokładzie :) Dlaczego nie ma takich tytulów w gazetach "Wrózka wygrala w totka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorek. 83 : bo dla mnie nei istnieje cos takiego jak wrozka. tzn. sa to osoby ktore wyczuwaja w osobie do niej przychodzacej jej problemy itd. (oczywiscie sa to osoby ktore maja jakies tam pojecie). Zauwazcie ze w wiekszosci przypadkow wrozka gada to samo, a dopiero po tym trafia z kolejnymi juz prywatnymi informacjami. Pamiatajcie ze tacy ludzie czytaja z ciala... oczu... reakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze sa, tez sa tacy ktorzy wierza ze bank ma specjalna wyjatkowa oferte tylko dla nich, ze na pokazie ten odkurzacz jest najwspanialszy bo wciaga brud itd.. niestety najgorsze ze czlowiek jest latwowierny... ale ma to swoje plusy ze niezle na tym sie zarabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zobacz, ze gdy cos robisz dosc dokladnie i jest to wazne, jakies takie manualne rzeczy to zawsze bedziesz miala otwarte usta, zlap sie na tym to zobaczysz ze jest tak co chwile, ja np. marszcze czolo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulka...
dlaczego facet ktory mowil ze mu sie podobam itd po czasie pokazuje sie z inna i rumieni sie? czemu wybral ja? mala niska i z wlosami jak szopen po koncercie? co ona takiego ma? dlaczego faceci wybieraja te male brzydkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w telewizji są reklamy banku...w gazetach na ulotkach... ktoś nam mówi ,że ten odkurzacz jest najlepszy ale jak to się ma do tego,ze nigdzie nie mogę wyczytać ,że wróżka trafiła "6 w totka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka kwasnych
Mr Big, mam nowe, ważkie pytanie. Proszę o poważne potraktowanie dlaczego na kafe nie można wyrwać już fajnych facetów, jak to kiedyś bywało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doopko👄...buuuu...ale ja ciągle robię coś ważnego :)skonczyłoby się tak...że cały dzień w ustach miałabym hmmm....lizaka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewulka... : poprostu ona mu sie podoba. Ty patrzysz na nia negatywnie bo masz uraz a moze ona jest w jego typie? Moze wlasnie on lubi takie male? Kazdy facet ma inny gust - pamietaj o tym! amorek.83 : no bo nie wiadomo kto wygrywa w szostke, i takie osoby pewnie nei graja bo wiedza ze nie trafia. amatorka kwasnych : wiesz sa fajni faceci ale czytajacy czasem rozne głupoty na tym forum wola nie udzielac sie! A poza tym nie takie proste poszukac fajnego faceta i fajna kobieta. amorek.83 nie zupelnie, bo co innego specjalnie zmuszac do otwierania ust przy obiedzie a co innego na lozku :) zle interpretujemy tutaj zachete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkelsons
Mr Big, jestem z dziewczyną od 4 miesięcy... kiedy się pieścimy, ona zawsze kończy a ja nie... zawsze kiedy jest już po jest mi przykro, czasami rozmawialiśmy na ten temat i powiedziała mi że to dla niej duży krok do przodu, coś napomkiwała o plemnikach albo ciągle zadawała pytania jak ja sobie to wyobrażam ... powiedziała też że jeśli ma mi być źle z tego powodu to mozemy sie nie pieścić... czas leci a ja już powoli mam dość.. kiedy ja już ją doprowadze to ona jest śpiąca albo sie wtula i ma wszystko w dupie a ja za każdym razem jak wracam od niej musze sobie ulżyć bo cały jestem naładowany jak karabin... nie wyobrazam sobie nie pieścić się z nią a o seksie na razie nie ma mowy... nie jestem osobą która powiedziała by prosto z mostu że tego wymagam bo wtedy to nie było by przyjemne dla mnie... dłużej tego nie wytrzymam... co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
rozumiem ze ma inny gust wiem ze moze mu sie podobac ale zastanawia mnie czemu narobil mi nadziei spotykal sie opowiadal innym o mnie imprezy buziaczki itd nawet plany a tu po czasie taka niespodzianka po co te oszustwa? nie mam mu za zle ze z nia jest mam mu za zle te oszustwa i to jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorek.83: kura wanesa: bo rano facet ma najwieksza ochote. Rano mezczyzna jest wypoczety, jest tez duzo testosteronu amorek.83 jeszcze raz pytanie prosze z tym telefonem? majkelsons: sluchaj, to ma byc satysfakcja dla dwoch osob, wiec ladnie z jej strony by bylo gdyby tez cos dala od siebie. Niektore kobiety fakt ze tak maja, ze jaks zczytuja nic im sie nie chce! Ale co za problem zrobic reka? bo moze lod rzeczywiscie troszke wiecej roboty, ale reka to nie problem! Jak nie ma ochoty na reke, wal sobie przy niej dotykajac nim jej piersi... podnieci Ciebie to i sie rozladujesz... choc wiadomo ze lepiej ajk partnerka by to zrobila! w kazdym badz razie niech ona sie wezmie w garsc bo jak tak jest zawsze to ona ma cos z glowa i niech nie pisze ze to poczatek, krok itd. Facet to facet emocjonalnie nei patrzy na te rzeczy a fizycznie i nie ma sily, jak sie podnicci lepiej zeby skonczyl! przyzwyczaj ja do tego ze tez potrzebujesz dotyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewulkaaa..........:niektorzy faceci tak maja ze jak wiatr zawieja tak robia, za tydzien moze osra tamta i bedzie inna. Ogolnie gosciu troszke gowniarz z charakteru ze bajeczki opowiadal Tobie, albo cwaniak bo liczyl ze Ciebie wybzyka i tylko i wylacznie o to mu chodzilo! a jak chcial CIebie pieprzyc to co mial powiedziec , ze chce Ciebie rozebrac i zerznac???? to tez musial pobajerowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna jestem.........
po czym wiadomo ze facetoewi zalezy na dziewczynie? i czy lepiej seks na poczatku czy lepiej czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
mozliwe ze o to mu chodzilo:O hmm tyle ze nawet nie mial odwagi mi powiedziec co czuje tylko robil po przez moja kolezanke :O no i to zachowanie unikal mnie pozniej uciekal przede mna burak na twarzy albo zachowanie typu "kretyn" widac ja mam pecha do facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorek.83: kura poprostu jest a z telefonem nie bardzo rozumiem inna jestem........ widac po jego zachowaniu. jak zwyczajnie nei zlewa dziewczyny wiadomo ze powinno byc z jego strony raczej dobrze. to sie czuje przeciez jak jedna osoba w zwiazku jest "zimna" i cos jej nie pasuje. Niestety niektorzy faceci sa zamknieci w sobie i nie potrafia okazywac uczuc! Ale nie zmienicie w nich tego, musicie poprostu albo akceptowac takiego wlasnie lub skonczyc z nim zwiazek. Czesto facet zachowuje sie ok by wybzykac panienke, ale kazda zdrowo myslaca osoba, nie zatracajaca sie bedzie widziala kiedy o to chodzi! seks w trakcie, tak bys miala pewnosc ze nie jestes tylko dla tego! czekac dlugo nie ma sensu uwazam, bo warto wiedziec czy sie zgrywacie. Pozniej zdziwicie sie jak jeden co chwile chce a druga osoba nie ma temperamentu za duzego. i wtedy kazdy sie meczy ewulkaaa wiesz jesli ktos cos zalatwia przez kolezanke to ma 14 lat! Nic wiecej nie skomentuje, bo ogolnie dziecinada ten koles. Moze poprostu zle szukasz, zle patrzysz, zle flirtujesz... pewnie zze o fajnego trudno... ale problem w tym to raczej nei jest. Musisz szukaac i odrazu sie nie zauroczyc, to raz a dwa traktowac to bardziej na dystans jak kogos poznajesz... i wyjdz szukac ich w unne miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrecze Mr Biga
Teflon sie klei z jednej strony - wlasnie tej, ktora przylega do patelni. Ot, cala tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×