Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big

Odpowiem na każde pytanie!

Polecane posty

Gość czuję cię
a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję cię
maly facet z duzym k­tasem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam
W jaki sposób mogę się podniecić, teraz w pracy? bez filmów, zdjęc, i siedząc za biurkiem z innymi w burze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam
kobieta, siedzę z dwoma facetami, jeden mnie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam
no i? nie ma sposobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissssssssssA
czy mam wpis do indeksu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaznetu
ile odcinków ma serial dokumentalny brudna robota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec, wyobraz sobie ze siedzisz i masz straszna ocohte na zabawe... patrzysz na tego swojego kolego, który CIe nie widzi i si ena niego napalasz... wstal z krzesla wiec patrzysz na jego pupe, rece, klatke, buzie... porzadasz go bardzo... on zauwazyl ze dziwnie sie patrzysz, jednak jest zawstydzony.. wie cwstajesz... podchodzisz do niego i patrzac sie mu prosto w oczy chwytasz przez spodnie twardego fiuta.... obracasz sie i wypinasz pupe i przyciskasz si edo niego, ze czuje Ciebie doskonale, a Ty czujesz jak jego pala nabrzmiewa na twoi widok.... klekasz przed nim i zaczynasz calowac okolice penisa, na poczatku calujesz przez spodnie, po chwili jednak odpinasz rozporek, wkladasz reke do srodka, ktora momentalnie jest mokra od niego i wyciagasz wilkeigo, twardego, sterczacego fiuta.... dajesz mu buziaka, delikatnego, a po chwili koniuszkiem jezyka zlizujesz cala wilgoc z glowki.... zaczynasz wkladac sobie go do buzi, oblizywac, bawic sie nim, masujesz w tym czasie jadra reka.... widzisz zreszta ze on odplywa, wiec wkladasz w usta palke coraz mocniej... i ruszasz szybciej.... w pewnej chwili podchodzi drugi kolega, ktory sie wszystkiem przygladal.. juz wyciagnal kutasa i patrzac na twoja wypieta pupe walil jak oszalaly.... gdy zobaczyl ze nie macie nic przeciwko temu ze si eprzyglada, ukleknal za Toba i podsunal tak kiecke, ze pokazala sie mu sliczna pupa w czarnych stringach, a nozki w ponczoszkach.... schwycil rekoma posladki i je tak rozsunal, ze mimo zalozonych kusych majteczkek zoabaczyl dwie sliczne dziurki.... dostalas klapsa, a twoj kolega zsunal majtki Tobie i jezyczkiem zalczal gladziC Ciebie najpierw po odbycie, a po chwile po cipeczce... na poczatku leciutko, w gore i dol, gdy cipka coraz bardziej sie otwierala, jezyczek masowale CIebie juz na rozne strony..... przezywalas wspaniale chwile, szczegolnie ze czulas doskonale jak pobudzana jest twoja cipka i to ze Ty tez dajesz rozkosz.... nigdy nie bylas w trojkacie az tu nagle mile chwile w pracy... i co nie podnieci CIe takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaznetu
jak wyciąć koło w kole w illustratorze (żeby została obręcz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melissssssssssA bedziesz miala w czwartek, czyli jutro babaznetu 6 sezonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam
niestety nie, nigdy nie rajcowała mnie nawet myśl o trójkącie, poza tym koledzy są całkowicie aseksualni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznacz rozdzka, kolo na tym rozdzka drugie mniejsze/ (trzymajac w tym czasie ALT) wtedy masz zaznzaczone dwa okregi w menu .zaznaczanie robisz odwrotnosc kopiuj i jak wkleisz asz to co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznacz rozdzka, kolo na tym rozdzka drugie mniejsze/ (trzymajac w tym czasie ALT) wtedy masz zaznzaczone dwa okregi w menu .zaznaczanie robisz odwrotnosc kopiuj i jak wkleisz asz to co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissssssssssA
dziekuje, kolejne pytanie, czy bede miala jeszcze sex z nim??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Mazowsze
moj facet zbyt szybko dochodzi, co mam zrobic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam: no jak sa aseksualni to niestety.. nie pomoge... jak juz mozesz sobie wyobrazic jak ktos przychodzi, np cos naprawic, jakies ciacho i ukratkiem patrzy sie na Ciebie, twoje nogi, dekolt.... i Cie bardzo pragnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam
może Ty byś przyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Mazowsze
doradzisz mi cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melissssssssssA : bedzies zmiala bo on wie, ze nie odmowisz z wiadomo jakich wzgledow i ma ci poki co w garsci. Pamietaj z eon nic innego nie chce, on nawet nie chce Tobie robic dobrze. Mu zalezy wylacznie na odchamieniu sie , i wybzykaniu innej dziurki! Robert Mazowsze: wszystko to psychika!!! Przedewszystkim nie wkrecaj sobie tak seksu. nie mysl ze np. dzis chce byzkac, cos bedzie. to ma byc spontan, a jak juz dojdzie do sytuacji gdzie kobieta chce rozluznij sie!! jak sie rozluzniesz bedzie ok! jesli sie sprezysz to dupa!!! poczytaj o jodze, i naucz si ekontrolowac swoj oddech. I gdy ma byc seks nie mysl o niczym tylko sie skup na oddechu, a zobaczysz ze jak bedziesz tak potrafil to bzykanie bedzie pestka!! ewentualnie teraz mozesz myslec o czyms innym w czasie seksu, ale to naprawde nalezy sie dobrze odlaczyc wiec bardziej polecam si eskupi cna wlasnym oddechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam: bardzo chetnie, bo mam ochote bzykac, ale dzis jakos inaczej, wiec bylo by to biurko, pozniej w oknie... jestem przystojny wiec bym podziala mocno, a reszte zostaw mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogacz3232
Mam pytanie Jak zostac bogatym i sie przy tym nie napracowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissssssssssA
kolejne pytanie- dlaczego robisz tyle bledow?? ;) dlaczego czasami budze sie taaaka zmeczona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zostac bogatym... czesto ma takie pytanie... musisz byc swinia, nie mozesz byc wporzadku, musisz isc po trupach.... byc poprostu tzn zetą.... i teraz zalezy czy chcesz uczciwie sie dorobic, czy szybko i ryzykownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaznetu
nie dokonczylo mi sie zdanie: ma być: pewnie odpowiesz na kazde pytanie, ale nie na każde poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo staram sie szybko pisac, bo na jednym z bardzo znanych portali sie udzielam przesilenie, zmiana pogody. Ostatnio mieszaja sie dziwnie fronty i wiekszosc z nas chodzi nie dospana. jesli chce sie spac w ciagu dnia, na dwor! spacer, rower, seks na lonie natury! ale nie spac, a wieczorem gdy tylko czujesz zmeczenie, odrazu do poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam
przystojny, chętny? wariat? i z dużym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×